Strona 262 z 262 PierwszyPierwszy ... 162212252258259260261262
Pokaż wyniki od 7,831 do 7,855 z 7855

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Legionista Awatar krzysiek1916
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Czyli co, najpierw winni Jędrzejczyk i Radovic a teraz Malarz i Kucharczyk? Kogoś dobrze pojebało.
    Miałem z Tobą nie dyskutować, bo obsesja na punkcie Mioduskiego przesłania Ci momentami rzeczywistość.
    Więc tylko jedno zdanie ode mnie: jeżeli uważasz, że wskazuję za winnych porażki Malarza i Kucharczyka to powinieneś iść na lekcję czytania ze zrozumieniem.

coraz chudszy Awatar Kijek
    1. To nie dyskutuj.
    2. Mój wpis nie tyczyl się Ciebie tylko ogólnie takich gimbow np. z twitera co to też forumke czytają zapewne.
    3. To nie jest obsesją to jest oranko Mioducha. I im prędzej moderatorzy zaczną dawać bany za bronienie kodziarza tym lepiej dla wszystkich.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

04.06 zatrudnił Klafurica
    31.07 "nie jestem w stanie myśleć o zmianie trenera"
    01.08 Klafuric zwolniony.

Kompetencje strategiczne

Gintleman Awatar księciuniu
    Kijek, jeżeli mogę w kwestii formalnej: już nie pierwszy raz "polemizujesz" na forum z "gimbami z tłitera". Każdy ma swoje pasje, ale nie możesz robić tego na tłiterze, zamiast na forum?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

coraz chudszy Awatar Kijek
    Ale wiele osób stamtąd pod innymi nickami udziela się też tutaj.
    A i skoro opinie się przenikają....
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

04.06 zatrudnił Klafurica
    31.07 "nie jestem w stanie myśleć o zmianie trenera"
    01.08 Klafuric zwolniony.

Kompetencje strategiczne

Gintleman Awatar księciuniu
    Ale w takim wypadku zasadne byłoby chyba dyskutowanie z poglądami konkretnego forumowicza (ukrytego tłiterowicza), a nie całością ciemnej gimbazy
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar beka
    Ogarnijcie sie co poniektórzy z tym wywalaniem, oczywiste jest to że potrzebne są pewne korekty takie jak pozbycie sie części zaciągu bałkańskiego ale nie możemy sie pozbywać ludzi którzy poświęcają sie dla klubu od lat. Zrobiliśmy to z Jodłą i już wychodzi nam to bokiem.
    Poswiecaja? Serio? Powazne/bogate kluby nie chcialy to grali w najbogatszym polskim. A jesli ktos pracuje za nieprzecietna stawke w bogatym przedsiebiorstwie, to bardzo mi przykro, ale nie stoi to nawet blisko tego czym jest poswiecanie sie.

Cytat Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
    Ogarnijcie sie co poniektórzy z tym wywalaniem, oczywiste jest to że potrzebne są pewne korekty takie jak pozbycie sie części zaciągu bałkańskiego ale nie możemy sie pozbywać ludzi którzy poświęcają sie dla klubu od lat. Zrobiliśmy to z Jodłą i już wychodzi nam to bokiem.
    Oj, tak Z Jodłą i Czerwińskim. Dopiero co graliśmy z Piastem rezerwowym składem. 3-1

Wywalać, nie wywalać.
    Racjonalizować pensje. W krótkim dystansie 15% bieżącego funduszu wynagrodzeń przerzucić na akademię i zawodników u19.
    15% funduszu wynagrodzeń; 100% wszystkich przychodów "młodzieżowego" Górnika...

Nie będę patrzył na wczorajszy mecz Philippsa bo był to jego najgorszy mecz w Legii ale czy on jest takim złym piłkarzem?
    Wg mnie ma świetne podanie i widzi więcej na boisku niż inni.
    Dla mnie to taki lepszy Mączyński ale pewnie pożegnają się z nim a szkoda.

Cytat Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
    Ad. Kucharczyk
    Rozumiem, że dlatego, że to Legionista? To może wylosujmy jeszcze 10 z Żylety w niedzielę i zestawmy w ten sposób skład nie do ruszenia na lata..
    W punkt!

Może zamiast trzymać zawodników którzy nie potrafią prosto kopnąć piłki to sprowadzmy prawdziwych piłkarzy którzy dadzą prawdziwą jakość a nie dziadostwo i jeżdżenie na farcie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Mateusz351 Zobacz posta
    W punkt!

Może zamiast trzymać zawodników którzy nie potrafią prosto kopnąć piłki to sprowadzmy prawdziwych piłkarzy którzy dadzą prawdziwą jakość a nie dziadostwo i jeżdżenie na farcie
    Sprowadźcie.

Cytat Zamieszczone przez Mateusz351 Zobacz posta
    W punkt!

A może zamiast sprowadzać piłkarzy zróbmy coś by przyjście na Ł3 nie stanowiło dla piłkarza równi pochyłej. Jeszcze pół roku temu Cafu nie odskakiwała piłka na 5 metrów. Jeszcze pół roku temu Philips solidnie wywiązywał się z zadań defensywnych. I Mące "czasem się nawet chciało"...

Przecież kopacze są niewinni (no kilku jest). Gdybym ja miał grać pod kodziarzem, to też by mnie wszelkie chęci i nadzieje opuściły. Ten człowiek jest jak żmija jadowita, albo grzyb trujący. Zatruł klub i już nic z tego nie będzie, a już blisko byliśmy. Faryzeusz ebany.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Leokadiusz Zobacz posta
    Przecież kopacze są niewinni (no kilku jest). Gdybym ja miał grać pod kodziarzem, to też by mnie wszelkie chęci i nadzieje opuściły. Ten człowiek jest jak żmija jadowita, albo grzyb trujący. Zatruł klub i już nic z tego nie będzie, a już blisko byliśmy. Faryzeusz ebany.
    Matko Boska...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Leokadiusz Zobacz posta
    Kijek Anty Mioduch Team
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Nie Matko Boska, tylko prawi jak jest, bez ogródek.
    Jak można w takiej sytuacji jeszcze bronić Mioducha. To niepojęte.

Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Anty Mioduch Team
    od pierwszego dnia urzędowania

Zapominacie chyba, że przez bardzo długi okres byliśmy bez trenera. Taka fanaberia musi mięć wpływ na ich zdolności czy zaangażowanie w grę.

Obniżanie pensji to też trochę takie populistyczne. Podpisano z piłkarzami umowy na określone kwoty i trzeba się z nich wywiązać. Uważam, że Jędza mocno obniżył loty ale w inny sposób powinno od niego wymagać się większego zaangażowania.

Dziwnym przypadkiem dla mnie jest Pazdan, który po każdym okienku jest obrażony albo robi kompletnie głupie rzeczy. Na mistrzostwach świata widać było, że potrafi grać ale jak mu się chce. Wczorajszy mecz czy nawet ten z Sheriffem to dla mnie było specjalne zagranie. Wątpię by gościowi z takim doświadczeniem zdarzały się takie dziwne błędy jak odpuszczenie krycia czy czerwona kartka jak jesteśmy z nożem na gardle.

Czerczesow pokazał, że da się wpłynąć na zachowanie zawodnika. Na jednego zesłanie do rezerw będzie miało korzystny wpływ na innego niekoniecznie. Trener i jego asystenci otrzymują wynagrodzenie nie tylko za układanie treningów i taktyki ale również za psychologiczne podejście do grupy ludzi. Czasu teraz mamy mnóstwo więc liczę, że wezmą się rzetelnie za pracę.

Wczoraj było widać brak zaangażowania i to niestety u wszystkich.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
    Zapominacie chyba, że przez bardzo długi okres byliśmy bez trenera. Taka fanaberia musi mięć wpływ na ich zdolności czy zaangażowanie w grę.

Obniżanie pensji to też trochę takie populistyczne. Podpisano z piłkarzami umowy na określone kwoty i trzeba się z nich wywiązać. Uważam, że Jędza mocno obniżył loty ale w inny sposób powinno od niego wymagać się większego zaangażowania.

Dziwnym przypadkiem dla mnie jest Pazdan, który po każdym okienku jest obrażony albo robi kompletnie głupie rzeczy. Na mistrzostwach świata widać było, że potrafi grać ale jak mu się chce. Wczorajszy mecz czy nawet ten z Sheriffem to dla mnie było specjalne zagranie. Wątpię by gościowi z takim doświadczeniem zdarzały się takie dziwne błędy jak odpuszczenie krycia czy czerwona kartka jak jesteśmy z nożem na gardle.

Czerczesow pokazał, że da się wpłynąć na zachowanie zawodnika. Na jednego zesłanie do rezerw będzie miało korzystny wpływ na innego niekoniecznie. Trener i jego asystenci otrzymują wynagrodzenie nie tylko za układanie treningów i taktyki ale również za psychologiczne podejście do grupy ludzi. Czasu teraz mamy mnóstwo więc liczę, że wezmą się rzetelnie za pracę.

Wczoraj było widać brak zaangażowania i to niestety u wszystkich.
    Tylko tego zaangażowania nie ma od kilkunastu spotkań a nawet sezonów. Zrozumiałbym gdyby kasy nie dostawali na czas itp ale mają bardzo dobre warunki .

Cytat Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
    Obniżanie pensji to też trochę takie populistyczne. Podpisano z piłkarzami umowy na określone kwoty i trzeba się z nich wywiązać. .
    Grajki też powinni się wywiązać z tego ile zarabiają.Debilizmem jest to że kopacz zarabia ciągle ten sam duży pieniądz a gra poniżej oczekiwań...

W tej materii powinien wykazać się zarząd wraz z trenerem i asystentami. Przyjrzeć się jak prowadzą się zawodnicy, czy tworzą grupy, jakie mogą mieć problemy do nowych piłkarzy bądź do obcokrajowców, czy język jest problemem w komunikacji. Vuko czy Dowhań w Legii nie są od wczoraj i większość z tych rzeczy to powinni wyłapać.

Żałuje, że nie udało się zakontraktować trenera z Niemiec. Liczyłem, że wraz z nim by wprowadził hierarchie, dyscyplinę czy zwyczajnie kulturę pracy. Zobaczmy takiego Szymańskiego, mijają miesiące, a posturą nadal wygląda jak gimnazjalista i do tego odbija się od wszystkich. Wymusić na nich zwiększoną pracę poza treningiem. Zwyczajnie powinni wyciągać konsekwencje od piłkarzy, którzy nie w wystarczający sposób prowadzą się w czasie wolnym.

Sprzedać wszystkich winnych porażki w dwumeczu i kupić drużynę z Luksemburga. Za tą wypłatę, zostawili by zdrowie czy to na treningu
    czy na meczach. A na zarzut że, to byłaby legia cudzoziemska, zero przywiązania do klubu, odpowiadam a ilu jest w tej chwili takich zawodników którzy zostawią zdrowie, bedą pluć krwią żeby dobiec do piłki która zmierza na aut. Na słowo więcej zarobisz, każdy odejdzie, ale po takich meczach i tak grono chętnych na ich talenta poważnie się zmniejszyło.

Z trenerem czy bez to z amatorami powinni wygrac oba mecze i nie ma zadnego tlumaczenia czy mieli czy nie mieli trenera
    to jest ich praca graja co kilka dni nie musza wstawac jak przecietny czlowiek o 5 czy 6 rano do pracy na 8 czy 12h 5 czy 6 razy w tyg.
    w pracy jak bedziesz tak sie opierdalal jak oni to z kazdej cie wywala bez zbednego czy glupiego tlumaczenia proste
    dla mnie nie ma zadnego tlumaczenia

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    A może zamiast sprowadzać piłkarzy zróbmy coś by przyjście na Ł3 nie stanowiło dla piłkarza równi pochyłej. Jeszcze pół roku temu Cafu nie odskakiwała piłka na 5 metrów. Jeszcze pół roku temu Philips solidnie wywiązywał się z zadań defensywnych. I Mące "czasem się nawet chciało"...
    A jak się mają rozwijać w Legii czy chociaż trzymać poziom wyniesiony z innego klubu, jak przychodzą a tu trener wuefista, jego zmiennik specjalista od kobiecej piłki i jeszcze Sos, który nadaje się do przygotowania greenkeeperów a nie piłkarzy Legii.
    Płacimy teraz podwójną cenę za te decyzje i farfocla z Bałkan.

Ostatnio przyj... się do Vuko, a teraz stwierdzam, że od kogo on się ma uczyć ? Od Jozaka czy Klafa ?
    Przecz z amatorami przy Ł3. Miodek, usiądź i wypierdziel szkodników z klubu. My kibice tego nie zrobimy.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    A jak się mają rozwijać w Legii czy chociaż trzymać poziom wyniesiony z innego klubu, jak przychodzą a tu trener wuefista, jego zmiennik specjalista od kobiecej piłki i jeszcze Sos, który nadaje się do przygotowania greenkeeperów a nie piłkarzy Legii.
    Płacimy teraz podwójną cenę za te decyzje i farfocla z Bałkan.

Ostatnio przyj... się do Vuko, a teraz stwierdzam, że od kogo on się ma uczyć ? Od Jozaka czy Klafa ?
    Przecz z amatorami przy Ł3. Miodek, usiądź i wypierdziel szkodników z klubu. My kibice tego nie zrobimy.
    No właśnie. Transfery gotówkowe bez ogarnięcia sztabu to trochę jak dokupywanie mebli w domu w którym ostatnia wichura zerwała dach. Niby jakoś się rozwijamy, ale po paru miesiącach meble zgniją i wracamy do punktu wyjścia.

Jeśli klub nie daje rady wymusić ścisłej diety u takiego Berto czy Rado to o czym mówimy.
    Ale z wywalaniem takiego Vuko, Preleca, czy nawet Klafa można się wstrzymać.
    Zwłaszcza w momencie gdy 80% składu potrzebuje treningu indywidualnego.

Kadra (trenerzy, scouci, analitycy) jest zbyt wąska na klub takie wielkości.
    Roczniki w juniorach również powinny być liczniejsze (wystawianie GK w polu w meczach CLJ na wiosnę było wręcz śmieszne)

Ale cały czas najważniejsze są pensje piłkarzy dla jedynki i wzmocnienia gotówkowe do niej.

Jesteśmy nad przepaścią. Pytanie czy zrobimy krok naprzód, czy najpierw zaczniemy budować most?

Uprawnienia umieszczania postów