Strona 253 z 282 PierwszyPierwszy ... 153203243249250251252253254255256257263 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,561 do 7,590 z 8460

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    W Stanie Mundialu Marek Citko - manager Niezgody - powiedzial ze przerwa po zabiegu potrwac ma 2 tygodnie wg specjalistow ktorych ogarnia dla Jarka a nie 8 jak podali medycy Legii.
    Jakos bardziej wierzę w tej sytuacji Klubowi aniżeli menadżerowi
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Jakos bardziej wierzę w tej sytuacji Klubowi aniżeli menadżerowi
    Menadżer jest w stanie poruszyć niebo i ziemię żeby jego klient (czyli przyszłe pieniądze) miał się jak najlepiej. By daleko nie szukać przytoczę tutaj przykład Glika.

Wystarczy, że Citko ogarnie Niezgodzie lekarzy na Zachodzie i będzie tak, jak mówi.

Legionista Awatar Benek
    No tak bo Klubowi to zależy na tym aby Niezgoda leczył się w NFZ.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Jaco
    Najpierw trueba poczytać, na czym polega ablacja a potem się wpisywać.
    Ostatnio edytowane przez Jaco ; 23-06-2018 o 11:33
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    No tak bo Klubowi to zależy na tym aby Niezgoda leczył się w NFZ.
    Poczytaj wywiad z Vrdoljakiem fragment dot. opieki medycznej w klubie to może inaczej na to bedziesz patrzec.

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Jędza robi wszystko by go tu znienawidzono. Takie odnoszę wrażenie.
    Przeniosłem cytat z innego wątku bo ten jest bardziej odpowiedni do tego co chcę napisać.
    Taka luźna dygresja odnośnie Jedrzejczyka.
    Ostatnio oglądałem jakiś filmik (chyba nawet na legia.com) - "ankieta mundialowicza" czy coś takiego.
    Przepytywany oczywiście Jędrzejczyk - gość 4 lata starszy ode mnie. Rocznik `87.
    Na pytanie, który mundial pamięta jako pierwszy w życiu odpowiada , że 2002 Ja co prawda jak przez mgłę, ale pamietam jeszcze ten w `98. Pamietam jak oglądałem meczo 3 miejsce i finał. Byłem tak zajarany piłką od dzieciaka, że oglądałem co się dało jak tylko puszczali w telewizji. Później leciałem na podwórko i naśladowałem swoich idoli.
    Kolega Jędrzejczyk nie pamiętał nawet kto strzelił gole dla Polski w 2002
    Ja to odbieram tak, że piłka nożna jest dla niego po prostu pracą. Zwykły wyrobnik bez talentu i prawdziwej pasji, miłości do futbolu. Patrząc na siebie i na to jak byłem "przesiąkniety" piłką nożną od dziecka nie potrafię sobie tego inaczej wytłumaczyć. Każdy chłopak, który ma talent i później osiąga coś w piłce wie o niej wszystko. Ogląda mecze od małego szkraba, jara się tym 24 na dobę. Jędza chyba do takich nie należał...
    Na mundialu Gilewicz trafnie podsumował jego grę. "Obrońcy Kolumbii wystarczyło 2-3 razy spojrzeć na to jak Jędrzejczyk ustawia się przy przyjmowaniu piłki i już miał go rozpracowanego"... Jędza to zawodnik jednowymiarowy, przewidywalny, mało zwrotny. Dobry do zadań defensywnych, ale piłka idzie w stronę ofensywy i boczni obrońcy MUSZĄ mieć lepsze predyspozycje do rozgrywania piłki niż on.
    Podsumowując: JĘDZA dzięki za wszystko, ale pakuj walizy
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar deszcz
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Przeniosłem cytat z innego wątku bo ten jest bardziej odpowiedni do tego co chcę napisać.
    Taka luźna dygresja odnośnie Jedrzejczyka.
    Ostatnio oglądałem jakiś filmik (chyba nawet na legia.com) - "ankieta mundialowicza" czy coś takiego.
    Przepytywany oczywiście Jędrzejczyk - gość 4 lata starszy ode mnie. Rocznik `87.
    Na pytanie, który mundial pamięta jako pierwszy w życiu odpowiada , że 2002 Ja co prawda jak przez mgłę, ale pamietam jeszcze ten w `98. Pamietam jak oglądałem meczo 3 miejsce i finał. Byłem tak zajarany piłką od dzieciaka, że oglądałem co się dało jak tylko puszczali w telewizji. Później leciałem na podwórko i naśladowałem swoich idoli.
    Kolega Jędrzejczyk nie pamiętał nawet kto strzelił gole dla Polski w 2002
    Ja to odbieram tak, że piłka nożna jest dla niego po prostu pracą. Zwykły wyrobnik bez talentu i prawdziwej pasji, miłości do futbolu. Patrząc na siebie i na to jak byłem "przesiąkniety" piłką nożną od dziecka nie potrafię sobie tego inaczej wytłumaczyć. Każdy chłopak, który ma talent i później osiąga coś w piłce wie o niej wszystko. Ogląda mecze od małego szkraba, jara się tym 24 na dobę. Jędza chyba do takich nie należał...
    Na mundialu Gilewicz trafnie podsumował jego grę. "Obrońcy Kolumbii wystarczyło 2-3 razy spojrzeć na to jak Jędrzejczyk ustawia się przy przyjmowaniu piłki i już miał go rozpracowanego"... Jędza to zawodnik jednowymiarowy, przewidywalny, mało zwrotny. Dobry do zadań defensywnych, ale piłka idzie w stronę ofensywy i boczni obrońcy MUSZĄ mieć lepsze predyspozycje do rozgrywania piłki niż on.
    Podsumowując: JĘDZA dzięki za wszystko, ale pakuj walizy
    Nie trudno było rozpracować Jędrzejczyka w meczu z Kolumbią, skoro cały mecz siedział na ławce...
    Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
    Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
    Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
    Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Cytat Zamieszczone przez deszcz Zobacz posta
    Nie trudno było rozpracować Jędrzejczyka w meczu z Kolumbią, skoro cały mecz siedział na ławce...
    Z Japonią oczywiście
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Bary89
    Ojj zdziwilbys się ilu piłkarzy nie ogląda meczów i piłką się w ogóle nie interesuje. Parę wywiadów w zyciu czytałem i jak padały pytania o najbliższy mecz to goście w ogóle nie wiedzieli kto i gdzie gra. Większość do tego wspomina że mają tyle piłki na codzien że nie mają siły już jej oglądać, więc Jędza raczej nie jest odosobniony.
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Legionista Awatar Marcino
    Odnoszę wrażenie, że skład jakoś nam się rozwija, wchodzi o parę procent wyżej. Artur zaczyna odstawać od tej zwyżki. To tyle.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Jeżeli Jędzy jeszcze zależny na grze w Reprezentacji to będzie musiał spiąć poślady bo nowy selekcjoner nie powoła go w uznaniu za dobrą grę na Euro 2016 . Jedyna droga aby osiągnąć powołanie to dobra gra w klubie .

Legionista Awatar Adin
    wiem, ze to trochę glupie jakieś ceny z transfermarkt, ale fajnie ostatnio podskoczyli nasi młodzi gracze.

800 tys - 4 mln Niezgoda
    500 tys - 3 mln Szymanski
    500 tys - 1.5 mln Wieteska

Styczeń - lipiec

To pokazuję, że ekstraklasa idzie dobrą drogą i nasze młode talenty są warte coraz więcej ( jak np w Chorwacji )
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta

To pokazuję, że ekstraklasa idzie dobrą drogą i nasze młode talenty są warte coraz więcej ( jak np w Chorwacji )
    To raczej 'efekt Neymara', który rozszerza się na wyceny na coraz niższych pułapach. Rok temu absolutny top był wyceniany na 90-120mln euro, teraz już 150-180 mln. Poszła fala od góry.

Legionista
    Od razu trzeba było Romeo na dyrektora sportowego brac, to nasz „szymanić” czy „niezgodić” byli by w kręgu zainteresowania Arsenalu za 20 baniek od głowy 🤗

Cytat Zamieszczone przez Bary89 Zobacz posta
    Ojj zdziwilbys się ilu piłkarzy nie ogląda meczów i piłką się w ogóle nie interesuje. Parę wywiadów w zyciu czytałem i jak padały pytania o najbliższy mecz to goście w ogóle nie wiedzieli kto i gdzie gra. Większość do tego wspomina że mają tyle piłki na codzien że nie mają siły już jej oglądać, więc Jędza raczej nie jest odosobniony.
    Jeśli chodzi o "fascynację piłką" to miałem na myśli te "małolackie" czasy. Jędrzejczyk w 2002 miał 15 lat i nie pamieta kto dla POLSKI strzelał gole No, ale ch*j, mniejsza z tym
    Kiedy jest się juz dorosłym facecetm, profesjonalnym piłkarzem to zrozumiałe, że ten przesyt może sie pojawić. Tu akurat nie widze nic dziwnego. Ale kiedy jest się dzieciakem i kocha się futbol to się nim przesiąka. Olisadebe sie pamięta! Jędrzejczyk widocznie miał inaczej.
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar TNTP
    Z cyklu bungabunga rzecze

Cytat Zamieszczone przez Dominik Ebebenge
    O tym, że to urodzony zwycięzca, że chce być zawsze pierwszy, świadczyła pewna symboliczna drobnostka z zapoznawczej kolacji. Okazało się bowiem, że nawet jego kod do telefonu składa się z samych jedynek
    rzecz nie dotyczy może konkretnie tego wątku, bo wypowiedź dotyczy Czerczesowa, ale po jej przeczytaniu stwierdzam, że takie osoby powinny trzymać się jak najdalej od naszego klubu...
    Lieber tot als rot!!

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    rzecz nie dotyczy może konkretnie tego wątku, bo wypowiedź dotyczy Czerczesowa, ale po jej przeczytaniu stwierdzam, że takie osoby powinny trzymać się jak najdalej od naszego klubu...
    W sensie, takie jak Czerczesow, czy takie jak Ebebenge?

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Yurij Zobacz posta
    W sensie, takie jak Czerczesow, czy takie jak Ebebenge?
    Mhhhh jedyną rzeczą której się o Czerczesowie możemy dowiedzieć z tej wypowiedzi to to, że jego kod do komórki to 1111 - także nie wydaje mi się, żeby takie coś mogło kogokolwiek gdziekolwiek dyskredytować
    Z kontekstu wypowiedzi chyba można się domyśleć o kogo mi chodziło.
    Lieber tot als rot!!

To odetchnąłem z ulgą.

Ale fajna ciekawostka.

Kuba Majewski
    ‏
    z tt
    @QbasLL
    59 min.59 minut temu
    Więcej
    W Legii może dojść do spektakularnego transferu, jakiego chyba jeszcze w klubie nie było. Michał Kopczyński ma konkretną propozycję z Nowej Zelandii. Przygoda życia przed nim. Jechałbym.

#KopaMusisz

Legionista Awatar Benek
    Za grzeczny na takie wypady
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Śladami hobbita?

Legionista Awatar Numer
    Widac że Mierzejewski zrobił Polakom dobra reklamę. Phoenix to słaba drużyna nawet jak na Australijskie standardy. Fajna przygoda i po dwóch latach transfer to Lechii

Legionista
    Jaki jest jego (że tak się wyrażę) status rodzinny? Żona, dzieci?

Legionista Awatar Numer
    Z tego co pamiętamy, jego dziewczyna jest rugbistką więc w Nowej Zelandii może się bardziej rozwinąć od Kopy.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Numer Zobacz posta
    Z tego co pamiętamy, jego dziewczyna jest rugbistką więc w Nowej Zelandii może się bardziej rozwinąć od Kopy.
    A nawet narzeczona.

Dobrze by było, jakby się zdecydował odejść.
    #teamMioduski

Legionista Awatar (L)ukaszns
    A Broź to już z kimś podpisał kontrakt?A jeśli nie to są przecieki gdzie idzie?

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez (L)ukaszns ; 12-07-2018 o 07:05
    Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez (L)ukaszns Zobacz posta
    A Broź to już z kimś podpisał kontrakt?A jeśli nie to są przecieki gdzie idzie?

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
    Lechia Gdańsk "lubi to"

Uprawnienia umieszczania postów