Strona 279 z 283 PierwszyPierwszy ... 179229269275276277278279280281282283 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,341 do 8,370 z 8484

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Uważaj bo zostaniesz farmazoniarzem
    Zaraz forumowe dzbany wydadzą na Ciebie wyrok.
    Jestem przerażony.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

A nie będzie ci przeszkadzało, że za każdym razem trzeba kliknąć: zobacz posta?
    Albo najwyżej będziesz się wylogowywać, że podejrzeć.

Legionista Awatar bloniaq
    Kijku, Ja po prostu zwykle nie wchodzę w dyskusję, a za radę dziękuję - czytuję akurat z dużym rozbawieniem. Tobie natomiast, jak widać, opcja zablokowania niewiele daje, skoro doskonale wiesz co kto pisze, a nawet kiedy trzeba odpowiedzieć. No ale przynajmniej możesz w ten sposób wyrazić jak bardzo gardzisz innym zdaniem niż swoje własne. Praktyka jakby żywcem zdjęta z koderastów.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    A nie będzie ci przeszkadzało, że za każdym razem trzeba kliknąć: zobacz posta?
    Albo najwyżej będziesz się wylogowywać, że podejrzeć.
    Ooo tego zobacz posta to nie znałem. Ale dzięki teraz już będę wiedział. Smuteczek również rzadko się wylogowywuje.
    Ale chyba założę sobie 2 inne konta żeby propsowac siebie samego. To teraz modne.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Chmielo
    A Moulin przychodził tu jako noname.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Raffels
    Ej Kijek, ale dalej nie podałeś żadnych argumentów za #teammalarz odnośnie dzisiejszych wpisów. Może więc wyjaśnisz, czy Malarz jest niszczony a jeśli tak to w jaki sposób? I czy płacz w mediach społecznościowych jest ok czy be?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Jak widać po influenserach twiterowych nie jest. Oni tak zdecydowali.

Arek Malarz - (cytując jednego z polskich raperów) "ostatni, któremu jeszcze zależy".
    Twitter swoje a trybuny jutro swoje. Mam nadzieję.

Ja wiem, że dla was nic co uderza w politykę obecnie klubu publicznie nie jest mile widziane ale cóż... Ja nie mam z tym problemu że to napisał. Chcecie miłego poprawnie politycznego twiterka to sobie czytacie paru pazi tam, którzy myślą że to co oni piszą ma jakiekolwiek znaczenie.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Ale ja mam wywalone w politykę klubu, wywalone w Mioduskiego, Adamowicza czy innego ******* w tej sytuacji. Chodzi mi o Malarza i dalej nie uzyskałem twojej odpowiedzi. Narzekałeś ostatnio, że nie ma merytoryki no więc napisałem dłuższego posta, masz do czego się odnosić, skoro uważasz, że jest inaczej.

Legionista Awatar Jaco
    Ja wiem, że dla was nic co uderza w politykę obecnie klubu publicznie nie jest mile widziane ale cóż... Ja nie mam z tym problemu że to napisał. Chcecie miłego poprawnie politycznego twiterka to sobie czytacie paru pazi tam, którzy myślą że to co oni piszą ma jakiekolwiek znaczenie.
    I podobnie na niniejszym forum.
    Użytkowników 28,744
    Aktywni użytkownicy 5,076

Żeby nie było: ja piszę sobie tutaj wyłącznie dla zabawy. Z wyjątkiem tematów politycznych.

Malarz bardzo git. Arek, trzymaj się! Szacunek za cały pobyt w Legii!
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Ale ja mam wywalone w politykę klubu, wywalone w Mioduskiego, Adamowicza czy innego ******* w tej sytuacji. Chodzi mi o Malarza i dalej nie uzyskałem twojej odpowiedzi. Narzekałeś ostatnio, że nie ma merytoryki no więc napisałem dłuższego posta, masz do czego się odnosić, skoro uważasz, że jest inaczej.
    Jesli uważasz że nie jest niszczony w klubie on i kilku innych zawodników to dziwne. Nie ma przypadku że nagle kilku zostało totalnie odsuniętych owszem w niektórych przypadkach czysto sportowo, również bo mieli wyjebane, zero zaangażowania tak jak Mączyński i jemu **** w dupę niech wypierdala.

Natomiast parubpilkarzy zostało totalnie odsuniętych i jakoś od osób, które cos tam widzą etc wiadomo ciężko uwierzyć że decyduje tylko sport. A już wyjątkowo śmieszne były dzisiejsze i wczorajsze posty poranne vs to co się wydarzyło po 15...
    Myślę, że Malarz w dość dosadny sposób wyraził to co kilku piłkarzy chciało powiedzieć od kilku tygodni.

Jeszcze parę tygodniu dni temu malarz zdobywał nam Mistrza ...praktycznie on w pojedynkę ...i nagle przez kilka tygodni tak mu forma sportowa spadła...proszę Cię.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

To kto został odsunięty od 1 składu, kto na ten skład zasługiwał? Malarza opisywałem wyżej, dreptający Radovic? Obcinający się Pazdan?
    No wymień tych, którzy obecnie nie grają a powinni. To ci sami co się latem kompromitowali? Albo rok temu? A może ci, którym się kontrakty kończą i dla których kończy się eldorado bo wiedzą, że takich kontraktów jak obecnie nie będą mieli nigdzie?

Czasem mam wrazenie, że zachowujesz się jak 15latek, który Legii kibicuje od wczoraj.

Fakty są następujące: na forum użytkownicy dostają spazmów radości bo średnia wieku spadła do 24lat. Fakty są takie 24letnia drużyna traci do lidera 8 punktów. 24letnia drużyna ku jak widać radości i zawodoloeniu forum zdobywa najmniej punktów na mecz od lat ... A dla ciebie najważniejsze kto został odsunięty. Chyba widać kto i jaki ma to wpływ na wyniki.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Zaraz zaraz... rzucasz tekst o tym, że niektórzy zostali celowo odstawieni i nie ma to związku z poziomem sportowym. Na pytanie którzy to twoim zdaniem ciśniesz mi od 15-latka? Czy ty gościu jesteś poważny? Ty chcesz merytorycznie rozmawiać?

Legionista Awatar Stout
    Dalej nie wiemy ,kto wg Ciebie jest w lepszej dyspozycji i powinien grać zamiast tej młodzieży .

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionisci.com Awatar Woytek
    Ma teraz więcej czasu, więc na spokojnie przedstawię jak ja to widzę.

1. Tak jak pisałem, nie mam pewności, czy Malarz jest teraz numer 3 czy numer 4. Matematyka z wpisu Malarza sugeruje nr 4, ale trzeba też założyć, że może się pomylił.

2. Brak chemii między Sa Pinto i Malarzem jest od początku. Moim zdaniem to, że będzie odsuwany wie już od września.

3. Charakter Malarza jest bardzo trudny. Źle znosi siedzenie na ławce, nie jest takim typem jak Cierzniak, który będzie pracował dla drużyny siedząc na ławce (szacunek dla Radka za to).

4. Dla mnie języczkiem uwagi jest właśnie osoba Kudrjavcevsa, bo sprawdziłem i na mecze wyjazdowe na 100% jeździ zawsze trzech bramkarzy. W Lubinie jako trzeci był Łotysz, bo Malarz był chory. W Szczecinie też był (Cierzniak kontuzjowany). Przy Ł3 chyba też rozgrzewają się we 3, ale to zerkniemy jutro, choć sytuacja nam się komplikuje i nie wiadomo czy przyszłe ruchy nie będą determinowane dzisiejszą aferą.

5. Dziś trener na pewno ogłosił kadrę na mecz z Koroną i - moim zdaniem(!) - musiało w niej zabraknąć Malarza, stąd jego wkurzenie. Tak podpowiada mi logika. Po prostu dał światu sygnał: "słuchajcie, nie jestem tak chujowy jak mnie tu malują by być trzecim/czwartym".

6. Malarz zdobył z Legią wszystko co się dało w ostatnich trzech latach. Co by nie mówić, był bohaterem i szkoda, że mając 38 lat na karku, nawet w sytuacji gdyby był w jakiś sposób niszczony, nie jest w stanie zaakceptować, że klub/trener mając trzech równorzędnych bramkarzy (Cierzniak, Majecki, Malarz), chce - nawet lekko naciągając - stawiać na młodego. Prawdopodobnie sam bym tak zrobił. Kiedy taki 18-latek może się przebić i ograć jak nie taką badziewną jesienią bez pucharów?

7. Nie przesadzałbym z tym kanonizowaniem Malarza z hasłem "tylko jemu zależy". Jemu zależy na graniu, a kibicom na Legii

8. Pytanie otwarte jest takie: czy zła wola jest tylko po stronie Malarza lub sztabu/zarządu, czy zabrakło jednak jakiejś dłuższej szczerej rozmowy, po której jednak Malarz zaakceptowałby swoją malejącą rolę w drużynie?

9. Tym wpisem na pewno pogorszył swoją sytuację, ale trzeba też założyć, że napisał go w momencie, gdy ta sytuacja była już definitywnie przesądzona. Do tego wpisu będę miał zrozumienie tylko jeżeli okaże się, że jest numero 4, bo pod względem piłkarskim na pewno na to nie zasłużył.

PS: Dodając dzisiejszą nerwową reakcję Sa Pinto na pytania o Mączyńskiego, pouczanie dziennikarzy o co mogą pytać a o co nie, blokowanie rozmów itp... płyniemy w kierunku, który sugerowałem kilka dni temu.

Jeśli uważasz że Malarz, Radovic zostali odsunięci z powodów sportowych to gratuluję. O czym ja mam z tobą gadać ? Napisałem wyraznie ale powtórzę jedyny odsunięty bo chujowy, bo miał wyjebane, bo pokazywał że mu nie zależy to Mączyński. Jak został wyjebany do rezerw to nagle mu się zachcialo ale potem przyszła kontuzja no i mandzur spakowany. I dobrze.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Podsumujmy - Arek zaczyna sezon jako pierwszy bramkarz, wygląda przeciętnie - meczów wielce nie zawala ale i nie pomaga tak jak pomagał w ostatnich latach.
    Przychodzi nowy trener, daje wszystkim białą kartkę, ma wszystkich na treningach, w pewnym momencie daje szansę Cierzniakowi, ten broni dobrze, poprawia się gra w obronie, mało tracimy.
    Cierzniak doznaje kontuzji, wchodzi Malarz na mecze z Wisłą i Jagiellonią, w których nie wygląda rewelacyjnie i wpuszcza 4 bramki. W kolejnych meczach wchodzi młody Majecki, który wygląda dobrze a momentami nawet bardzo dobrze.
    To jest według ciebie brak związku z dyspozycją sportową?

Za kogo powinien grać Radovic i co pokazywał jak grał, żeby tak uważać?

Kto obecnie powinien grać za Wieteskę, Nagy'a? Mamy gównianą kadrę, za którą odpowiada obecna władza i za to można ich cisnąć.

Woytek - obejrzyj jeszcze raz konferencję, Sa Pinto dostał dwa pytania o Mączyńskiego, odpowiedział spokojnie po czym Wesołowski dalej bezsensownie ciągnie temat. No sorry...
    Ostatnio edytowane przez Raffels ; 30-11-2018 o 20:12

Woytek - obejrzyj jeszcze raz konferencję, Sa Pinto dostał dwa pytania o Mączyńskiego, odpowiedział spokojnie po czym Wesołowski dalej bezsensownie ciągnie temat. No sorry...
    sorry Raffels - edytowłem twojego posta zamiast zrobić odpowiedz !!

Obejrzałem 5 razy, spisałem dokładnie na stronie wszystko po kolei. Ani razu nie otrzymał odpowiedzi na pierwsze pytanie (czy rozmawiał z Mączyńskim) - stąd powtarzanie pytań.
    Facet denerwuje się w dość błahych sprawach. To nie pierwsza jego taka reakcja w kierunku dziennikarzy "who send you" (WTF?!).
    Poza tym wcale nie było to bezsensowne pytanie, biorąc pod uwagę, że w mediach przewinął się temat Lech/Nawałka/Mąka. Ponadto Pinto raczył zasugerować, że dziennikarz przyszedł tylko po to (WTF II?!) To nie jego sprawa po co przyszedł dziennikarz. Nawet jeżeli tylko po to, to po to jest konferencja by pytać, bo chyba nie sądzicie, że można to uczynić ot tak w innej sytuacji?
    + pomijam, że wcześniej były pytania o Koronę i były wyczerpane (nigdy nic ciekawego nie mówi), więc padły pytania o Mąkę, Rado, Jędzę, powody nieobecności Carlitosa/Kante itp.

Dla mnie to tych konferencji może w ogóle nie być bo to jakie tam są pytania zadawane, to jakaś totalna żenada. Błoński też był dzisiaj dobry.

Dla mnie to tych konferencji może w ogóle nie być bo to jakie tam są pytania zadawane, to jakaś totalna żenada. Błoński też był dzisiaj dobry.
    Tak wiem, mają być tylko takie, jakie życzy sobie trener
    Zarzut w stronę dziennikarza, że docieka odpowiedzi od trenera, gdy ten od niej ucieka, jest mocno słaby. Potem będzie stękanie, "czemu nikt nie pytał wcześniej".
    A co Błoński zrobił? Nie kojarzę by zadawał jakiekolwiek pytanie dziś.

Legionista
    Ja mam wrażenie, że jesteśmy w początkowej fazie przebudowy zespołu przez Sa Pinto, trener mam wrażenie buduje zespół na przyszłość, a nie na tu i teraz. Może nam się to nie podobać lub podobać. W takich przebudowach, niestety zazwyczaj spadają głowy, zazwyczaj głowy zawodników którzy nie sa perspektywiczni.
    Wczujmy się w rolę trenera, nawet jesli Kijek ma racje i zasłużeni (lepsi) zawodnicy są odsuwani świadomie od zespołu, to czy można mieć trenerowi za złe ? Ma grać nimi do końca sezonu i co w tedy ? Oni odchodzą, a odejdzie ich wielu, w wakacje zostajemy z zespołem rozwalonym, nie zgranym zespołem złożonym z zawodników którzy siedzieli na ławie, bo grał Radović, Malarz, Hammalainen itd. itp. Zaczną sie puchary a my nie będziemy mieć drużyny i może być powtórka z rozrywki szybkie gongi i papa.
    Mam wrażenie że Sa Pinto nie chce mieć spalonej ziemi po sezonie, tylko teraz stawia na piłkarzy którzy w perspektywie kilku lat mogą dać więcej, teraz jest czas aby ich ogrywać zgrywać (nie ma pucharów), by nauczyli się grac bez Radovica, Hammalainena, Malarza, Pazdana, Mączyńskiego, bo ich nie będzie za pół roku.
    Tak to widzę, Sa Pinto wylewa fundamenty i chce zbudować dom, który będzie Legii służył w perspektywie wieloletniej, a nie tylko w perspektywie jednego sezonu, a potem zostanie spalona ziemia.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 30-11-2018 o 20:38

Legionista Awatar Jaco
    Woytek - 100% profesjonalizm, wyważone słowa i takt. Dużo taktu wobec laików.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Ricardo - 100 % profesjonalizm, że też wytrzymał pan trener uporczywe pytania jakiegoś o fagasa o innego pedała, którego los nie obchodzi praktycznie żadnego kibica Legii

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Ricardo - 100 % profesjonalizm, że też wytrzymał pan trener uporczywe pytania jakiegoś o fagasa o innego pedała, którego los nie obchodzi praktycznie żadnego kibica Legii

"
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Woytek - 100% profesjonalizm, wyważone słowa i takt. Dużo taktu wobec laików.
    W punkt.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Że Bielsko był pojebany to wiedziałem ale, że Kijkowi tak odpierdoli to bym nigdy nie powiedział
    Przecież on jest gorszy od tego durnia

Legionista Awatar Stout
    Zaskoczenie roku w Marvinach.
    Hehehehe

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Podobno Kante po raz kolejny poza kadrą meczową. Ciekawe czym podpadł. Wirtuozem nie jest, ale widziałem go jako drugiego napastnika.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Podobno Kante po raz kolejny poza kadrą meczową. Ciekawe czym podpadł. Wirtuozem nie jest, ale widziałem go jako drugiego napastnika.
    W mojej opinii jest za cienki na Legię. Niezgoda niech wreszcie wróci !
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar Antares
    Jeśli uważasz że Malarz, Radovic zostali odsunięci z powodów sportowych to gratuluję. O czym ja mam z tobą gadać ? Napisałem wyraznie ale powtórzę jedyny odsunięty bo chujowy, bo miał wyjebane, bo pokazywał że mu nie zależy to Mączyński. Jak został wyjebany do rezerw to nagle mu się zachcialo ale potem przyszła kontuzja no i mandzur spakowany. I dobrze.
    A co obydwaj prezentowali na boisku, żeby pisać, że nie zostali odstawieni z powodów sportowych? Przecież Radović to ma w tym momencie problem z szybszym bieganiem, a co dopiero z graniem w piłkę. Arek w tamtym sezonie kot, ale w tym wpuszczał wszystko co leci do bramki. Wszedł Cierzniak, dużo lepiej grający nogami, uspokoiła się obrona. W 5 meczach tylko 2 bramki stracone. Kontuzja, wrócił Malarz i jak się rzucał do strzałów Imaza? Potem jeszcze Jaga gdzie standardowo nie wyszedł do dośrodkowania na 4 metr i straciliśmy z tego gola.

Majecki wykorzystał swoją szansę w PP i to on wskoczył do bramki. Tu akurat widzę sprawiedliwość zamiast niszczenia. Poza tym rewolucja w Legii była nieunikniona. Cała masa przejedzonych kotów po 30-tce z wielkimi kontraktami. Czyszczenie musiało nastąpić i to przed sezonem gdzie większości się kończy kontrakt.

Odmłodził skład, odstawił dziadków. Zrobił to co wszyscy chcieli, żeby w Legii zrobiono. Wiadome, że to się musiało odbić na wynikach, ale w dłuższej perspektywie zaprocentuje.

A, że grupka odstrzelonych zaraz coraz mocniej będzie się żalić to już było widać po artykułu Dawidziuka, który czepiał się Pinto, że ten nie rotuje składem grając co tydzień...
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Uprawnienia umieszczania postów