Strona 273 z 273 PierwszyPierwszy ... 173223263269270271272273
Pokaż wyniki od 8,161 do 8,187 z 8187

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Czy ktoś orientuję się kiedy do pełnej dyspozycji wróci Niezgoda?. Bo Remy i Veso mniej więcej wiadomo. Natomiast z Niezgodą cisza. Zagra w tej rundzie?
    Jak mniej więcej wiadomo, to zdradź kiedy, bo już się nie mogę doczekać

Biorąc pod uwagę ile Loczek potrzebował by zrozumieć, że trener ma znaczenie, na lekarza z prawdziwego zdarzenia jeszcze poczekamy....

Legionista Awatar beka
    lata mijaja, wlasciciele, prezesi i lekarze sie zmieniaja, tylko leczenie nadal kuleje.

Ale ten obecny to jest jakiś wyjątkowy magik. Ile trzeba było czekać na informację na ile wypadł Remy? Chyba 2 tygodnie.

Legionista Awatar grodzisk1
    Ten obecny to chyba spec od pleców. O kończynach musi dopiero poczytać.

Legionista Awatar Antares
    Ogólnie jeśli chodzi o dostęp do informacji co konkretnie komu dolega i kiedy ma wrócić to już od dawien dawna jest problem. Z leczeniem chyba też, bo ten czas przerwy się wiecznie wydłuża.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 26-09-2018 o 13:46
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Jak mniej więcej wiadomo, to zdradź kiedy, bo już się nie mogę doczekać
    Była gdzieś informacja że mają być gotowi na grę po przerwie na reprezentację.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Była gdzieś informacja że mają być gotowi na grę po przerwie na reprezentację.
    Której?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Antares
    Wszędzie w klubach jakieś raporty o kontuzjach są robione, a u nas nic, ani na oficjalnej, ani na stronach zajmujących się Legią. Ktoś gdzieś co najwyżej rzuci coś na Twitterze co oczywiście żadnym rzetelnym źródłem nie jest.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Prawdę mówiąc to mając do wyboru z dwóch pozorantów Pasquato, Mączyński, wolę Mączyńskiego w "jedynce". Właśnie strzelił gola w rezerwach, efektowne 4-0 w zaległym meczu w Łomży. Mam nadzieję że zesłanie do rezerw uświadomi mu że czasy opierdalania się skończyły, po Pasquato nie widzę prawdę mówiąc by aby pobyt w rezerwach podziałał na niego ożywczo, jak dla mnie jest pierwszym do wywalenia zero perspektyw na przyszłość.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 26-09-2018 o 17:24

Legionista
    Pasquato też strzelił w rezerwach. Niczym się nie różni od Mączyńskiego- obydwaj do odstrzału.

Obaj są beznadziejni, jeśli miałby ktoś miał zostać w Legii jakimś cudem, to wybieram Mączyńskiego.

Gintleman Awatar księciuniu
    Piłkarze Legii na wtorek mieli zaplanowane dwa treningi. Na porannym pierwsi pojawili się bramkarze razem z trenerami Ricardo Pereirą i Krzysztofem Dowhaniem. Wszyscy pracowali nad grą nogami oraz interwencjami sytuacyjnymi – głównie na linii. Ponad trzy kwadranse później na murawie zameldowali się piłkarze. Do Michała Bajdura z zespołu rezerw dołączył jeszcze inny gracz trenera Piotra Kobiereckiego – Piotr Cichocki.

Na pełnych obrotach z kolegami ćwiczył Marko Vesović. Początkowo w ofensywie, ale zajęć nie dokończył Paweł Stolarski – ma dość bolesny odcisk na stopie. Wtedy „Veso” w gierkach został cofnięty do defensywy.

Indywidualnie pracowali dochodzący do zdrowia po kontuzjach Łukasz Turzyniecki, William Remy i Jarosław Niezgoda. – W moim przypadku wkrótce minie sześć miesięcy od zabiegu. Po zerwanych więzadłach nikt nie pospiesza mnie z powrotem. Wkrótce mam zacząć zmieniać kierunki biegów i kopać piłkę. Plan jest taki, bym był przygotowany do pełnego treningu na styczeń – wytłumaczył nam „Turzyk”. Inaczej sytuacja wygląda z Jarosławem Niezgodą, który mimo zabiegu i rehabilitacji wciąż odczuwa bóle w plecach. W jego przypadku trudno powiedzieć, kiedy nastąpi powrót do ćwiczeń z kolegami. Najbliżej tego celu jest William Remy - wciąż trenuje indywidualnie, ale kopie już piłkę, a dziś pierwszy raz próbował sprintów. Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, to po przerwie na mecze reprezentacji powinien być do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

Legioniści po rozbieganiu dość długo bawili się z piłkami i grali w dziadka. Później był podział na grupy, które zmierzyły się ze sobą na dwóch mini boiskach. Ekipa będąca przy piłce musiała wymienić jak najwięcej podań, zaś rywale musieli im w tym przeszkodzić. Następnie przyszła kolej na mecz po jedenastu na nieco zmniejszonym polu gry. Drużyny zagrały w następujących składach:

Zieloni – Cierzniak/Majecki - Vesović, Pazdan, Wieteska, Hołownia – Kucharczyk, Antolić, Philipps, Pasquato – Hamalainen, Carlitos
    Pomarańczowi – Malarz – Bajdur, Jędrzejczyk, Astiz, Hlousek – Szymański, Martins, Cafu, Nagy - Kante, Radović

Mecz obfitował w wiele sytuacji stykowych, nie brakowało strzałów na bramkę, ale do siatki trafili jedynie Hamalainen i Szymański.
    https://www.legia.net/wiadomosci,744...az_blizej.html
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Adin
    Oby Niezgoda nie był drugim Wolskim.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Marcino
    Wielka szkoda, chciałbym by nastąpiła jego weryfikacja obok Carlitosa i z prawdziwym trenerem. Trzeba czekać.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista
    Ja ogólnie nie kumam, czemu tak powoli u nas się leczy kontuzje mięśniowe. Oczywiście czasem może się trafić indywidualny przypadek, że jest problem, ale generalnie to powinno być szybko i sprawnie załatwiane. Mamy w końcu XXI wiek. A w Legii to wiecznie przedłużające się przerwy w wielu przypadkach i aż wierzyć się nie chce, że nasi piłkarze z natury są aż takimi połamańcami.

Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    Ja ogólnie nie kumam, czemu tak powoli u nas się leczy kontuzje mięśniowe. Oczywiście czasem może się trafić indywidualny przypadek, że jest problem, ale generalnie to powinno być szybko i sprawnie załatwiane. Mamy w końcu XXI wiek. A w Legii to wiecznie przedłużające się przerwy w wielu przypadkach i aż wierzyć się nie chce, że nasi piłkarze z natury są aż takimi połamańcami.
    Przytocz nazwiska o kogo ci chodzi i jakie mieli urazy.
    edit: literówka.

Legionista
    nie tyle miesniowe ale byli zawodnicy nie kryja ze po cichaczu woleli jezdzic do Lodzi gdzie lecza skutecznie choc klub tego zabrania

Legionista
    grassofobik - statystyk rzeczywiście nie prowadzę, ale chociażby lekkie kontuzje Kruchego się często przeciągały, to samo było z Rado czy Jędzą.

Ponadto tajemnicą poliszynela jest to co napisał Marek.only. Relatywnie dużo zawodników też kończy karierę po leczeniu u nas (Vrdoljak, Komorowski). Nie siedzę w tym, nie jestem lekarzem, ale mimo wszystko dużo jest przesłanek, które pozwalają mieć wątpliwości odnośnie opieki zdrowotnej w Legii.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Jędrzejczyk w pierwszym składzie na Portugalię.

Mioduski lubi to.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Jędrzejczyk w pierwszym składzie na Portugalię.

Mioduski lubi to.
    Szkoda, że potrzebował takiego strzała w pysk żeby sobie przypomniał, za co mu klub płaci.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

coraz chudszy Awatar Kijek
    Wiadomo, całkowicie zasłużony "strzał w pysk".

MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Raffels

Po tym co odwalał przed nim? Ja bym go np. wypierdolił z klubu, jak 99% pseudokopaczy.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Szawar
    Dominik Nagy z bramką w meczu Estonia - Węgry

https://www.youtube.com/watch?v=Lqc-rCXXucI
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista

To jak grał przed strzałem w pysk i gra teraz dowodzi, że się zwyczajnie paziowi nie chciało.

Legionista Awatar Jestem
    Gorąco polecam wywiado-artykuł Błońskiego z Sebastianem:
    https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...krakow/v65kvzj

Być może go nieco "ustawiają" w wypowiedziach, ale co tam, może jednak mówi tak od siebie? Bardzo rozsądnie jakby ktoś się niecierpliwił to napisałem
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Uprawnienia umieszczania postów