Strona 257 z 259 PierwszyPierwszy ... 157207247253254255256257258259 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,681 do 7,710 z 7746

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Hildeberto Pereira na mocy transferu definitywnego zostanie zawodnikiem portugalskiej Vitorii FC Setubal.
    Występujący głównie na prawej stronie obrony Hildeberto został zawodnikiem Legii w lipcu 2017 roku. W barwach mistrza Polski 22-letni Portugalczyk wystąpił siedem razy (trzy mecze w LOTTO Ekstraklasie, dwa w Pucharze Polski, dwa w eliminacjach Ligi Europy UEFA) i zdobył dwie bramki. Rundę wiosenną sezonu 2017/18 spędził na wypożyczeniu w występującym w League One (trzeci poziom rozgrywkowy w Anglii) Northampton Town.

Klub dziękuje zawodnikowi za zaangażowanie i życzy sukcesów w dalszej karierze. Hildeberto, powodzenia!

Legia.com

Legionista Awatar so(L)dier
    Cytat Zamieszczone przez Pi_Wo Zobacz posta

Klub dziękuje zawodnikowi za zaangażowanie i życzy sukcesów w dalszej karierze. Hildeberto, powodzenia!

Legia.com
    haha, kogoś w klubie humor nie opuszcza

Cytat Zamieszczone przez Pi_Wo Zobacz posta
    Hildeberto Pereira na mocy transferu definitywnego zostanie zawodnikiem portugalskiej Vitorii FC Setubal.
    Występujący głównie na prawej stronie obrony Hildeberto został zawodnikiem Legii w lipcu 2017 roku. W barwach mistrza Polski 22-letni Portugalczyk wystąpił siedem razy (trzy mecze w LOTTO Ekstraklasie, dwa w Pucharze Polski, dwa w eliminacjach Ligi Europy UEFA) i zdobył dwie bramki. Rundę wiosenną sezonu 2017/18 spędził na wypożyczeniu w występującym w League One (trzeci poziom rozgrywkowy w Anglii) Northampton Town.

Legia.com
    Jakiś hajs nam wpadł czy opłata za 0 euro?
    Janusz z Południowej

Legionista
    Najważniejsze, że z kontraktu zszedł. Myślę, że to free transfer.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Najważniejsze, że z kontraktu zszedł. Myślę, że to free transfer.
    Będzie na kontrakt dla trenera.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Piwosz1916
    Mam nadzieję, że sprzedali go na kilogramy.

Legionista Awatar Lillo
    Te grillowanie Jędzy jest żałosne.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Szczegolnie, że dość jasno Vuko dał do zrozumienia na konferencji, że to, że nie gra to decyzja nie sztabu szkoleniowego czyt. "Nie gra bo za dużo zarabia". Widać kto jest prawdziwym szkodnikiem w tym klubie. Tak Mioduch to o Tobie.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

04.06 zatrudnił Klafurica
    31.07 "nie jestem w stanie myśleć o zmianie trenera"
    01.08 Klafuric zwolniony.

Kompetencje strategiczne

Legionista Awatar uho
    Guilherme nie podbił Serie A i widać nie ma ochoty podbijać Serie B bo właśnie został na rok wypożyczony do tureckiej ekstraklasy https://www.transfermarkt.de/guilher...spieler/139607

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Szczegolnie, że dość jasno Vuko dał do zrozumienia na konferencji, że to, że nie gra to decyzja nie sztabu szkoleniowego czyt. "Nie gra bo za dużo zarabia". Widać kto jest prawdziwym szkodnikiem w tym klubie. Tak Mioduch to o Tobie.
    Tak Kijek, to Mioduski jest zły. Jędza święty jest, od podpisania kontraktu nie zagrał jednego poważnego meczu, tak kocha Legie że kontraktu nie chce renegocjować, opuścić klubu też nie chce, mimo że oferty są co najmniej podobne finansowo, doi Legię jak może. Prawdziwy Legionista. No i niech doi, kontrakty trzeba respektować, klub to czyni, tylko nie rób przy tej okazji z Mioduskiego zła wcielonego. Daleki jestem od bronienia Mioduskiego, ale Ty budujesz swoja pozycję na forum na krytyce Mioduskiego. Siedzisz tutaj wiele lat, ale powiedzmy prawdę: pozycję zbudowałeś na krytyce Mioduskiego, wcześniej byłeś takim sobie forumowiczem, którego zdanie nikogo za bardzo nie interesowało. Na szczęście pojawił się Mioduch kodziarz i wypłynąłeś, masz swoje 5 minut.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Dobra wstaw to sobie Lambordzini w avatar i skończ pajacowac

"Budować pozycję na forum" o Chryste

Ps. Ktoś musi Mioducha krytykować, wystarczająco wielu przed nim klęczało w ostatnich kilku miesiącach.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 03-08-2018 o 23:42
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

04.06 zatrudnił Klafurica
    31.07 "nie jestem w stanie myśleć o zmianie trenera"
    01.08 Klafuric zwolniony.

Kompetencje strategiczne

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Skończy się sprawą w sądzie i rozwiązaniem kontraktu z winy klubu. Oczywiście z wypłatą pełnej kwoty jaka została do końca.
    Nie przepadam za Jędzą, ale tak się drugiego człowieka nie powinno traktować.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista Awatar Raffels
    Biedny Jędrzejczyk, biedni piłkarze. Jacy oni mają źle... Co chwile zwalniają trenerów, co chwilę grają na odpierdol się, zjebali nam fajny dwumecz a tu ciągle znajdują się tacy, którzy im współczują...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Skończy się sprawą w sądzie i rozwiązaniem kontraktu z winy klubu. Oczywiście z wypłatą pełnej kwoty jaka została do końca.
    Nie przepadam za Jędzą, ale tak się drugiego człowieka nie powinno traktować.
    Oczywiście to pierdolisz głupoty, że głowa mała.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Tak Kijek, to Mioduski jest zły. Jędza święty jest, od podpisania kontraktu nie zagrał jednego poważnego meczu, tak kocha Legie że kontraktu nie chce renegocjować, opuścić klubu też nie chce, mimo że oferty są co najmniej podobne finansowo, doi Legię jak może. Prawdziwy Legionista. No i niech doi, kontrakty trzeba respektować, klub to czyni, tylko nie rób przy tej okazji z Mioduskiego zła wcielonego. Daleki jestem od bronienia Mioduskiego, ale Ty budujesz swoja pozycję na forum na krytyce Mioduskiego. Siedzisz tutaj wiele lat, ale powiedzmy prawdę: pozycję zbudowałeś na krytyce Mioduskiego, wcześniej byłeś takim sobie forumowiczem, którego zdanie nikogo za bardzo nie interesowało. Na szczęście pojawił się Mioduch kodziarz i wypłynąłeś, masz swoje 5 minut.
    Chłopie, weź już się nie kompromituj. Jest taka fajna opcja ignoruj. Dołącz Kijka i problem z głowy. Polecam.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Administrator Awatar mOFMC
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    ale Ty budujesz swoja pozycję na forum na krytyce Mioduskiego. Siedzisz tutaj wiele lat, ale powiedzmy prawdę: pozycję zbudowałeś na krytyce Mioduskiego, wcześniej byłeś takim sobie forumowiczem, którego zdanie nikogo za bardzo nie interesowało. Na szczęście pojawił się Mioduch kodziarz i wypłynąłeś, masz swoje 5 minut.
    Dawno nie czytałem większego kretynizmu
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Bzdura. Mioduski w najgorszym wypadku będzie jeszcze Jędrzejczykowi musiał wypłacić 11 pensji. Wystarczy, że przez ten czas nie będzie grał meczów. Potem rozwiązanie umowy bez orzekania o winie. Jędrzejczyk i tak nie dostanie pełnej kwoty do końca kontraktu, ale jeszcze może to przedłużać przez wiele miesięcy.

Legionista Awatar rey
    Biorąc pod uwagę fakt, że na obronie stan personalny jest powiedzmy średni, a na bokach obrony to już w zasadzie kamieni kupa, to mimo formy AJ w zeszłym sezonie mnie dziwi takie stawianie sprawy przez zarząd. Ma ważny kontrakt? Ma. Nie chce odejść? Jego prawo. To niech normalnie trenuje i jeśli formą udowodni, że nadaje się do pierwszej 11 to niech gra. Jeśli nie, to grzeje ławę i czeka, aż będzie potrzebny.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Pomimo faktu, iż uważam Jędzę za mocno przepłaconego nie sądzę, żeby takie traktowanie przyniosło pozytywne skutki. Nie pomoże to raczej w budowaniu marki klubu jako miejsca atrakcyjnego dla potencjalnych nowych piłkarzy. Radziłbym zakończyć tą szopkę i po prostu pogodzić się z tym że do końca kontraktu się go nie pozbędziemy, a wizerunkowo możemy tylko stracić na przeciąganiu tej sprawy.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Cytat Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
    Pomimo faktu, iż uważam Jędzę za mocno przepłaconego nie sądzę, żeby takie traktowanie przyniosło pozytywne skutki. Nie pomoże to raczej w budowaniu marki klubu jako miejsca atrakcyjnego dla potencjalnych nowych piłkarzy.
    Hahaha, atrakcyjny klub to rozumiem taki co płaci krocie przeciętnym grajkom a ci sobie sami decydują kiedy chcą stąd odejść. Najlepiej za darmo albo za czapkę gruszek. PSG przesunęło Ben Arfę do rezerw, bo uznali, że jest za słaby. Ten nie chciał odejść jak Krychowiak, więc przez 12 miesięcy brał pensję i rozwiązali z nim kontrakt. Czy PSG jest przez to mniej atrakcyjnym dla piłkarzy miejscem? Nie wydaje mi się.

Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Hahaha, atrakcyjny klub to rozumiem taki co płaci krocie przeciętnym grajkom a ci sobie sami decydują kiedy chcą stąd odejść. Najlepiej za darmo albo za czapkę gruszek. PSG przesunęło Ben Arfę do rezerw, bo uznali, że jest za słaby. Ten nie chciał odejść jak Krychowiak, więc przez 12 miesięcy brał pensję i rozwiązali z nim kontrakt. Czy PSG jest przez to mniej atrakcyjnym dla piłkarzy miejscem? Nie wydaje mi się.
    Czy my mamy taką samą pozycję negocjacyjną jak PSG czy raczej jesteśmy średniakiem ze wschodu europy?
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar alfa
    O tak i każdy kogo będziemy chcieli pozyskać będzie pamiętał, że był tu taki Jędrzejczyk, który zarabiał w **** kasy i nie był wystawiany do gry, bo klub chciał się go pozbyć.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    O tak i każdy kogo będziemy chcieli pozyskać będzie pamiętał, że był tu taki Jędrzejczyk, który zarabiał w **** kasy i nie był wystawiany do gry, bo klub chciał się go pozbyć.
    I bardzo dobrze, więcej darmozjadów tu nie potrzeba.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

W Turcji permanentnie kogoś wywalają do rezerw albo przestają płacić a z roku na rok co raz więcej znanych piłkarzy tam wali.

Legionista Awatar Gabro
    Długo wierzyłem w Jędzę, ale po ostatnim sezonie straciłem wszelkie argumenty na jego obronę. Chce odcinać kupony od "kariery" to niech je odcina na trybunach. Klub piłkarski to specyficzna firma - nie możesz się w niej pozbyć niechcianego pracownika, więc kluby zwalniają z rocznym opóźnieniem (przez brak gier w całym sezonie).

eh. chciałbym mieć takiego pracodawcę.

Ponoć rozmowa Mioduskiego z Jędrzejczykiem wyglądała tak:

-Musimy ciąć koszty. Nie mamy budżetu na twoją pensję. Pomożemy Ci znaleźć nowego pracodawcę.
    -Ale dobrze mi się tu pracuje, nie chcę się przeprowadzać i dobrze mi płacicie Chcę zostać do końca umowy.
    -No skoro tak, to odsuniemy Cię od realizacji projektów przy zachowaniu pensji. Może to Ciebie zmusi do zmiany zdania.
    -No ok. Tylko nie spóźniajcie się z wypłatami. Rozpoczynam właśnie większą inwestycję.
    -Ok.

Legionista Awatar Jestem
    Czy dobrze zrozumiałem? Rok bez gry oznacza możliwość rozwiązania wieloletniego kontraktu bez odszkodowania zgodnie z przepisami FIFA/UEFA/PZPN?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Orzelek
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Czy dobrze zrozumiałem? Rok bez gry oznacza możliwość rozwiązania wieloletniego kontraktu bez odszkodowania zgodnie z przepisami FIFA/UEFA/PZPN?
    "Nowe przepisy przyznały również klubom prawo do jednostronnego rozwiązania kontraktu. Od teraz klub może rozwiązać kontrakt z zawodnikiem w następujących przypadkach;

Bez winy zawodnika, jeżeli:

- Zawodnik, za wyjątkiem bramkarza, wystąpił w mniej niż 10% oficjalnych meczów rozegranych przez Klub w rozgrywkach mistrzowskich i pucharowych w pierwszej drużynie seniorów w całym sezonie poprzedzającym sezon, w którym Klub składa oświadczenie o jednostronnym rozwiązaniu Kontraktu, pod warunkiem złożenia takiego oświadczenia w terminie 7 dni od daty rozpoczęcia okresu zmiany przynależności klubowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami PZPN"

Źródło: http://kancelariasportu.pl/rozwiazan...-pilkarskiego/

Legionista
    Na TT lata info ze zona Jedzy dwa razy poronila i jest po raz trzeci w ciazy i to jest powod dla ktorego Artur nie chce sie stad ruszac. Nie dziwie mu sie, a jesli to prawda to zwykle kurestwo klubu naciskajacego w takiej sytuacji i przedstawiajacego sprawe w inny sposob.

Legionista Awatar Chmielo
    A to jest jakiś problem, żeby urodziła w Polsce, bo nie rozumiem?
    A Melanż Trwa...

Uprawnienia umieszczania postów