Strona 290 z 292 PierwszyPierwszy ... 190240280286287288289290291292 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,671 do 8,700 z 8734

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

, a Gui robi furorę w Turcji.[/QUOTE]

Dodałbym, że w Italii też źle nie było......

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    a Gui robi furorę w Turcji.
    Już nawet nie będę przypominał nicków, które deprecjonowaly jego odejście z Legii. Że on niby nie był przydatny.
    Ile dałbym żeby teraz mieć takiego kreatywnego piłkarza w pomocy.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Może i tak, oczekiwałem (sic) że tak dobre chłopy będą grały w bardziej rozpoznawalny w Europie sposób ... jasne, że się nie wygłupili jak Masłowski ale do osiągnięć Prio też im daleko...

- Jak wygląda sytuacja z Kucharczykiem? Latem kończy mu się kontrakt… -@UEFAPiotrK
    - Piłka jest po jego stronie. Dostał od nas propozycję nowej umowy. - DM

Wypowiedź Hołowni

Jeśli już mówimy o trenerze Sa Pinto, to mocno jest Pan zdziwiony tym co teraz się o nim mówi i pisze? Czy to faktycznie taki wybuchowy facet?

- Przyszedł do Legii w trudnym momencie, kiedy odpadliśmy z pucharów i gorzej wiodło nam się w lidze. Musiał mówiąc kolokwialnie złapać drużynę za twarz, nie miał innego wyjścia. Zresztą Sa Pinto to jest typ lidera w szatni, chcący mieć wszystko uporządkowane po swojemu. Niestety bywa też konfliktowy, zwłaszcza w stosunku do niektórych osób, ale ja go szanowałem, bo wszyscy byliśmy traktowani równi.

Legionista Awatar Alek
    Artur Jędrzejczyk znalazł się w drużynie tygodnia w fifa 19 ultimate.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    Wypowiedź Hołowni

Jeśli już mówimy o trenerze Sa Pinto, to mocno jest Pan zdziwiony tym co teraz się o nim mówi i pisze? Czy to faktycznie taki wybuchowy facet?

- Przyszedł do Legii w trudnym momencie, kiedy odpadliśmy z pucharów i gorzej wiodło nam się w lidze. Musiał mówiąc kolokwialnie złapać drużynę za twarz, nie miał innego wyjścia. Zresztą Sa Pinto to jest typ lidera w szatni, chcący mieć wszystko uporządkowane po swojemu. Niestety bywa też konfliktowy, zwłaszcza w stosunku do niektórych osób, ale ja go szanowałem, bo wszyscy byliśmy traktowani równi.
    Fajna wypowiedź, taka trochę jak wyniki wyborów samorządowych, każda strona może odtrąbić, że miała rację.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    Coś ostatnio mniej głosów, żeby pozbyć się Jędzy

Gintleman Awatar księciuniu
    Bo lepiej gra. Coś w tym dziwnego?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Podejrzewam, że może mieć to związek z dobrą formą i w końcu takim podejściem do gry, jakiego powinno się w Legii wymagać (szkoda, że dopiero teraz gdy jest wymagający trener ale lepiej późno niż wcale).
    Tylko nie wiem, czy mogę tak teraz pisać, wszak kiedyś mocno krytykowałem Jędrzejczyka na podstawie tego, co prezentował a to według niektórych nie pozwala mi chwalić, jeśli jest za co.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Dogadał się z pudlem i wypłaty wynagrodzenia i przestały się pojawiać nagle paszkwile na jego temat. Zastanawiające. *47

Ciekawe, że różne plotki/oczernianie wyplywaly z tt szczególnie także na temat Radovica potem Malarza.

Zastanawiające, że został przywrócony do pierwszej drużyny jeszcze jak nowego trenera nie było w drużynie i już wówczas był wybrany najlepszym na boisku (mecz z Piastem z golem). No ale wiadomo wygodnie było opowiadać bajki, że to jego słaba forma.
    Szybko zapomniano tutaj, że nie został zgłoszony do pucharów decyzja pudla i przez to nie mógł zagrać w Luksemburgu ... Z nim w składzie nie musiałby grać Philips wtedy....

Wiadomo, niektórzy będą dorabiać teorie jak to Pinto odmienił Jędrzejczyka. aż dziwne, że taki swietny trener nie odmienił Pasquato.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 14-02-2019 o 12:43
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

A można prościej:
    - Jędrzejczyk miał dobre mecze przed erą RSP i słabe już za czasów RSP -> jego dyspozycja na boisku zależy w dużej mierze od niego samego, a nie od trenera.
    - Jędrzejczyk był krytykowany gdy grał słabo, a nie jest krytykowany, gdy gra dobrze -> krytyka Jędrzejczyka lub jej brak zależy od jego dyspozycji na boisku.
    - Jędrzejczyk nie został zgłoszony do pucharów (duży błąd klubu, tj. Blond Pinokia) i w meczu z Luksemburczykami na boisku słabo prezentował się Philipps i to on (a nie Jędrzejczyk) był za to krytykowany.
    - Jędrzejczyk jest niezłym piłkarzem, a Pasquato ujowym, więc jemu nikt ani nic nie pomoże.

Bez teorii spiskowych, plotek, paszkwili, klęczenia itp. Dostosowując się do walentynkowego klimatu: to proste jak jebanie

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Bo zwyczajnie poprawił swoją grę, według mnie nic dziwnego. Od początku sezonu gra bardzo dobrze, tak jak wymaga się od zawodnika jego pokroju. Gdy grał słabo to podobnie jak wielu go krytykowałem, ale teraz widać że robi wszystko by zmazać negatywne wrażenie jakie zostawił po sobie przez pierwszy rok gry po transferze.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Mnie w ogóle dziwi takie podejście do tematu. Naprawdę zakładamy, że jakiś kibic piszący o którymś z piłkarzy, że ten jest daremny, siedzi i zaciera ręce żeby wyszło na jego? Przecież jak ja piszę, że Rado jest cienki, to mam takie zdanie i tyle - jeśli nagle zacznie sypać gole jak z rękawa to uwierz mi, nie będzie mi z tego powodu przykro. Wydaje mi się to tak oczywiste, że serio nie wiem jak ktoś może myśleć inaczej i wyskakiwać z takimi wynurzeniami. Jędza miał okres bardzo słaby i inkasował przy tym grubą sumkę, w tamtym momencie zbyt dużą jak na jego wklad w drużynę. Nie pamiętam czy pisałem wtedy, że powinien odpuścić grę w Legii, ale nie dziwię się, że ktoś tak wtedy uważał. Nawet jeśli ludzie chcący się pozbyć Jędrzejczyka mylili się - sam zauważyłeś, dostrzegli swój błąd i zmienili zdanie. Więc gdzie problem?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Legionista
    Dariusz Mioduski: oferta dla Michala Kucharczyka jest dobra, na poziomie tych piłkarzy którzy teraz przychodzą do Legii. Opcja? Zwykle proponujemy 2 lata plus rok

Cytat Zamieszczone przez Kujawiak Zobacz posta
    Mnie w ogóle dziwi takie podejście do tematu. Naprawdę zakładamy, że jakiś kibic piszący o którymś z piłkarzy, że ten jest daremny, siedzi i zaciera ręce żeby wyszło na jego? Przecież jak ja piszę, że Rado jest cienki, to mam takie zdanie i tyle - jeśli nagle zacznie sypać gole jak z rękawa to uwierz mi, nie będzie mi z tego powodu przykro. Wydaje mi się to tak oczywiste, że serio nie wiem jak ktoś może myśleć inaczej i wyskakiwać z takimi wynurzeniami. Jędza miał okres bardzo słaby i inkasował przy tym grubą sumkę, w tamtym momencie zbyt dużą jak na jego wklad w drużynę. Nie pamiętam czy pisałem wtedy, że powinien odpuścić grę w Legii, ale nie dziwię się, że ktoś tak wtedy uważał. Nawet jeśli ludzie chcący się pozbyć Jędrzejczyka mylili się - sam zauważyłeś, dostrzegli swój błąd i zmienili zdanie. Więc gdzie problem?

Ja bym tego nie nazywał nawet pomyłką: Jędza bez formy/zaangażowania/koncentracji nie jest wart otrzymywanych pieniędzy. A ludzie z reguły pisali: jak ma grać tak słabo, to nich wypieprza, a nie: niech wypieprza, niezależnie od tego jak się prezentuje na boisku.
    Więc skoro poprawił swoją dyspozycję, to nie wiem czy teraz można mowić o zmianie zdania czy zmianie stanu faktycznego.

Pisząc "nawet jeśli" chciałem pokazać, że ewentualne rozstrzygnięcie tej kwestii w taki sposób nadal niewiele według mnie zmienia. Tak czy inaczej, zgadzam się co do reszty i moim zdaniem Jędza swego czasu zasłużył na krytykę.

Największe szanse na kolejną ofertę nowej umowy ma lewy obrońca Adam Hlousek, który znowu wygrał rywalizację na lewej obronie. – To profesjonalista, pozytywna i ważna postać w szatni. Cenimy go, ale wiele zależy od tego, jak będzie spisywał się wiosną. Pod koniec sezonu przekonamy się, czy daje radę od strony sportowej. Musimy być pewni, że będzie wartością dodaną w kolejnych latach – tłumaczy Mioduski dla "Przeglądu Sportowego".
    No to czekamy jak Adam podpisze sobie w spokoju kontrakt z kimś innym w międzyczasie. Ale nie ma co podpisywać teraz, przecież chłop jest zagadką. Nie to co jakiś nowy lewy obrońca "wyskautowany", czy ściągniety przez trenera z drugiego końca świata, który nie wie gdzie leży Polska. Dobrze, że chodzi o lewego obrońce, bo akurat z transferami na tą pozycję nigdy nie mieliśmy problemu

Legionista Awatar bloniaq
    Od lat mamy tam taką obsadę, że chyba prościej będzie znaleźć trenera, który ustawi zespół bez lewego obrońcy, niż liczyć że będziemy mieć tam jednego solidnego plus jednego zmennika na odpowiednim poziomie.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    No to czekamy jak Adam podpisze sobie w spokoju kontrakt z kimś innym w międzyczasie. Ale nie ma co podpisywać teraz, przecież chłop jest zagadką.
    A gdzie mu będzie lepiej niż na Łazienkowskiej? W Jabloncu? W Legii solidna kaska co miesiąc i mecze tylko raz w tygodniu

Superak, 2018-07-27:
    Według nieoficjalnych informacji Adam Hlousek, jeden z najsłabszych graczy Legii, inkasuje około 120 tysięcy złotych miesięcznie. Na podobne apanaże może liczyć Miroslav Radović i Kasper Hamalainen.

Legionista Awatar Chmielo
    Hlousek ostatnio się odbudował, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Ma 30 lat i to pewnie jego ostatni poważny kontrakt. Lepszy już raczej nie będzie, natomiast zjazd jest wielce prawdopodobny. To nie środek obrony, gdzie mógłby wykorzystać swoje doświadczenie. Na boku trzeba być przede wszystkim mobilnym.

Niestety na razie nie wygląda na to, żeby ten Rocha mógł być sensowną alternatywą.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Marcino
    Nieważne czy Rocha przegrał rywalizację, ważne, że nie ma argumentów by napisać: RSA stawia na swoich kosztem innych, nie jest sprawiedliwy
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Nieważne czy Rocha przegrał rywalizację, ważne, że nie ma argumentów by napisać: RSA stawia na swoich kosztem innych, nie jest sprawiedliwy
    Oceniasz to po jednym meczu ? Pierwszym po przerwie ?

Gratuluję.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista Awatar Marcino
    Co mam oceniać ?
    To żadna ocena, spostrzeżenie na tą chwilę, że pierwszy plac ma Hlousek.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Strach zapytać czemu RSA ściągnął tylku rezerwowych ze swojej ojczyzny
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Cytat Zamieszczone przez lambogando Zobacz posta
    https://przewidywa.sport.blog/ - dobre typy z kursami ponad 500 ktore wchodza
    wczoraj trafili kurs 100 i skan juz na blogu
    Dawaj jakiś typ na mecz Legii, to na pewno każdy będzie chciał zagrać.

“Według nieoficjalnych informacji Adam Hlousek, jeden z najsłabszych graczy Legii, inkasuje około 120 tysięcy złotych miesięcznie. Na podobne apanaże może liczyć Miroslav Radović i Kasper Hamalainen.“

Hlousek jeden z najsłabszych?
    edit: literówka.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
    “Według nieoficjalnych informacji Adam Hlousek, jeden z najsłabszych graczy Legii, inkasuje około 120 tysięcy złotych miesięcznie. Na podobne apanaże może liczyć Miroslav Radović i Kasper Hamalainen.“

Hlousek jeden z najsłabszych?
    To jakiś dowcip! Kto był taki mundry?

Natomiast wreszcie w miarę oficjalna i pozytywna informacja, choć mało zaskakująca:
    Przed końcem sezonu Legia ma wykupić z francuskiego Metz pomocnika Cafu. Portugalczyk jest wypożyczony i ma wpisaną kwotę odstępnego w wysokości 700 tys. euro.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Chmielo
    To jest news z czasu, kiedy Hlousek kopał się w czoło, a cała Legia grała strasznych piach.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar trzeci

O kurva.

Uprawnienia umieszczania postów