Strona 225 z 249 PierwszyPierwszy ... 125175215221222223224225226227228229235 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,721 do 6,750 z 7467

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Racja.

Tyle, że Mioduski ściągnął latem Ferrari, Hildeberto i Pasquato. Nie wiem jak z ich zarobkami w stosunku do zarobków Chukwu, ale przydatność do zespołu taka sama.

Także Mioduski nawarzył sobie piwa z Ferrarim, Berto i Pasquato, na razie oddał tylko tego pierwszego. Czekamy, aż pozbędzie się pozostałej dwójki
    Kolega chyba zapomniał że na Sadiku to my zarobiliśmy
    Dziękuje Dobranoc.

Cytat Zamieszczone przez szymek283 Zobacz posta
    Kolega chyba zapomniał że na Sadiku to my zarobiliśmy
    Czyżby?
    – Biorąc pod uwagę wszystkie prowizje, to najdroższy piłkarz w historii klubu – mówił latem „Stołecznej” prezes Legii Dariusz Mioduski.

Mistrzowie Polski na transferze atakującego zarobili mniej niż milion euro. Mówi się o ok. 800 tysiącach, po odliczeniu kwoty, którą warszawiacy będą musieli przelać byłemu klubowi Albańczyka.
    za Legia.net
    Dziękuje Dobranoc.

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Adrian Zobacz posta
    Ponieważ sam rozpocząłeś licytację. Powiedz mi, a jak ma się z weszło, nie ma żadnego nowego tekstu o Magierze?
    Nie wiem czemu pytasz mnie o weszło?

Od czasu tekstu o wydarzeniach na meczu z Ruchem w 2010 nie czytam (poza małymi wyjątkami) portalu Stanowskiej.
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Legionista Awatar Chmielo
    Tyle, że Mioduski ściągnął latem Ferrari, Hildeberto i Pasquato. Nie wiem jak z ich zarobkami w stosunku do zarobków Chukwu, ale przydatność do zespołu taka sama.
    Włoch 4 bramki i 5 asyst w 20 meczach. Albańczyk 7 goli i 4 asysty w 25 spotkaniach.

Faktycznie to ten sam kaliber co murzyn.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Włoch 4 bramki i 5 asyst w 20 meczach. Albańczyk 7 goli i 4 asysty w 25 spotkaniach.

Faktycznie to ten sam kaliber co murzyn.
    Są gorsi dlatego, że to właśnie Mioduski ich ściągał.
    #teamMioduski

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Są gorsi dlatego, że to właśnie Mioduski ich ściągał.
    Pasquato 2 bramki i 4 asysty.

PS 800 k za Masłowskiego to był dopiero majstersztyk.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 14-02-2018 o 22:06
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar beka

Legionista
    Licytacja jak w piaskownicy. Mamo a kodziarz mi zabrał grabki! A tamci dwaj nowocześni zburzyli mi babkę z piasku. Obaj mają wtopy transferowe to normalne w tym biznesie. Z tym, że Miodek może jeszcze wypić piwo które sobie nawarzył (Sadiku) a prezes stulecia już tylko baluje za legijny hajs z dożywotnim skipassem na wszystkie stoki świata. Martwmy się tym żeby kodziarzowi cegła nie spadła w drewnianym kościele a Legia będzie miała się dobrze.
    Ostatnio edytowane przez Kolodont ; 15-02-2018 o 18:41

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    Nie no faktycznie była wielka różnica między zimowym zaciągiem Leśnego, a letnim zaciągiem Loka

Zimowe okienko totalna klapa.

A letnie? Berto szkoda gadać, Sadiku nastrzelał ogórom z III ligi, a w ekstraklasie całe 2 gole, a Pasquato dwa przebłyski, poza tym ławka albo najgorszy na boisku.

Jeśli w skali 0-6 zimowe okienko to 0, to letnie 1. Faktycznie bardzo duża różnica

Legionista Awatar Lorenzo
    Nie no faktycznie była wielka różnica między zimowym zaciągiem Leśnego, a letnim zaciągiem Loka

A letnie? Berto szkoda gadać, Sadiku nastrzelał ogórom z III ligi, a w ekstraklasie całe 2 gole, a Pasquato dwa przebłyski, poza tym ławka albo najgorszy na boisku.

Jeśli w skali 0-6 zimowe okienko to 0, to letnie 1. Faktycznie bardzo duża różnica
    Fajne te Twoje argumenty i postrzeganie rzeczywistości
    #teamMioduski

Legionista
    Nie wiem czemu pytasz mnie o weszło?

Od czasu tekstu o wydarzeniach na meczu z Ruchem w 2010 nie czytam (poza małymi wyjątkami) portalu Stanowskiej.
    Post numer 2034 z tematu "Wątek: Pierworodny syn Jacek Magiera w roli Legii trenera", w którym posiłkujesz się tekstem z Weszło, bo pozytywnie napisali o Magierze.

A pytam Ciebie o weszło dlatego, by pokazać Ci podwójne standardy jakimi się kierujesz w ocenie.
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Szach i mat.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Adrian Zobacz posta
    Post numer 2034 z tematu "Wątek: Pierworodny syn Jacek Magiera w roli Legii trenera", w którym posiłkujesz się tekstem z Weszło, bo pozytywnie napisali o Magierze.

A pytam Ciebie o weszło dlatego, by pokazać Ci podwójne standardy jakimi się kierujesz w ocenie.
    Ale co to ma do rzeczy?

W temacie "Polityka" wrzuciłem jakiś czas temu tekst z gazietki beznapletkowców, bo był celny i co?

Ja na weszło od ładnych paru lat "sam z siebie" nie wchodzę, bo Stanowski to chuujek, (a ostatnio się okazało że też z konfidenckimi zapędami), jedynie jak ktoś gdzieś (np. na twitterze poleci, bo tekst ciekawy). I do weszło nie wklejam linka, żeby nie nabijać Stanowskiemu kabzy, tylko przeklejam.

Tylko nie wiem co to ma do rzeczy?

To, że Stanowski jest ******** i w temacie kibicowskim czy politycznym zwykłą parówą, nie zmienia faktu, że czasem na jakiś temat napisze bardzo celnie. Na przykład na temat Magica. (zresztą nie wiem czy był to tekst Stanowskiej czy kogoś innego).

Legionista Awatar Antares

Jak już kiedyś pisałem prezes klubu nie jest od wynajdywania i obserwowania piłkarzy. Czy to Leśny czy Mioduski nie mieli latać po Europie i opiniować zawodników. Do tego zatrudnieni byli odpowiedni fachowcy, czyli w tym przypadku Żewłakow i jego team. Tak się składa, że zarówno zimowe jak i letnie okienko robili ci sami "fachowcy" tylko już podpisy pod kontraktami składał kto inny.

Co do ocen poczynań dokonanych na transferowym rynku, a właściwie ludzie zatrudnionych przez nich w przypadku Mioduskiego należy zacząć od tego okienka mają okazje się wykazać.

Oczywiście mógł Żewłakowa zmienić już na końcu marca, kiedy został jedynym właścicielem Legii, ale czy to był odpowiedni moment na robienie takich rewolucji? Walka o mistrzostwo wkraczała w decydującą fazę, a pomiędzy sezonami dwa tygodnie przerwy przed eliminacjami do europejskich pucharów. Zresztą, żeby dobrze wykonać transfery to jednak trzeba na to trochę czasu. A gdyby odpowiednich ludzi znalazł w zastępstwo w kwietniu to ile oni mieliby czasu na przygotowanie tych transferów? 1,5 miesiąca?

Jak już odpadli z pucharów, w lidze też różowo nie było to był właśnie czas na takie zmiany. Oczywiście za wcześnie, żeby oceniać czy Chorwaci będą wykonywać swoją robotę lepiej od Żewłaka, ale od tego okienka można oceniać zawodników pod których kontraktami podpisał się Mioduski.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Po owocach (trofeach) ich poznacie.

Leśny - 4 mistrzostwa w 5 lat, awans do LM, regularna gra w LE, zdobywane PP.
    Mioduski - się okaże, ale oby przebił powyższe dokonania.

Mowa o czasach prezesury obu jegomościów.

Nie interesują mnie finansowe tabelki w excelu. Gdybym je lubił, to powinienem być kibicem pewnego klubu z Bułgarskiej.

OT.
    Ostatnio edytowane przez LioneL ; 15-02-2018 o 17:05

Bo Mioduskiego przez te 5 lat nie było w klubie...
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Skoro był, to czemu np. Chukwu jest przypisywany Leśnemu, a Miodkowi już nie?
    Ta wasza logika jest po prostu mistrzowska

Trofea rozkładają się na obu, ale gafy transferowe to tylko na Leśnego

Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Skoro był, to czemu np. Chukwu jest przypisywany Leśnemu, a Miodkowi już nie?
    Ta wasza logika jest po prostu mistrzowska

Trofea rozkładają się na obu, ale gafy transferowe to tylko na Leśnego

Czy to nie ty zacząłeś wymieniać sukcesy Legii i przypisywałeś je wyłącznie Leśnodorskiemu, a o Mioduskim pisałeś, że najpierw to niech coś osiągnie?

Śmieszny jesteś.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Podczas pierwszego okienka transferowego Mioduskiego za transfery odpowiadały te same osoby które ściągały tu Chukwu, więc nie można całkowicie obarczyć winą jednego czy drugiego prezesa za nieudane transfery. Tutaj nawalił skauting, który takich ogórów wynalazł.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 15-02-2018 o 17:18
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista
    Ty jesteś śmieszny. Jeszcze zatęsknisz nie raz za Leśnym. W dupach się poprzewracało niektórym od tych tłustych lat, które nadeszły wraz z przyjściem Leśnego.

Trofea przypisuję pod prezesa, bo to prezes "prowadzi" klub. Buble transferowe też przypisuje Leśnemu (np. Chukwu i inni). Bo to on był wówczas prezesem.

Ale mimo tych gaf, były SUKCESY przez duże S.

Teraz czas na wykazanie się Miodka. Został prezesem i zajmuje się Legią o wiele więcej niż jak nim nie był. Wówczas brylował Leśny, Miodek był z tyłu.

U mnie logika jest, u ciebie logiki nie ma. Okres urzędowania Leśnego = odpowiada za gafy, sukcesy. Proste

Legionista Awatar Lillo
    Zebrało się tu kółko wzajemnej adoracji kultu Mioduskiego.
    Leśny był jaki był, ale to on wyciągnął nas z czarnej dupy po itiajach.
    Należy mu się szacunek i basta.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Zebrało się tu kółko wzajemnej adoracji kultu Mioduskiego.
    Leśny był jaki był, ale to on wyciągnął nas z czarnej dupy po itiajach.
    Należy mu się szacunek i basta.
    Legia rozwinęła się nie tylko na boisku, ale wokół. Leśny był twarzą projektu sportowego stąd dosrywanie się do niego o transfery, stąd też on jest twarzą sukcesów na boisku. Jednak Mioduski nie wziął się z kosmosu, też w tym klubie był i też rękę do rozwoju klubu przyłożył.

Swoje zrobił, swoje zarobił. Teraz wbija tylko szpileczki w klub pokazując jaki z niego rzeczywiście Legionista z krwi i kości. Kasa zawsze na pierwszym miejscu jednak puchary w gablocie pokazują, że źle swojej roboty nie wykonywał. Mioduski jest jaki jest, będzie po nim ktoś następny i chyba to jest logiczne, że kibic Legii powinien mu życzyć jak najlepiej, bo to będzie oznaczało, że dobrze się w Legii będzie działo?

Zresztą co do bycia hegemonem w naszej lidze. Za Mioduskiego dociągnęliśmy kolejne mistrzostwo, w tym sezonie przy różnych zawirowaniach mamy 4 punkty przewagi nad drugim zespołem i wszystko zmierza w kierunku kolejnego mistrzostwa, a więc nie wiem skąd te teksty, że jeszcze będziemy tęsknić tak jakbyśmy od jego odejścia nagle nas ktoś w lidze zdystansował.

Mnie raczej zastanawia skąd się wzięło kółko krytykowania MIoduskiego i czyhania tylko na to, żeby Legii się noga powinęła i radość, że można mu dopieprzyć. Chyba kibicuje się klubowi, a nie prezesowi, który jest aktualnie na stołku?
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 15-02-2018 o 17:54
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta

Zresztą co do bycia hegemonem w naszej lidze. Za Mioduskiego dociągnęliśmy kolejne mistrzostwo, w tym sezonie przy różnych zawirowaniach mamy 4 punkty przewagi nad drugim zespołem i wszystko zmierza w kierunku kolejnego mistrzostwa, a więc nie wiem skąd te teksty, że jeszcze będziemy tęsknić tak jakbyśmy od jego odejścia nagle nas ktoś w lidze zdystansował.
    Niestety mamy tylko 2 punkty przewagi nad drugą w tabeli Jagą .

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Legia rozwinęła się nie tylko na boisku, ale wokół. Leśny był twarzą projektu sportowego stąd dosrywanie się do niego o transfery, stąd też on jest twarzą sukcesów na boisku. Jednak Mioduski nie wziął się z kosmosu, też w tym klubie był i też rękę do rozwoju klubu przyłożył.

Swoje zrobił, swoje zarobił. Teraz wbija tylko szpileczki w klub pokazując jaki z niego rzeczywiście Legionista z krwi i kości. Kasa zawsze na pierwszym miejscu jednak puchary w gablocie pokazują, że źle swojej roboty nie wykonywał. Mioduski jest jaki jest, będzie po nim ktoś następny i chyba to jest logiczne, że kibic Legii powinien mu życzyć jak najlepiej, bo to będzie oznaczało, że dobrze się w Legii będzie działo?

Mnie raczej zastanawia skąd się wzięło kółko krytykowania MIoduskiego i czyhania tylko na to, żeby Legii się noga powinęła i radość, że można mu dopieprzyć. Chyba kibicuje się klubowi, a nie prezesowi, który jest aktualnie na stołku?
    Bo to kodziarz

Legionista

Cool

Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Niestety mamy tylko 2 punkty przewagi nad drugą w tabeli Jagą .
    Jagiellonia nigdy nie będzie mistrzem, stąd mamy 4 :P

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
    Jagiellonia nigdy nie będzie mistrzem, stąd mamy 4 :P
    Złotek nigdy nie będzie sędzią a nikt nie napisał że mecz Zagłębie - Legia odbył się bez głównego arbitra .

Legionista Awatar beka

napisałeś konkretnie o DCC, nie o całym zaciągu, to raz (chociaż wypożyczenie Necida czy kupno Jędrzejczyka póki co też ciężko oceniać jako udane ruchy). A dwa, że tak abstrakcyjnego transferu jak Chukwu dawno nie było i oby nigdy się nie powtórzył. Zestawienie jego nazwiska i słowa "przydatność" w jednym zdaniu pokazuje jedynie chęć heheszkowania, nic innego.
    Dla przypomnienia:
    - Chukwu rozegrał w Legii przez rok oszałamiające 416 minut, gdzie popisał się dwoma asystami (obie z Wisłą Puławy...)
    - Sadiku przez pół roku zaliczył 1199 minut z bilansem 7 bramek i 4 asysty - część z tego nawet udało się nastukać w w europejskich pucharach/Ekstraklasie
    - Pasquato dla odmiany w pół roku rozegrał 986 minut z dwoma bramkami i 4 asystami (o dziwo większość w Ekstraklasie).
    Dlatego porównanie tej dwójki (jak i każdego innego piłkarza Legii) z Chukwu brzmi abstrakcyjnie. Jednocześnie uświadomię Cię, że stwierdzenie, że oni sobie radzą dużo lepiej od DCC nie oznacza z automatu pozytywnej oceny ich gry. Niektórzy potrafią spojrzeć na sprawę z dystansu bez okopywania się po którejś ze stron

Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    (...)
    Tu nie ma innych kolorów niż biały i czarny. Jesteś w kościele Leśnodorskiego albo popierasz Mioducha kodziarza. Nie ma nic pomiędzy. Niektórym to od tych wojenek na scenie politycznej nieźle się w główkach pokiełbasiło i próbują kreować tutaj te same podział. Jesteś po jednej, słusznej stronie, czyli 100% racji we wszystkim, a ci drudzy to dno i z pogardą. Śmieszne, a zarazem żałosne.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Sam zaliczasz się do jednej z tych grup (białej lub czarnej - wybierz sobie kolor) Ktoś coś napisze na Miodka lub Jozaka, to od razu się zjawiasz i się zaczyna. Leśnego i Magiery nie bronisz nawet w 1% jak tamtą dwójkę.

Uprawnienia umieszczania postów