Strona 269 z 273 PierwszyPierwszy ... 169219259265266267268269270271272273 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,041 do 8,070 z 8187

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Ja fanem Kucharczyka nie jestem, ale uważam, że powinien dalej być zawodnikiem Legii. Tylko, że to powinien być 3-4 skrzydłowy, a nie 1. Oczywiście to nie jest zarzut w jego stronę, tylko stronę zarządzających, którzy nie potrafią sprowadzić lepszych piłkarzy od niego.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Relacja z wczorajszego treningu z legionisci.com:

Legenda "walczy" o powrót do składu.
    Niech walczy o powrót do Belgradu.

Z nowym kontraktem Kucharczyka to prawda? Odnoszę wrażenie, ze co rok podpisuje nowy kontrakt na kilka lat

Ktoś się orientuje ile teraz dostaje King?

Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Ktoś się orientuje ile teraz dostaje King?
    Podobno 250.000 euro rocznie

"Dawid De
    ‏@DeDawid
    Obserwuj Obserwuj @DeDawid
    Więcej
    W odpowiedzi do @F_Zdankiewicz @kalodop
    Wg SE: "Niedawno Michał Kucharczyk podpisał nowy kontrakt z Legią Warszawa, który zagwarantował mu około 85 tysięcy złotych miesięcznie brutto". Info na styczeń 2017 kiedy był temat przenosin do Rosji (bodajże Loko)."

Legionista
    Relacja z wczorajszego treningu z legionisci.com:

Legenda "walczy" o powrót do składu.
    Z tym Rado to nie do końca było tak. Myślał, że jego drużyna wygrała turniej a po zsumowaniu punktów okazało się, że jednak nie- stąd żartobliwe dąsy. Tak samo w formie żartu dociskanie ręką robiącego pompki przez trenera. Czasami mam wrażenie, że niektórzy robią kwas z każdej sytuacji.

Legionista Awatar alfa
    Dzisiaj artykuł w Super Expressie nt. Sa Pinto i tego jak traktuje "legendy" i chce ich zastąpić tabunem Portugalczyków. Radovic pracuje za trzech, a trener udaje, że tego nie widzi. Donosi anonimowo inny piłkarz

Tomasz Nawotka @TNawotka został wypożyczony do grającego w słowackiej ekstraklasie MFK Zemplina Michalovce.

My mamy jakąś formalną umowę z Zemplinem, czy po prostu biorą od nas wszystkich co się nie mieszczą w składzie jak leci?

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Dzisiaj artykuł w Super Expressie nt. Sa Pinto i tego jak traktuje "legendy" i chce ich zastąpić tabunem Portugalczyków. Radovic pracuje za trzech, a trener udaje, że tego nie widzi. Donosi anonimowo inny piłkarz
    A ja od anonimowego piłkarza Legii dowiedziałem się takich rzeczy, że aż wstyd mi o nich pisać, po prostu masakra z makabrą w jednym rzędzie ... nie szkoda czasu na takie "niusy"?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Gabro
    W ostatnim czasie wygląda to tak, jakby ciągle te newsy od "anonimowych" piłkarzy Legii wychodziły z jednego źródła. Wcześniejsze typowanie Kuchego to moim zdaniem wierutna bzdura. Dużo bardziej prawdopodobny trop to moim zdaniem Radko - najłatwiej go złapać wieczorem na mieście i przy drinku skłonić do zwierzeń. Ale to tylko moje luźne domysły.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar alfa
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    A ja od anonimowego piłkarza Legii dowiedziałem się takich rzeczy, że aż wstyd mi o nich pisać, po prostu masakra z makabrą w jednym rzędzie ... nie szkoda czasu na takie "niusy"?
    Mi nie chodzi o branie tego na serio, ale ciągłe robienie fermentu w mediach. Poza tym oczywiście każdy taki "przeciek" tyczy się Radovicia. A to źle traktowany, a to haruje, a to stara się, a to schudł.

Legionista Awatar Jestem
    Mi nie chodzi o branie tego na serio, ale ciągłe robienie fermentu w mediach. Poza tym oczywiście każdy taki "przeciek" tyczy się Radovicia. A to źle traktowany, a to haruje, a to stara się, a to schudł.
    Tęczowy przypadkiem nie nawiązał współpracy z SE?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Radovic pracuje za trzech, a trener udaje, że tego nie widzi.
    Może tak schudł od tych katorżniczych treningów że go nie widać ?

Legionista Awatar klinton
    Dziś chwilę po 7 stałem na światłach na Czerniakowskiej. Patrzę w lusterko a za mną w klubowym aucie za fajerą siedzi Carlitos, a obok niego Cafu. Chyba Pinto poważnie wziął ich w obroty, skoro o tak wczesnej porze kopacze jadą do klubu.

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Dziś chwilę po 7 stałem na światłach na Czerniakowskiej. Patrzę w lusterko a za mną w klubowym aucie za fajerą siedzi Carlitos, a obok niego Cafu. Chyba Pinto poważnie wziął ich w obroty, skoro o tak wczesnej porze kopacze jadą do klubu.

Na potwierdzenie tego co mówisz to dziś był również rano widziany Kucharczyk w okolicach Ł3, więc może jest coś na rzeczy i nadrabiają zaległości
    (L)

Legionista Awatar grodzisk1
    Kiedyś czytałem wywiad z kopaczem Wojciechowskim. Facet powiedział, że dopiero w Bayernie zobaczył co to profesjonalizm i dał przykład Lizarazu. Tamten, poza treningiem z drużyną, robił trening indywiduany techniki, strzałów z wolnych, potem odnowa biologiczna, posiłek, siłownia, basen i tak 8 godzin dziennie. Nasz kopacz, na koniec stwierdził, że jednak zmarnował talent.

Legionista Awatar Marcino
    Czyli zapier... aż trzeszczy
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Czyli zapier... aż trzeszczy
    Dosłownie, bo mijał kolejne auta jak poyebany

coraz chudszy Awatar Kijek
    Tymczasem u21 wpierdol od Wysp Owczych. Błąd jak zwykle, Wieteski.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Tymczasem u21 wpierdol od Wysp Owczych. Błąd jak zwykle, Wieteski.
    34'
    0-1

wpierdol po chuju,

Legionista Awatar grodzisk1
    Stawiajmy na młodzież, mówią. Stwaiajmy na Polaków...
    U19 1-3 ze Szkotami. U20 0-3 z Włochami. Teraz nasza najmocniejsza ekipa przegrywa z Farerami. Dramat w trzech aktach, a zaraz pewnie i w czterech, no kadra nie ma szans większych z Włochami. Ciekawe co na to Boniek? Utnie dyskusję jednym twittem?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez klochxx Zobacz posta
    34'
    0-1

wpierdol po chuju,
    A to trzeba przegrywać 0-5 z WYSPAMI OWCZYMI żeby mówić o wpierdolu?

Legionista Awatar Antares
    Długa piłka za linię obrony, Wieteska z kryciem jak zwykle w lesie, szybkością też nie grzeszy więc napastnik mu odjechał i gol. Każdy z naszych obrońców ma wielkie problemy z długimi podaniami i jak tu grać wysoką obroną?
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    A to trzeba przegrywać 0-5 z WYSPAMI OWCZYMI żeby mówić o wpierdolu?
    jesteś za głupi, żebym ci coś tutaj tłumaczył

Legionista Awatar Ivan Drugi
    1:1 z Wyspami Owczymi to też wpierdol .

Polska piłka to niezłe bagno. Od każdego wpierdol

Legionista Awatar Marcino
    Wieteska i babol ? Nie może być
    Cierpliwości, Pinto odpali zimą pół składu, a drugie pół w lato. Następnie odpalą jego i zaczniemy od początku.

Legia.net
    Nim nastanie lato 2019, zimą legioniści mogą pożegnać się z przynajmniej dwoma zawodnikami, Eduardo da Silvą i Vjaceslavsem Kudrjavcevsem. Los byłego gracza Arsenalu jest przesądzony, a Łotysz ma umowę do końca stycznia 2019, ale zawarto w niej klauzulę przedłużenia aż o 2,5 roku.

Te dwa przykłady, a przynajmniej jeden, to dopiero przygrywka do tego, co może dziać się pół roku później, kiedy wygasają kontrakty kolejnym jedenastu piłkarzom: Radosławowi Cierzniakowi, Arkadiuszowi Malarzowi, Michałowi Pazdanowi, Adamowi Hlouskowi, Inakiemu Astizowi, Cristianowi Pasquato, Michałowi Kucharczykowi, Kasperowi Hamalainenowi, Cafu (koniec wypożyczenia), Krzysztofowi Mączyńskiemu i Miroslavowi Radoviciowi.

Części z tych zawodników Legia będzie chciała pozbyć się już zimą. Których? To wyklaruje się na podstawie meczów w tym roku. Na dziś wydaje się, że przynajmniej jeden z wiekowych bramkarzy powinien zostać. Raczej nie ma szans na przedłużenie umowy Hamalainena, Astiza, Pasquato i Mączyńskiego. Co więcej, podstawowy jeszcze niedawno piłkarz reprezentacji Polski, raczej nie ma większych szans na grę jesienią. Choćby dlatego, że ma w kontrakcie opcję przedłużenia umowy uzależnioną od liczby rozegranych minut. A trener Ricardo Sa Pinto nie widzi go w drużynie, przynajmniej na tę chwilę. Podobnie jak Chrisa Philippsa, którego umowa wygasa z końcem 2019 roku, ale zimą ma dostać wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Stąd także sprowadzenie Andre Martinsa, który ostatnio występował w Olympiakosie Pireus.

Kto jeszcze może zostać? Pewnie Michał Kucharczyk, z którym klub planuje przedłużyć umowę. Jeśli z pozostałych zawodników ktoś może liczyć na to samo, to tylko Michał Pazdan i Adam Hlousek. Oczywiście na dzisiaj, bo w futbolu wszystko zmienia się dynamicznie. Pozostaje pytanie, co z Cafu, który po zakończeniu wypożyczenia do Legii będzie miał jeszcze rok kontraktu z FC Metz. Ma ogromne możliwości, część z nich pokazał na wiosnę, ale jesienią zawodzi, jak wszyscy zawodnicy.

Z pozostałych graczy, szczególnie tych zaawansowanych wiekowo, Astiz zostanie przy Łazienkowskiej do końca kontraktu, a Radović będzie pracował by zmienić swoją pozycję i zacząć pojawiać sie na boisku. Jeśli do zimy obecna sytuacja się nie zmieni, wtedy zastanowi się co dalej.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista
    Z drugiej strony Szymański był chyba najlepszy na boisku i po jego wejściu Polacy zaczęli coś grać. Niestety bite przez niego wolne wołają o pomstę do nieba. Próbował bezpośrednio strzelać nawet z absurdalnych kątów.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez gzik Zobacz posta
    Z drugiej strony Szymański był chyba najlepszy na boisku i po jego wejściu Polacy zaczęli coś grać. Niestety bite przez niego wolne wołają o pomstę do nieba. Próbował bezpośrednio strzelać nawet z absurdalnych kątów.
    Tak mu kazali, wcale się nie dziwię.

Niepodważalna pozycja Malarza w bramce Legii mocno osłabła po przegranym 1:4 meczu z Wisłą Płock. Chociaż trudno było w tym meczu obarczać doświadczonego golkipera za stratę którejś z bramek, to portugalski szkoleniowiec chciał zmian.

W kolejnym meczu postawił już na 35-letniego Radosława Cierzniaka. Legia gola nie straciła. Malarz rolą rezerwowego był zaskoczony, ale musiał pogodzić się z decyzją trenera.

Jak sugeruje Wyborcza.pl między doświadczonym bramkarzem, a Sa Pinto dochodzi jednak do spięć. Decyzja o posadzeniu go na ławce mogła być spowodowana nie tyle słabszą formą zawodnika, co chęcią wstrząśnięcia drużyną i pokazania, że u Portugalczyka nikt nie może być pewny swego.

Na jednym z ostatnich treningów, kiedy golkiperzy Legii wyszli na murawę stadionu pół godziny przed całą drużyną, doszło do gorącej dyskusji między nowym szkoleniowcem Legii, a Malarzem. Panowie były rozemocjonowani i gestykulowali. W końcu trener z „niezadowoloną minąâ€ odszedł od golkipera.

Portal Legia.net donosił ostatnio, że warszawska drużyna będzie chciała rozstać się z jednym ze swych bramkarzy. W chwili obecnej bliżej pożegnania jest właśnie Malarz. Trzecim golkiperem na Łazienkowskiej jest 18-letni Radosław Majecki. Niewykluczone, że właśnie on przez problemy kolegi dostanie więcej okazji na zaprezentowanie się w ważniejszych meczach.

Wraz z przybyciem do Warszawy Sa Pinto, na boczny tor został odstawiony też dotychczasowy trener bramkarzy Krzysztof Dowhań, jeden z najlepszych fachowców w Polsce. Człowiek, który pracował z Łukaszem Fabiańskim, Wojciechem Szczęsnym czy Arturem Borucem.

Obecnie bardziej towarzyszy on Ricardo – trenerowi ze sztabu Sa Pinto. Prowadzi rozgrzewki czy ćwiczy z Majeckim.
    Więcej: http://www.sport.pl/pilka/7,64946,23...-sa-pinto.html
    Chyba nasz nowy trener zaczyna porządki nie tam gdzie trzeba.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 08-09-2018 o 22:51
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Uprawnienia umieszczania postów