Strona 247 z 250 PierwszyPierwszy ... 147197237243244245246247248249250 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,381 do 7,410 z 7482

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Jak to mawiał Cygan, elektryk z Torunia: Polak, tak jak Rusek, lubi się napić, a do pracy ma stosunki takie raczej miłosne
    Co ciekawe, prym w tej libacji wiedli byli oraz obecni nasi podopieczni
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 08-05-2018 o 21:18

Legionista Awatar Stout
    Stachu mówił,że lepiej balują niż grają....
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Gintleman Awatar księciuniu

Podobno to po tym kopnięciu w głowę.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

coraz chudszy Awatar Kijek
    Nie podobno tylko tak.

PS. Ciekawe kto odpowie w klubie za to, że pozbylismy się za darmo Dąbrowskiego a wzięliśmy nawet na wypożyczenie takiego kasztana.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

To był deal, dzięki temu w niedziele Zagłębie wygra z Jagą Bramkę strzeli oczywiście Dąbrowski
    Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Legionista Awatar klinton
    Mam ogromną nadzieję, że trójka Pazdan, Astiz, Remy będzie w pełni gotowa na dwa ostatnie spotkania.

Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Mam ogromną nadzieję, że trójka Pazdan, Astiz, Remy będzie w pełni gotowa na dwa ostatnie spotkania.
    Astiz to tykająca bomba. Nigdy nie wiadomo jak zagra.Mam nadzieje, że pożegnają go po sezonie bo mu się kontrakt kończy. Wczoraj ten Reca objeżdżał go jak dziecko w piaskownicy.

Cytat Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
    Astiz to tykająca bomba. Nigdy nie wiadomo jak zagra.Mam nadzieje, że pożegnają go po sezonie bo mu się kontrakt kończy. Wczoraj ten Reca objeżdżał go jak dziecko w piaskownicy.
    Reca to w ogóle w bocznych sektorach chodził aż miło. Szybki jest skubaniec.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    PS. Ciekawe kto odpowie w klubie za to, że pozbylismy się za darmo Dąbrowskiego a wzięliśmy nawet na wypożyczenie takiego kasztana.
    Odpowie przed kim? Przed Tobą?
    Posadę stracił Jozak, tak jak Magiera za Sanogo, Monetę czy wypożyczenie Michalaka.
    https://www.youtube.com/watch?v=gU8wwm4YfkQ
    Panie Leśnodorski, dziękuję za Wielką Legię!

Astiz tykającą bombą? Fakt że już swoje lata ma i nie jest zbyt szybki. Ale przy Mauricio to Pan Piłkarz. Podania, ustawianie się. Natychmiast fauluje, jeśli jest taka konieczność. Przy tym nie gra zbyt ostro, więc człowiek nie zastanawia się, w której minucie go wyrzucą z boiska. Jak zobaczyłem Mauricio w składzie meczowym, to modliłem się żeby go nie wyrzucili w pierwszej połowie.
    Mistrz, mistrz, LEGIA MISTRZ!!!

Cytat Zamieszczone przez Suicide squad Zobacz posta
    Astiz tykającą bombą? Fakt że już swoje lata ma i nie jest zbyt szybki. Ale przy Mauricio to Pan Piłkarz. Podania, ustawianie się. Natychmiast fauluje, jeśli jest taka konieczność. Przy tym nie gra zbyt ostro, więc człowiek nie zastanawia się, w której minucie go wyrzucą z boiska. Jak zobaczyłem Mauricio w składzie meczowym, to modliłem się żeby go nie wyrzucili w pierwszej połowie.
    Ten Mauricio to niezły ananas. Rusza się jak wóz z węglem i jest bardzo elektryczny. Przypomina mi to Hugo Alcantarę z 2006 roku. W ogóle nie widać po gościu, że nie tak dawno z powodzeniem grał w Serie A.

Legionista Awatar Marcino
    Ten Mauricio to niezły ananas. Rusza się jak wóz z węglem i jest bardzo elektryczny. Przypomina mi to Hugo Alcantarę z 2006 roku. W ogóle nie widać po gościu, że nie tak dawno z powodzeniem grał w Serie A.
    Nie chcę się mu grać, tak to wygląda. Astiz lepszy nie będzie, ale potrafi zagrać jak profesor, dodatkowo należy mu się trochę szacunku za tyle lat przy Ł3.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    wypożyczenie Michalaka.
    Akurat wypożyczenie Michalaka to był dobry pomysł. Chłopak złapał ogranie.

Nie chcę się mu grać, tak to wygląda. Astiz lepszy nie będzie, ale potrafi zagrać jak profesor, dodatkowo należy mu się trochę szacunku za tyle lat przy Ł3.
    Zgadza się należy mu się szacunek. Dlatego po sezonie niech go godnie pożegnają , może jakaś tabliczka ze zdjęciem gdzie są wszyscy piłkarze, którzy zdobywali z Legią MP. Tyle tylko że obecnie( może ze względu na wiek) to nie jest zawodnik na Legie. Może sobie pograć w jakimś Piaście czy Termalice. Zdaje się że przed sezonem nawet Pogoń go ostatecznie nie chciała mimo że z nimi trenował. Astiz czasem zagra jak profesor ale często przytrafiają mu się takie babole że ręce opadają.

Na pewno będą przetasowania w obronie. Kontrakty mówią same za siebie, w sumie szkoda że temat się nie wyjaśni już teraz by w meczu z Zabrzem mogli się pożegnać z publiką.

1. Astiz umowa do końca czerwca
    2. Broź j/w
    3. Mauricio wypożyczenie j/w

4. Czerwiński - wraca z Piasta

Potrzebujemy pilnie zmiennika dla Hlouska, wzmocnienia środka (ciężko wyczuć czy Remy będzie grał z Pazdanem), zmiennika na prawą obronę. Generalnie to są to rozważania o kant dupy rozbić, bo Mundial za chwilę i tzw. okienko wystawowe dla Pazdka i Jędzy. Nie wiemy też kto będzie trenerem na przyszły sezon, jakie plany ma DM, czy czeka nas kolejna przebudowa w myśl odmłodzenia zespołu ?

ps. Eduardo - kontrakt do końca grudnia 2018r.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
    Zgadza się należy mu się szacunek. Dlatego po sezonie niech go godnie pożegnają , może jakaś tabliczka ze zdjęciem gdzie są wszyscy piłkarze, którzy zdobywali z Legią MP. Tyle tylko że obecnie( może ze względu na wiek) to nie jest zawodnik na Legie. Może sobie pograć w jakimś Piaście czy Termalice. Zdaje się że przed sezonem nawet Pogoń go ostatecznie nie chciała mimo że z nimi trenował. Astiz czasem zagra jak profesor ale często przytrafiają mu się takie babole że ręce opadają.
    A komu z naszych obrońców się nie przytrafiają? Astiz jeszcze na rok jako stoper numer 4 to jest solidna opcja. Jak przyjdzie konieczność gry to poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Zresztą na ten moment to po Pazdanie chyba stoper numer 2. W tym roku zagrał pierwszy mecz z Lechem i trafił do wszelkich jedenastek kolejek, od czasu kiedy pogonili Jozaka wskoczył do pierwszego składu w rundzie mistrzowskiej i poza wczorajszym meczem ta defensywna wyglądała solidnie.

Lepiej zostawić jeszcze solidnego Astiza niż znowu szukać wynalazków typu Mauricio gdzie mam nadzieje nie przyjdzie im do głowy próbować go zatrzymywać. Pogoniłbym jeszcze jego kolegę Eduardo, bo to już nie jest zawodnik na granie w piłkę, ze swoją szybkością i fizycznością to sobie może popykać w lidze oldboyów w tym momencie.

Resztę nowych nabytków bym zostawił, bo naprawdę ciężko ich w tym momencie ocenić. Remy, Antolić, Philipps, Cafu i Vesović miewali lepsze i gorsze momenty, ale o żadnym z nich nie można powiedzieć, że to jest szrot. Niech przyjdzie trener z prawdziwego zdarzenia i może wtedy będzie można ich ocenić.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 10-05-2018 o 15:18
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Peer
    Na pewno będą przetasowania w obronie. Kontrakty mówią same za siebie, w sumie szkoda że temat się nie wyjaśni już teraz by w meczu z Zabrzem mogli się pożegnać z publiką.

1. Astiz umowa do końca czerwca
    2. Broź j/w
    3. Mauricio wypożyczenie j/w

4. Czerwiński - wraca z Piasta

Potrzebujemy pilnie zmiennika dla Hlouska, wzmocnienia środka (ciężko wyczuć czy Remy będzie grał z Pazdanem), zmiennika na prawą obronę. Generalnie to są to rozważania o kant dupy rozbić, bo Mundial za chwilę i tzw. okienko wystawowe dla Pazdka i Jędzy. Nie wiemy też kto będzie trenerem na przyszły sezon, jakie plany ma DM, czy czeka nas kolejna przebudowa w myśl odmłodzenia zespołu ?

ps. Eduardo - kontrakt do końca grudnia 2018r.
    Eduardo i Mauricio to wiadomo. Nawet taksówki na lotnisko im nie zamawiać.
    Astiza i Brozia trochę szkoda, jako osoby związane w jakiś sposób z Legią, ale piłkarsko i ze względu na wiek, nie chciałbym ich już tu widzieć. Podobnie z Czerwińskim.
    Co do lewego obrońcy to może z tym Recą nie byłby to głupi pomysł? Typ jest mega szybki, ma ciąg na bamkę, jest młody. Z Płocka pewnie do wyjęcia za niewielką kasę i myślę, że mógłby zluzować Hlouska, a już na bank podnieść konkurencję.
    Z Płocka podoba mi się też ten Szymański. Ale w sumie to nie ten temat.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Tak i Cywka też się wyroznia.
    Rece i innych zostawmy Białymstokom, Poznaniom i innym.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista Awatar grodzisk1
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Tak i Cywka też się wyroznia.
    Rece i innych zostawmy Białymstokom, Poznaniom i innym.
    Reca, podobno idzie do Bundesligi, HSV. Dla nas za słaby.

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
    To już raczej do 2 Bundesligi.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar grodzisk1
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    To już raczej do 2 Bundesligi.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    O! Nawet nie wiedziałem, nie oglądam. Ale się pozmieniało.

Legionista Awatar Antares
    Jak prezes Wisły Płock był w Stanie Futbolu to mówił, że latem Reca raczej zmieni kraj, a to jego zięć jest. Niestety takie czasy, że z tych mniejszych klubów od razu idą na zachód, a więc trzeba skupić się na swoich.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Peer
    Heh, dokładnie. A potem płacz, że ściągamy szrot z zagranicy, że Polaków mało itd. Wczoraj objeżdżał naszych, jak chciał, ale dla nas za słaby. Do tego 22 lata, w lepszym klubie może się tylko rozwinąć. Ale za słaby.

Trzeba od Lecha podebrać jakiegoś zdolnego juniora

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Podobno to po tym kopnięciu w głowę.
    To już nie mają wykupionego pakietu w Medicoverze, tylko muszą jeździć po publicznych szpitalach jak zwykli ludzie?

A jak ma grać? Jak on przez 10 miesięcy zagrał w 3 meczach na krzyż. Dla mnie to jest niepoważne jak się z nim tu obeszli. Wzięli grajka w ostatnim dniu okienka bez obozu przygotowawczego. Mieli go odbudowywać a Jozak mu dał zagrać pół godziny z Lechią. Bo potem zaczęło mu się palić w dupie i już nie chciał eksperymentów w obronie. Natomiast Mauricio warunki fizyczne ma bardzo dobre. Materiał na niezłego stopera, jakby mu dali popracować jak reszta drużyny od początku roku.

Natomiast niemożliwie mnie ubawiły te opinie o Astizie Pan piłkarz, profesor, poniżej pewnego poziomu nie schodzi. K#rwa, litości Dla ochłody proponuję obejrzeć skrót meczu z Wisłą Płock. Ale nie tego z wczoraj, tylko z grudnia 2017

Profesor

Trzeba od Lecha podebrać jakiegoś zdolnego juniora
    Miej waszmość chociaż trochę litości
    Tak serio, to mogą im podebrać nie tylko juniora, ale i seniora. Byle żeby zdobywał gole w Poznaniu tak jak do tej pory Hamalainen.
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Natomiast niemożliwie mnie ubawiły te opinie o Astizie Pan piłkarz, profesor, poniżej pewnego poziomu nie schodzi. K#rwa, litości Dla ochłody proponuję obejrzeć skrót meczu z Wisłą Płock. Ale nie tego z wczoraj, tylko z grudnia 2017

Profesor
    Każdemu przydarzą się gorsze mecze. Jakiś bardzo słaby mecz w wykonaniu Astiza z 2018 roku też polecisz do ponownego obejrzenia?
    Nie twierdzę że Astiz to idealny obrońca. Wiek i brak szybkości robią swoje. Jak dla mnie mimo to jest znacznie lepszym obrońcą niż Mauricio. Obóz przygotowawczy nie zmienił by zbyt wiele, bo Mauricio ma opinię ostro grającego piłkarza. Jaki jest pożytek z obrońcy odesłanego do szatni po 50 minutach za czerwoną kartkę?
    Mistrz, mistrz, LEGIA MISTRZ!!!

Legionista
    LegiaNet
    Dla piłkarzy Legii teraz najważniejsza jest regeneracja. Dziś zamiast treningu spacer po Łazienkach.

Legioniści w piątek nie trenowali. Sztab szkoleniowy postanowił dać odpocząć zawodnikom, którzy odczuwają już trudy sezonu. Wszystko po to, by stołeczna drużyna była w optymalnej formie w trakcie finiszu walki o mistrzostwo Polski.

Na spacer do Łazienek wybrali się wszyscy zawodnicy, a także członkowie sztabu szkoleniowego i medycznego. Był także Michał Kucharczyk, który na czwartkowym treningu miał problemy z plecami. Drużynie towarzyszył również Lucjan Brychczy.

Piłkarzy Legii czekają jeszcze w tym sezonie dwa spotkania - w niedzielę z Górnikiem Zabrze, a także 20 maja w Poznaniu z Lechem. Dean Klafurić choćby w konfrontacji z Wisłą Płock pozwolił na odpoczynek Michałowi Pazdanowi, a na ławce zasiedli William Remy czy wspomniany Kucharczyk.

Niedzielne spotkanie z Górnikiem rozpocznie się o godzinie 18:00. Sędzią konfrontacji będzie Szymon Marciniak. Relacja na Legia.Net.

Odnoszę wrażenie, że w obecnym sezonie to oni się więcej regenerują, niż trenują.

Legionista Awatar Chmielo
    To może zamiast treningu zdałoby się nieco taktyki tak, żeby po wejściu na boisku nie wyglądali jak jakaś banda z łapanki?

Słodki Jezu... brak pucharów, wczasy na Florydzie, ciągła rotacja, nowi piłkarze, który rozegrają raptem około 20 meczów w 3 miesiące i straszne zmęczenie ich dopadło.

Niech jadą nad Zegrze, zregenerować się przy grillu i kiełbasie, przy okazji uzupełniając niedobory witaminy D...
    A Melanż Trwa...

Życie piłkarza Legii to bajka.

Uprawnienia umieszczania postów