Strona 274 z 275 PierwszyPierwszy ... 174224264270271272273274275 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,191 do 8,220 z 8242

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Legionista Awatar Neg
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Taaa już kiedyś słyszałem opowiesci o polskim Messi, który aktualnie grzeje ławę w Piascie...
    A ja uważam, że jest masa utalentowanych chłopaków w Polsce, tylko nikt tu nie potrafi szkolic piłkarzy, więc do końca nie zwalalbym winy na "polskich messich", tylko na ludzi, którzy nie potrafią wykrzesac 110% talentu z piłkarza.
    Fanatyczny Tarchomin

Tylko te jego czerwone kartki to już powtarzalność, a nie przypadki. Jak dobrze pamiętam obydwie dostał w ostatniej rundzie walki o grupę LE.

Cytat Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    A ja uważam, że jest masa utalentowanych chłopaków w Polsce, tylko nikt tu nie potrafi szkolic piłkarzy, więc do końca nie zwalalbym winy na "polskich messich", tylko na ludzi, którzy nie potrafią wykrzesac 110% talentu z piłkarza.
    Dokładnie tak i dlatego trzeba zwracać uwagę i pisać jeśli w klubie są chłopcy którzy na tle innych się wyróżniają. Największy problem chyba jest w umiejętnym wprowadzaniu piłkarzy do seniorskiej piłki.
    Szymański od początku jest pod specjalnym nadzorem klubu, ciekawi mnie jak wyglądali by inni młodzi piłkarze, gdyby klub tak konsekwentnie stawiał na nich jak na Szymańskiego. U nas łatwo oddajemy na wypożyczenia, ma to soje plusy, Wieteska, mam nadzieje że i Majecki, ale większość chłopaków bez pomocy ginie na wypożyczeniach. Z Szymańskim tego nie zrobiono, konsekwentnie go trzymano w klubie i teraz jako o jedynym się mówi że wart będzie miliony. Jakoś nie wierzę że w klubie nie ma chłopaków z potencjałem Szymańskiego, tylko trzeba ich konsekwentnie promować, tak jak zrobiono to właśnie z Szymańskim. Oczywiście taki chłopak musi walczyć o swoje, a nie czekać że dostanie za free szanse gry w "11", więc musi być talent poparty charakterem, ale według mnie łatwiej oszlifować talent w klubie na miejscu niż wypożyczyć i liczyć ze nie przepadnie, da sobie radę. Dlatego przydał by się nam zespół Legii II w II lidze, w końcu jest sensowny trener rezerw i uważam że jest w stanie w ciągu roku zbudować ekipę na walkę o awans do II ligi. Już są pierwsze oznaki poprawy gry rezerw, uważam że awans do II ligi, byłby większym sukcesem prestiżowym w kraju klubu niż MP, PP czy sukcesy juniorskie.

Legionista Awatar Budyń_70
    Taka dzisiaj rocznica...

Legionista Awatar so(L)dier
    Miłosz Szczepański piękna bramka przeciwko Lechowi w PP
    Ostatnio edytowane przez so(L)dier ; 30-10-2018 o 17:55 Powód: powinno być w temacie "wypożyczeni Legioniści", mój błąd....co nie zmienia faktu że bramka ładna

Legionista
    Muszę przyznać, że zapomniałem zupełnie o tym zawodniku, a swego czasu to naprawdę było żywe srebro w drużynie rezerw, nawet gdy obok grały posiłki z "1" jak Żyro czy Kopa.

on jest wypożyczony tylko do Rakowa czy już go na straty dali?

e: dobra mam, definitywny, to ciekawe czy chociaż klauzula jest..

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Muszę przyznać, że zapomniałem zupełnie o tym zawodniku, a swego czasu to naprawdę było żywe srebro w drużynie rezerw, nawet gdy obok grały posiłki z "1" jak Żyro czy Kopa.

on jest wypożyczony tylko do Rakowa czy już go na straty dali?

e: dobra mam, definitywny, to ciekawe czy chociaż klauzula jest..
    To nie jest materiał na gracza Legii. Poziom Michalaka co najwyżej. Chociaż 2-3 lata temu zapowiadał się podobnie jak Szymański.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Możliwe, warunki jeszcze gorsze od Szymańskiego, więc naprawdę musiałby być bogiem techniki żeby zaistnieć.
    Nie zmienia to jednak faktu, że jak kiedyś widziałem kilka meczów rezerw, w Nowiaku np. to było 21 amatorów i jeden pan piłkarz i był nim właśnie Miłosz. Wyróżniał się niesamowicie - jedyny gość, który chciał grać w piłkę i myślał na boisku.

Legionista Awatar Jestem
    A ile to takich udanych strzałów z dystansu ma na koncie Miłosz? Jeden? Jakoś mam wątpliwości że więcej ... gdyby walił takie coś raz na miesiąc to wiadomo a tak ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Do czego/kogo pijesz, bo nie bardzo łapię..?

Legionista
    Szczepański ma klauzulę powrotu do nas.

Legionista Awatar Benek
    Wie ktoś co się dzieje z Vuko? Czemu zniknął z ławki trenerskiej i za co teraz odpowiada?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Sa Pinto uznał, że dwóch takich wariatów na ławce trenerskiej to o jeden za dużo. Po prostu.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Sa Pinto uznał, że dwóch takich wariatów na ławce trenerskiej to o jeden za dużo. Po prostu.
    Na pierwszy rzut oka widać, że Pinto to typowy samiec alfa i pewnie dlatego...

Legionista
    Mnie strasznie Vuko irytował tym ciągłym lataniem do linii. Miałem wrażenie, że myli role pierwszego z drugim.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Mnie strasznie Vuko irytował tym ciągłym lataniem do linii. Miałem wrażenie, że myli role pierwszego z drugim.
    Przecież od dawna juz tak nie reagował.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Wie ktoś co się dzieje z Vuko? Czemu zniknął z ławki trenerskiej i za co teraz odpowiada?
    Gdzieś czytałem, że teraz z analitykami mecze ogląda i tym się zajmuje.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Żyro zagrał 7 minut i znowu kontuzja ... dramat. Dał by se już spokój nim całkiem kaleka nie jest ...

Jakieś informacje o tym kiedy Niezgoda czy Remy mają wrócić na boisko? Czy klubowy szaman dalej nie ma pojęcia jak ich wyleczyć, i trzeba czekać na opamiętanie loczka i zatrudnienie prawdziwego lekarza? Remy po 1 kolejce miał wypaść na 6 tygodni, a tu za 3 tygodnie nowa runda rusza...

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Jakieś informacje o tym kiedy Niezgoda czy Remy mają wrócić na boisko? Czy klubowy szaman dalej nie ma pojęcia jak ich wyleczyć, i trzeba czekać na opamiętanie loczka i zatrudnienie prawdziwego lekarza? Remy po 1 kolejce miał wypaść na 6 tygodni, a tu za 3 tygodnie nowa runda rusza...
    Szczerze wątpię, żeby jeszcze w tym roku zagrali. Niech oni ich wyleczą chociaż na start zimowych przygotowań, żeby normalnie mogli przygotować się do rundy wiosennej.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Czy wiadomo z jaką kontuzją zmaga się Remy ?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    Przytocz nazwiska o kogo ci chodzi i jakie mieli urazy.
    No to dość szybko życie podało dwa, niestety kolejne już nazwiska: Remy i Niezgoda ..... Zwłaszcza Jarka ogromnie szkoda - żeby mu kariery nie zawalili tym dyletanctwem.

Legionista
    Czy wiadomo z jaką kontuzją zmaga się Remy ?
    Ponoć jakieś problemy z chrząstką w kolanie. Miał wrócić w drugiej połowie września...
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

[...]Bramkarze warszawskiej Legii skupili się na obronie strzałów z bliskiej odległości, wyjściami do prostopadłych podań, a także dalekimi, „ciętymi” wykopami. Trener Ricardo Pereira przez cały czas trwania treningu głośno motywował swoich zawodników do wytężonej pracy nad mankamentami. Do treningów wraca Radosław Cierzniak, który, podobnie jak Łukasz Turzyniecki, dziś ćwiczył indywidualnie. Na pełnych obrotach trenowali z kolei Jarosław Niezgoda oraz William Remy.

Raport z dzisiejszego treningu.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

https://twitter.com/MohamedTERParis/...17244948672512

Montpellier jest zainteresowane Nagym.

Legionista Awatar Raffels
    Totalne frajerstwo admina tego profilu. Abstrahując od tego, skąd typ wie czy to ten Szymański to wrzucanie takiego posta z danymi(na tym zdjęciu był m.in. numer ulicy) to zwykłe skurwysyństwo.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Runi
    A od kiedy jedzenie tego typu rzeczy wiąże się z brakiem diety ?

Pewnie jakiś słoik z Białegostoku dorabiający do studiów w Warszawie to wrzucił
    Janusz z Południowej

Zamknięte grono – Wielu trenerów w Legii, od Henninga Berga, przez Jacka Magierę, po Stanisława Czerczesowa, starało się stworzyć wrażenie, że każdy piłkarz w kadrze jest potrzebny i w każdej chwili może dostać szansę i stać się ważną postacią. To było o tyle fajne, że budowało atmosferę, powodowało, że każdy czuł się częścią zespołu. Obecnie trener ogrywa trzynastu zawodników z pola - Vesović, Wieteska, Jędrzejczyk, Hlousek, Martins, Antolić, Szymański, Nagy, Kucharczyk, Carlitos – to piłkarze jacy wybiegli na murawę w Szczecinie. Ta dziesiątka rotowana jest ostatnio najczęściej Cafu, Kante i Kulenoviciem. Pozostali pojawiają się na boisku rzadko, głównie w przypadku kartek czy urazów. To sprawia, że ci zawodnicy czują się zbędni, odstawieni na bok. Oczywiście każdy z graczy pokazuje sportową złość, próbuje pokazać się na treningach, ale z czasem, gdy niczego to nie zmienia, przeradza się to w irytację. Coraz więcej jest więc rozmów piłkarzy z trenerem, takich mało przyjemnych. Sztab szkoleniowy organizuje kolacje, które mają poprawić atmosferę, ale efekt jest często odwrotny od zamierzonego. Dlatego tak ważne jest, by każdy z piłkarzy czuł się drużynie potrzebny. Dziwi mnie, że Ricardo Sa Pinto, który jest przecież byłym piłkarzem i doskonale wie jak to działa, nie wyczuwa takiej potrzeby.
    Chyba Rado się kolegom z legia.net skarży.

Uprawnienia umieszczania postów