Strona 285 z 294 PierwszyPierwszy ... 185235275281282283284285286287288289 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,521 do 8,550 z 8814

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Już kontuzja, szykuje się drugi Eduardo? Nie dokończył go Luis Rocha, który podczas gierki złapał się za łydkę i z lekarzem udał się do budynku.

Legionista
    Ich jedyna nadzieja to rezygnacja Legii z Hlouska, bo jak Legia zaproponuje mu umowę na podobnych warunkach co obecnie to Jablonec jej nie przebije.

Legionista Awatar Marcino
    Co ten Rado taki wąski się zrobił ?

I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta

Kontrakt się kończy

Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Jeśli w grze jest tylko Jabłoniec to spokojnie da się wynegocjować z Adamem nawet obniżkę w nowym kontrakcie.

To przecież dla niego dobry kierunek na emeryturę. Nic więcej

Legionista

Wreszcie wygląda jak piłkarz.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Wreszcie wygląda jak piłkarz.
    Obejrzyjcie ostatni filmik z interwalow. Wszyscy tam zdychaja na koniec a Rado nawala brzuszki jeszcze
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Tutaj ten fragment: https://youtu.be/MzaFQzE06eE?t=63

Czasem może być tak że problem braku rozgrywającego rozwiąże się sam- Radović.

Pomijajac kwestie konczacego sie kontraktu podoba mi sie to, ze Radovic bez placzu wzial sie do roboty i ma na koniec kariery jeszcze ambicje zagrac dla Nas pare dobrych meczy.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Miro, hvala za sve !
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar so(L)dier
    Miro będzie miał na wiosnę czwartą młodość, oby

Legionista
    No, no, Radovic ostatni raz tak wyglądał gdy przychodził do nas z Partizana w 2016 jeśli dobrze pamiętam. Bardzo podoba mi się jego postawa, zero gadania, 1916 % ciężkiej pracy. To ostatni moment aby załapać się do ciuchci Sa Pinto. Rado chyba zauważył, że u Sa Pinto podstawa to mieć zdrowie do biegania, bez tego nie ma co liczyć że Sa Pinto da szansę.

Legionista Awatar Lillo
    Rado był, jest i legendą pozostanie
    Ponoć Borysiuk do wyciągnięcia

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    No, no, Radovic ostatni raz tak wyglądał gdy przychodził do nas z Partizana w 2016 jeśli dobrze pamiętam. Bardzo podoba mi się jego postawa, zero gadania, 1916 % ciężkiej pracy. To ostatni moment aby załapać się do ciuchci Sa Pinto. Rado chyba zauważył, że u Sa Pinto podstawa to mieć zdrowie do biegania, bez tego nie ma co liczyć że Sa Pinto da szansę.
    Niech zapierdala, na wiosnę niech złapie kilka minut, pod koniec sezonu jakiś "mecz pożegnalny" ze słabiakiem z grupy mistrzowskiej, owacja na stojąco, pamiątkowa koszulka i dziękujemy.

Oby dostał szansę, zagrał zajebista rundę, dzięki niemu Mistrzostwo (nikogo innego decydujący gol nie będzie smakował jak właśnie jego), przedłużył kontrakt na kolejny rok i ujebal na pizdy kilku forumowych gimbow.

MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Oby dostał szansę, zagrał zajebista rundę, dzięki niemu Mistrzostwo (nikogo innego decydujący gol nie będzie smakował jak właśnie jego), przedłużył kontrakt na kolejny rok i ujebal na pizdy kilku forumowych gimbow.

Wytrzyj monitor.

No tak jak Kijek.
    "Coraz chudszy"

U mnie to już stare czasy ale jak mi Radovic zdobędzie mistrza to się zgłosze do niego po rozpiske.

Ps. Mort albo ktoś zmieńcie mi z coraz chudszy na grubą świnie.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

U mnie to już stare czasy ale jak mi Radovic zdobędzie mistrza to się zgłosze do niego po rozpiske.

Ps. Mort albo ktoś zmieńcie mi z coraz chudszy na grubą świnie.
    Czyli w sumie waga Kijka+waga Rado = constant.
    To wiele tłumaczy

Legionista Awatar Antares
    To mu się akurat chwali, że w tym wieku podjął jeszcze rękawice i zapieprza, żeby jeszcze trochę w Legii pograć.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar beka

ale tylko Ty tu czerpiesz satysfakcje z porażek Legii... No i ciekawe co miałby wyprawiać Rado na wiosnę, żeby MP było dzięki niemu biorąc pod uwagę, że dotychczas rozegrał bodajże 137 na 1800 możliwych minut w Ekstraklasie. No chyba, że sprowadzasz walke trwajaca 37 kolejek do jednej bramki?

Generalnie patrząc na zdjęciach Rado mnie mega pozytywnie zaskoczył. Wygląda na to, że chce coś jeszcze udowodnić (średnio mnie w sumie obchodzi czy chce po prostu ładnie się pożegnać czy to walka o nowy kontrakt) i robi to w najlepszy możliwy sposób - zapierdala na treningach.
    Ostatnio edytowane przez beka ; 13-01-2019 o 15:36

Legionista Awatar Antares
    Radović za 3 dni skończy 35 lat. Niemal przez całą karierę miał problem z odpowiednią sylwetką, a wiadome, że z wiekiem o nią coraz trudniej. Mógłby wybrać kontrakt do końca bez wysilania się, a potem zacząć pracę w klubie czy co tam sobie planuje po karierze. Ba, pewnie w Serbii czy Ekstraklasie jeszcze znalazłby chętnego, który by go zatrudni. Chociaż raczej swoje zarabiał w Legii i miał jeszcze świetnie płatną wycieczkę do Chin. Jednak pozytywnie zaskoczył zaciskając zęby i zapieprzając, żeby chociaż jeszcze przez te pół roku pograć w piłkę.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Nie rozumie twojego podejścia. Jest obecnie leszczem to nikt go nie chce oglądać i był jechany po słabych występach. Jeśli będzie robił różnice to niech gra u nas tyle co kasai skacze. Świadczyć to będzie o tym, że twój wielki idol wcześniej się opired**ał. Czyżby ten śmieszny trener miał wpływ na jego przemianę?

Już miałem zapytać czy w tej słodkiej wizji cały stadion odczytał spontanicznie konstytucję, a wzruszony Sa Pinto bił brawo ale to jest lepsze:
    Natomiast ile mozna sie tym podniecac, że w koncu trenuja. Podniecanie sie tym, że duzo biegaja jest smieszne, dlatego tez poczekajmy kilka meczow co z tych ich maratonow wyniknie.
    Jak widać po pierwszym cytacie, można się zdrowo podniecić, że Rado " w końcu trenuje" i "dużo biega"

Legionista Awatar Marcino
    Rok temu mogliśmy się podniecać tym, że grzeją jajca na amerykańskiej plaży
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

??? Gdzie tu niby widać jak ktoś robi brzuszki? Jebnął jak kłoda o glebę i nakrył się nogami...
    Ostatnio edytowane przez ZwykłyCzłowiek ; 14-01-2019 o 12:28

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
    ??? Gdzie tu niby widać jak ktoś robi brzuszki? Jebnął jak kłoda o glebę i nakrył się nogami...
    No, nie gadaj

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Już miałem zapytać czy w tej słodkiej wizji cały stadion odczytał spontanicznie konstytucję, a wzruszony Sa Pinto bił brawo ale to jest lepsze:

Jak widać po pierwszym cytacie, można się zdrowo podniecić, że Rado " w końcu trenuje" i "dużo biega"
    To taki drugi Mario tylko ofiary inne.

A Radovic walczy o kasę dlatego się wziął za siebie bo to dla niego ostatni gwizdek. Dla nas oczywiście na plus jeśli będzie w stanie jeszcze coś wnieść na boisku.
    (L)

Uprawnienia umieszczania postów