Strona 174 z 249 PierwszyPierwszy ... 74124164170171172173174175176177178184224 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,191 do 5,220 z 7452

Wątek: Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Rzeźniczaka ego niedługo sięgnie słońca. Za słaby na zagranicę, wystarczająco dobry, żeby być przez tyle lat blisko pierwszego składu Legii. Taki Radovic czy Jędrzejczyk gdyby nie wyjechali na Zachód mieli by pewnie porównywalną, albo i nawet większą ilość spotkań i statuetek.
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar Axel
    ^

Radović i Jędrzejczyk.
    Wyjazd na zachód.

Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Legionista
    Magiera powiedział podczas transmisji na żywo, że Langil bierze udział w turnieju na Karaibach (xD) i prawdopodobnie nie będzie brał udziału w przygotowaniach.

Legionista Awatar dilbert
    Cytat Zamieszczone przez Topico Zobacz posta
    Magiera powiedział podczas transmisji na żywo, że Langil bierze udział w turnieju na Karaibach (xD).
    Się nie śmiej, za dwa dni nasz ananasek zagra z Curacao w pół finałach
    https://en.wikipedia.org/wiki/2017_Caribbean_Cup

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    Rzeźniczaka ego niedługo sięgnie słońca. Za słaby na zagranicę, wystarczająco dobry, żeby być przez tyle lat blisko pierwszego składu Legii. Taki Radovic czy Jędrzejczyk gdyby nie wyjechali na Zachód mieli by pewnie porównywalną, albo i nawet większą ilość spotkań i statuetek.
    Kuchy go przegoni
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez pawlik Zobacz posta
    Nasz Arek w koszulce z Jezusem Chrystusem wpisanym w czerwoną gwiazdę rewolucyjną

Co się dzieje z Kulenoviciem, że nie jedzie na obóz? Przecież był dużo lepszy niż np. MATIC

Legionista
    Co do Malarza bramkarz musi być pieydolnięty. Ale nie aż tak.

Legionista Awatar Piwosz1916
    Cytat Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
    Na fecie wyglądał na zdrowego

ps. Tak, wiem, na fecie każdy tak wygląda
    Pięknie ku*wa pięknie. Mamy skrzydłowego z fają wodną i napastnika na fecie. Brakuje jeszcze rozgrywającego wizjonera na kwasie i bramkarza w białych rękawiczkach krzyczącego: Jada!!! Wixa!!!!!!

Przynajmniej kontuzji nie złapie. Ja tam nie lubię jak nasi grają w kadrze - zawsze wracają z kontuzjami.

holiday palace

Legionista Awatar Niko
    Obejrzałem sobie przed chwilą materiał wideo przygotowany przez oficjalny portal, w którym Jędrzejczyk z Kucharczykiem zrywają boki czytając sobie kawały. Chwilę wcześniej był tez materiał gdy Jędrzejczyk opowiadał na pytania kibiców, i co 2. pytanie dotyczyło jego żartów, atmosferki, dowcipów, kręcenia beki... Tak samo gość jest nagminnie (i sztucznie) przedstawiany w filmach "Łączy nas Piłka" z obozów kadry. Już abstrahując od tego, że ten humor (?) w ogóle do mnie nie trafia, to uważam za trochę żenujące, że gość jedyną rolę jaką ma w zespole to bycie klaunem.

Powiem tak. Trochę mnie już wkurvvia robienie z Jędrzejczyka jakiegoś miksu Jima Carreya, de Funesa i Rewińskiego. Ja rozumiem, że musi być luzacko, szyderka, atmosferka itp, ale niech to będzie dodatek do gry w piłkę, a nie odwrotnie. Nie wiem, może mam za bardzo spięte galoty dziś, ale ile razy widzę na ekranie Jędrzejczyka to już wiem, że będzie znów wymuszony humor i podśmiechujki.

Taki troszkę Piotrek Żyła nam się robi. He he he he.

Gdyby tak jeszcze forma sportowa poszła w górę. He he he he.

Legionista Awatar bloniaq
    Dokładnie z tych powodów nie zdarzyło mi się jeszcze kiedykolwiek odpalić własnoręcznie tego Łączy nas piłka, ani naszego klubowego produktu tego typu. Ale zdaje się że to co nam przeszkadza jednocześnie jest dokładnie tym czego chcą ludzie odpowiedzialni za PR, marketing (czy jakkolwiek by to inaczej nie nazwać) i jest to nierozłączny element dzisiejszej piłki powyżej pewnego poziomu rozwoju. A, że poziom słaby - no cóż - stadion to nie teatr i działa to też w tę stronę.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

coraz chudszy Awatar Kijek
    Generalnie jakość mediów spadła dramatycznie spadła od czasów odejścia Grzelaka i Turi. Myślałem, że Dawidziuk coś fajnego wprowadzi ale nadaje się on do tarcia chrzanu.

A Jędza dorosły chłop i chyba mu pasuje rola takiego "klasowego głupka". Generalnie w tych materiałach promowani są w zasadzie tylko 3 goście: Malarz, Jędza i Kuchy.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista
    Szczerze nie widzę nic złego w tych filmikach, może one są w jakiś sposób sztuczne. W sumie wszystko co się nagrywa niespontanicznie jest sztuczne.
    Ale w sumie filmiki pokazują jedno ważne by tacy pozytywni ludzie byli, w jakiś sposób integrują zespół.
    Nie rozumiem tylko przyczepki typu klasowy klaun, lepszy taki niż ponurak co słowem się nie odezwie.

A to, że poziom spada to już inna sprawa. Co raz mniej piłki coraz więcej PR. Niby przyszedł Dawidziuk ale nie wiadomo co tam robi, bo poziom słaby, mało piłki.

Legionista Awatar casual
    Cytat Zamieszczone przez Niko Zobacz posta
    Obejrzałem sobie przed chwilą materiał wideo przygotowany przez oficjalny portal, w którym Jędrzejczyk z Kucharczykiem zrywają boki czytając sobie kawały. Chwilę wcześniej był tez materiał gdy Jędrzejczyk opowiadał na pytania kibiców, i co 2. pytanie dotyczyło jego żartów, atmosferki, dowcipów, kręcenia beki... Tak samo gość jest nagminnie (i sztucznie) przedstawiany w filmach "Łączy nas Piłka" z obozów kadry. Już abstrahując od tego, że ten humor (?) w ogóle do mnie nie trafia, to uważam za trochę żenujące, że gość jedyną rolę jaką ma w zespole to bycie klaunem.

Powiem tak. Trochę mnie już wkurvvia robienie z Jędrzejczyka jakiegoś miksu Jima Carreya, de Funesa i Rewińskiego. Ja rozumiem, że musi być luzacko, szyderka, atmosferka itp, ale niech to będzie dodatek do gry w piłkę, a nie odwrotnie. Nie wiem, może mam za bardzo spięte galoty dziś, ale ile razy widzę na ekranie Jędrzejczyka to już wiem, że będzie znów wymuszony humor i podśmiechujki.

Taki troszkę Piotrek Żyła nam się robi. He he he he.

Gdyby tak jeszcze forma sportowa poszła w górę. He he he he.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista
    Ja tam się nieźle pośmiałem, i to raczej bardziej z samych reakcji "aktorów" niż z tych sucharów. Być może dlatego, że to był pierwszy tego typu filmik jaki obejrzałem, zawsze wcześniej miałem opory. Odpaliłem z nudów/ciekawości i wyszło nieźle. Jednorazowo może być śmiesznym widok starych chłopów na poziomie podstawówki ale na dłuższą metę jest to zapewne słabe.
    "uj tam aj tam"

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Generalnie jakość mediów spadła dramatycznie spadła od czasów odejścia Grzelaka i Turi. Myślałem, że Dawidziuk coś fajnego wprowadzi ale nadaje się on do tarcia chrzanu.

A Jędza dorosły chłop i chyba mu pasuje rola takiego "klasowego głupka". Generalnie w tych materiałach promowani są w zasadzie tylko 3 goście: Malarz, Jędza i Kuchy.
    A tak z ciekawości co byś chciał zobaczyć w filmikach kręconych przez media klubowe?
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Chmielo
    Swego czasu Ljuboja utemperował te niskich lotów żarciki kopem w dupę, którego adresatem był właśnie Kucharczyk. Generalnie grupę cyrkową w Legii stanowi King z Jędrzejczykiem, Broź i wspominany Malarz.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Swego czasu Ljuboja utemperował te niskich lotów żarciki kopem w dupę, którego adresatem był właśnie Kucharczyk. Generalnie grupę cyrkową w Legii stanowi King z Jędrzejczykiem, Broź i wspominany Malarz.
    No i fajnie, że w tej drużynie jest ktoś kto potrafi wprowadzić trochę luzu do szatni. A czy żarty niskich lotów na pewno tak, ale jak widać działają prawidłowo, bo atmosfera w szatni jest, a z tym na przestrzeni ostatnich lat wyglądało różnie.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A tak z ciekawości co byś chciał zobaczyć w filmikach kręconych przez media klubowe?
    Ja nic nie musze oglądać i potrafie gdzieś tam zrozumieć, że może są osoby którym się to podoba natomiast mi nie.

Ale jak bardzo chcesz wiedzieć co to proszę: darmowa porada dla Ruszczaka i całej tej gimbazy. Chociaż raz w miesiącu coś na kształt "Cafe futbol" czy "Stan Futbolu" na youtube. Chyba mi nie powiesz, że koszty takiej produkcji byłyby jakieś nadzwyczaj wysokie (realizacja w skyboxie etc.) To kurde serio nie jest trudne wystarczy odrobina ochoty i chęc dotarcia nie tylko heheszkami do 15latków.

Bardzo fajna rzeczą było to TOK gra Legia z Iwańczykiem i BL.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista
    Odkąd pamiętam jak były żarciki dla niektórych niskich lotów w drużynie się dobrze działo. Co do filmików nie czepiałbym się ich ale faktem jest, że brakuje materiałów piłkarskich.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    No i fajnie, że w tej drużynie jest ktoś kto potrafi wprowadzić trochę luzu do szatni. A czy żarty niskich lotów na pewno tak, ale jak widać działają prawidłowo, bo atmosfera w szatni jest, a z tym na przestrzeni ostatnich lat wyglądało różnie.
    Taki to był luz, że zaczynał wkurwiać kilku starszych stażem grajków jak Żewłakow, Wawrzyniak, Ljuboja. Wiadomo, że atmosfera jest ważna, ale jak już podchodzą do kamery, to niech prezentują się z klasą, a nie jak jakieś ułomy. Serio Cię to bawi?

Przykładowo wspomniany Żewłakow potrafił robić to na poziomie i nawet kiedy podczas wywiadu, jakiegoś materiału z klubu, kręcił szyderkę to aż fajnie było posłuchać. A nie darcie ryja przez pół hotelowego holu i "mordo... eee, uu, yy!".
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Ja nie wiem ale nie mam oczekiwań od piłkarzy żeby byłi jacyś super elokwentni. To nie ten zawód. Trzeba mieć trochę luzu i nie wydaje mi się, żęby jakieśgranice klasy zostały przekroczone.

Wszystkie te filmiki są częścią szeroko rozumianego PR'u społecznościowego: TT, FB, insta. Od czasów Lubojada sporo się w tej materii zmieniło Ja śledząc TT widzę nie tylko "śmieszne filmiki", ale również mase informacji o treningach, sztabie itp (przysłowiowe "zawodnicy zjedli śniadanie").

Suchary mnie osobiście rozbawiły, ale jak komuś się nie podobają: niech reaguje przez te same kanały komunikacji. Klub nie robi tego od czapy, wrzucają to, co ludzie chwalą i lubią. Jeśli zobaczą głosy krytyczne, pewnie szybko się dostosują.

Legionista Awatar Niko
    del

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Ja nic nie musze oglądać i potrafie gdzieś tam zrozumieć, że może są osoby którym się to podoba natomiast mi nie.

Ale jak bardzo chcesz wiedzieć co to proszę: darmowa porada dla Ruszczaka i całej tej gimbazy. Chociaż raz w miesiącu coś na kształt "Cafe futbol" czy "Stan Futbolu" na youtube. Chyba mi nie powiesz, że koszty takiej produkcji byłyby jakieś nadzwyczaj wysokie (realizacja w skyboxie etc.) To kurde serio nie jest trudne wystarczy odrobina ochoty i chęc dotarcia nie tylko heheszkami do 15latków.

Bardzo fajna rzeczą było to TOK gra Legia z Iwańczykiem i BL.
    I o czym mieliby tam rozmawiać? I kto przede wszystkim ? Weź pod uwagę że media klubowe są specyficzne. Nie mogą pokazywać zbyt dużo (w sezonie nie ma filmików z treningów itp) nie mogą mówić zbyt wiele. Jasne audycja w tok FM była ciekawa ale po pierwsze to nie media klubowe a po drugie Leśny to inny typ człowieka, który w przeciwienstwie do Mioduskiego lubił kłapac dziobem

Ja osobiście tych śmiechowych jeszcze nie oglądałem ale lubię i śledzę relacje video z przygotowań każdego roku. Osobiście jednak najbardziej lubię kulisy i fajnie że jest ich coraz więcej.
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

I o czym mieliby tam rozmawiać? I kto przede wszystkim ? Weź pod uwagę że media klubowe są specyficzne. Nie mogą pokazywać zbyt dużo (w sezonie nie ma filmików z treningów itp) nie mogą mówić zbyt wiele. Jasne audycja w tok FM była ciekawa ale po pierwsze to nie media klubowe a po drugie Leśny to inny typ człowieka, który w przeciwienstwie do Mioduskiego lubił kłapac dziobem

Ja osobiście tych śmiechowych jeszcze nie oglądałem ale lubię i śledzę relacje video z przygotowań każdego roku. Osobiście jednak najbardziej lubię kulisy i fajnie że jest ich coraz więcej.
    Dlatego napisalem, że wystarczyłoby raz w miesiącu - żeby tematy były. Skoro Iwańczyk z "lubiącym kłapać dziobem" znajdowali tematy co tydzien to chyba grono XYZ osób znajdzie 12 tematów w ciągu całego sezonu.
    Ja nie wiem o czym ? Co mam ci scenariusz napisać trzech pierwszych odcinków? Na Boga.

Jezu nie wiem kto miałbym rozmawiac... mało jest dziennikarzy, ludzi związanych z Legią, z Warszawą etc. A jak zabraknie to zawsze możesz zaprosić Janexa

Pamiętam - któryś klub bodajże w Bundeslidze miał tego typu program. (i to chyba nie Bayern)

Jasne audycja w tok FM była ciekawa ale po pierwsze to nie media klubowe a po drugie Leśny to inny typ człowieka, który w przeciwienstwie do Mioduskiego lubił kłapac dziobem
    Jak nie media klubowe jak klubowe? Było to na klubowym kanale.

I nie chodzi mi żeby non stop był Mioduski - ba nawet nie chce kodziarza bo każdy z nas wie jak ten gośc wypada w mediach - jak wypadł i w Stanie Futbolu czy Lidze+Ekstra.
    Jak nie Mioduski to posadzi bandę swoich PRowców.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Taki to był luz, że zaczynał wkurwiać kilku starszych stażem grajków jak Żewłakow, Wawrzyniak, Ljuboja. Wiadomo, że atmosfera jest ważna, ale jak już podchodzą do kamery, to niech prezentują się z klasą, a nie jak jakieś ułomy. Serio Cię to bawi?
    Tak
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Może nie do końca filmik ale jeśli pytasz mnie czego ogólnie powinno być więcej na stronie to np. takie rzeczy: http://legia.com/aktualnosci/60-leci...warszawa-55749
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Uprawnienia umieszczania postów