Strona 310 z 314 PierwszyPierwszy ... 210260300306307308309310311312313314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,271 do 9,300 z 9405

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Panie Woytku, nie zapytałbyś Vukovicia, jak będziesz w najbliższym czasie na treningu, gdzie przebywa Ivan Obradović? W senie czy mieszka jeszcze w Polsce, czy wrócił do Serbii. Bo że w klubie go nie ma to wszyscy widzą.

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Panie Woytku, nie zapytałbyś Vukovicia, jak będziesz w najbliższym czasie na treningu, gdzie przebywa Ivan Obradović? W senie czy mieszka jeszcze w Polsce, czy wrócił do Serbii. Bo że w klubie go nie ma to wszyscy widzą.
    To jest chyba największa kompromitacja transferowa ever. Zdarza i zdarzało się zakontraktować lebiegę typu Ogbuke, Ojama, czy Agra i Rocha, ale czegoś takiego to nie pamiętam. Dwa dni testów medycznych? WTF?

I jako ciekawostka, na poprawę humoru:

Cytat Zamieszczone przez Radosław Kucharski, dyrektor sportowy Legii Warszaw
    Pozyskaliśmy piłkarza z dużym doświadczeniem międzynarodowym. Jestem przekonany, że Ivan wniesie do zespołu dużą jakość piłkarską, a swoją ambicją wspólnie z zespołem sięgnie po kolejne mistrzostwo w już trzecich rozgrywkach. Chciałbym, żeby został ważną postacią w szatni i na boisku. Cieszymy się, że piłkarze z taką karierą wzmacniają nas w drodze do Ligi Europy UEFA
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Runi
    Nie wiem co w tym dziwnego, że kontuzjowany facet nie trenuje i w tym czasie (zapewne za zgodą kogoś ze sztabu) gra w pasjansa, bierki czy lata po galeriach w Warszawie lub Belgradzie.

Jeżeli będziemy grali Vesoviciem na prawej i Karbownikiem na lewej to siła ofensywną tego zespołu będzie konkretna. Gorzej z defensywa, ale ja bym chętnie takie coś zobaczył

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez deszczyk Zobacz posta
    Dodam jeszcze :

W gorącej wodzie kąpany "Veso" i tym razem nie utrzymał nerwów na wodzy. W 33. minucie (było już wtedy... 4:0 dla gospodarzy) sfaulował Marcusa Rashforda w okolicach narożnika boiska. Gwiazdor Manchesteru United odepchnął legionistę, ten z kolei podbiegł do rywala i starł się z nim głowami. Kontakt nie był mocny, ale intencja oczywista. Rashford apelował do sędziego o czerwoną kartkę, Antonio Miguel Mateu Lahoz zlitował się jednak nad Czarnogórcem i pokazał mu tylko żółtą.
    https://gol24.pl/marko-vesovic-na-we...ar/c2-14581941

Przy tym co wczoraj grali to i ja bym miał chęć komuś pizdnąć.

Legionista Awatar Gabro
    Oni są od grania w piłkę a nie pizgania. Od tego jest mma. Nie pierwszy raz Veso nie wytrzymuje ciśnienia. Tym razem miał farta.

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Nie wiem co w tym dziwnego, że kontuzjowany facet nie trenuje i w tym czasie (zapewne za zgodą kogoś ze sztabu) gra w pasjansa, bierki czy lata po galeriach w Warszawie lub Belgradzie.
    Kontuzjowani kopacze przeważnie przychodzą na spotkania z dzieciakami przed meczami na Ł3. Dla mnie dziwne jest, że na pytanie o Obradovicia wszyscy w klubie nabierają wody w usta. W relacjach z treningów nie ma już nawet informacji, że nie uczestniczył.

Gintleman Awatar księciuniu
    Kontuzjowani kopacze przeważnie przychodzą na spotkania z dzieciakami przed meczami na Ł3. Dla mnie dziwne jest, że na pytanie o Obradovicia wszyscy w klubie nabierają wody w usta. W relacjach z treningów nie ma już nawet informacji, że nie uczestniczył.
    Ale na to spotkanie z dzieciakami równie dobrze mógłbym iść ja - byłaby podobna liczba pytań "A kto to?"

A, to ten Obradović z Internetu / księciuniu z Forumki
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Ale na to spotkanie z dzieciakami równie dobrze mógłbym iść ja - byłaby podobna liczba pytań "A kto to?"
    Przed Lechią było spotkanie z Agrą

Gintleman Awatar księciuniu
    Bo on jest znany i ma osiągnięcia

ciekawostki:
    1. Skubany idzie na rekord: czwarty tytuł lebiegi meczu dla Salvador Agry. Pięć meczów, pięć razy na podium wśród lebieg. A gra.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

coraz chudszy Awatar Kijek
    Winnych(winnego) sprowadzenia Agry, Rochy, Obradovica brak.

Zaskakujące.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    To jest chyba największa kompromitacja transferowa ever. Zdarza i zdarzało się zakontraktować lebiegę typu Ogbuke, Ojama, czy Agra i Rocha, ale czegoś takiego to nie pamiętam. Dwa dni testów medycznych? WTF?

I jako ciekawostka, na poprawę humoru:
    Pozyskaliśmy piłkarza z dużym doświadczeniem międzynarodowym. Jestem przekonany, że Ivan wniesie do zespołu dużą jakość piłkarską, a swoją ambicją wspólnie z zespołem sięgnie po kolejne mistrzostwo w już trzecich rozgrywkach. Chciałbym, żeby został ważną postacią w szatni i na boisku. Cieszymy się, że piłkarze z taką karierą wzmacniają nas w drodze do Ligi Europy UEFA

Kucharski to powinien już dawno na zbity pysk wylecieć za kilka ostatnich okienek.Za hajs zmarnowany na takich różnych "Obradoviciów" można by już ze 3 Vadisów zatrudnić.A później płacz,że na wzmocnienia nie ma kasy.Jest,tylko jest cały czas marnowana.I jak później czytam,że żeby spiąć budżet,to musimy najlepszych zawodników sprzedać,to mnie szlag trafia.
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 15-11-2019 o 16:22
    #MioduskiOut

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Kucharski to powinien już dawno na zbity pysk wylecieć za kilka ostatnich okienek.Za hajs zmarnowany na takich różnych "Obradoviciów" można by już ze 3 Vadisów zatrudnić.A później płacz,że na wzmocnienia nie ma kasy.Jest,tylko jest cały czas marnowana.I jak później czytam,że żeby spiąć budżet,to musimy najlepszych zawodników sprzedać,to mnie szlag trafia.
    A za ile okienek odpowiada Kucharski ?
    Kucharski jest oficjalnie od września 2018 roku dysektorem sportowym, więc teoretycznie odpowiada za dwa okienka, ale wierzy ktoś że gdy w klubie był Sa Pinto to Kucharski miał coś do powiedzenia w sprawie transferów. Według mnie nie miał, a na pewno nie w przypadku transferów Agry, Rochy i Martinsa. Podsumowując Kucharski odpowiada za letnie okienko, fakt ściągnął Obradovica, ale w klubie dwa dni go sprawdzano w naszym Legia Lab, które ma podobno równać do najlepszych. Jeśli więc Kucharski dostał zielone światło od naszych medyków to podpisał kontrakt. Każdy przyzna że zdrowy Obradovic, który przychodzi do nas za free to dobry deal. No chyba że ktoś coś wie że medycy nasi odradzali Kucharskiemu Obradovica a on i tak podpisał.
    Tak więc nie kumam co takiego według ciebie zrobił Kucharski złego, bo według mnie dostał po raz pierwszy wolna rękę w przeprowadzaniu transferów i według mnie to jest najlepsze okienko za kadencji Mioduskiego. Wydał 1 mln euro na zakupy, a zarobił dla klubu 9,5 mln euro dane z trnsfermarkt, kwota ze sprzedaży w naszej historii druga z najwyższych. Dotychczas najwięcej zarobiliśmy 14,5 mln euro na sprzedaży zawodników, no ale to dopiero połowa sezonu. Najlepiej pisać pierdoły, zamiast próbować ogarnąć temat i pomyśleć logicznie.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 15-11-2019 o 16:42

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    A za ile okienek odpowiada Kucharski ?
    Kucharski jest oficjalnie od września 2018 roku dysektorem sportowym

Oficjalnie od września.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Legionista
    A to mamy mu bić brawo, że jako DYREKTOR SPORTOWY, odpowiedzialny za transfery dał sobie wcisnąć zawodników, narzuconych przez trenera, za których to ON (Kucharski) będzie odpowiedzialny?

Pinto tu dawno już nie ma, a ogórki jak widać na liście płac dalej widnieją. Kierować roszczenia do Bragi?

Btw to Agra to taki mega mega niewypał i tym bardziej wkurw, że było to doskonale widać choćby po filmiku na yt, niby promującym gościa.
    Rocha ma w sobie coś ciekawego, tylko jest często tykającą bombą.

Legionista Awatar AGZI
    Każdy przyzna że zdrowy Obradovic, który przychodzi do nas za free to dobry deal. .
    Na razie niestety nie wiadomo,bo facet jest u nas od miesięcy i jedyne co robi to bierze hajs za nic.Imponujące CV to nie wszystko,czego najlepszym przykładem jest choćby Eduardo.Jeśli pogra jakiś czas i rzeczywiście coś pokaże,to przyznam ci racje.
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 15-11-2019 o 20:06
    #MioduskiOut

Legionista Awatar crolick
    10 sek googlowania i masz odpowiedzi. I byś wtedy nie pisał głupot, że "wszyscy wiedzą":
    https://legionisci.com/news/79481_Tr...oslowanie.html
    https://legia.net/news/obradovic-wra...na-pogon/75783

Legionista Awatar Jestem
    Pitu, pitu a tu nasze "resztki" bez reprezentantów różnych reprezentacji dostali właśnie łomot 2:1 od Legionovii. Sparing był "zamknięty", więc "cicho sza" i nie zdradzamy tajemnic
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Pitu, pitu a tu nasze "resztki" bez reprezentantów różnych reprezentacji dostali właśnie łomot 2:1 od Legionovii. Sparing był "zamknięty", więc "cicho sza" i nie zdradzamy tajemnic
    Jest juz dostępny skrót, ale Legionovia poklepała przy pierwszej bramce.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Czekam na poniedziałkowy artykuł Pani Izy Koprowiak na temat tego jak nieludzkim trenerem jest Vuko, bo zamyka sparingi.
    Janusz z Południowej

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    Czekam na poniedziałkowy artykuł Pani Izy Koprowiak na temat tego jak nieludzkim trenerem jest Vuko, bo zamyka sparingi.
    To nie Vuković zamknął ten sparing. Trener nie miał nic przeciwko obecności serwisów legijnych.
    Wyszła więc z tego taka parodia (oczywiście z mojej perspektywy), że "zamknięty" sparing w szczegółach zrelacjonowała tylko legia.com. Po prostu pojawiła kolejna osoba w klubie, która najwidoczniej ma jakąś wydumaną misję do zrealizowania - trudno

Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    To nie Vuković zamknął ten sparing. Trener nie miał nic przeciwko obecności serwisów legijnych.
    Wyszła więc z tego taka parodia (oczywiście z mojej perspektywy), że "zamknięty" sparing w szczegółach zrelacjonowała tylko legia.com. Po prostu pojawiła kolejna osoba w klubie, która najwidoczniej ma jakąś wydumaną misję do zrealizowania - trudno
    Czyżby Axel Szpringer?

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Kilku dzbankom być może spadną wreszcie klapki z oczu.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Szczerze to większość letnich transferów źle nie wygląda, nie wiem jaki ma sens nawalanie w Kucharskiego kiedy większość zawodników odpaliła i ma ważny wkład w serię zwycięstw.
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
    Szczerze to większość letnich transferów źle nie wygląda, nie wiem jaki ma sens nawalanie w Kucharskiego kiedy większość zawodników odpaliła i ma ważny wkład w serię zwycięstw.
    A czy Kucharski jest dyrektorem sportowym ( czy wcześniej szefem scoutingu) od letniego okienka ?
    To jego trzeci sezon , a w tym czasie koncertowo zjeb** trzy europrzygody i jedno mistrzostwo.

A czy Kucharski jest dyrektorem sportowym ( czy wcześniej szefem scoutingu) od letniego okienka ?
    To jego trzeci sezon , a w tym czasie koncertowo zjeb** trzy europrzygody i jedno mistrzostwo.
    Przede wszystkim to o czym piszesz to głównie wina władz klubu zatrudniających takich a nie innych trenerów, w zdecydowanej większości parodystów. Szczerze to tylko jedno okienko było totalnie nieudane 2 lata temu, więc Kucharski tu raczej nie jest aż tak odpowiedzialny za to.
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Runi
    Kucharski od czerwca 2017 jako szef scoutingu , a obecnie dyrektor sportowy w 2,5 sezonu sprowadził tu ( w większym bądź mniejszym udziale ) takich asów jak :
    Sadiku, Mączyński, Philips, Pasquato, Hildeberto , Moneta , Agra czy Rocha - licząc same niewypały.
    Do tego dochodzi cały kolejny wór piłkarzy, który zostali i doprowadził do wyników o jakich pisałem wcześniej.

Trener (dobry) to był potrzebny do ogrania Rangersów, ale takich tuzów jak Dundelage , Sheriffy czy inne wynalazki dobry piłkarze to ograliby przebudzeni w środku nocy.
    Ostatnio edytowane przez Runi ; 17-11-2019 o 11:29

Legionista
    Kucharski od czerwca 2017 jako szef scoutingu , a obecnie dyrektor sportowy w 2,5 sezonu sprowadził tu ( w większym bądź mniejszym udziale ) takich asów jak :
    Sadiku, Mączyński, Philips, Pasquato, Hildeberto , Moneta , Agra czy Rocha - licząc same niewypały.
    Do tego dochodzi cały kolejny wór piłkarzy, który zostali i doprowadził do wyników o jakich pisałem wcześniej.

Trener (dobry) to był potrzebny do ogrania Rangersów, ale takich tuzów jak Dundelage , Sheriffy czy inne wynalazki dobry piłkarze to ograliby przebudzeni w środku nocy.
    Ech, Kucharski został dyrektorem sportowy 5 września 2018 roku, zastąpił na tym stanowisku Kepcije który pracował w Legii od 17.09.2017. Naprawdę uważasz że Kucharski miał cokolwiek do powiedzenia gdy sprowadzano zawodników których wymieniłeś będąc odpowiedzialnym za skauting w tamtym czasie gdy w klubie rządzili i dzielili Chorwaci ? Nawet gdy został już dyrektorem sportowym 5 września 2018 to myślisz że miał wpływ na jakiś transfer pod rządami Sa Pinto, mówię tutaj o Portugalczykach ? Kucharski tak naprawdę jest odpowiedzialny za to ostatnie okienko.
    Najlepiej niech Woytek się wypowie w tej kwestii bo pewnie siedzi najbliżej Legii i wie pewnie czy za czasów Chorwatów i Sa Pinto Kucharski miał realny wpływ na transfery. Niech napisze czy wymienione przez ciebie transfery były pomysłem Kucharskiego i czy miał prawo je blokować jako szef skautingu za czasów Jozaka i Kepciji i później jako dyrektor sportowy za czasów Sa Pinto.
    Moim prywatnym zdaniem od momentu wywalania Sa Pinto, Kucharski mógł pracować realnie jako dyrektor sportowy i mieć decydujące zdanie w kwestii transferów, czyli sprowadzać zawodników o takim profilu jakich chciał Vuković. Według mnie to okienko pokazuje że facet ma smykałkę do tej roboty, tylko trzeba dać mu szansę sie wykazać, a teraz miał taka możliwość i pomijając Obradovica (ale według mnie tutaj zawalił pion medyczny, bo Kucharski ma szukać zawodników a pion medyczny weryfikować zawodników pod względem zdrowia). Wykona więc swoja robotę bardzo dobrze, mając tak mało kasy bo wydał 1 mln euro. Dodatkowo zarobił dla klubu 9,5 mln euro ze sprzedaży zawodników drugi najlepszy wynik w historii Legii, ale to dopiero polowa sezonu i zapewne ktoś jeszcze odejdzie.
    No ale najlepiej będzie gdy wypowie się Woytek.

P.S. Niech mnie ktoś poprawi czy aby Moneta, Mączyński, Sadiku, Hiloberto i Pasquato to nie zawodnicy sprowadzeni za czasów końcówki Żewłakowa ?
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 17-11-2019 o 13:56

Legionista Awatar Runi
    Ech, Kucharski został dyrektorem sportowy 5 września 2018 roku, zastąpił na tym stanowisku Kepcije który pracował w Legii od 17.09.2017. Naprawdę uważasz że Kucharski miał cokolwiek do powiedzenia gdy sprowadzano zawodników których wymieniłeś będąc odpowiedzialnym za skauting w tamtym czasie gdy w klubie rządzili i dzielili Chorwaci
    Oczywiście, że miał.
    P.S. Niech mnie ktoś poprawi czy aby Moneta, Mączyński, Sadiku, Hiloberto i Pasquato to nie zawodnicy sprowadzeni za czasów końcówki Żewłakowa ?
    Tak za Żewłakowa ( jako dyrektora), a takie perełki scoutingowe klepał ich szef.

Uprawnienia umieszczania postów