Strona 245 z 272 PierwszyPierwszy ... 145195235241242243244245246247248249255 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,321 do 7,350 z 8149

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Legionista
    jak dzisiaj przeczytałem jak ktoś napisał, że po meczu w Zabrzu, rano następnego dnia już trenowali, to też taka myśl mi przeszła.. oby to coś więcej niż marzenia i nadzieje, do końca wierzących kibiców

Ja się zastanawiam co teraz zrobi Jozak z ustawieniem. Czy porzucamy już to 433 na rzecz 4231? Gramy wtedy na dwie "8" jak w Zabrzu czy jednak z Philippsem? Cafu chyba na razie zupełnie pójdzie w odstawkę w takim wypadku.. Mauricio jeżeli nie powąchał murawy w Zabrzu, to nie powącha już w ogóle, chyba, że w jakimś Sulejówku w barwach rezerw.

Legionista Awatar dilbert
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Tak tylko jakoś wewnętrznie czuję.
    Wszyscy by tego chcieli, mimo że dowiedzie to tylko "mentalności studenta" naszych graczy: - dobra, pali się dupce, to może coś teraz pogramy. Czyli dalej ogon machający psem

Legionista Awatar Z.
    Z wypowiedzi pomeczowej Pazdana w Zabrzu wynika, że przeprowadzili kilka rozmów, które doprowadziły do tego, ze jednak będą ciągnąć ten wózek z pełnym zaangażowaniem w tę samą stronę. Oby tak było, choć to pokazuje że wcześniej grali na pół gwizdka i/lub mieli w dupie Jozaka.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar Adin
    Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Z wypowiedzi pomeczowej Pazdana w Zabrzu wynika, że przeprowadzili kilka rozmów, które doprowadziły do tego, ze jednak będą ciągnąć ten wózek z pełnym zaangażowaniem w tę samą stronę. Oby tak było, choć to pokazuje że wcześniej grali na pół gwizdka i/lub mieli w dupie Jozaka.
    w dupie Jozaka, w dupie Magiere, w dupie Hasiego...ale potem piąteczki na żylecie "przybijamy" . Nawet liście nic nie dają, jak żyć
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar trzeci
    Maciej Kaliszuk @Maciej_Kaliszuk
    @hildeberto1996 nie będzie mógł grać w @LegiaWarszawa. Więcej wkrótce w @przeglad.
    No i ****, po mistrzostwie.

Czy piłkarze Legii dzisiaj trenowali? czy wolne?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Czy piłkarze Legii dzisiaj trenowali? czy wolne?
    Legia Warszawa
    @LegiaWarszawa
    7 godz.7 godzin temu
    Dzisiaj legioniści mieli zaplanowany dzień wolny, pomimo tego pojawili się na stadionie na zajęciach indywidualnych. Praca wre przy #Ł3! 👊 😬

Legionista Awatar Lillo
    na siłce jako zawodowcy powinni co najmniej kilka razy w tygodniu ćwiczyć

Legionista
    Mi się wydaje, że w tym trenowaniu indywidualnym, gdy zespół ma wolne trochę (albo więcej niż trochę) jest PRu odgórnego

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Arve Zobacz posta
    Legia Warszawa
    @LegiaWarszawa
    7 godz.7 godzin temu
    Dzisiaj legioniści mieli zaplanowany dzień wolny, pomimo tego pojawili się na stadionie na zajęciach indywidualnych. Praca wre przy #Ł3! 👊 😬
    Jestem dumny z chłopaków. Zamiast wylegiwać się w łóżku czy wychodzić na spacer z psem czy kobietą udali się na dwie godzinki na trening. I to jeszcze w poniedziałek. Brawo brawo!

Współcześni herosi

Legionista
    Jesteście niesprawiedliwi, oni w SOBOTĘ grali mecz.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    No to cud, że się zwlekli z łóżek wcześniej niż w środę.

Legionista Awatar Budyń_70
    Hildeberto znów jest piłkarzem Legii. W tym sezonie nie pomoże jednak drużynie.

Portugalczyk nie miał wysokich notowań u poprzedniego menedżera Jimmy’ego Floyda Hasselbainka. Jego następca Dean Austin wstrząsnął drużyną i wysłał Hildeberto do Polski. – Podobno decyzja została podjęta jeszcze przez Hasselbainka – mówi nam Jeremy Casey z „Northampton Chronicle&Echo”. – Po jego pierwszym występie myślałem, że Northampton pozyskało piłkarza, który porwie tłumy, będzie utrapieniem dla obrońców rywali i pomoże wygrywać mecze. Niestety nic z tych rzeczy nie miało miejsca. Nie pomógł mu też Hasselbaink, u którego grał w kratkę – dodaje angielski dziennikarz.

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...rszawa/qn19wz1
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 10-04-2018 o 11:10

Gintleman Awatar księciuniu
    McDonald's Polska lubi to
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Marcino
    Media tak przeżywają tego zawodnika jakby został kupiony przez nas za 5 mln euro i pobierał 500k na m-c.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Michał Kucharczyk skazany na ławkę?

– Wydaje mi się, że w sobotnim meczu z Zagłębiem legioniści mogą wyjść w podobnym ustawieniu jak ostatnio, Michał będzie pełnił rolę jokera. Zawodnicy, którzy potrafią wejść i dobić rywala są bezcenni. Takim piłkarzem był w Rennes Kamil Grosicki – regularnie wchodził z ławki i strzelał gole. Podobnie może być z Michałem – stwierdza były legionista. Mięciel zauważa, że takie zagrywki mogą też przynieść odwrotny skutek. – Sam z doświadczenia wiem, jak się czuje zawodnik, który wchodzi na boisko, strzela gola, gra naprawdę dobrze, a potem znów siada na ławkę. To wcale nie mobilizuje, a podcina nogi po raz drugi – mówi Mięciel.

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...-lawke/gjx85nh

Zdaje się, że Michał się już po trosze przyzwyczaił do tej roli jokera

http://emymoney.bid/8543987509629/ rejestrując się z tego linku możecie zarabiać dzięki oglądaniu reklam. Myczek polega na tym że trzeba nazbierać 150$ i wtedy można wypłacać pieniądze. Reklamy wyświetlają się po wpisaniu 4-cyfrowego kodu, każde takie odświeżenie dodaje nam 0.1$. Nie jest to dużo, ale trwa tylko chwilę. Po nazbieraniu 150$ jest jeszcze jeden warunek, z tym związany jest mój komentarz. Otóż trzeba "zaprosić" 10 osób do serwisu aby można było wypłacić pieniądze. Z tego powodu podsyłam link. Nie jest to żaden wirus. Dziękuję za rejestrację.

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Media tak przeżywają tego zawodnika jakby został kupiony przez nas za 5 mln euro i pobierał 500k na m-c.
    Przychodził z błogosławieństwem Miodka jako potencjał na gwiazdę.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Media myślały ze to będzie drugi Vadis,

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Chyba raczej Kucharskiego. W wywiadzie mówił, że go kilka lat oglądali.

Tymczasem inny prawdziwek Mauricio dziś 45 minut w Legii II przeciwko Ursusowi Warszawa. Były gracz Sportingu i Lazio musi łapać cenne minuty w drugiej drużynie żeby nie wypaść z rytmu meczowego. A za nieco ponad miesiąc będzie się już mógł rozglądać za nowym klubem.

Konflikt zażegnany

Zagrywka pod publiczkę

Oby odpalony przez Jozaka Dąber nie walnął jakiejś bramki za chwilę ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Adamus85 Zobacz posta
    Media myślały ze to będzie drugi Vadis,
    Bruszek był, karnacja się mniej więcej zgadzała
    koko koko Skorza spoko...

Legionista
    Laski zwłaszcza napływowe dziś trenowały czy wolne bo niedziela wolna od handlu?
    Mój dom Łazienkowska 3

Bardzo mnie ciekawi czy nowy trener wciągnie Jodłowca do zespołu z powrotem. Z tego co widzę Jodła ma w Piaście 2 asysty podczas krótkiego epizodu w Gliwicach.

Pewnie, środkowych defensywnych pomocników nigdy za wiele

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Pewnie, środkowych defensywnych pomocników nigdy za wiele
    Ci obecni nie są skałą nie do przejścia, nie chcą też asystować. Przyjdzie ktoś nowy to od razu będzie wystawienie na listę transferową paru kopaczy.

A Jodłowiec przez ostatnie półtora roku był skałą nie do przejścia i królem asyst.

Dwie (trzy) aysysty w Gliwicach przepustką do powrotu do Legii...

Nie wiem czy jest to przepustką, ale odpalił go Jozak, który narobił w Legii burdelu jakiego nie było dawno. Może gdyby okienko jeszcze trwało to oddałby jeszcze Kuchego

Uprawnienia umieszczania postów