Strona 248 z 272 PierwszyPierwszy ... 148198238244245246247248249250251252258 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,411 do 7,440 z 8149

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Legionista Awatar grodzisk1
    Od 14.04 do 13.05 będzie 8 meczów. Taki Hlousek rozegrał chyba wszystkie( Pazdan, Veso i kilku innych niewiele mniej). Treningi też były codziennie, więc myślę, że ten 1 dzień moglibyście im darować. Zresztą chyba widać było z Jagą i Wisłą, że są zmęczeni.

Cytat Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
    Od 14.04 do 13.05 będzie 8 meczów. Taki Hlousek rozegrał chyba wszystkie( Pazdan, Veso i kilku innych niewiele mniej). Treningi też były codziennie, więc myślę, że ten 1 dzień moglibyście im darować. Zresztą chyba widać było z Jagą i Wisłą, że są zmęczeni.
    Ja zaobserwowałem że są słabi i mają masę szczęścia.

Legionista Awatar so(L)dier
    jeżeli będą wygrywać mecz za meczem to mogą sobie spacerować 24 na dobę

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Niech jadą nad Zegrze, zregenerować się przy grillu i kiełbasie, przy okazji uzupełniając niedobory witaminy D...
    nie wiem skąd wzięło się "nad Zegrze", nikt nie mówi "jadę nad Warszawę, nad Kraków, nad Wrocław" itd
    chyba że lecą lotnią to luzik

nad Zalew Zegrzyński, do Zegrza

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
    nie wiem skąd wzięło się "nad Zegrze", nikt nie mówi "jadę nad Warszawę, nad Kraków, nad Wrocław" itd
    chyba że lecą lotnią to luzik

nad Zalew Zegrzyński, do Zegrza
    Masz rację. "Nad Zegrze" funkcjonuje bardziej w mowie potocznej, co jest oczywiście błędem.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Offtop:
    Dlaczego błędem? Jeżeli przyjąć, Zegrze jako potoczną nazwę zalewu/jeziora to ja nie widzę błędu
    Nad jezioro =>nad Zegrze. Mało używa się pełnej nazwy bo za długa do Ryni i Białobrzeg też się jedzie nad Zegrze
    Ostatnio edytowane przez emil83 ; 12-05-2018 o 05:57
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista
    Ostatnio edytowane przez Yevaud ; 16-05-2018 o 11:19 Powód: do odpowiedniego tematu
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Marcino
    Nad Zegrze to efekt uproszczenia nazewnictwa Zalewu Zegrzyńskiego.
    Większość jak mówi jadę nad Zegrze to Zegrzem nazywa sztuczny zbiornik a nie miejscowość.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar Benek
    Dobra Panowie albo dajcie spokój albo przeniescie się gdzie trzeba
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Zmienię temat. Metz tydzień temu spadło z Ligue 1. Na dwie kolejki przed końcem sezonu. Dwóch rezerwowych z tego klubu jest dziś wyróżniającymi się piłkarzami w Legii i mają duże szanse zdobyć Mistrzostwo Polski. Nie wiem co o tym sądzić

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Zmienię temat. Metz tydzień temu spadło z Ligue 1. Na dwie kolejki przed końcem sezonu. Dwóch rezerwowych z tego klubu jest dziś wyróżniającymi się piłkarzami w Legii i mają duże szanse zdobyć Mistrzostwo Polski. Nie wiem co o tym sądzić
    Po prostu trzeba od nich wyciągnąć jeszcze ze dwóch ale z pierwszego składu!
    Nie ma co ukrywać, nasza ekstraklapa to naprawdę klapa
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar crolick
    Co jest z Mączyńskim? Kontuzja, że nie gra?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Spadają dlatego, że nie potrafili odkryć w swoich zawodnikach odpowiedniego potencjału
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar 171torwar
    Legia Warszawa @LegiaWarszawa 2 godziny temu

Informacja ws. stanu zdrowia Sebastiana Szymańskiego.
    - Sebastian ma stłuczenie okolicy bocznej lewego kolana. Wszystko wskazuje na to, że powinien zagrać w niedzielę. W poniedziałek przejdzie dokładnie badania, by wykluczyć niespodzianki - powiedział dr Maciej Tabiszewski.
    Zdrowia mlody!
    Królu Zygmuncie! Powiedz nam, czyś
    widział Warszawę tak piękną jak dziś?

Legionista
    Pan wie, czego spodziewać się po Inakim Astizie?

MICHAŁ PAZDAN: Tak. Bardzo dobrze mi się z nim gra, bo on podobnie analizuje, podobnie myśli, jak ja. Nie musimy między sobą dużo rozmawiać, najważniejsze, że podobnie reaguje na sytuacje boiskowe. Czasami jeden zawodnik może mieć od drugiego większe umiejętności piłkarskie, ale gdy wychodzi na boisko, to zespół wcale dobrze nie funkcjonuje. Bo najważniejsza jest drużyna.

Czuje się pan spokojniejszy, kiedy ma obok siebie Astiza, niż gdy partnerem w obronie był Francuz William Remy?

MICHAŁ PAZDAN: W pierwszych meczach ligowych grałem z Remym, choć podczas obozu rozegraliśmy razem tylko 45 minut sparingu. Do tego doszli nowi zawodnicy na pozycji defensywnego pomocnika, było zupełnie inne ustawienie całej drużyny. Kiedy oglądam mecze Napoli, Juve czy Romy, to widzę, że tam defensorzy grają ze sobą od trzech do ośmiu lat. Niczego nie uda się przyspieszyć, w piłce nie da się ulepić drużyny w dwa tygodnie.
    No powiem szczerze, że Pazdan bardzo dosadnie sugeruje z kim mu się lepiej gra. Nie wiem czy w tym przypadku będzie możliwe stworzenie duetu Pazdan Remy na dłużej.
    Jak widać to jak wygląda w poj. Indywidualnych WR to tylko 1 strona medalu i pewnie z ustawianiem, asekuracją, współpracą z kolegą z obrony jest znacznie gorzej u Remyego..

Legionista Awatar alfa
    Po co szukać dziury w całym? Może po prostu są mniej zgrani? Co m.in. zasugerował w kolejnej wypowiedzi

Legionista Awatar MarioWOLF
    Astiz na chwilę obecną jest lepszy i wygrał rywalizację z Remy i Mauricio, chociaż startował z przegranej pozycji. Legia podobno chce zaproponować mu umowę na kolejny rok, co byłoby dobrym rozwiązaniem. Oczywiście ma być "awaryjnym" obrońcą w kolejnym sezonie, na co Hiszpan się zgodził (wszyscy wiedzą, że Inaki jest najmniej problemowym piłkarzem w historii tego klubu - zawsze uśmiechnięty i wszystko mu pasuje). Ale już w tym sezonie miał być czwartym środkowym obrońcą, a wiemy jak to wyszło...

Legionista
    Irytowaliście nas bardzo często w tym sezonie ,ale dziś życzę wam chłopaki ,abyście się zataczali na gali Ekstraklasy ,możecie śmiało walić goudę ,łychę litrami ! Zasłużyliście na to !
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar klinton
    Wzruszający obrazek, gdy w szatni po meczu Arek Malarz ze łzami w oczach wspominał o swej zmarłej matce. Mistrzu, jeśli to czytasz, to wiedz, że masz u mnie dozgonny szacunek. Ten dublet to w największym stopniu Twoja zasługa.

Legionista Awatar Benek
    Oj Rado Rado

zdjęcie z legionisci.com
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar brachu
    moze to tak te królewskie z szatni go rozsadziło na boki
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

że on nie wstydzi się tego brzucha w szatni...
    Janusz z Południowej

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    że on nie wstydzi się tego brzucha w szatni...
    Trener może

Legionista
    Trzech piłkarzy i asystent trenera Legii zostali ukarani mandatami za odpalenie rac podczas fety na placu Zamkowym.

Kilka tysięcy kibiców Legii przybyło w poniedziałek na plac Zamkowy, aby z piłkarzami świętować zdobycie mistrzostwa Polski. Zawodnicy w odkrytym autobusie wiwatowali z medalami na szyjach, a na Kolumnie Zygmunta tradycyjnie zawisł klubowy szalik. Podczas uroczystości odpalano race. I robili to nie tylko kibice, ale także osoby związane z klubem. - Cztery osoby zostały ukarane mandatem - potwierdza Robert Szumiata, rzecznik śródmiejskiej policji.

Jak ustaliliśmy chodzi o Artura Jędrzejczyka, Williama Remy'ego, Domagoja Antolicia, Aleksandara Vukovicia. Wszyscy otrzymali mandaty w wysokości 100 złotych. Dwóch mających polskie obywatelstwo (Jędrzejczyk i Vuković) kredytowali mandat. Obcokrajowcy musieli zapłacić gotówką.

Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej zastrzega, że podobnych mandatów w ostatecznym mandacie może być więcej. - Podczas fety nie było większych incydentów. We wtorek podamy dane dotyczące możliwych mandatów za spożywanie alkoholu w miejscach publicznych i odpalanie rac - informuje.
    W poniedziałkowe popołudnie plac Zamkowy spowity był chmurami dymu od odpalonych rac. Co chwilę wybuchały petardy.

Spontaniczne świętowanie
    Niedzielny mecz o mistrzostwo Polski został przerwany przy stanie 0:2. W 77. minucie z sektora zajmowanego przez zagorzałych kibiców "Kolejorza" na murawę poleciały race dymne. Na boisko wtargnęli też sympatycy gospodarzy. Sędzia zdecydował, że zawody nie będą kontynuowane, a około 21.30 Komisja Ligi Ekstraklasy ogłosiła przyznanie Legii walkowera, co było równoznaczne ze zdobyciem tytułu mistrza.

W tym czasie kibice stołecznego klubu spontanicznie zgromadzili się wokół Kolumny Zygmunta. Nie obyło się bez rac, śpiewów i alkoholu. Jak podała w poniedziałek policja, wystawiono 56 mandatów na kwotę ponad siedmiu tysięcy złotych.
    tvnwarszawa

Ostatnio Halicki z Andruszkiewiczem odpalili piro w ten sam sposób. Dostali mandaty czy immunitet nie pozwolił?

Legionista Awatar b.
    Halicki z jakimś drugim przygłupem z platfusow, nie z Andruszkiewiczem.

Legionista Awatar Marcino
    Remy dostał karę, a Cafu odpalał. Jak widać musiał się zgadzać tylko kolor skóry
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Halicki z jakimś drugim przygłupem z platfusow, nie z Andruszkiewiczem.
    O Arłukowicza mi chodziło oczywiście ale z tego co widzę to był Neumann

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Remy dostał karę, a Cafu odpalał. Jak widać musiał się zgadzać tylko kolor skóry
    ten gość w czapce to Cafu?
    Właśnie już wczoraj się zastanawiałem kto to jest..

co do rac u posłów.. *****, ale wy macie rozkminy. Legioniści pewnie przyjęli te mandaty z bananami na twarzy (z pewnością odczują tą 100), a wy siedzicie i kminicie - kto, gdzie, czy dostał, ile dostał, dlaczego nie.. (pierwsza podstawowa sprawa, od której powinniście zacząć - czy to była w ogóle jakaś zorganizowana pikieta czy tak sobie wyjechali..)
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 22-05-2018 o 07:37

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    ten gość w czapce to Cafu?
    Właśnie już wczoraj się zastanawiałem kto to jest..

co do rac u posłów.. *****, ale wy macie rozkminy. Legioniści pewnie przyjęli te mandaty z bananami na twarzy (z pewnością odczują tą 100), a wy siedzicie i kminicie - kto, gdzie, czy dostał, ile dostał, dlaczego nie.. (pierwsza podstawowa sprawa, od której powinniście zacząć - czy to była w ogóle jakaś zorganizowana pikieta czy tak sobie wyjechali..)
    Ty masz cały rok ferie?
    (L)

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
    Ty masz cały rok ferie?
    a ty masz caly rok udar?

jesteś z siebie zadowolony? że najebaliśmy dwa bezproduktywne posty? serio, warto? przemyśl, nie odpisuj.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 22-05-2018 o 08:02

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    a ty masz caly rok udar?

jesteś z siebie zadowolony? że najebaliśmy dwa bezproduktywne posty? serio, warto? przemyśl, nie odpisuj.
    Bardzo rzeczowy user. Świetnie się ciebię czyta.

Uprawnienia umieszczania postów