Strona 268 z 273 PierwszyPierwszy ... 168218258264265266267268269270271272 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,011 do 8,040 z 8187

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Cytat Zamieszczone przez asid73 Zobacz posta
    To jest artykuł R.Błońskiego z PS (o czym legia.net informuje). Odnoszę wrażenie, że tekst ma na celu ocieplenie wizerunku kopaczy na których ostatnio wszyscy psy wieszają a przekaz ma być prosty: to nie tylko ich wina, że są nie przygotowani do gry....
    Dlatego osoba odpowiedzialna ze dwa ostatnie okresy przygotowawcze jest jeszcze w klubie?

Jak dla mnie takie teksty nie ocieplaja atmosfery, tylko pokazuja brak profesjonalizmu na kazdym szczeblu w klubie.

Legionista Awatar Jestem
    Jedna teoria raczej upada w tym kontekście, Rado za trenera nie robił i nie robi obecnie, w przyszłości kto wie?
    Kolejny dobry powiew to to, że na razie w klubie i okolicach nikt nie podważa tego co robi Sa Pinto, a tylko w dalszych okolicach to wszyscy wielbiciele Legii "inaczej" z zeszło na czele robią co mogą aby zamieszać.
    Meczem w Krakowie teraz mało co się przejmuję, pierwszym egzaminem będzie mecz z Amiką, tym bardziej, że oni też mają teraz problemy, a czasu na reorganizację mają dokładnie tyle samo co my.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar bloniaq
    R. Błoński najwyraźniej też jest w #TeamJędza i #TeamRado. Ciekawe towarzystwo jak na antykodziarstwo...
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista
    Ja Miro, za halva sve

Dziś Pinto powinien podjąć decyzję i uszczuplić kadrę do 25 zawodników.

Legionista Awatar bloniaq
    Cytat Zamieszczone przez Kolodont Zobacz posta
    Ja Miro, za halva sve
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Gintleman Awatar księciuniu
    Zrozumiałem tylko Miro i hałwa. Czy dobrze zrozumiałem?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Bonhart
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Miro i halwa to swietne polaczenie. Lepiej pasuja tylko „zaslugi”.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek Zobacz posta
    Dziś Pinto powinien podjąć decyzję i uszczuplić kadrę do 25 zawodników.
    A może uda się uszczuplić Radovica?
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Nieco inaczej, CHAŁWA ZA SWOJE a nie za czyjeś. Stać go, zarobił w Chinach.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Nieco inaczej, CHAŁWA ZA SWOJE a nie za czyjeś. Stać go, zarobił w Chinach.
    dokładnie, chałwy to on już pojadł. Przekaz: Rado schudł, a może jeszcze więcej

Niech zapierdalają.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez mkf303 Zobacz posta
    Dlatego osoba odpowiedzialna ze dwa ostatnie okresy przygotowawcze jest jeszcze w klubie?

Jak dla mnie takie teksty nie ocieplaja atmosfery, tylko pokazuja brak profesjonalizmu na kazdym szczeblu w klubie.
    Takie artykuły tylko pokazują, że w tym klubie musi być trener - zamordysta. Szczególnie teraz gdy mamy tylu zawodników w przedemerytalnym piłarskim wieku. Dla nich liczy się trwanie na ciepłych kontraktach w Legii, a jak jeszcze się nie przemęczać muszą to jest idealnie. Normalny człowiek jak widzi, że waga za duża to sobie ustala diety, próbuje sam trenować, żeby lepiej wyglądać i się czuć, a podobno profesjonalni piłkarze, którzy zarabiają po 100 tys miesięcznie tego zrobić nie mogą?

Wpadną na godzinkę pokopać w siatkonogę, a potem taki Kucharczyk jeszcze mówi, że piłkarze wolnych weekendów nie mają, kvrwa. Dlatego zimą i latem trzeba rozgonić zasiedziałe towarzystwo i szukać zawodników dla których Legia ma być przystankiem do poważnych lig. Takich, którzy będą chcieli nad sobą pracować i się rozwijać, a nie trwać.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Ćwirek
    Nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale - abstrahując od obecnej kadry - jestem dziwnie spokojny, że jeśli w klubie nadal byłby Kuba Rzeźniczak to akurat on mimo dwóch spier.dolonych okresów przygotowawczych prezentowałby się idealnie...

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Takie artykuły tylko pokazują, że w tym klubie musi być trener - zamordysta. Szczególnie teraz gdy mamy tylu zawodników w przedemerytalnym piłarskim wieku. Dla nich liczy się trwanie na ciepłych kontraktach w Legii, a jak jeszcze się nie przemęczać muszą to jest idealnie. Normalny człowiek jak widzi, że waga za duża to sobie ustala diety, próbuje sam trenować, żeby lepiej wyglądać i się czuć, a podobno profesjonalni piłkarze, którzy zarabiają po 100 tys miesięcznie tego zrobić nie mogą?

Wpadną na godzinkę pokopać w siatkonogę, a potem taki Kucharczyk jeszcze mówi, że piłkarze wolnych weekendów nie mają, kvrwa. Dlatego zimą i latem trzeba rozgonić zasiedziałe towarzystwo i szukać zawodników dla których Legia ma być przystankiem do poważnych lig. Takich, którzy będą chcieli nad sobą pracować i się rozwijać, a nie trwać.
    Myślę, że wystarczy, żeby był trener.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Myślę, że wystarczy, żeby był trener.
    Wygląda na to, że już jest! A po wynikach niedługo ocenimy
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Dzisiaj ostatni dzień okienka transferowego. Założyłem się z użytkownikiem boss_corleone o transfer Bereszyńskiego:
    Cytat Zamieszczone przez boss_corleone
    To ja się zakładam, że zmieni w tym okienku klub na lepszy. 500 zł na Legia PamiętaMY. Wchodzisz?
    Bereszyński klubu na 100% nie zmieni, więc rozliczamy panie bossie?

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Dzisiaj ostatni dzień okienka transferowego. Założyłem się z użytkownikiem boss_corleone o transfer Bereszyńskiego:

Bereszyński klubu na 100% nie zmieni, więc rozliczamy panie bossie?
    No nie zamieni, bo we Włoszech od dwóch tygodni zamknięte okienko, a głównie plotki były o jakiś Interach itd. Zresztą Sampa nie sprzedałaby teraz podstawowego prawego obrońcy mając tylko Sale w zanadrzu.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Żyro Jr w Miedzi. Został nam jeszcze jakiś obrońca?

Legionista Awatar Ryku
    Cytat Zamieszczone przez zajec Zobacz posta
    Nie, ten był ostatni.

W związku z tym, w niedzielę gramy w eksperymentalnym, hiper-ultra ofensywnym ustawieniu 1-0-6-4

Cytat Zamieszczone przez Ryku Zobacz posta
    Nie, ten był ostatni.

W związku z tym, w niedzielę gramy w eksperymentalnym, hiper-ultra ofensywnym ustawieniu 1-0-6-4
    1-0-0-10 będzie zdecydowanie lepsze.
    W końcu "gra na dzidę" wychodzi nam najlepiej

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    1-0-0-10 będzie zdecydowanie lepsze.
    W końcu "gra na dzidę" wychodzi nam najlepiej
    Nie gra na "dzidę", tylko "dzidzię", w zasadzie na o!dzidzię a konkretnie na Odjidję-Ofoe. Tylko, skubany, już drugi sezon gra gdzie indziej. Dlatego nam marnie wychodzi
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Stout
    Biedny,profesjonalny piłkarz,który przez 1,5 roku nie miał bata nad karkiem i sie zapuścił
    ...Ale walczy!!!

Co za kurva yebana banda frajerów.
    Do kasowania wypłat,to pierwsi w kolejce.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez zajec Zobacz posta
    Jest 4. Jakoś jestem dziwnie spokojny, że po zamknięciu okienka Pazdan znów będzie jednym z lepszych. Remy wyzdrowieje, jest Astiz i Wieteska. Bardzo dobra decyzja z Zyro, niech tam pogra cały sezon i wróci.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Sanogo to jest sprzedany do Sosnowca czy wypożyczony? Za Żewłakowa uważany jako nie wypał, ale przy nabytkach Kepciji mógłby się okazać jednak wzmocnieniem.

Witam! Nie bardzo wiem gdzie mogłabym nadać tą wiadomość. Natomiast mam do sprzedania paręnaście koszulek oraz kilka bluz (używanych) drużyny "Legia". Gdybym mogła poprosić o pomoc gdzie mogłabym zamieścić te produkty do sprzedania. Z góry bardzo dziękuję.
    Ostatnio edytowane przez Agata23 ; 01-09-2018 o 16:54

Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Sanogo to jest sprzedany do Sosnowca czy wypożyczony? Za Żewłakowa uważany jako nie wypał, ale przy nabytkach Kepciji mógłby się okazać jednak wzmocnieniem.
    Wypożyczony.
    A Sanogo to w ogóle miał być wzmocnieniem? Zawsze myślałem, że to była transakcja wiązana "bierzcie Magierę, ale w zamian przejmujecie płatność pensji dla Sanogo do końca jego kontraktu".

z legia.net

Jarosław Niezgoda znów nie trenuje z drużyną. Z jego sercem wszystko jest w porządku – zabieg się udał i piłkarz zdołał już o nim zapomnieć. Odnowiła się natomiast kontuzja pleców. Napastnik Legii już pod koniec zeszłego sezonu, w maju, miał problemy z plecami – bóle odczuwał w finale Pucharu Polski z Arką, a boisko opuścił w przerwie meczu z Jagiellonią. Piłkarz przechodził wtedy zabiegi, masaże, brał zastrzyki.

Uraz pleców Niezgody jest dość złożony. Piłkarz wiele trenował – również poza klubem. W pewnym momencie pojawił się ból pleców, który z czasem się nasilał. Miesiąc później, w czerwcu, podczas standardowych badań, stwierdzony został u niego zespół Wolfa-Parkinsona-White’a (WPW), który jest wrodzoną wadą obejmującą obecność nieprawidłowej tkanki przewodzącej pomiędzy przedsionkami a komorami serca. Usunięcie wady wymagało przeprowadzenie zabiegu. Ten się udał, piłkarz po zabiegu głównie wypoczywał, wykonywał proste ćwiczenia statyczne. Problemy z plecami zniknęły.

Piłkarz wrócił do zajęć z drużyną w drugiej połowie sierpnia – już pod wodzą nowego trenera, Ricardo Sa Pinto. Wkrótce jednak powróciły problemy z plecami. Niezgoda prawdopodobnie przejdzie zabieg, po którym będą go czekały dwa tygodnie przerwy w treningach
    Kucharczyk? Sky is the limit

Legionista Awatar klinton
    Relacja z wczorajszego treningu z legionisci.com:

Zespół zwycięski został zwolniony ze sprzątania sprzętu oraz wykonywania pompek, do których wykonania nie kwapił się "Rado". Serb został jednak szybko sprowadzony do parteru przez Ricardo Sa Pinto. Cały zespół po treningu wykonał rozciąganie już w klubowej siłowni.
    Legenda "walczy" o powrót do składu.

Legionista Awatar Chmielo
    Malarz w roli 3 bramkarza, Legenda ustawiona do pionu, nowy zawodnik na pozycji Mączyńskiego...

Robi się ciekawie.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Malarz w roli 3 bramkarza, Legenda ustawiona do pionu, nowy zawodnik na pozycji Mączyńskiego...

Robi się ciekawie.
    Mam dla Ciebie niespodziankę Chmielo

Legia nie tylko "uszczupla kadry". Słyszę że przyszykowany jest nowy, całkiem przyzwoity kontrakt dla Michała Kucharczyka. Już były prowadzone (i będą kolejne) rozmowy w tej kwestii - w tym momencie obie strony są na "tak". Zobaczymy, co dalej.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Uprawnienia umieszczania postów