Strona 281 z 283 PierwszyPierwszy ... 181231271277278279280281282283 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,401 do 8,430 z 8484

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Legionista Awatar so(L)dier
    Arek pokazał że potrafi się zachować. Po raz kolejny

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Szkoda Malarza - nie zasłużony na takie traktowanie (tj nr 4).
    Może po prostu jest w takiej słabej formie? Z Koroną gdzie kolejne szansę dostali Hamalainen, który wrócł po kontuzji oraz Panasonic pokazały, że niekoniecznie tutaj jakieś uprzedzenia do kogoś ma. Wyjście pary Remy - Jędrzejczyk też pokazuje, że nie ma na siłę żadnego promowania Wieteski. I jakby tak prześledzić od początku pracę Pinto to kto szans zupełnie nie dostawał? Jedynie Rado i Mąka zostali zweryfikowani na starcie.

Pazdan grał z Dudelange gdzie zawalił gola, potem Cracovia i czerwona kartka w 12 minucie. Dostawał swoje szanse w PP, duet Jędzy z Wieteską wyglądał przyzwoicie do tego Pazdan non stop jakieś mini urazy. Czy został źle potraktowany? Przegrał to raczej sportowo.

O Arku już było pisane wcześniej. 32 strzały na jego bramkę, 14 puszczonych goli to mówi samo za siebie.

Pasquato miał okres gdzie też łapał się na ławkę i wchodził na końcówki. Czymś błysnął? Nie.

Panasonic przy kontuzji Antolica łapie się na ławkę, bo normalnie jest numerem 4.

A co do Rado no to koleś ma problem z bieganiem, a Pinto oparł Legię o wybieganie i szybkie doskoki do rywala. Do tego trzeba mieć zdrowie do biegania, którego Rado już dawno nie ma i mieć nie będzie.

Mąka musiał podpaść czymś na treningach, widzieliśmy zresztą jego zaangażowanie w grę na początku sezonu.

Teraz Kante poza kadrą może po prostu zamiast szukać drugiego dna to słabo prezentuje się na treningach? Kadra jest naprawdę szeroka i może mamy moment w końcu gdzie w tygodniu tę kadrę meczową trzeba sobie na tych treningach wywalczyć. Tak jak na zachodzie. Nie ma nic za darmo i grę za nazwisko.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Może po prostu jest w takiej słabej formie?
    Bez jaj. Że stawiają na Majeckiego jestem w stanie zrozumieć. To, że lepiej mieć na ławce Cierzniaka, który motywuje też. Ale ten łotysz to w rezerwach nic specjalnego nie pokazywał.

Co do Kante:
    Napastnik Jose Kante kolejny raz znalazł się poza kadrą meczową. Według dopływających informacji wpływ ma nie tylko forma sportowa, ponosi także karę za niesubordynację, spóźnienia na trening i niestosowanie się do zaleceń odnośnie po treningowego rozciągania.
    https://zagranie.com/janekx89-zimowy...ecz-z-stolicy/

Legionista Awatar Antares
    No to tylko potwierdza, że się żadne nazwisko nie liczy. Jak Kante się opieprza w tygodniu to potem nie łapie się do kadry meczowej. Tak jest na zachodzie. Zapieprzasz cały tydzień, żeby grać. A jak dostajesz szanse to musisz ją wykorzystać.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Gabro
    Teraz Kante poza kadrą może po prostu zamiast szukać drugiego dna to słabo prezentuje się na treningach? Kadra jest naprawdę szeroka i może mamy moment w końcu gdzie w tygodniu tę kadrę meczową trzeba sobie na tych treningach wywalczyć. Tak jak na zachodzie. Nie ma nic za darmo i grę za nazwisko.
    O to to to. Wszyscy muszą czuć konkurencję na plecach. Niestety w polskiej lidze to bardzo kuleje. Nie ma świętych krów. Słabo wyglądasz na treningach - nie grasz.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar RONVE
    Pan piłkarz Radović to ambicje mógł pokazać w dwumeczu ze Spartakiem Trnavą. Zamiast chodzić po boisku to mógł wtedy gryźć trawę. Awans do pucharów uratowałby budżet, byłoby dużo więcej meczów do rozegrania więc mógłby dalej grać.

To samo pan piłkarz Pazdan, może jakby rok temu nie spieprzył dwumeczu z Szeryfami, a teraz nie zawalił gola pogrążającego Legię w meczu z Luksemburgiem to klu nadal byłoby stać na płacenie mu 400 tys euro rocznie. Pomimo, że od dwóch sezonów wiecznie jest sfochowany, wiecznie nieskoncentrowany i wiecznie z jakimiś mini urazami. Zupełnie nie można na niego liczyć.

I tak można pisać dalej. Zostaliśmy z bardzo szeroką kadrą, grając tylko w lidze. W odstawkę poszły podstarzałe gwiazdy, pobierające kokosy z budżetu. W ich miejsce grają młodzi na których można zarobić lub tacy z których klub w przyszłości może mieć pożytek, bo nie są jeszcze po 30-tce. Gra też Jędrzejczyk, który dostał szansę na ogarnięcie się i ma ważny kontrakt jeszcze przez dwa lata, więc klubowi też się przyda.

Czas Rado, Pazdana, Mączyńskiego, Astiza i Hamalainena się w Legii skończył. Pasquato i Phillips to po prostu niewypały transferowe.

A Arek? A Arek przecież bronił, a że wpuszczał wszystko co leci do bramki to tylko do siebie może mieć pretensje, że już nie broni.
    Wyczerpałeś temat to wypowiedzią, chociaż ja dodam jeszcze jedno nazwisko. Antolić, jego również należy pożegnać.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Bez jaj. Że stawiają na Majeckiego jestem w stanie zrozumieć. To, że lepiej mieć na ławce Cierzniaka, który motywuje też. Ale ten łotysz to w rezerwach nic specjalnego nie pokazywał.

Co do Kante:

https://zagranie.com/janekx89-zimowy...ecz-z-stolicy/
    tu też całkiem istotne dla nas info:
    W czasie zimowych przygotowań Marko Vesović ma wrócić do gry na prawej pomocy, gdzie jak sam przyznaje, czuje się najlepiej. We wcześniejszym sezonie w Rijece strzelił osiem goli, miał jedenaście asyst i taką rolę miał pełnić także po transferze, ale przez problemy kadrowe zmuszony jest występować na prawej stronie defensywy.

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    No i fajnie. Zdążył się ograć na prawej obronie (zresztą w poprzednim klubie też chyba czasami występował na PO?). On do przodu, Stolarski na obronę i myślę, że stworzą fajny duet po prawej stronie. W razie problemów ze Stolarskim, Veso zawsze można cofnąć, a na skrzydełko Kuchy
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    No i fajnie. Zdążył się ograć na prawej obronie (zresztą w poprzednim klubie też chyba czasami występował na PO?). On do przodu, Stolarski na obronę i myślę, że stworzą fajny duet po prawej stronie. W razie problemów ze Stolarskim, Veso zawsze można cofnąć, a na skrzydełko Kuchy
    W tym najlepszym swoim sezonie w Rijece grał na skrzydle, ale to półrocze przed przyjściem do Warszawy już w obronie.

Wielu oczekiwało takich ruchów już w ostatnich meczach (Veso na skrzydle, Stolarski na obronie), ale ja się zastanawiam czy skoro teraz Pinto wyżej ceni Veso od Pawła na obronie, i dosyć mocno Kuchego z przodu, to czy zdecyduje się nagle na taki układ, żeby przesunąć Veso do przodu, Kinga na ławkę, a grać Stolarzem, któremu najmniej ufa z tej trójki?
    Jakoś mam wątpliwości.

Legionista Awatar Gabro
    Dzisiejszy PS

"Kogo sprzedam, kogo puszczę?

Innym ważnym celem czwartkowego spotkania miały być sprawy, na które Legia ma znacznie większy wpływ – z kim próbować przedłużyć kontrakty. Zawodników, którym kończą się latem umowy jest aż trzynastu (lista poniżej). Na pewno nie wszyscy zostaną. Kilku, jak Michał Pazdan, ma bardzo wysokie uposażenie, a ich rola w zespole Sa Pinto stała się drugoplanowa. Możliwe więc, że klub uruchomi wariant oszczędnościowy i już zimą zrobi „wietrzenie magazynów” – części pozwoli odejść za darmo. W przypadku środkowego obrońcy można by w ten sposób zostawić na koncie ok. 200 tysięcy euro. Akurat on przy Łazienkowskiej widziany jest jako zawodnik, który jeszcze by się w kadrze przydał, ale musiałby się zgodzić na znaczną obniżkę wynagrodzenia. Pewnie duże znaczenie będą miały oferty, jakie otrzyma 31-latek. W styczniu, nawet zostając w Legii do końca sezonu, mógłby już podpisać nowy kontrakt gdzie indziej. Przy Łazienkowskiej dni zdają się być policzone dla zasłużonych piłkarzy mistrza Polski: Arkadiusza Malarza czy Miroslava Radovicia w tym momencie przegrywających rywalizację. Tak samo jak Krzysztof Mączyński zdegradowany do rezerw, o którego pytania na konferencjach wywołują reakcję alergiczną.

Trzecim wątkiem rozmów są piłkarze uznawani w klubie za kapitał, wzbudzający zainteresowanie zagranicą – to przede wszystkim 23-latek Dominik Nagy i 19-letni Sebastian Szymański. Regularnie i z powodzeniem zaczął grać też rówieśnik tego drugiego – Radosław Majecki. Trybuny przy Łazienkowskiej regularnie odwiedzają skauci m.in. z Serie A – Napoli, Cagliari czy klubów z Genui. Nagy od dawna wzbudza zainteresowanie klubów we Francji – mówi się o Montpellier. Legia chciałaby dobrze na nich zarobić, co pozwoliłoby zasypać finansową dziurę po letniej kompromitacji i odpadnięciu w eliminacjach europejskich pucharów."
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez snorri
    Tak to widzę, Sa Pinto wylewa fundamenty i chce zbudować dom, który będzie Legii służył w perspektywie wieloletniej, a nie tylko w perspektywie jednego sezonu, a potem zostanie spalona ziemia.
    Z tym bym sie może nawet zgodził, gdyby nie to, że jednak doświadczenie podpowiada, że jesli któryś z tych promowanych "fundamentów" rzeczywiście błyśnie, to wyfrunie stąd za garść EUR i tyle z tego będziemy mieli. Nadal pustkę, a nie gracza na lata.

Cytat Zamieszczone przez Grzechu1916 Zobacz posta
    po meczu z sracovia jak kudłaty go poniewierał pod naszym sektorem to wyglądał super.
    Do niedawna na forum obowiązywały jednak jakieś zasady...
    koko koko Skorza spoko...

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    W czasie zimowych przygotowań Marko Vesović ma wrócić do gry na prawej pomocy, gdzie jak sam przyznaje, czuje się najlepiej. We wcześniejszym sezonie w Rijece strzelił osiem goli, miał jedenaście asyst i taką rolę miał pełnić także po transferze, ale przez problemy kadrowe zmuszony jest występować na prawej stronie defensywy.
    To są jakieś pobożne życzenia. Niby czemu Sa Pinto miałby już teraz decydować o tym co się zdarzy za dwa miesiące? Wszystko i tak zależy od tego czy Stolarski będzie w lepsze dyspozycji.

- Wchodząc na murawę czułem się ok. Mocno trenuję i to jedyna droga do tego, by najpierw znaleźć się osiemnastce meczowej, a potem powalczyć o więcej minut spędzonych na boisku. Nie ma narzekania! Na pierwszym miejscu jest praca, a potem trener ocenia postawę zawodników na treningach i to, kto jest najlepszy - powiedział Radović.
    Przynajmniej nie płacze jak Arek...

Cytat Zamieszczone przez Bubsztyk Zobacz posta
    PS. Widzę że dużo osób oddaje swój głos na Lebiegę na Rado. Wczoraj o wiele gorzej zagrali od niego Hama i Pasquato ale to nie ważne, nie ważne też że wyłożył fajną piłę Cafu. Jest Rado to mamy lebiegę... Ludzie, trochę obiektywizmu.
    Przeniosłem post tutaj, żeby w temacie kozaków nie robić bałaganu.
    Ja głosowałem na Rado i nie kierowałem się w żadnym stopniu złośliwością. Przed meczem pisałem, że powinien dostać szansę. Liczyłem nawet, że dostanie więcej minut.
    Wszedł na boisko i ok - wyłożył piłkę Cafu - brawo. Ale co oprócz tego !? Miał idealną sytuację bramkową, odrazu po wejściu i strzelił jak LEBIEGA.
    Fatalne pudło, asysta i być może za mało czasu na pokazanie czegoś więcej, ale mnie Rado nie przekonał. Wręcz utwierdził w przekonaniu, że już tu nie pasuje.
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Przeniosłem post tutaj, żeby w temacie kozaków nie robić bałaganu.
    Ja głosowałem na Rado i nie kierowałem się w żadnym stopniu złośliwością. Przed meczem pisałem, że powinien dostać szansę. Liczyłem nawet, że dostanie więcej minut.
    Wszedł na boisko i ok - wyłożył piłkę Cafu - brawo. Ale co oprócz tego !? Miał idealną sytuację bramkową, odrazu po wejściu i strzelił jak LEBIEGA.
    Fatalne pudło, asysta i być może za mało czasu na pokazanie czegoś więcej, ale mnie Rado nie przekonał. Wręcz utwierdził w przekonaniu, że już tu nie pasuje.
    Tez oddałem głos, nie kierując się złośliwością. Zmarnowana patelnia od SK, problemy z przyjęciem, wynikające z braku ogrania.
    Nie wiem czy nie pasuje, na pewno brak mu gier o stawkę.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Tez oddałem głos, nie kierując się złośliwością. Zmarnowana patelnia od SK, problemy z przyjęciem, wynikające z braku ogrania.
    Nie wiem czy nie pasuje, na pewno brak mu gier o stawkę.
    Moim zdaniem nie pasuje. Rado ma swój styl gry, lubi dłużej przytrzymać piłkę, poholować ją, zmienić tempo gry. A Pinto chyba wymaga czegoś innego, szybszych wymian i mniej indywidualnej gry.
    Poza tym wiek, brak regularnej gry swój wpływ mają i Rado raczej będzie miał problem ze złapaniem formy, która pozwoliłaby mu jeszcze zaistnieć w Legii.
    Miro hvala za sve, ale Twój czas dobiega końca.
    Better Dead Than Red

Legionista
    Asysta, zmarnowane seta Rado wszystko w 20 minut. A co takiego zrobił Hamalainen, którego zmienił Rado. Oglądałem mecz i dopiero podczas zmiany sobie uświadomiłem że grał Fin. O Pasquato nie wspomnę, bo ten gość to piłkarski sobowtór Masłowskiego. Hama i Pasquato mieli okazję zagrać czasami w meczach, a Rado zagrał pierwszy raz od września ? Uważam że jak na taką przerwę zagrał lepiej niż wyżej dwaj wspomniani, bo w jego wypadku można w ogóle wspomnieć o czymś w kontekście meczu - zmarnowana seta i ma asystę. Fin i Włoch, kompletne zero, dramat piłkarski, byli a jakby ich nie było.
    Oczywiśie czas Rado minął, jest za wolny, za długo trzyma piłkę, nie nadaje się do presowania i pewnie odejdzie z klubu w raz końcem kontraktu, ale wczoraj pokazał w 20 minut więcej niż Fin i Włoch razem wzięci.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 06-12-2018 o 09:21

Legionista Awatar Chmielo
    Gdyby nie asysta to zostałby z pudłem i 3 fatalnymi stratami w 20 minut. Taki to był występ.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Gdyby nie asysta to zostałby z pudłem i 3 fatalnymi stratami w 20 minut. Taki to był występ.
    Ale miał asystę, jakie osiągnięcia ma Hamalainen i Pasquato ? Czy byli lepsi od Rado ? Moim zdaniem nie byli lepsi, nawet gdyby Rado nie miał asysty.
    E:Jakaś setę zmarnował Hamalainen, a może Pasquato miał asystę ? Jest jakies wydarzenie z meczu w którym brał udział Hamalainen lub Pasquato i które ktoś zapamiętał ?
    Jak pisałem jedno wielkie 0 można zapisać przy obu panach, w przeciwieństwie do Rado. Rado się chociaż starał , Fin i Włoch nawet nie wyglądali na takich co się starają.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 06-12-2018 o 09:42

Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Ale miał asystę, jakie osiągnięcia ma Hamalainen i Pasquato ? Czy byli lepsi od Rado ? Moim zdaniem nie byli lepsi, nawet gdyby Rado nie miał asysty.
    E:Jakaś setę zmarnował Hamalainen, a może Pasquato miał asystę ? Jest jakies wydarzenie z meczu w którym brał udział Hamalainen lub Pasquato i które ktoś zapamiętał ?
    Jak pisałem jedno wielkie 0 można zapisać przy obu panach, w przeciwieństwie do Rado. Rado się chociaż starał , Fin i Włoch nawet nie wyglądali na takich co się starają.
    Rzeczywiście. Fantastyczna asysta. Podanie wypieszczone jak to Philippsa z pierwszej połowy lub przynajmniej tak klarowane jak zagranie Kulenovića do pustej. Cafu musiał jedynie dołożyć nogi. Czapki z głów.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Zgadzam się, najwięcej pracy wykonał Cafu, ale ktoś mu musiał podać i mógł oddać strzał, napisz o osiągnięciach Fina i Włocha. Fin 70 minut na boisku, Włoch 45 minut na boisku. Ja nie twierdze że Rado zagrał dobry mecz, bo sam w komentarzu po meczu napisałem że mecz zweryfikował kilku piłkarzy (Włoch, Fin i Rado), ale jeśli mamy wybrać najgorszego to na pewno nie był to Rado, jeśli masz inne zdanie napisz czym na plus wyróżnił się Włoch i Fin, co sprawia że byli lepsi od Rado.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 06-12-2018 o 09:58

Legionista Awatar mski
    Włoch zaliczył asystę przy bramce Kulenovicia, niesłusznie nieuznanej. Swoją drogą gloryfikowanie tej asysty Radovicia pokazuje jak niskie mamy oczekiwania wobec niego i ogólnie. Rozumiem gdyby wrzucił jakąś piłkę na nos, czy zagrał przez linię obrony prostopadłą piłkę. Podał do najbliższego i to że te ma asystę ma wynika głównie z tego, że Cafu oddał bardzo dobry strzał. No ale było nie było w statystykach ma +1.

Podsumowując trzech słabiaków, który najsłabszy kwestia gustu.

Legionista
    Nikt tutaj niczego nie gloryfikuje, stwierdzamy fakty, a fakty są takie że Rado miał wpływ na mecz, a Pasquato i Hamalainen nie miał, nie piszemy o najlepszym zawodniku meczu, bo nikt tak nie twierdzi że Rado był najlepszym, lub był wśród najlepszych. Dyskutujemy o najgorszym zawodniku meczu, a Rado nim nie był bo w 20 minut brał udział w 2 akcjach które pamiętamy. Jedna miała wpływ na wynik meczu, drugiej nie bo spartaczył, ale miał okazje, pokazał się, dostał piłkę. A dwóch piłkarzy którzy byli dłużej na boisku nie mieli żadnego wpływu na wydarzenia boiskowe. No dobra Włoch miał asystę, nie zapamiętałem prawdę mówiąc że to on podawał przy golu nieuznanym, ok miał jakies osiągnięcie. Więc wychodzi na to że najgorszy był Hamalainen, bo jak wspomniałem wcześniej uświadomiłem sobie że był na boisku dopiero gdy go Radovic zmieniał.
    Cytat Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
    No może to najlepsze podsumowanie i zakończanie tematu
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 06-12-2018 o 10:11

Legionista Awatar mski
    Nikt tutaj niczego nie gloryfikuje, stwierdzamy fakty, a fakty są takie że Rado miał wpływ na mecz, a Pasquato i Hamalainen nie miał, nie piszemy o najlepszym zawodniku meczu, bo nikt tak nie twierdzi że Rado był najlepszym, lub był wśród najlepszych. Dyskutujemy o najgorszym zawodniku meczu, a Rado nim nie był bo w 20 minut brał udział w 2 akcjach które pamiętamy. Jedna miała wpływ na wynik meczu, drugiej nie bo spartaczył, ale miał okazje, pokazał się, dostał piłkę. A dwóch piłkarzy którzy byli dłużej na boisku nie mieli żadnego wpływu na wydarzenia boiskowe. No dobra Włoch miał asystę, nie zapamiętałem prawdę mówiąc że to on podawał przy golu nieuznanym, ok miał jakies osiągnięcie. Więc wychodzi na to że najgorszy był Hamalainen, bo jak wspomniałem wcześniej uświadomiłem sobie że był na boisku dopiero gdy go Radovic zmieniał.
    No i właśnie to jest clue tej dyskusji. Fakt, że dokonał takiej sztuki (przebił Kuchego z Ajaxem) według mnie dostatecznie pokazuje, że jego poziom nie jest już wystarczający.

Miałem nadzieję, że trochę zmienił podejście do gry poprzez tę absencję, ale jak widać nic się nie zmieniło. Już pomijam to, że rusza się jak wóz z węglem, ale te jego próby grania samemu przeciwko wszystkim są na prawdę daremne. Według mnie po wejściu na boisko powinien grać jak najprostszą i skuteczną piłkę. Jest kolega- zagrywam-wychodzę na pozycję i coś się dzieje. Natomiast Miro jak to Miro. Próba dryblingu w miejscu po czym najczęściej strata. Stawiam, że trudno mu się pogodzić z tym, że pełni marginalną rolę w drużynie, ego mu nie pozwala i finalnie wychodzi jak wychodzi.

Natomiast jak sobie pomyślałem że z 34 lat życia, 12 spędził z Legią (z przerwami) z niemałymi sukcesami to szacunek mu się należy i nie ma co go mieszać z błotem. Niestety to już nie ten poziom na Legię.

@Snorri chciałem dopytać. Uważasz, że na podstawie tego spotkania, w weekendowym meczu w Gdańsku, człapiący Radović powinien dostać szansę wejścia (nikt nie jest głupi, żeby wystawić go od pierwszej minuty) kosztem np. Hamalainena, czy tam Pasquato, ponieważ odegrał piłkę i wyszła z tego bramka?
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar bloniaq
    Nikt tutaj niczego nie gloryfikuje, stwierdzamy fakty, a fakty są takie że Rado miał wpływ na mecz, a Pasquato i Hamalainen nie miał
    A analizowałeś sobie np ile mieli celnych podań, celnych strzałów, ile odbiorów, ile strat, jaka była jakość pressingu w ich wykonaniu, i tak dalej, czy Twoim zdaniem wpływ na mecz mieli tylko Cafu, Dolarović, Kucharczyk i Phillips (bo tylko oni mieli punky w kanadyjskiej) i w czwórkę też by zrobili 3:0?

Ja rozumiem, że można uważać, że Pasquato, czy Hamalainen grali gorzej od Dolarovicia, ale chociaż używaj jakichś argumentów, a nie pierdół w stylu, że Ci mleko skwaśniało po występie Pasquato, a kiedyś po występie Masłowskiego też skwaśniało, które powtarzasz, jakbyś się martwił czy aby na pewno wszyscy mieli okazje przeczytać, czy tego co powyżej.
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 06-12-2018 o 10:25
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Szawar
    Nikt tutaj niczego nie gloryfikuje, stwierdzamy fakty, a fakty są takie że Rado miał wpływ na mecz,
    Niech ta asysta nie przysłania Ci obrazu występu Radovicia.
    Hamalainen czy Pasquato nie zagrali wcale lepiej, ale to może właśnie zmarnowana setka, problemy z przyjęciem piłki czy głupie straty, miały wpływ, że te 20 minut wystarczyło niektórym, na wybranie go lebiegą tego meczu.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Cytat Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
    Dokładnie. Cała trójka bez przyszłości. Jak już mają wchodzić z ławki, to niech to będzie ostateczność. A Szymański powinien grać wszystko od dechy do dechy.

Legionista Awatar Benek
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Uprawnienia umieszczania postów