Strona 284 z 287 PierwszyPierwszy ... 184234274280281282283284285286287 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,491 do 8,520 z 8610

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    No tak, zapewne przypadek, że nagle po przyjściu prawdziwego trenera Jędrzejczyk zaczął grać. Magia.
    To samo Nagy, pewnie też to nie zasługa Pinto.

Zmień sobie nicka na "Gorsza wersja Mario vel. Bielsko", będzie bardziej pasować.
    Jedza grał zawsze, grał zawsze poprawnie, przyjebales się do jego jednego błędu w akcji z Radutem bo pasowało Ci to postawionej tezy. Jedza nawet w gorszej formie był zawsze czołowym obrońca Legii. To Mioduski przez wiele tygodni próbował go zniszczyć. Ale o tym już zapewne całkowicie przypadkowo zapomniałeś....

Naprawdę sadzisz, że jakkolwiek obchodzi mnie co o mnie myślisz ?
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Raffels
    Tak, jeden błąd z Radutem. Matko Boska...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Tu widzę jakaś alternatywna rzeczywistość i historia się tworzy.
    Przecież Jędza co mecz był najgorszy - nie tylko chodzi o to, że był objeżdżany przez wszystkich pachołów ligowych, to do tego niemal co mecz robił coś kompletnie debilnego (faule na czerwo, głupie trzymanie w polu karnym) i mieliśmy dużooo szczęścia, że sędziowie jakoś pobłażliwie go traktowali.. mógł nam naprawdę dosłownie spierdolić mistrzostwo.

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    mógł nam naprawdę dosłownie spierdolić mistrzostwo.
    Tak razem z Malarzem.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Tak razem z Malarzem.
    Człowieku, co ty próbujesz wmówić i komu? Malarz to był najlepszy nasz gracz w tamtym sezonie i nikt tego nie podważa. W tym słaby, dlatego usiadł.

Jędza z kolei 1,5 roku słaby albo tragicznie słaby. W tym bardzo dobry na razie..
    myślisz, że ktoś tu prócz ciebie ma problem z obiektywną oceną otaczającej nas rzeczywistości?
    Jeżeli też sobie przypomnisz to grałem z tobą w jednej drużynie, kiedy wszyscy na początku sezonu jechali po Rado i wszystkie nieszczęścia na niego zwalali.. krótka pamięć?
    A teraz widzę wszystko starasz się sprowadzić do dyskusji między zwolennikami a przeciwnikami gry starej gwardii.. źle trafiłeś.

Legionista Awatar Runi
    Przecież Jędza wg instata był w top3 prawych obrońców w lidze.

Z tego co kojarzę, to za poprzedni sezon forumka lebiegą sezonu uznała... Artura Jędrzejczyka
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Przecież Jędza wg instata był w top3 prawych obrońców w lidze.
    No był, a drugi z tego co kojarzę... Rymaniak?

Wiesz można co mecz robić jakieś idiotyczne zagranie, być ogrywanym czy gubić krycie w kluczowych sytuacjach pod polem karnym, ale wygrywać generalnie większość pojedynków, mieć dużo podań i większość celnych i mieć niezły instat.
    Tych nie odgwizdanych karnych i czerwonych kartek też przecież instat raczej nie liczy
    Nie twórzmy na nowo historii - wszyscy pamiętamy, że co mecz kurwiliśmy na Jędzę, bo był najczęściej żenująco słaby i odpierdalał jeszcze te cyrki z łapaniem, ciąganiem w polu karnym czy sankami.

Legionista
    żona Arka Malarza wrzucając post na instagrama dodała taki opis, cyt. "I po 2018. Chodzą słuchy, że nadchodzący przyniesie poważne zmiany... Cóż zrobić, podejmiemy wyzwanie, co nie Aris?"

możecie się śmiać ze źródła, ale to pewnie oznacza, że przenosiny do Zabrza to nie plotki i Arek w najbliższym oknie transferowym zmieni klub

Legionista Awatar Marcino
    No więc ok. Ustalone juz, że Pinto uratował karierę Jedrzejczyka.

Po temacie, wszystko już wiem.
    (Bez emotek chociaż powinno być 43)
    Wuefista chorwacki oraz trener piłki kobiecej skutecznie potrafili zniszczyć pół składu, więc wolę trenera piłki męskiej w roli szkoleniowca Legii.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Wuefista chorwacki oraz trener piłki kobiecej skutecznie potrafili zniszczyć pół składu, więc wolę trenera piłki męskiej w roli szkoleniowca Legii.
    No popatrz, ja też.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

No popatrz, ja też.
    Kogo byś proponował? Tylko kogoś w zasięgu portfela Mioducha cewlucha swiniucha.

Taaa xd

Legionista Awatar Benek
    W przypadku Tomasza Jodłowca... sytuacja jest bardzo dynamiczna. Wzrosły jego szanse na wyjazd z @LegiaWarszawa 7 stycznia na obóz do Portugalii. Wiosną zamiast @PiastGliwiceSA lub @GornikZabrzeSSA może być jednak @LegiaWarszawa.
    Leszek Blazynski na tt
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

No i zajebiście.

No i miesiąc temu byłem wariatem, źle zyczacym Legii jak pisalem, że super gdyby wrócił.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista
    kto pisał, że wariat?

ktoś tu wspominał, ale chyba nie ty, żeby Cafu wracał do Francji, a za niego Jodła.. to to akurat głupie posunięcie. Jodła raczej już nie nadaje się na pierwszoplanową postać Legii, ale posiadanie tak doświadczonego i silnego fizycznie chłopak na ławce to z pewnością korzystna opcja.

Legionista Awatar Gabro
    kto pisał, że wariat?

ktoś tu wspominał, ale chyba nie ty, żeby Cafu wracał do Francji, a za niego Jodła.. to to akurat głupie posunięcie. Jodła raczej już nie nadaje się na pierwszoplanową postać Legii, ale posiadanie tak doświadczonego i silnego fizycznie chłopak na ławce to z pewnością korzystna opcja.
    Zapewne wariant rezerwowy z Jodłą. Odejdzie Mąka, a wg doniesień Legia chciała go zastąpić jakimś Brazylijczykiem.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar alfa
    kto pisał, że wariat?

Borek pisał, żeby nie wykupować Cafu i postawić na Jodłowca

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Borek pisał, żeby nie wykupować Cafu i postawić na Jodłowca
    Obydwaj się przydadzą! Chciałbym ich zobaczyć razem na boisku choćby przez 30 minut
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

On ma 33 lata i kontrakt do czerwca 2020 r. Zamiast w pierwszej kolejności żegnać się z takim gościem, to będą go jeszcze sprawdzać, nie wiem na co licząc.

Cytat Zamieszczone przez Eduardo
    - No i to jest właśnie trochę dziwna sprawa. Macie super stadiony, macie dużo kibiców na meczach, świetne opakowanie telewizyjne, dobry marketing… Ale nie macie, jakby to powiedzieć, poziomu. Nie chcę, żeby ktoś powiedział, że się wyzłośliwiam, bo mi tu nie poszło. Z poziomem jest jednak problem. Weźmy choćby porównanie z Chorwacją. Wy macie 40 mln ludzi plus mnóstwo za granicą, Chorwacja ma 4 miliony. Tymczasem to ich kluby lepiej sobie radzą w europejskich pucharach, są tam o wiele częściej niż polskie. Duży kraj w Europie, z taką infrastrukturą, moim zdaniem powinien mieć jednak wyższy poziom niż ma. I idźmy dalej: Legia. Po raz pierwszy w życiu zdarzyło mi się, żebym miał w ciągu roku tylu trenerów! Za dużo chyba tych turbulencji tu było ostatnio. Natomiast uważam, że teraz Legia ma dobrego trenera. Że Sa Pinto, jeśli dostanie czas, wyprowadzi ten klub na prostą. Dobry klub musi mieć swoje ID, wiedzieć jak grać… Przy tak częstych zmianach to było trudne. Myślę, że cechą polskiej piłki klubowej jest „niecierpliwość”. Sukces musi być tu i teraz. Stąd czasem te nerwowe ruchy. W moim odczuciu Sa Pinto może tu zrobić dużo dobrego.
    https://sport.se.pl/pilka-nozna/ekst...iuhS-HmeW.html

Legionista Awatar Gabro
    No f***. Normalnie geniusz... nie mamy, jakby to powiedzieć, poziomu...zatrudniając takich Eduardo na pewno to nie podniesiemy. Szkoda prądu, trzeba zapomnieć ten mega niewypał.

Swoją drogą trudno znaleźć zdanie z którym można się nie zgodzić.
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    No f***. Normalnie geniusz... nie mamy, jakby to powiedzieć, poziomu...zatrudniając takich Eduardo na pewno to nie podniesiemy. Szkoda prądu, trzeba zapomnieć ten mega niewypał.
    A mamy ?
    Przecież poziom ligi jest żenujący .

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    zatrudniając takich Eduardo na pewno to nie podniesiemy..
    No prędzej zatrudniając takich Eduardo, niż Masłowskich, Mączyńskich czy innych Żurkowskich.

Emeryt z techniką i autorytetem, bez siana w głowie może ładnie podciągnąć młodzież.
    I istnieje szansa, że da coś na boisku.

Wiadomo - transfer na ryzyku (jeszcze większym niż nominalne bo wfiści na ławce). Nie wypalił na boisku to nie wypalił.

Moim zdaniem kibice Legii ostatnio za bardzo… cierpią. [...]- Chodzi mi o poziom ich zaangażowania i to co dostają w zamian. Oni dopingują non stop, od momentu pojawienia się na stadionie, do wyjścia. A tej nerwówki, choćby pod koniec ligi, czy fiasko w europejskich pucharach – to nie są momenty, które by im przypadły do gustu.

Legionista Awatar Marcino
    Legia Net:
    Były piłkarz Legii Warszawa może trafić do Grecji. Hildeberto po jednej rundzie w Vitorii Setubal, już otrzymał ofertę z mocniejszego klubu.

Pół roku temu Hildeberto Pereira odchodził z Łazienkowskiej jako zawodnik, który nigdy nie pokazała swojego potencjału. Portugalczyk wrócił jednak do kraju i rozegrał solidną rundę w barwach Vitorii Setubal, gdzie mógł się cieszyć nawet ze strzelonego hat-tricka. Łącznie 22-latek przebywał na boisku przez 970 minut w piętnastu meczach, w których zdobył cztery bramki.

Greckie media informują, że były legionista może trafić do Olympiakosu Pireus. Grecki klub interesował się skrzydłowym, zanim ten trafił na Łazienkowską. Teraz temat ponownie powrócił i może być łatwiejszy do realizacji. Sam piłkarz miał już otrzymać ofertę z klubu, w którym w przeszłości występowali m.in. Andre Martins czy Vadis Odjidja-Ofoe.
    Także, ten ...
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Legia Net:

Także, ten ...
    Mamy jakiś %?

szkoda ze nie zostal kilka miesiacy dluzej i Sa Pinto nie mial okazji go troche odchudzic, chlopak ma potencjal wedlug mnie

Cytat Zamieszczone przez PAWELLO11 Zobacz posta
    szkoda ze nie zostal kilka miesiacy dluzej i Sa Pinto nie mial okazji go troche odchudzic, chlopak ma potencjal wedlug mnie
    Żarty sobie robisz? Gość nigdy nie powinien tu trafić, jego transfer okazał się totalnym niewypałem, a Ty żałujesz, że nie drenował naszego budżetu o jeszcze kilka kolejnych miesięcy?

Gruba świnia niech sobie gra nawet w Barcelonie, nikt tu za nim tęsknić nie będzie. :/

czemu zarty, utrzymujemy trzydziestokilkulatkow bez perspektyw, bez blysku, ambicji i bez szans na jakikowiek progres, a 22latka oddajemy za darmo, mysle ze wieksze szanse bylyby zeby z niego cos wykrzesac niz z np Maki, Pasquato, Antolicia, Eduarda, itd, Nagy tez mial juz nie grac w Legii bo to leser i sciemniacz a wyszedl na ludzi, po za tym po prostu ciekawy jestem co z niego wycisnął by Sa Pinto, i tyle, ot taka zwykla ludzka ciekawosc

Uprawnienia umieszczania postów