Strona 215 z 277 PierwszyPierwszy ... 115165205211212213214215216217218219225265 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,421 do 6,450 z 8282

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Legionista Awatar b.
    Dlatego właśnie pytam czy jest to jakiś zarzut w stronę Guilherme.

Skoro kończy mu się kontrakt i dostał z innego klubu propozycję na 0,5 mln euro czy wyżej, to chyba logiczne, że jeśli ma zostać u nas, to nie chce być stratny finansowo i uczciwie stawia sprawę.

Legionista Awatar Gabro
    https://twitter.com/janekx89/status/937765706501894145

Wg tego tweeta rywalizujemy o Gui z Kasimpasą.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar (L)ukas
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    https://twitter.com/janekx89/status/937765706501894145

Wg tego tweeta rywalizujemy o Gui z Kasimpasą.
    Krzyżyk na drogę.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista Awatar Bootleg
    Bez jaj gość jest wart maksymalnie kontraktu na poziomie 400 tys. euro. Ani grosza więcej. Nie chce? Niech spada przyjdą inni.
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar marsu2
    Trochę przypomina się historia odejscia z Legii Rogera

Legionista Awatar Marcino
    Z całym szacunkiem do Leśnego, ale narobili kuźwa smrodu z tym DCC i teraz się to ciągnie.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Dlatego właśnie pytam czy jest to jakiś zarzut w stronę Guilherme.

Skoro kończy mu się kontrakt i dostał z innego klubu propozycję na 0,5 mln euro czy wyżej, to chyba logiczne, że jeśli ma zostać u nas, to nie chce być stratny finansowo i uczciwie stawia sprawę.
    A nie sądzisz, że zarabiać w tureckiej lidze 500 tys euro, a w polskiej to jest delikatna różnica? I w ten sposób to się licytować nie możemy? Tam dostanie powiedzmy na 2-3 lata kontrakt i w ciągu tych 3 lat zarobi więcej, ale nie może tylko na to patrzeć. W Polsce siedzi już kilka lat, w Warszawie mu chyba nie najgorzej, a żona w ciąży. Nie znam geografii Turcji, bo są tam na pewno i piękne miejsca do mieszkania, ale z opowiadań np. Szymkowiaka wynika, że są też kompletne dziury i kibice bardzo walnięci, że nie tylko plaskacza może wyłapać, ale i kamienia. A to chyba jednak dla rodziny z nowonarodzonym dzieckiem ważne? No i tutaj może sobie wywalczyć mniej płatny, ale dłuższy kontrakt. Tam równie dobrze może przepaść i skończyć jak niżej wspominany Roger, któremu się tak życie ułożyło, że teraz na taksówce w Brazylii jeździ. I z tego co się orientuje ogólnie życie w Turcji jest sporo droższe niż w Polsce co też musi brać pod uwagę, a przy takich zarobkach raczej nie żyje się jak zwykły Kowalski.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Lorenzo
    A z tym, że Jędza jest "deweloperem" to wiecie na pewno, czy jakiś marian czy inny zbychu napisał tak na twitterze i to już pewna infoska?
    Jak chcesz mogę Ci wskazać konkretne bloki w Rzeszowie, które spółka Jędzy aktualnie buduje.

Gui jak odejdzie to wróci za 2-3 lata do Lechii.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Jak chcesz mogę Ci wskazać konkretne bloki w Rzeszowie, które spółka Jędzy aktualnie buduje.
    Ja bym chciał się dowiedzieć, bo ta cała deweloperka Jędrzejczyka to nie do końca tak wygląda, jak próbuje się ją przedstawić.

Czerwona kartka
    A wczoraj się woził Jedza po galmoku. Widziałem też młodego Zyro. I to wszystko przez 15 min oni to naprawdę nie maja ciekawszych zajęć? Jak baby...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez emol Zobacz posta
    A wczoraj się woził Jedza po galmoku. Widziałem też młodego Zyro. I to wszystko przez 15 min oni to naprawdę nie maja ciekawszych zajęć? Jak baby...
    Ale to dziwne, że w okresie przedświątecznym, ktos biega po galerii handlowej?
    Prezenty pod choinkę dla mamy/taty/siostry/brata/babci/dzieci ma na drutach wydziergać?
    koko koko Skorza spoko...

Legionista
    Zachowanie tych osobników niestety, w wielu wypadkach nie ma nic wspólnego z autentycznym życiem naszej młodzieży w mieście i na wsi, z jej pracą i zainteresowaniami, jej kłopotami i marzeniami.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    Ale to dziwne, że w okresie przedświątecznym, ktos biega po galerii handlowej?
    Prezenty pod choinkę dla mamy/taty/siostry/brata/babci/dzieci ma na drutach wydziergać?
    słuchaj.. pracuje na mordorze i codziennie jak jestem przez 20 min to widzę jakiegoś naszego grajka. Raz nawet całą bandę bałkańską, mimo iż Vrdoljak i Vranjes już nie grali w Legii. Kosecki jak był to też latał jak natchniony. Oni po prostu tutaj spędzają czas i święta nie mają tu nic do rzeczy.

Legionista
    słuchaj.. pracuje na mordorze i codziennie jak jestem przez 20 min to widzę jakiegoś naszego grajka. Raz nawet całą bandę bałkańską, mimo iż Vrdoljak i Vranjes już nie grali w Legii. Kosecki jak był to też latał jak natchniony. Oni po prostu tutaj spędzają czas i święta nie mają tu nic do rzeczy.
    Niech piłkarze myślą o piłce, a nie o galeriach handlowych! A jeździć to mogą autobusami.

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    A nie sądzisz, że zarabiać w tureckiej lidze 500 tys euro, a w polskiej to jest delikatna różnica? I w ten sposób to się licytować nie możemy? Tam dostanie powiedzmy na 2-3 lata kontrakt i w ciągu tych 3 lat zarobi więcej, ale nie może tylko na to patrzeć. W Polsce siedzi już kilka lat, w Warszawie mu chyba nie najgorzej, a żona w ciąży. Nie znam geografii Turcji, bo są tam na pewno i piękne miejsca do mieszkania, ale z opowiadań np. Szymkowiaka wynika, że są też kompletne dziury i kibice bardzo walnięci, że nie tylko plaskacza może wyłapać, ale i kamienia. A to chyba jednak dla rodziny z nowonarodzonym dzieckiem ważne? No i tutaj może sobie wywalczyć mniej płatny, ale dłuższy kontrakt. Tam równie dobrze może przepaść i skończyć jak niżej wspominany Roger, któremu się tak życie ułożyło, że teraz na taksówce w Brazylii jeździ. I z tego co się orientuje ogólnie życie w Turcji jest sporo droższe niż w Polsce co też musi brać pod uwagę, a przy takich zarobkach raczej nie żyje się jak zwykły Kowalski.
    Tu nie do końca masz rację.Kasimpasa to klub ze Stambułu i stadion leży nad zatoką Zloty Róg i blisko Bosforu.Naprzeciwko zatoki widać pałac Topkapi.Super miejscówa.Byłem widziałem.Co do klubu to raczej słabeusz i w Stambule w ogóle się nie liczy kibicowsko, ale coś tam ludzi łazi.Same miasto 100% razy piękniejsze od Warszawy no i cieplej co dla południowca pewnie ma jakieś znaczenie.Ichniejsza liga niezwykle bogato opakowana.Jak zaczyna się kolejka ligowa to od rana do wieczora łączenia ze stadionami na żywo i ogólnie pierdolnik.Jak grają kluby z topu to na innych państwowych programach leci np. jakiś film to w górnym rogu aktualny wynik meczu.Co do Pazdana i Tabzonsporze to tu masz rację.Jeśli chodzi o ludzi i miasto to już inna bajka i długo bym się zastanawiał na jego miejscu.Podsumowując jeśli Gui ma propozycje z Kasimpasy dodatkowo lepszą finansowo od naszej to pewnie już jest spakowany.

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
    Zachowanie tych osobników niestety, w wielu wypadkach nie ma nic wspólnego z autentycznym życiem naszej młodzieży w mieście i na wsi, z jej pracą i zainteresowaniami, jej kłopotami i marzeniami.
    patrząc na tłumy ludzi walące do centrów handlowych wieczorami/w weekendy śmiem twierdzić, że w tym przypadku akurat mają wiele wspólnego

Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Ja bym chciał się dowiedzieć, bo ta cała deweloperka Jędrzejczyka to nie do końca tak wygląda, jak próbuje się ją przedstawić.
    A jak wygląda według Ciebie?

Jeśli chodzi o galerie handlowe to nie ma się czemu dziwić. W większości przypadków to proste chłopaki, więc nie ma co ich posądzać o jakieś ambitniejsze rozrywki. Chociaż z drugiej strony galeria to nie tylko zakupy, ale też jakieś jedzenie czy kino, więc jak ich wyciągają te modeleczki z Instagrama to przy okazji mogą tam sobie kilka rzeczy załatwić.
    Ostatnio edytowane przez Lorenzo ; 05-12-2017 o 12:51

Legionista Awatar Peer
    Ale że co, słabiej przez to grają, wolniej biegają czy jak?

Legionista Awatar Chmielo
    O ja pierdole. To gdzie mają siedzieć? W domu z kotem na kolanach i szydełkować?

Ciekaw jestem, który z Was wiódłby żywot ascety mając na konie kilka baniek, masę wolnego czasu i robotę marzeń.
    A Melanż Trwa...

Czerwona kartka
    spokojnie, nie rozpętujcie już gównoburzy. tak po prostu wspomniałem, dla mnie to po prostu próżne, nudne i zwyczajnie męczące jak tak można spędzać czas non stop.

I może tu jest problem i przyczyna tego, że są tam gdzie są? Może zamiast bezsensownego łażenia po tej galerii, obejrzeliby swój ostatni mecz, typowo pod kątem swojej gry, ruchu z piłką, bez (prócz tego, że pewnie analizują ze sztabem), no ale tak - większość pewnie nawet za bardzo nie interesuje się piłką i nie ma nawet za wiele sensownych i merytorycznych rzeczy do powiedzenia nt futbolu, a jakby miała to by nie grała w Legii

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    patrząc na tłumy ludzi walące do centrów handlowych wieczorami/w weekendy śmiem twierdzić, że w tym przypadku akurat mają wiele wspólnego
    i r o n i a
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar so(L)dier
    przydałaby się lista sklepów, miejsc, instytucji, ulic gdzie piłkarze mogą chodzić a gdzie nie

może oni nie wiedzą że wchodząc do centrum handlowego na zakupy gorzej grają....gdyby wszedł taki jeden z drugim do zwykłego spożywczego to od razu lepsza kiwka, większa wydolność, lepszy przegląd pola

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    lol

Ty wiesz lepiej co będzie lepsze dla dzieciaka Guilherme niż Guilherme?

Jeden lubi pomarańcze, a drugi jak mu nogi śmierdzą. I Gui najlepiej wie (a przynajmniej tak mu się wydaje), co będzie najlepsze dla jego i jego rodziny.

Ja mogę podać dziesiątki przykładów dlaczego miałby odejść. Lepszy klimat, zdobył tu wszystko i chce spróbować nowych wyzwań, lepszy hajs, Warszawa mu się znudziła itd. Tylko jaki sens ma takie licytowanie?

To, że uważam Warszawę za najpiękniejsze miasto na świecie a Legię za najlepszy klub, to nie znaczy, że każdy piłkarz chce tu spędzić całą karierę.

Jak odejdzie to być może po czasie będzie żałował, byc może uzna to po czasie za najlepszą decyzję jaką podjął w życiu.

A do sedna - dziwią mnie jakiś zarzuty, że Gui chce odejść. Kończy mu się kontrakt, wiec ma do tego pełne prawo. Nie zachowuje się jak kuurwa typu Żyro (wychowanek ), który zwodził przez rok klub, żeby odejść za free i zgranąć hajs za podpis.

Radzę patrzeć na sprawy obiektywnie, a nie życzeniowo. Bo pewnie wszyscy byśmy chcieli, żeby został.

Jeśli odejdzie - to dzięki Gui za wszystko i szacuneczek, powodzenia!
    Ostatnio edytowane przez b. ; 05-12-2017 o 17:25

Legionista
    A jak wygląda według Ciebie?
    Pompuje hajs, ale prowadzeniem inwestycji zajmują się zupełnie inni ludzie.

Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Pompuje hajs, ale prowadzeniem inwestycji zajmują się zupełnie inni ludzie.
    A co Ty myślałeś, że Jędza po porannym treningu pakuje do torby kask i kamizelkę odblaskową i leci na budowę?

Legionista Awatar so(L)dier
    A co Ty myślałeś, że Jędza po porannym treningu pakuje do torby kask i kamizelkę odblaskową i leci na budowę?
    patrząc na to jak grał ostatnio, można by tak pomyśleć

Cytat Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
    patrząc na to jak grał ostatnio, można by tak pomyśleć
    Pracować fizycznie nie pracuje, ale często jeździ do Rzeszowa, nie wysypia się i wcina McD.

Legionista Awatar Antares
    lol

Ty wiesz lepiej co będzie lepsze dla dzieciaka Guilherme niż Guilherme?

Jeden lubi pomarańcze, a drugi jak mu nogi śmierdzą. I Gui najlepiej wie (a przynajmniej tak mu się wydaje), co będzie najlepsze dla jego i jego rodziny.

Ja mogę podać dziesiątki przykładów dlaczego miałby odejść. Lepszy klimat, zdobył tu wszystko i chce spróbować nowych wyzwań, lepszy hajs, Warszawa mu się znudziła itd. Tylko jaki sens ma takie licytowanie?

To, że uważam Warszawę za najpiękniejsze miasto na świecie a Legię za najlepszy klub, to nie znaczy, że każdy piłkarz chce tu spędzić całą karierę.

Jak odejdzie to być może po czasie będzie żałował, byc może uzna to po czasie za najlepszą decyzję jaką podjął w życiu.

A do sedna - dziwią mnie jakiś zarzuty, że Gui chce odejść. Kończy mu się kontrakt, wiec ma do tego pełne prawo. Nie zachowuje się jak kuurwa typu Żyro (wychowanek ), który zwodził przez rok klub, żeby odejść za free i zgranąć hajs za podpis.

Radzę patrzeć na sprawy obiektywnie, a nie życzeniowo. Bo pewnie wszyscy byśmy chcieli, żeby został.

Jeśli odejdzie - to dzięki Gui za wszystko i szacuneczek, powodzenia!
    Odniosłem się tylko do wypowiedzi, że czy dziwi nas, że skoro dostał taki kontrakt to tyle też chce od Legii. U nas to już jak na ligę gwiazdorski kontrakt, tam jeden z wielu. Jego sprawa oczywiście co on tam sobie woli. Szczerze mówiąc jest mi to obojętne czy odejdzie czy zostanie. Miewał lepsze i gorsze momenty w tym klubie, ale jak odejdzie to niech mu się tam wiedzie w tej Turcji.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Skoro Ty pracując 8h za biurkiem masz czas na gal mok to chyba piłkarz mający zajęcia przez 3h tym bardziej?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Uprawnienia umieszczania postów