Strona 214 z 249 PierwszyPierwszy ... 114164204210211212213214215216217218224 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,391 do 6,420 z 7466

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Płock. Kiełpin to cyrkowiec więc myślę, że spokojnie mógłby tam grać
    Zdziwię się, jeśli Płock zimą nie sprowadzi kogoś normalnego na jego miejsce.

Czerwona kartka
    To my dajmy szansę jak kiedyś Borucowin czy Fabianowi.
    Nie wiem czemu tak sie dygamy. W ważniejszych meczach niech gra Arek (albo Artek tak marzycielsko), a PP + z 10 łatwiejszych meczów Radek. Naprawde przestanmy się tak cackac z tymi swoimi gwiazdkami mlodymi. Jest dobry to niech gra, jak jest za slaby teraz to będziem i za slaby za 2-3 lata.

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Powinien jeszcze rok po bronić, najlepiej w jakimś ekstraklasowym klubie ale raczej ciężko będzie mu taki znaleźć, w którym na dodatek regularnie by grał.
    Ale niby czemu?

Jeśli byłby odkryciem I ligi i broniłby cały sezon na bardzo dobrym poziomie w Mielcu (szczerze mówiąc nie wiem jak tam sobie radzi), to raczej znaleźliby się chętni w ekstraklasie na wypożyczenie. Kontrakt i tak pewnie byłby opłacany przez Legię (a nawet jeśli nie, to przecież nie ma jakichś wysokich zarobków), więc dobry bramkarz na rok praktycznie za darmo.

Wiem, że ogrywanie nam zawodników nie jest popularne, ale bez przesady. Jeśli zagra rok w I lidze na wysokim poziomie, to powinni znaleźć się chętni. Jeśli nie, to na Legię jest też za wcześnie.

Boruc debiutował u nas w wieku 22 lat, Majecki ma 18.

ps. a swoją drogą jeśli o piłkarzach Legii mowa

https://twitter.com/sapryczek/status/932212377285726208
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Ale niby czemu?

Jeśli byłby odkryciem I ligi i broniłby cały sezon na bardzo dobrym poziomie w Mielcu (szczerze mówiąc nie wiem jak tam sobie radzi), to raczej znaleźliby się chętni w ekstraklasie na wypożyczenie. Kontrakt i tak pewnie byłby opłacany przez Legię (a nawet jeśli nie, to przecież nie ma jakichś wysokich zarobków), więc dobry bramkarz na rok praktycznie za darmo.

Wiem, że ogrywanie nam zawodników nie jest popularne, ale bez przesady. Jeśli zagra rok w I lidze na wysokim poziomie, to powinni znaleźć się chętni. Jeśli nie, to na Legię jest też za wcześnie.

Boruc debiutował u nas w wieku 22 lat, Majecki ma 18.

ps. a swoją drogą jeśli o piłkarzach Legii mowa

https://twitter.com/sapryczek/status/932212377285726208
    Bo mało który klub będzie chciał ogrywać przez rok piłkarza Legii. Na dodatek tak młodego.
    Ale w takiej Wiśle Płock faktycznie mógłby pograć.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Zacznijmy od tego, że jak on naprawdę będzie odkryciem pierwszej ligi, to tutaj już nie wróci, tylko od razu wyjedzie na Zachód.

Legionista
    Haha powinni mu ten filmik w szatni puścić to może zacząłby się bardziej przykładać do gry

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Bo mało który klub będzie chciał ogrywać przez rok piłkarza Legii. Na dodatek tak młodego.
    Ale w takiej Wiśle Płock faktycznie mógłby pograć.
    To po pierwsze. A po drugie po za Wisła Płock nie ma teraz w lidze klubu, który miałby problem z bramkarzem. Niech się ogrywa w 1 lidze do końca sezonu a od nowego niech walczy o bluzę numer 1 w Legii.
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Raffels
    A najważniejsze to chyba obecnie jest to, żeby podpisał nowy kontrakt.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Jakoś Płock nie ma problemu z ogrywaniem Michalaka.

Legionista Awatar Chmielo
    - Słyszałem plotki, że Guilherme ma odejść z Legii. Mam informacje, że może tak się zdarzyć. Z zawodowego punktu widzenia, zimą będzie wolnym zawodnikiem i jeśli będzie chciał odejść, będziemy musieli mu na to pozwolić. Takie jest życie. Emocjonalnie i osobiście chyba umrę ze smutku, jeśli odejdzie, bo naprawdę dużo daje drużynie od siebie. Jestem bardzo zadowolony, że kibice to zauważyli i zgotowali mu owację podczas meczu z Górnikiem - mówi Romeo Jozak.

- Mam nadzieję, że zmieni zdanie i zostanie, bo ma świetną osobowość. Wielokrotnie z nim rozmawiano. Ja rozmawiałem z nim, prezes, dyrektor techniczny. Z emocjonalnego punktu widzenia, chciałby zostać, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego sytuację rodzinną i to, że wkrótce urodzi mu się dziecko. Z zawodowego punktu widzenia szuka nowych wyzwań i chciałby grać w lepszej lidze. To rozumiem, ale nie rozumiem, że zajęto się tym tematem dopiero teraz. Tym problemem trzeba było się zająć latem 2016 roku, a nie w listopadzie 2017. Jeśli chce się zatrzymać zawodników, którzy mają kontrakt do końca 2019 roku, to już trzeba z nimi rozmawiać - dodał.
    Jozak o sytuacji z Guim.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Paramonow
    "Tym problemem trzeba było się zająć latem 2016 roku, a nie w listopadzie 2017" - chyba pierwsza publiczna krytyka poprzedników przez nasz nowy sztab. Zasłużona.

Gintleman Awatar księciuniu
    Nie tylko poprzedników, bo i Blond Pinokio od kilku miesięcy mógł coś więcej zrobić.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Jakby dalej rządził Leśnodorski, to nowy kontrakt byłby podpisany już rok temu. Guilherme by dostał te swoje pół miliona, dalej by grał chujowiznę a wszyscy by pisali...
    po co przedłużali z takim leszczem?!
    on jest za słaby na Legię, za tą kasę mogliby ściągnąć kogoś dwa razy lepszego

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Jakby dalej rządził Leśnodorski, to nowy kontrakt byłby podpisany już rok temu. Guilherme by dostał te swoje pół miliona, dalej by grał chujowiznę a wszyscy by pisali...
    Rok temu rządził Leśnodorski.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Lorenzo
    No i właśnie w tym jest problem, że Gui zaczął grać dopiero teraz.. na miesiąc-dwa przed zakończeniem kontraktu. Wcześniej ciężko byłoby przyznać, że na te pół bańki zasłużył. Teraz jednak to może być za mało, bo menadżerowie chcą coś ugrać dla siebie, a cała nadzieja pozostaje w pięknej małżonce i tego, czy Gui siedzi pod pantoflem

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Rok temu rządził Leśnodorski.
    Wydaje mi się, że Bodek opowiadał w wywiadzie, że on i Wandzel mieli w okresie konfliktu związane ręce w kwestiach finansowych i nie mogli dopiąć niektórych spraw.

Chukwu mogli.

Legionista Awatar beka
    i dać najwyższy kontrakt w lidze Jędrzejczykowi. I niemałe pieniądze za półroczne wypożyczenie Necida.

Strach się bać jakby pieniądze wydawał Leśny zimą gdyby nie miał związanych rąk

Legionista Awatar Moriarty
    Za "PS": Na boisku Malarzowi, który przeżywa trudne chwile w życiu osobistym, niczego nie można zarzucić.
    Ktoś coś?
    ----------------------------------------------------------------
    Syneczku (...) po to, aby pisać, trzeba przede wszystkim wiedzieć, o czym się pisze. Wiedzieć, rozumiesz, zasada numer jeden. Inaczej zaczyna się pisać o wężach morskich.
    Leopold Tyrmand - "Zły"

Legionista Awatar LOL3K
    Coś ostatnio Darii nie widać ani nie słychać?

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar Jaszcz
    Cytat Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
    Coś ostatnio Darii nie widać ani nie słychać?
    Też się nad tym zastanawiałem, było jej pełno na "instagramach itp" a teraz cisza.
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Pazdek pod skrzydłami Piekario i Ebebenge

ciekawe co z tego wyniknie podczas zimowej przerwy

Legionista Awatar Benek
    Wyjedzie do Rosji
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Kim jest ten przebieraniec z lewej?

Legionista
    Hamalainen i Malarz w 11 kolejki ESA.

Dla Hamalainena to trzecie wyróżnienie w tym sezonie, dla Malarza pierwsze.

Legionista Awatar Gabro
    https://twitter.com/janekx89/status/937636515450163200

Oferta z klubu dla Brozia niższa od obecnego kontraktu.

Dobra wiadomość od Janexa. Trzeba z Broziem podpisywać nową umowę na gorszych warunkach zawczasu. Jeszcze na wiosnę wygryzie na dobre dewelopera ze składu i będzie chciał z pół bańki euro jak Guilherme

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Dobra wiadomość od Janexa. Trzeba z Broziem podpisywać nową umowę na gorszych warunkach zawczasu. Jeszcze na wiosnę wygryzie na dobre dewelopera ze składu i będzie chciał z pół bańki euro jak Guilherme " smilieid="101" class="inlineimg">
    No, zaraz zagra ze dwa mecze gorzej albo Jędza posadzi go na ławce i będzie płacz na forum jak można było przedłużać z Broziem umowę.

A z tym, że Jędza jest "deweloperem" to wiecie na pewno, czy jakiś marian czy inny zbychu napisał tak na twitterze i to już pewna infoska?

I jesczcze jedna sprawa - coś w tym dziwnego, że Guilherme chce 0,5 mln euro?
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Legionista Awatar Stout
    Chcieć to może nawet bańkę ojro.
    Kwestia ,czy jest wart takich pieniędzy.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Uprawnienia umieszczania postów