Strona 308 z 314 PierwszyPierwszy ... 208258298304305306307308309310311312 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,211 do 9,240 z 9405

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Czy ja powiedziałem, że by zamienił? Nie.
    Aaaaa, ok. Myślałem, że to, że trener by mógł nie być zbytnio zadowolony z takiej podmianki mogłoby zostać uznane przez jakiegoś wegetarianina za przeciwwskazanie.

Legionisci.com Awatar Woytek
    Przebrnąłem przez rozprawę o Nagym i zacytuję siebie z dnia po meczu z ŁKS-em 26.08. :
    "Nie podniecałbym się Dominikiem Nagyem, tam nie jest równo pod kopułą od dawna Nie mam na myśli konkretnych sytuacji, ale dużo opinii okołoklubowych jest takich, że głowa mu nie dojeżdża do potencjału jaki ma (gdybym słyszał od jednej osoby to bym olał, a słyszałem od kilku). Tak jak napisałeś, notuje duże skoki formy różnych okresach. Łatwo placu gry nie zdobędzie przy Luquinhasie, Vesoviciu i Novikovasie"

Co do Agry - jest jaki jest dużo słabsza wersja "Kuchego", ale nie obija się, więc nieprzypadkowo ostatnio od kilku spotkań mieści się w meczowej osiemnastce. Nie zdziwię się jak jeszcze w tej rundzie zagra gdy będzie taka konieczność.

Obradović? W ogóle mnie ten temat nie rusza, no może poza tym, że jest jednym z najlepiej zarabiających. Gdybyśmy popełniali tylko taki procent błędów jak w tym okienku, to byłoby super.

Bardziej się obawiam, że teraz zacznie się znowu sprzedawanie Niezgody i łatanie dziur zimą. Skądś kasa w klubie musi się pojawić.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Bardziej się obawiam, że teraz zacznie się znowu sprzedawanie Niezgody i łatanie dziur zimą. Skądś kasa w klubie musi się pojawić.
    Poszedł Carlitos,poszedł Kulenovic.To już chyba powinno mniej więcej wystarczyć na pokrycie ubytku powstałego przez brak pucharów.Czy o czymś nie wiem?A ktoś w tym ataku grać musi.Jak tylko ktoś zaczyna strzelać to jest szybko opychany w następnym okienku,w ten sposób nigdy nie będzie jakiejkolwiek stabilizacji i wyników.
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 10-11-2019 o 23:01
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Przebrnąłem przez rozprawę o Nagym i zacytuję siebie z dnia po meczu z ŁKS-em 26.08. :
    "Nie podniecałbym się Dominikiem Nagyem, tam nie jest równo pod kopułą od dawna Nie mam na myśli konkretnych sytuacji, ale dużo opinii okołoklubowych jest takich, że głowa mu nie dojeżdża do potencjału jaki ma (gdybym słyszał od jednej osoby to bym olał, a słyszałem od kilku). Tak jak napisałeś, notuje duże skoki formy różnych okresach. Łatwo placu gry nie zdobędzie przy Luquinhasie, Vesoviciu i Novikovasie"

Co do Agry - jest jaki jest dużo słabsza wersja "Kuchego", ale nie obija się, więc nieprzypadkowo ostatnio od kilku spotkań mieści się w meczowej osiemnastce. Nie zdziwię się jak jeszcze w tej rundzie zagra gdy będzie taka konieczność.

Obradović? W ogóle mnie ten temat nie rusza, no może poza tym, że jest jednym z najlepiej zarabiających. Gdybyśmy popełniali tylko taki procent błędów jak w tym okienku, to byłoby super.

Koźmiński pisał dziś na TT,że ma dużo pytań z Rosji dotyczących Niezgody.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Nie dziwi mnie to że mogą w klubie chcieć opchnąć Niezgodę dopóki gra, strzela i nie jest kontuzjowany . Tylko co wtedy? Zostajemy z samym Kante i Rosołkiem (Sanogo nawet jak wróci na wiosnę to nie wiadomo jak będzie się prezentował po takiej przerwie)? Czy będą kogoś ściągać, ale skoro kasy nie ma zbytnio to trzeba liczyć na jakiś gości z promocji . Może wyjść jak z Wszołkiem, ale może też wyjść jak z Obradovicem.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez pawel8511 Zobacz posta
    Nie dziwi mnie to że mogą w klubie chcieć opchnąć Niezgodę dopóki gra, strzela i nie jest kontuzjowany . Tylko co wtedy? Zostajemy z samym Kante i Rosołkiem (Sanogo nawet jak wróci na wiosnę to nie wiadomo jak będzie się prezentował po takiej przerwie)? Czy będą kogoś ściągać, ale skoro kasy nie ma zbytnio to trzeba liczyć na jakiś gości z promocji . Może wyjść jak z Wszołkiem, ale może też wyjść jak z Obradovicem.
    Świetne myślenie- jak któryś zawodnik strzela-to trzeba go opchnąć.Tylko niech się potem nikt nie zdziwi,że wyników nie będzie.To po prostu będzie logiczna konsekwencja takich a nie innych działań.Wiadomo,że wszystkich nie zatrzymamy,nie stać nas na to.Ale też nie można każdego kto choć trochę się wyróżni natychmiast sprzedawać.Będziemy grać samym Kante? Czy ściągniemy kogoś za frytki i będziemy liczyć,że jakimś cudem nie okaże się kolejnym Chukwu?
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 11-11-2019 o 14:16
    #MioduskiOut

Dlatego pisałem. W kontekście finansów nie dziwi mnie to że Niezgodę będą chcieli opędzlować póki nie jest kontuzjowany. Ale czy mają na to jakiś plan? Bo zostanie z samym Kante plus Rosołek i ewentualnie Sanogo po kontuzji nie jest zbyt optymistyczne.

Pawełku, jak z tego tweeta Koźmińskiego wyczytałeś, że w klubie chcę opędzlować Niezgodę?

Sugarmenku, z działań Mioduskiego. Jak wiadomo że brakuje kasy to naturalne że będą chcieli kogoś opchnąć zimą. Skuteczność Niezgody, brak kontuzji i zainteresowanie ze strony zagranicznych ekip to wręcz idealna sprawa żeby go opędzlować .

Legionista Awatar crolick
    Janekx na TT twierdzi, że chcą opchnąć Remy'ego i Cafu.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę fakt, że nie za bardzo łapią się do pierwszego składu, a w rezerwach mamy potencjalnych młodych następców to intencja prawidłowa, warunek, że nam nie wyskoczą jakiś kontuzje, bo ci młodzi to na szybko nie są w pełni gotowi.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Marzenia ściętej głowy.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę fakt, że nie za bardzo łapią się do pierwszego składu, a w rezerwach mamy potencjalnych młodych następców to intencja prawidłowa, warunek, że nam nie wyskoczą jakiś kontuzje, bo ci młodzi to na szybko nie są w pełni gotowi.
    Możesz wskazać w rezerwach następcow dla Cafu i Remy?
    #teamVuko (zanim to było modne)

Jak mają w klubie ambicje to za Cafu powinni się postarać ściągnąć Piotrowskiego z Genku. Wiadomo, że by trzeba było minimum bańkę wydać ale on ma 22 lata, więc przy odbudowaniu jest to inwestycja.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Możesz wskazać w rezerwach następcow dla Cafu i Remy?
    Dowolne moje wskazanie będzie budzić protest, napisałem wyraźnie, że "potencjalnie" i "nie są gotowi" oraz "uwaga na kontuzje w pierwszym składzie", powinienem jeszcze dopisać "za młodzi" ale to już niekoniecznie.
    A Cafu i Remy są po prostu za drodzy na ławkę i byle nie pozbywać się ich nie na łapu capu bez patrzenia się na konsekwencje.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Za ile realnie można sprzedać Cafu i Remy'go ? jeżeli chodzi tylko o pensje to trzeba wypierdolić Rochę, Agrę, Philippsa i Obradovicia ... reszta niech zostanie i walczy o MP i PP, jak sprzedać to powinien być "skok na kasę" a tu widać wyraźnie faworytów do takiego deala

Legionista Awatar SzydeL
    Nie wydaje mi się, że za Cafu będzie jakaś konkretna i zadowalająca nas oferta po takiej kontuzji.No chyba, że lis rynku transferowego DM puści go za czapkę gruszek, aby zdjąć jedno nazwisko z listy płac.
    Po drugie Cafu bym zostawił, bo z nim mamy alternatywę w środku pola i 3 bardzo solidnych graczy.Teraz nie daj Bóg kontuzje złapie Martins czy Antolic i byłaby kaplica fhój.

Co do Remy'ego.Czyli co? Przyjdzie oferta za Wieteske (a to mocno prawdopodobne), sprzedamy Willy Willy i zostaniemy raptem z parą Lewczuk-Jędza i Astizem w głębokim odwodzie? Chyba, że zaczniemy w to miejsce pomału wprowadzać jakiegoś młokosa typu Mosór jr. to jeszcze ten ruch byłby sensowny.

Zamiast Cafu i Remyego widzę zdecydowanie innych kandydatów do opie.dolenia w okienku zimowym.Rocha, Obradovic, Novikovas (ew.Nagy) plus Philipps, który troszkę nas kosztuje jak na grajka z zespołu rezerw.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista Awatar Bootleg
    Gdyby wymienili np. Cafu na Furmana lub wspomnianego wyżej Piotrowskiego tudzież Kozulja a Remy'ego na Walukiewicza lub jakiegos młodego Serba to byłoby spoko. No i priorytet to pozbyć się Agry, Rochy, Obradovicia i Nagy. W ich miejce jeden LO i jeden skrzydłowy. I tyle.
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Lillo
    Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Gdyby wymienili np. Cafu na Furmana lub wspomnianego wyżej Piotrowskiego tudzież Kozulja a Remy'ego na Walukiewicza lub jakiegos młodego Serba to byłoby spoko. No i priorytet to pozbyć się Agry, Rochy, Obradovicia i Nagy. W ich miejce jeden LO i jeden skrzydłowy. I tyle.
    Furman to spoko gościu, ale miał już szansę za Czerczesowa to zamiast zapierdalać na obozie to wolał czmychnąć do Verony i zagrać tam cały jeden mecz. Cafu w formie wg mnie, to najlepszy środkowy pomocnik ligi.

Legionista Awatar R.
    Cafu to najbardziej przereklamowany zawodnik tej kadry. W defensywie mało przydatny, w ofensywie niby lepiej ale też bez szału. Po za tym gorąca głowa, która w ciężkich gatunkowo meczach daje o sobie znać. Jak będzie oferta to sprzedawać i dać w końcu szansę Karbownikowi w środku pola.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Jak będzie oferta to sprzedawać i dać w końcu szansę Karbownikowi w środku pola.
    Myślę, że za bardzo Karbownik robi show na tej lewej stronie , gdzie dodatkowo mamy w kraju niedostatek, że na troszkę tam zostanie.

Legionista
    Mam nadzieję że Wietesa sprzedadzą facet to tykajaca bomba ,jest groźny przy stałych fragmentach gry ale w obronie to kryminał poza tym powołanie Majeckiego do kadry jest na wyrost ,drugi Fabian czy Boruc to nie będzie ,nie było jeszcze meczu który by nam wybronił.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    drugi Fabian czy Boruc to nie będzie ,nie było jeszcze meczu który by nam wybronił.
    Boruc debiutował w Legii w wieku 22 lat, Fabian w wieku 20 lat. Majecki jeszcze nie skończył 20 lat, więc porównanie z dupy.

Faktycznie, na ten moment jest tylko albo aż solidny, to żaden kot, ale jak na bramkarza jest baaaardzo mlody i jak dla mnie ma właśnie duże szanse, żeby pójść w ślady Artura czy Fabiana.

poza tym powołanie Majeckiego do kadry jest na wyrost ,drugi Fabian czy Boruc to nie będzie ,nie było jeszcze meczu który by nam wybronił.
    Bardzo dobry ruch ze strony selekcjonera jezeli jest szansa zeby Majecki i Szymański stanowili kiedys tam o "sile" kadry to JAK NAJBARDZIEJ powinni dostawac powolania i w miare jak najwiecej w niej grac

Legionista Awatar Chmielo
    Mam nadzieję że Wietesa sprzedadzą facet to tykajaca bomba ,jest groźny przy stałych fragmentach gry ale w obronie to kryminał poza tym powołanie Majeckiego do kadry jest na wyrost ,drugi Fabian czy Boruc to nie będzie ,nie było jeszcze meczu który by nam wybronił.
    Chłopak ma 19 lat, w Ekstraklapie zagrałem niecałe 30 spotkań, a ty już wiesz jakiego formatu to będzie grajek. W podobnym wieku Boruc szedł dopiero na wypożyczenie do Ząbek, a Fabiański grał ławę w Lechu.

Miej chłopie litość.
    A Melanż Trwa...

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    Jeżeli chodzi tylko o pensje to trzeba wypierdolić Rochę, Agrę, Philippsa i Obradovicia ...
    Philippsowi bodajże w grudniu kończy się kontrakt. W sumie bardzo mnie ciekawi jakim cudem ten zawodnik został aż tak odstrzelony. Tam musiały wchodzić w grę jakieś automatyczne podwyżki albo jakieś cuda za konkretne liczby... Taki Vesović miał automatyczną podwyżkę i teraz jest jednym z najlepiej zarabiających w zespole. Oczywiście to okres wspaniałej działalności zaciągu Chorwatów, którzy panu Dariuszowi przynieśli cały "know how" ...

Legionista Awatar e(L)egion
    Tak czytam te rozważania o sprzedaży Cafu i Remy'ego i się zastanawiam na jakiej podstawie ktoś za tych zawodników miałby wyłożyć jakieś konkretne i satysfakcjonujące nas pieniądze (zakładam jakieś 1-2 mln euro "od łebka"). Uważam że na obecnę chwilę to w zimie ci dwaj zawodnicy się niesprzedawalni. Remy nie pamiętam kiedy miał dobry okres. Chyba na początku zaraz po przyjściu. Potem to albo długotrwała kontuzja, albo babole przeplatane z niezłymi meczami. Obecnie bez perspektyw na powrót do składu. Z Cafu trochę podobnie. Może nie ma na koncie aż tylu słabych meczu co Remy, ale jak na gościa, który miał tę ligę "pozamiatać", to tak nie za bardzo ma się czym pochwalić. Ani jeden ani drugi nie pokazali się zbytnio w pucharach, bo z nich szybko odpadaliśmy. Także klub może i będzie chciał ich sprzedać, ale wątpie aby były jakieś konkretne oferty. No chyba, że za darmo, ale rozumiem że to nie wchodzi w grę.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista
    Na pewno w zimie czeka nas znów jakiś grubszy transfer (Majecki, Niezgoda, Wieteska, Karbownik) albo masowe zejście z listy płac (Philipps, Cafu, Remy, Obradovic).
    Bardziej wierzę w pierwszą opcję.
    Tak btw zawsze byłem fanem Remyego, ale za dużo tych kontuzji, a jak już gra to niewiele wnosi (mimo niewątpliwego talentu, dobrej techniki i warunków fizycznych). Zapomniałem ostatnio, że jest w kadrze. Nie tęskniłbym.
    Trzeba powoli wprowadzać kolejnych młodych.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Faktem jest, że Remy znacznie więcej ostatnio wnosi do level27 niż na boisku ale skoro Vuko potrafi zrobić z Antolica piłkarza to i z Remym by mu się to udało.

Cafu, jeden z niewielu z faktyczną jakoscia w tej lidze na pozycji 6.

Pozbyć się Obradovica, Rochy (pozyskać za nich jednego lewego obrońcę), pozbyć się Nagy i Wieteski do tego Philipsa i Agry.

Natomiast zapewne skończy się opchnieciem Niezgody za jakieś drobne. I liczenie na Kante i Rosolka. a potem wina Vuko.

Trzeba mieć nadzieję, że tym razem Kucharski z Kielbowiczem odbiorą telefony od jakiegoś poważnego menedżera a nie kolejne portugalskie koty...
    #teamVuko (zanim to było modne)

Legionista Awatar tomla
    Mam nadzieję że Wietesa sprzedadzą facet to tykajaca bomba ,
    Daj spokój , Jacek Zieliński zanim zaczął grać na wysokim poziomie to miał z 25 lat . Beret .....to nawet nie wiem , ale pewnie z 27 (swoją drogą też wszyscy po nim jechali ). Czas działa na korzyść Wieteski i jestem w stanie się z Tobą założyć , że za kilka lat będzie solidnym obrońcą. W meczu z Górnikiem miał może z jeden (2) błąd , bo o sytuacji gdzie padł gol ze spalonego to nawet nie liczę. Gwilia odwalił pressing a'la Iwański . Trochę obiektywności , można jeb.ć za błędy ale też trzeba dostrzec pozytywy.

Uprawnienia umieszczania postów