Strona 282 z 283 PierwszyPierwszy ... 182232272278279280281282283 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,431 do 8,460 z 8484

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Legionista Awatar Jestem
    Ten mecz był w pewnym sensie egzaminem dla kilku ławkowiczów i został oblany przez Rado, Hamę i Pasquato, najgorzej wypadł Rado z Pasquato, Hama ciutek lepiej. Philipps ze Stolarskim test zaliczyli, nie rewelacyjnie ale jednak zaliczyli.
    I co tu się rozpisywać, koń jaki był każdy widział.

p.s. Ma ktoś pomysł czego chciał Kuchy od Pinto w trakcie meczu? Normalnie piłka była w grze a on już z daleka wołał na Ryśka i podbiegł do linii z połowy boiska zamiast zajmować się grą ...
    Ostatnio edytowane przez Jestem ; 06-12-2018 o 11:18
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

p.s. Ma ktoś pomysł czego chciał Kuchy od Pinto w trakcie meczu? Normalnie piłka była w grze a on już z daleka wołał na Ryśka i podbiegł do linii z połowy boiska zamiast zajmować się grą ...
    Musiał trochę zmodyfikować taktykę i przekazać dyspozycje pod przygotowanie związanych z tym zmian personalnych.
    Kuchy oczywiście.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar midzi
    Myślę, że Pinto zimą nie zrobi wielkiego czyszczenia. Przede wszystkim nie przepracował on latem zgrupowania z zespołem, więc ma wciąż taki komfort, aby mówić, że to nie jest jego autorski projekt.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Musiał trochę zmodyfikować taktykę i przekazać dyspozycje pod przygotowanie związanych z tym zmian personalnych.
    Kuchy oczywiście.
    Miałem podobne wrażenie (że przypomina o wejściu Rado na boisko), ale bałem się tego napisać i byłem zbyt daleko aby cokolwiek usłyszeć
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Z trójki zawodników, o których toczy się dyskusja (Rado, Fin i Makaron) moim zdaniem najbardziej przydatny byłby Hamalainen. Jeśli miałbym wybierać z tej trójki kto ma zostać to postawiłbym na Fina. Nie żebym go bronił i był zwolennikiem jego gry, ale nawiązując do dyskusji to moim zdaniem on jest najbardziej wszechstronny z tej trójki.

PS. W pierwszej połowie Kucharczyk dostał podanie w pole karne, ale uderzył prosto w bramkarza (chyba pierwszy strzał meczu). Gdyby piłka znalazła się w siatce, asystę miałby Hamalainen bo to on przytomnie zagrał na przedpole do Kuchego
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Myślę, że Pinto zimą nie zrobi wielkiego czyszczenia. Przede wszystkim nie przepracował on latem zgrupowania z zespołem, więc ma wciąż taki komfort, aby mówić, że to nie jest jego autorski projekt.
    To prawda, projekt autorski Sa Pinto zobaczymy dopiero na jesieni przyszłego roku. Czyli w tedy gdy wielu graczom kontrakty się skończą, wtedy może będzie kasa na jakieś zakupy. Czyszczenia wielkiego w zimie nie będzie, ale patrząc na piłkarzy których promuje i zgrywa w lidze trener, wyraźnie widać, że tylko nieliczni z tych co im się kończą kontrakty w lecie, są przewidziani w planach Sa Pinto. Mądrość trenera polega na tym, że już teraz z tego co ma buduje fundament, pod przyszłą drużynę, uczy grać piłkarzy którzy mają zostać w klubie gry bez starej gwardii, której do lata nie będzie. A słabe ogniwa będzie zastępował oraz dziury w składzie będzie uzupełniał sukcesywnie, zgodnie ze swoim pomysłem. Póki co do lata dogramy tym co mamy w dużej mierze, chyba że odejdzie jeden zawodnik za dużą kasę i coś w zimie się ruszy w temacie uzupełnień dziur i zastępowania słabych ogniw.

Legionista Awatar midzi
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    To prawda, projekt autorski Sa Pinto zobaczymy dopiero na jesieni przyszłego roku.
    Oj. Obawiam się, że Sa Pinto wtedy może już nie być w Legii

Bo?
    Pinto to pierwszy trener od bardzo dawna, który wystawia piłkarzy z aktualnie najlepszą formą. Tylko tyle i aż tyle.

Ps. Tak ma grać Szymański, choćby wychodziły mu 2 mecze na pięć. Ma grać żeby się ogrywać, bo jest młody, utalentowany i perspektywiczny. Koniec.

Legionista Awatar midzi
    Z tego względu, że przeciętny staż trenera Legii od czasów ITI to kilkanaście miesięcy. Po roku zwykle zaczyna się zjazd (vide Magiera).

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Bo?
    Pinto to pierwszy trener od bardzo dawna, który wystawia piłkarzy z aktualnie najlepszą formą. Tylko tyle i aż tyle.

Ps. Tak ma grać Szymański, choćby wychodziły mu 2 mecze na pięć. Ma grać żeby się ogrywać, bo jest młody, utalentowany i perspektywiczny. Koniec.
    Patrząc na całą czwórkę piłkarzy, którzy mogą grać na "10" to Szymański daje mało liczb, ale jako jedyny pasuje do taktyki Pinto. Pressing, szybki doskok, tego Szymańskiemu odmówić nie można, a pozostała trójka nie da tak rady grać. Wieteskę na ławce posadził Remy i to pokazuje, że nie ma na siłę żadnego promowania. Remy wrócił po kontuzji od razu przy kontuzji Jędzy dostał szansę w Lubinie, był najlepszy na boisku i gra dalej. Czy swoje szansę dostając Pazdan grał level wyżej niż Wieteska? Pomijam już jego ciągłe mini urazy. Moim zdaniem nie, a więc skoro masz młodego Polaka i starego, któremu dodatkowo kończy się kontrakt i grają na podobnym poziomie to chyba racjonalnym wyborem jest jednak stawianie na tego młodszego?

Majecki po wskoczeniu do bramki popełnił jakieś wielkie błędy? Nie, dlatego tu też mamy sprawiedliwość, że jeśli chłopak dostał szansę i ją wykorzystał to gra dalej.

Czy ktoś z trójki Rado, Hama, Pasquato wykorzystał swoją szansę i pokazał, że należy mu się gra? Nie, dlatego będzie dalej grał Szymański.

Mamy w końcu w zespole sprawiedliwość, gra ten co jest w najlepszej formie, a nie ten który ma nazwisko. A, że to są młodsi zawodnicy, którzy jak widać chcą ciężko pracować i rozwijają się pod ręką Pinto to tylko należy się z tego powodu cieszyć.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Z tego względu, że przeciętny staż trenera Legii od czasów ITI to kilkanaście miesięcy. Po roku zwykle zaczyna się zjazd (vide Magiera).
    Magiera zaczal zjazd po 4 miesiacach czyli juz od wiosny a nie roku....

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Opaska mu służy. Nie lubię go hejtować, niech mu forma rośnie i tyle.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Szkoda, że nie ma jego fenomenalnego wykonania wrzutu z autu, a w zasadzie tego co zrobił gdy otrzymał piłkę zwrotną
    Ostatnio edytowane przez mski ; 06-12-2018 o 13:24 Powód: dopisek

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    Magiera zaczal zjazd po 4 miesiacach czyli juz od wiosny a nie roku....
    nie wiem ile prawdy było w doniesieniach o kwasach za JM
    ale mam wrażenie, że Pinto ma łatwiejszą/bardziej posprzątaną szatnię
    jak nie zjebie sportowo. to na razie nie widać tam grupy czyhającej na władzę

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Opaska mu służy. Nie lubię go hejtować, niech mu forma rośnie i tyle.
    3 bramki w ostatnich 5 spotkaniach.
    Razem z Cafu - najlepszy strzelec.
    Przed Carlitosem (który, trzeba przyznac, mniej miał czasu na boisku)
    koko koko Skorza spoko...

Po jednym z ostatnich meczów kamery pokazały, jak schodząc z boiska, uderzył w daszek od czapki Lucjana Brychczego. Chyba pan Bóg odebrał mu rozum, by w ten sposób odnosić się do legendy klubu – irytuje się Bogusław Kaczmarek.

Ktoś coś wie o tym? Ktoś to widział?

Legionista
    a można wiedzieć bardzo ważną kwestię, wyciętą z tego cytatu. KTÓŻ TO?

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    a można wiedzieć bardzo ważną kwestię, wyciętą z tego cytatu. KTÓŻ TO?
    Carlitos.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar sebb
    Ma ktoś ten urywek?

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez sebb Zobacz posta
    Ma ktoś ten urywek?
    Myślisz, że zrobił to umyślnie? Pewnie naczytał się o komunistycznych oficerach z bloku wschodniego i tak go naszło?

Legionista Awatar Budyń_70
    Warto tu wspomnieć, iż "zjazd Magiery" poprzedziło odejście trzech kluczowych ogniw, jak dobrze pamiętam.
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 07-12-2018 o 20:40

Legionista Awatar Chmielo
    Bereszyński wcześniej przegrywał rywalizację z Jędrzejczykiem, a Prijović i Nikolić w zasadzie nigdy nie grali razem. Nie przesadzaj.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Bereszyński wcześniej przegrywał rywalizację z Jędrzejczykiem, a Prijović i Nikolić w zasadzie nigdy nie grali razem. Nie przesadzaj.
    To uważasz, że trzy powyższe nazwiska były bez większego znaczenia dla poczynań ówczesnej drużyny.

Piszesz o trzech kluczowych ogniwach, co jest oczywiście nieprawdą z uwagi na fakt, iż nie graliśmy dwójką w ataku. Magiera chciał Jędrzejczyka i go dostał. Można powiedzieć, że odpadł napastnik i tyle.

Uważam, że pierwszoplanową postacią był Vadis i on został. Cały zespół był w beznadziejnej formie.
    A Melanż Trwa...

Pomniejszanie roli tychże trzech zawodników niezależnie od tego w jakiej konfiguracji by nie grali jest oczywistą nieprawdą.
    Pomimo, iż drużyna grała słabo, ich obecność dawała większe szanse na wyjście z kryzysu.

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Pomniejszanie roli tychże trzech zawodników niezależnie od tego w jakiej konfiguracji by nie grali jest oczywistą nieprawdą.
    Pomimo, iż drużyna grała słabo, ich obecność dawała większe szanse na wyjście z kryzysu.
    Naucz się umiejętniej dobierać słow, bo już w innym temacie pokazałeś, że masz problemy z przekazaniem myśli. I daruj sobie to wywracanie kota ogonem. To nie są żadne 3 kluczowe ogniwa, ponieważ:

- Bereszyński miał raptem 3 asysty na 21 spotkań,
    - Prjović i Nikolić nie wychodzili razem.

Nikogo nie dyskredytuje. Po prostu pierdolisz głupoty.

Vadis, Gui, Malarz, Pazdan Radović i oczywiście dwóch wyżej wymienionych zawodników w wariancie, że jeden z nich jest na boisku - to byli kluczowi zawodnicy tamtego okresu.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Zaraz zaraz może i Bereszyński kiedyś tam przegrywał rywalizację z Jędrzejczykiem, ale w okresie LM (a to przecież wtedy był Magik, a nie pół roku wcześniej) był podstawowym i jednym z kluczowych naszych zawodników. Także jego odejście miało ogromne znacznie chociaż rzeczywiście wydawało sie w tamtym okienku, że wymiana jego na Jędze jest dobrym ruchem. Historia napisała jednak inny scenariusz i nie ma co z tym dyskutować nawet, jak ma się ambiwalentny stosunek do Beresia.

Legionista Awatar sebb
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Myślisz, że zrobił to umyślnie? Pewnie naczytał się o komunistycznych oficerach z bloku wschodniego i tak go naszło?
    Nie widziałem tego, wiec nic na ten temat nie myślę póki co, a chciałbym.

Legionista
    Bereszyński robił świetną robotę na prawej obronie. Wtedy tego nie docenialiśmy, czy z uprzedzenia czy ze ślepoty. Ale ani Jędza ani tym bardziej Vesović nawet nie zbliżyli się w trakcie gry w Legii (w przypadku Jędzy podczas drugiego pobytu) do tego poziomu.

....
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 09-12-2018 o 12:55 Powód: Pomylony wątek.

Uprawnienia umieszczania postów