Strona 219 z 254 PierwszyPierwszy ... 119169209215216217218219220221222223229 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,541 do 6,570 z 7613

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Legionista Awatar Jaco
    Do przemyślenia dla niektórych głąbów:
    http://sport.se.pl/pilka-nozna/ekstr...e_1032944.html
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar bloniaq
    Kto jest głąbem w tej sytuacji?
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Pewnie chodzi o użytkowników, którzy wstawili Arka jako lebiege, bądź negatywnie ocenili jego postawę w komentarzach meczowych. Tylko należy mieć na uwadze, że nie każdy non stop siedzi na tt żeby śledzić newsy o piłkarzach.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Pewnie chodzi o użytkowników, którzy wstawili Arka jako lebiege, bądź negatywnie ocenili jego postawę w komentarzach meczowych. Tylko należy mieć na uwadze, że nie każdy non stop siedzi na tt żeby śledzić newsy o piłkarzach.
    Tu chyba chodzi o coś innego.
    Chyba o tych co mieli wiedzę o sytuacji i pretensje, że Arek w ogóle zagrał w tym meczu a nie o tych co ocenili po prostu grę.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Głąbami są na pewno ci, którzy hejtowali Malowanego mimo tego, że wcale nie był najsłabszym ogniwem!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Trzeba też mieć na uwadze to, że nikt o tym nie pisał publicznie, bo Malowany prosił o ciszę i spokój w tej kwestii, a szerzej wypłynęło to dopiero po meczu, więc skąd ludzie mogli wiedzieć, że ma problemy.

Legionista Awatar Paramonow
    Sam jestem w tej sytuacji, że wstawiłem raz Arka jako lebiegę. Nie wiedziałem o jego sytuacji: wg mnie ocenia się po prostu grę w danym meczu - oczywiście subiektywnie. Czy to jest powód żeby potem zostać nazwanym głąbem ? Wątpię.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Paramonow Zobacz posta
    Sam jestem w tej sytuacji, że wstawiłem raz Arka jako lebiegę. Nie wiedziałem o jego sytuacji: wg mnie ocenia się po prostu grę w danym meczu - oczywiście subiektywnie. Czy to jest powód żeby potem zostać nazwanym głąbem ? Wątpię.
    Dokładnie. W wątku kozak, lebiega jest oceniany wątek czystosportowy a nie otoczka wokół boiska.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Rado twierdzi że kolano jest już ok i wraca w styczniu do treningów .http://eurosport.interia.pl/klub-leg...t-,nId,2480715

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Rado twierdzi że kolano jest już ok i wraca w styczniu do treningów .http://eurosport.interia.pl/klub-leg...t-,nId,2480715
    Przyda się w walce o kolejne MP.

Legionista Awatar bkt
    Nie jestem w temacie tego chukwu czy jak mu tam. Macie może jakiś opis sytuacji, jak on trafił do L kto go skąd zgarnął dlaczego w ogóle za takie pieniądze i co tam sie dzieje, ze on nie umie grać w piłkę? Serio piszę, chciałbym się pośmiac przez łzy i wiedzieć kto jest taki madry u nas w klubie.

Co do Guilerme, jak dla mnie to bardzo pozytywny i waleczny zawodnik, zawsze uśmiechnięty i pełen szacun za wkład w Legię - jak ktoś pisze o nim takie bzdury jak kilka postów wcześniej to gratuluje albo sugeruję ograniczyć spożywanie środków odurzających

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista
    34 lata lada moment i typowa dziesiątka? To już nie ten sam Rado ...Zasilić to może ale Oldbojów.
    Mój dom Łazienkowska 3

Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    34 lata lada moment i typowa dziesiątka? To już nie ten sam Rado ...Zasilić to może ale Oldbojów.
    Rado będzie jeszcze pewnie ciągle walczył i wracał do końca kontaktu, bo przelew będzie, a potem zakończy karierę.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Rok temu kręcił piłkarzami Realu , asami Sandecji może kręcić i do czterdziestki .

Rok temu kręcił piłkarzami Realu , asami Sandecji może kręcić i do czterdziestki .
    Rok temu Dolar zasuwał, bo walczył o nową umowę.

Legionista
    No proszę, nawet Sadiku się nawrócił:
    https://twitter.com/LegiaWarszawa/st...45666871320576

Majecki oficjalnie na pięć lat. Jak napiszę, że to świetna wiadomość to pewnie będzie odebrania jako chwalenie kodziarza, więc napiszę, że to tylko dobra wiadomość. Dwóch najzdolniejszych mamy zabezpieczonych.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Majecki oficjalnie na pięć lat. Jak napiszę, że to świetna wiadomość to pewnie będzie odebrania jako chwalenie kodziarza, więc napiszę, że to tylko dobra wiadomość. Dwóch najzdolniejszych mamy zabezpieczonych.
    Jak dla mnie news ważniejszy niż kontrakt Szymańskiego. Mam nadzieje, że pójdzie w ślady Fabiana i Artura!
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Antares
    Miały być duże problemy z zatrzymaniem Szymańskiego i Majeckiego, a tu proszę jeden i drugi zabezpieczeni 5-letnimi kontraktami. Majecki widać rozsądnie do kariery podchodzi, wie, że Legia wiąże z nim przyszłość. Za nieco ponad tydzień przecież mógł zgarnąć dużo lepszy kontrakt w zachodnim klubie.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 22-12-2017 o 14:59
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Jestem
    W czerwcu kolej na Michalaka i Wieteskę?

To zrobili super:
    Warto zwrócić uwagę w jakim składzie wystąpili
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

To zrobili super:
    Wieteskę? A czym on się wyróżnia, żeby miał grać w Legii?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Wieteskę? A czym on się wyróżnia, żeby miał grać w Legii?
    Strzela mniej samobójów niż obecni mistrzowie? W młodej reprezentacji u Michniewicza ma być w "podstawce", z pewnością jest wyróżniającym się na plus wśród młodziaków w ekstraklapie ...

p.s. No pewnie, że nie jest ideałem, niech się jeszcze ogra i w czerwcu zobaczymy ...

Legionista Awatar grodzisk1
    Strzela mniej samobójów niż obecni mistrzowie? W młodej reprezentacji u Michniewicza ma być w "podstawce", z pewnością jest wyróżniającym się na plus wśród młodziaków w ekstraklapie ...

p.s. No pewnie, że nie jest ideałem, niech się jeszcze ogra i w czerwcu zobaczymy ...
    I zawalił 7 bramek, a przy 16 straconych miał udział. Chłopak z mojego miasta i życzę mu dobrze, ale Legii jeszcze lepiej. Niech on się jeszcze uczy. Może kiedyś wróci.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
    I zawalił 7 bramek, a przy 16 straconych miał udział. Chłopak z mojego miasta i życzę mu dobrze, ale Legii jeszcze lepiej. Niech on się jeszcze uczy. Może kiedyś wróci.
    Te kiedyś to właśnie najbliższy czerwiec
    Dajmy mu szansę, a jak nie zrobi postępów to niech siedzi tam gdzie siedzi i po kłopocie ...

To zrobili super:
    Sadiku przez niektórych nazywany kozojebcą i ukrytą opcją islamską, a tu proszę - kolędy śpiewa.
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar dzikus911
    Poprostu się dobrze kamufluje 😈

Legionista Awatar Adin
    Wieteska ma 21 lat. Jak tak się będzie dalej harmonijnie rozwijał, to może wejść na dużo wyższy poziom, niż tylko wyróżniający się ligowiec
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Niemniej jakby miał teraz wrócić do Legii, to czekałoby go to samo co Monetę, czyli grę w trzecioligowych rezerwach.

Legionista Awatar jkp
    Igor Lewczuk do 2019 r. w Żirordę Bordo.
    https://twitter.com/girondins
    ...
    A Radek Majecki w Legii do 2022 r. Oby był tak dobry, jak go opisują, powodzenia
    Ostatnio edytowane przez jkp ; 22-12-2017 o 21:53
    audaces fortuna iuvat timidosque repellit

Legionista Awatar Jaco
    Oho! Kilku głąbów zabrało głos. Szkoda, że nie wszyscy
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Uprawnienia umieszczania postów