Strona 223 z 277 PierwszyPierwszy ... 123173213219220221222223224225226227233273 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,661 do 6,690 z 8282

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Legionista
    Skąd ten wywiad i kto go robił? Widać, że dobrze Arkowi się gadało.

Legionista Awatar Raffels
    Legia.net
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Gabro
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista
    Hmm poprzedni klub Videoton..?

A co do meritum, to dobrze , ze wreszcie się ta sprawa rozstrzygnęła. Ja tam jeszcze bardzo liczę na Dominika.

Legionista Awatar Gabro
    Koźmiński (SE) o transferze Pazdana.

https://twitter.com/uefacompiotrk/st...15709106200578

Legionista
    Odrzucił Szkocję jak już poszło info, że przychodzi Philipps i Maiga, a teraz zdecyduje się na Nowy Sącz? jakoś tego nie widzę, to nie w stylu Michała. On jest ambitny, będzie walczył o skład u nas.

Metz bez Phillipsa dzisiaj 6-2 w dupę z Marsylią.

Legionista
    Musimy się nauczyć nazwiska Chrisa - nie brzmi ono jak firma rtv

Myślę, że bardziej nas interesi jutrzejszy mecz w Amiens z wiadomego powodu
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 02-02-2018 o 22:36

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Musimy się nauczyć nazwiska Chrisa - nie brzmi ono jak firma rtv

Myślę, że bardziej nas interesi jutrzejszy mecz w Amiens z wiadomego powodu
    Maiga na ławce.

Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Maiga na ławce.
    Trochę dziwny wątek biorąc pod uwagę pojawiające się głosy, że kluby dalej się nie porozumiały.

Legionista
    Maiga na ławce.
    No to chyba nie jest to dobry prognostyk.. bo przecież niby tylu gosci mają do gry w środku pola.

Jeżeli kluby się nie porozumiały, to ciekawe jaki cel miała wypowiedź Jozaka. Rzadko trener zapowiada transfer imiennie, a już chyba nigdy transfer nieklepniety.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 03-02-2018 o 20:10

Legionista Awatar Gabro
    Arek Malarz ligowcem roku wg PN!

Legionista
    No i gicior!

Btw. Ferrari poza kadrą na Real.

Legionista Awatar Jaco
    Najwyraźniej część forumowiczów nie zna się na piłce nożnej.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    a na dokładkę:

Fantastyczne wyróżnienia. Choć jestem trochę zaskoczony, że w tym roku żadnej statuetki nie zgarnęli piłkarze Profus Management.

Legionista Awatar b.
    Czytając Marcina Szymczyka z Legia.net można dojść do wniosku, że Pasquato może podzielić los swoich towarzyszy z letnich transferów (Sadiku i Berto) i niebawem (lato) odejść. W sumie patrząc na jego jesienne kopanie się po czole, było do przewidzenia.

Jaki jest pomysł na Legię w ofensywie. Kto ma kreować akcję i kto je wykończać?

- Pomysł na grę w ofensywie zależy od ustawienia w jakim będziemy grać – trener Romeo Jozak testował kilka ustawień taktycznych. Czasem będą podania i utrzymywanie sie przy piłce, a czasem szybka gra szkrzydłami czy z pominięciem środka. Głównym kreatorem akcji i rozgrywającym ma być z pewnością Miroslav Radović. Sztab szkoleniowy początkowo nie naciskał na Serba i na to by zaczął szybciej grać, ale z uwagi na to, że bardzo słabo na zgrupowaniu w Benidormie wyglądał Cristian Pasuato, a Thibault Moulin został sprzedany, Radko zagrał w ostatnim sparingu przez 80 minut, a w Lubinie ma zasiąść na ławce rezerwowych. Do czasu gdy Rado nie będzie w stu procentach gotów, za kreowanie akcji odpowiedzialny będzie z pewnością Kasper Hamalainen, choć możliwa jest też opcja z Sebastianem Szymańskim. Wykończenie akcji na razie ma spoczywać na barkach Jarosława Niezgody.
    Który z zawodników najbardziej zawiódł, a który jest "wygranym" zgrupowania?

- Z tymi stwierdzeniami należy być ostrożnym. Nie raz ktoś świetnie wyglądał podczas zgrupowania, a potem w meczach o stawkę już tak różowo nie było. I w drugą stronę – ktoś na obozach wyglądał mizernie, a po kilku meczach w lidze odpalał i stanowił o sile drużyny. Ale jeśli miałbym wymienić jednego piłkarza, na którym się zawiodłem, to wskazałbym na Pasquato. Wiele obiecywałem sobie po Włochu po przepracowaniu dwóch okresów przygotowawczych i aklimatyzacji w drużynie. Na razie jednak podejmował wiele złych wyborów na boisku, za wolno myślał, był często niewidoczny. Natomiast największym wygranym wydaje się William Remy – z miejsca pokazał się z dobrej strony i wydaje się być zawodnikiem od razu do gry.
    https://legia.net/wiadomosci,72307-z...dp._cz._1.html

Gintleman Awatar księciuniu
    Ogórek po aklimatyzacji nadal będzie ogórkiem.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Paramonow
    Typowy hobby-player, bez zaangażowania i ambicji - zresztą widać to też po jego piłkarskim CV: pewnie jak miał 20 lat to mówili "zdolny ale leń". Może i ma dobrą technikę i ze stojącej piłki potrafi uderzyć, ale z produktywnością i walecznością to u niego słabo. Dla mnie nr 1 do odpalenia latem. Za te pieniądze co na niego poszły można by nabyć napadziora-walczaka typu Świerczok... No ale co by było gdyby...

Legionista Awatar e(L)egion
    Czytam narzekania na kadrę przed startem obecnej rundy, a dzisiaj na weszło przypomnieli naszą porażkę w Poznaniu w 2005 roku. Spojrzałem na skład i to dopiero była paka

Legionista
    Bez sensu takie porównania totalnie.
    Inna sprawa, że nie zdziwiłbym się jakby ta Legia ograła teraźniejszą. Myślisz, że taki Włodarczyk to gorszy od Niezgody, a "Messi" od Kucharczyka? Ponadto kapitalna lewa noga Kiełbika, na bramce Fabian, a takich piłek prostopadłych jakie puszczał Bury to nie widziałem w stolicy od tego czasu..

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Bez sensu takie porównania totalnie.
    Inna sprawa, że nie zdziwiłbym się jakby ta Legia ograła teraźniejszą. Myślisz, że taki Włodarczyk to gorszy od Niezgody, a "Messi" od Kucharczyka? Ponadto kapitalna lewa noga Kiełbika, na bramce Fabian, a takich piłek prostopadłych jakie puszczał Bury to nie widziałem w stolicy od tego czasu..
    A Vadisa oglądałeś?

W ogóle co to za jakieś słodkie wspominanie tamtej ekipy... Chyba tylko przez sentyment. To była drużyna na zupełnie innym (gorszym!) poziomie i nie ma co dyskutować. Aż szkoda mi czasu na "rozpracowywanie" tamtej jedenastki zawodnik po zawodniku.

Legionista
    https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...-to-bylo-chore

przypomniał sobie, że trzeba ponarzekać...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marymoncki Dżon Zobacz posta
    A Vadisa oglądałeś?

W ogóle co to za jakieś słodkie wspominanie tamtej ekipy... Chyba tylko przez sentyment. To była drużyna na zupełnie innym (gorszym!) poziomie i nie ma co dyskutować. Aż szkoda mi czasu na "rozpracowywanie" tamtej jedenastki zawodnik po zawodniku.

Nie oglądałem, bo na żylecie się nie ogląda meczów

Ty osądziłeś, że gorszy poziom i już. Ok, wyrocznio.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 06-02-2018 o 11:23

Legionista Awatar Adin
    Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Czytam narzekania na kadrę przed startem obecnej rundy, a dzisiaj na weszło przypomnieli naszą porażkę w Poznaniu w 2005 roku. Spojrzałem na skład i to dopiero była paka

90 % Polaków - marzenie
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista
    Generalnie to może warto wspomnieć, że w tamtym okresie w zespole był Choto, Outtarra na stoperze, więc ta para Szala Rosłoń to chwilowa pewnie.
    Potem doszli jeszcze Edson i Roger, z przodu Janczyk, a nie Chmiet, więc naprawdę dałbym na wstrzymaniem z takimi ocenami.
    Jest parę śmiesznych nazwisk, ale czy dziś nie chcielibyśmy mieć Fabiana na bramce? Czarnego duetu w obronie? Kapitalnego do SFG Edsona na LO? Albo magicznego Rogera na skrzydle/w środku?
    Ocena nie może być jednoznaczna, a jak ktoś przychodzi i gada takie pierdy, że tu nawet nie ma co analizować i w ogóle kupa smiechu, to chyba w tym czasie bywał na stadionie, ale tym 5km na północ.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Czytając Marcina Szymczyka z Legia.net można dojść do wniosku, że Pasquato może podzielić los swoich towarzyszy z letnich transferów (Sadiku i Berto) i niebawem (lato) odejść. W sumie patrząc na jego jesienne kopanie się po czole, było do przewidzenia.

https://legia.net/wiadomosci,72307-z...dp._cz._1.html
    Pasquato ma tylko jakieś zrywy, chwilowe w dodatku i nigdy nikt nie wie kiedy on będzie w formie.
    Jak teraz nie odpali to logiczne, że latem może szukać klubu.

Uprawnienia umieszczania postów