Strona 1 z 60 123451151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 1771

Wątek: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Legionista

Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Coraz wiekszymi krokami nadciaga swieto sportu - Igrzyska Olimpijskie.
    Tym razem rozgrywane w Londynie i okolicach.

Typowanie medali na igrzyskach letnich jest znacznie trudniejsze niz na zimowych z racji mnogosci dyscyplin a w ramach roznych dyscyplin pojawia sie mnogosc konkurencji.

Dla ulatwienia podzielilem sobie na kategorie:

Zeglarstwo
    Wioslarstwo
    Szermierka
    Strzelectwo
    Sporty zespolowe
    Sporty walki
    Plywanie
    Kolarstwo
    Kajakarstwo
    Lekka atletyka
    Ciezary
    Inne

Na zaglach sie nei znam zupelnie- nie odrozniam kokurencji ani lodek.
    Kiedys zgarnialismy tu medale - zdjae sie, ze na zaglach kariera trwa dlugo. Tak wiec pewnie jakies medalowe szanse sie pojawia.

Wioslarstwo - kiedys lubilem ogladac. Sam lubie wsiasc w lodeczke i powioslowac troche (ale zupelnie nie sportowo). Tu zawsze jakies medalowe szanse sie pojawilay. Pewbnie i teraz beda.

Kajaki, kajaki gorskie, kanadyjki - podonie, jak wioslarze, tak i kajakarze chyba z kazdej imprezy jakis medal przywozili - licze, ze i teraz tak bedzie.

Szermierka (szabla, floret, szpada) - kiedys Sylwia gruchala z druzyna osiagala sukcesy. W Pekinie za to meska druzyna. Co sie dzieje dalej - nie wiem.

Strzelctwo (lucznikow tez tu dorzucam) - nie sadzilem, ze jest mocna strona polskiego sportu az do Atlanty 1996 i wystepu Renaty Mauer. Druzyna luczniczek niezle sie spisywala 4 lata temu. Jakies osiagniecia, ale chyba nei na IO mial pan Andrzej Glyda w skeecie. Przyzwoite wyniki osiagala Miroslawa Sagun. Czy w 2012 roku wystawimy kogos zdolnego walczyc o medale w trafianiu do celu z broni miotanej?

Sporty zespolowe: Siatkarze sie zakwalifikowali i powinni sie do strefy medalowej zblizyc. A oprocz nich? Pilkarze reczni? Siatkarki? a moze tzw. laskarze jakies ciekawe wyniki osiagna?

Sporty walki: W 1988 w Seulu Wronski zdobywal zloty medal w zapasach. Powtorzyl wyczyn w 1996 roku. W XXI wuieku jakos juz nie slyszalem o dobrych polskich zapasnikach czy to w klasycznym, czy wolnym stylu. Judocy tez jakby w odwrocie. Karatecy?
    Bokserzy czem predzej przechodza na zawodostwo a machlojki w boksie amatorskim sa wieksze nizmajstrowanie Hofera z Tepesem przy skokach. Obawiam sie, ze w zadnycm ze sportow walki medalu nie zdobedziemy.

Plywanie - najbardziej irytujaca mnie dyscyplina, poprzez nadmierna ilosc konkurencji. Wielkich sukcesownie mielismy. Kiedys Artur Wojdat wywalczyl braz co bylo sukcesem, byc moze pierwszym. Pozniej pojawila sie utalentowana druzyna z najwieksza gwiazda - Otylia Jedrzejczak i zdobywala medale. Teraz chyba tylko Korzeniowski, a moze Czerniak jest w stanie powalczyc o jakikolwiek medal.

Kolarstwo - szosa - plaska trasa. Ostatnim polskim sprinterem zdolnym powalczyc z najlepszymi byl chyba Jacek Mickiewicz, ktory sie od dawna nei sciga. Specjalsita od wyscigow jednodniowych byl Zbyszek Spruch. Dobrze szlo Wadeckiemu. Ale mysle, ze w Londynie trasa jest pod sprinterow pokroju Cavendisha, a nie "klasykowcow". Najblizej czolowki powinien sie znalezc tak czy siak Golas, ale nie ma co myslec o szansach medalowych. W jezdzie na czas Bodnar moze powalczyc o top 15.
    Medalowe szanse sa raczej w kolarstwie gorskim (glownei Wloszczowska) i na torze.

Ciezary: Klejnowska, Kolecki - czy jakies inne szanse medalowe sa?

Krolowa sportu - tyczkarze, mlociarze, kulomioci - to nasze najwieksze szanse. Fajnei by bylo, gdyby i w innych konkurencjach ktos z naszych sie postaral. Najbardziej tesknie za "lisowczykami" - znakomita sztafeta 400metrowcow - wspaniala konkurencja!

Inne - ciezko mi powiedziec. na koniach znam sie jeszcze slabiej niz na zeglrastwie czy strzelctwie. Piecioboj nowoczesny - tu mielismy silne reprezentantki, kiedy piecioboj kobiet nie byl dyscyplina olimpijska. Nie wiem zreszta, czy Paulina Boenisz jeszcze startuje. Dorota Idzi juz nie. Wsrod mezczyzn brylowal Skrzypaszek. Co teraz?
    tenis stolowy? W Pekinie furrore robila Natalia Partyka, aczkolwiek w poblize strefy medalowej sie nei dostala. Jakie jeszcze dyscypliny?
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar R.
    Zupelnie zapomnialem, ze to przeciez w tym roku letnie IO. Dobrze, bedzie mozna poemocjonowac sie prawdziwym sportem w te wakacje.
    Co do szans medalowych - ciekawe jestem czy uda nam sie troche podniesc po slabym Pekinie. Bedzie to zarazem sprawdzian jak dziala ten "Klub Londyn 2012". Bo z zalozenia jest to pomysl ciekawy no ale wiadomo jak u nas z realizacja takowych.

Postaram sie po kolei tak jak rozpisales podzielic sie moimi spostrzezeniami/nadziejami.

Zeglarstwo - sam jestem ciekaw jak tu wypadniemy bo mamy teoretycznie niezlych zawodnikow. Klepacka, Myszka czy Miarczynski na tyle ile sie orientuja sa chyba w stanie wlaczyc sie w walke o medale. Nie orientuje sie natomiast czy Kusznierewicz bedzie plyal w finie czy w starze z Zyckim. Nalezy tez wspomniec, ze Kusznierewicz oglosil, iz beda to dla niego ostatnie igrzyska. Troche szkoda, bo pamietam jak dzis jak sie czlowiek emocjonowal podczas jego pojedynkow z Benem Ainslie...

Wioslarstwo, kajaki i kajaki gorskie - tu stracilem rozeznanie juz jakis czas temu ale sadze, ze jakies medale powinnismy zdobyc. Jest Michalska, jest czworka podwojna chociaz tam ponoc jakies kontuzje byly) takze powinno byc chyba niezle.

O szermeice tez kompletnie nic obecnie nie wiem.
    Floret druzynowy kobiet wraca w Londynie?

W strzelectwie jakis czas temu mielismy chyba jakies zloto na MS ale tez nie pamietam nawet nazwiska.

Sporty zespolowe to oczywiscie wielkie nadzieje zwiazane z siatkarzami. Wypadaloby w koncu i na tej imprezie zdobyc medal. Pilkarze reczni to juz chyba nie ten zespol co kiedys, pewna epoka sie konczy. Chociaz zobaczymy jak oslabiona kadra powalczy na zblizajacych sie ME. Medal siatkarek to bylaby duza sensacja, raczej nie liczylbym na to.
    Laskarze? Kadre mamy chyba niezla ale czy na walke o czolowe pozycje? Nasi lepiej chyba radza sobie w hali niz na otwartym "trawniku".

Boks, zapasy, judo - tutaj chyba nie ma co nawet marzyc o jakimkolwiek medalu. Straszna posucha, zwlaszcza w boksie czy zapasach. W judo moze jakis Krawczyk znowu wyskoczy(tylko zeby nie skonczyl tak jak on w Pekinie).

Plywanie - Sawrymowicz, Korzeniowski, Czerniak, Kawecki, moze wroci do formy Jedrzejczak.
    To obecnie nasi najlepsi zawodnicy. Ktos powinien medal przywiezc do kraju.

Kolarstwo to kompletnie nie moja bajka wiec sie nie wypowiadam.

Ciezary - Kolecki wyleczyl juz kontuzje i jedzie w ogole na IO? O medal pewnie powalczy Marcin Dolega, Adrian Zielinski moze Kasabijew(ponoc duzy talent).

No i krolowa sportu - tutaj chyba w wiekszosci konkurencji rzutowych mamy szanse medalowe. Sa tyczkarki i tyczkarze, ciekaw jestem jak z forma trafia biegacze.
    Moze w siedmioboju ponownie trafi sie jakas niespodzianka jak z Chudzik w Pekinie? A jest przeciez jeszcze Karolina Tyminska.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    O szermeice tez kompletnie nic obecnie nie wiem.
    Floret druzynowy kobiet wraca w Londynie?
    szpada - Magda Piekarska. + czytałem gdzieś, że floret jak najbardziej. wstępnie w składzie z MŚ'11 w Katanii.

Kołecki nie jedzie, szkoda.

Prześledziliśmy imprezy rangi Mistrzostw Świata w 302 konkurencjach, które zostaną przeprowadzone podczas przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich. Wyniki są interesujące, bowiem wynika z nich, że łupem Polski powinno paść aż 19 medali (w tylu konkurencjach olimpijskich mamy aktualnych mistrzów Świata, lub zawodników z drugich i trzecich miejsc).
    Zrodlo: sportowefakty

Szkoda, ze to nie takie proste :P

Legionista
    Boks- dla mnie wielką nadzieją jest Michał Olaś, choć jego wyjazd jeszcze nie jest chyba pewny.

Pływanie - Czerniak może powalczyć o medal, może Korzeniowski
    Sporty zespołowe - tu liczę na siatkarzy bo bardzo im kibicuje :P
    Lekkoatletyka - tu chyba największe szanse mamy w tzw. konkurencjach techniczych - tyczkarze, młociarze itp. tu pewnie jakiś medal się trafi.
    Kolarstwo - tu faworytką do medalu jest Włoszczowska (kolarstwo górskie)

Reszta to raczej nie moja bajka, bo nie bardzo się w tym orientuje. Hmm może jeszcze w szermierce i wioślarstwie mamy jakieś szanse na medal.
    Cieszmy się z małych rzeczy bo wzór na szczęście w nich zapisany jest

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Zeglarstwo - sam jestem ciekaw jak tu wypadniemy bo mamy teoretycznie niezlych zawodnikow. Klepacka, Myszka czy Miarczynski na tyle ile sie orientuja sa chyba w stanie wlaczyc sie w walke o medale.
    Myszka pomimo zdobycia wicemistrzostwa świata nie dostał się na Igrzyska, bo Miarczyński (4 na MŚ) miał więcej punktów w Weymouth. A Kusznierewicz już od ładnych paru lat pływa z Życkim tylko w klasie Star.

Legionista Awatar Jastrząb
    Cytat Zamieszczone przez turboptyś Zobacz posta
    Kołecki nie jedzie, szkoda.
    to już pewnik?
    jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Legionista Awatar Mini
    Mi wychodzi koło 13 medali

Piłka ręczna – awans mają już Fancuzi, zostaje 7 miejsc – jedno z kwalifikacji europejskich i po 2 w trzech turniejach ogólnoświatowych które w kwietniu będą w Danii, Szwecji i Hiszpanii – liczę że się Polacy załapią, ale wg mnie nasza kadra szczyt możliwości ma za sobą więc medalu nie będzie.

Kajakarstwo górskie – Mateusz Polaczyk w kajakach jest wicemistrzem świata. Polacy startują we wszystkich czterech konkurencjach ale jakoś medalu nie widzę.

Tenis – niestety nie wierzę w to żeby Radwańska lub debliści nastawiali się na Igrzyska Olimpijskie.

Zapasy – W Pekinie brąz zdobyła Agnieszka Wieszczek, w 2009 na MŚ srebro zdobyła Agata Pietrzyk, srebrny medal w 2011 w stylu klasycznym zdobył Damian Janikowski, czyli wygląda na to że coś się dzieje w tej dyscyplinie. Medal wg mnie będzie dużą niespodzianką

Szermierka – w Pekinie medal zdobyli szpadziści ale w Londynie szpada drużynowa mężczyzn nie będzie rozgrywana. Sukcesy poolimpijskie – szpadzistki drugie w 2009 (Dmowska, Bereza, Piekarska, Nelip), florecistki drugie w 2010 (Gruchała, Chlewińska, Kryczało, Rybicka), w 2011 nic. Drużynowo będzie ciężko, indywidualnie bardzo ciężko. Do tego podczas igrzysk w Pekinie na światło dzienne wyszły awantury w związku i nie wiem jak to tam dalej wygląda.

Wioślarstwo – czwórka podwójna po Pekinie, wygrała MŚ w 2009 i się posypała z powodu kontuzji. W czerwcu pojawił się artykuł o ich przygotowaniach do Igrzysk, ale bez Adama Korola. Ciężko powiedzieć jaki będą prezentować poziom. Czwórka wagi lekkiej też w odwrocie – w finale na ostatnich MŚ ich nie było.

Siatkówka – mężczyźni na Pucharze Świata zagrali tak że trzeba ich stawiać w roli kandydatów do medalu. Kobitki wg mnie się nie zakwalifikują bo na razie z Europy awans mają tylko Włoszki i zostało jedno miejsce z europejskich kwalifikacji i 3 miejsca z kwalifikacji światowych które odbędą się oczywiście w Japonii i żółtki na pewno coś odpierdolą. (1)

Kolarstwo – na szosie nie ma na co liczyć bo wyścig będzie ustawiony pod sprinterski finish dla Cavendisha. W górach Maja Włoszczowska i w zasadzie powinniśmy się zastanawiać jakiego koloru będzie medal (2)

Ciężary – Marcin Dołęga na MŚ w 2009 złoto w rwaniu, podrzucie i dwuboju, w 2010 brąz w rwaniu, złoto w podrzucie i dwuboju, w 2011 nie startował z powodu kontuzji - w październiku miał operację barku. Adrian Zieliński w lipcu stracił w wypadku trenera i mówił że ma problemy żeby dojść do siebie i znaleźć motywację do dalszych treningów. W listopadzie w Paryżu zdobył brązowy medal MŚ. (4)

Kajakarstwo – od poprzednich Igrzysk Polacy zdobyli na MŚ 12 medali ale połowę w konkurencjach nieolimpijskich. Marta Walczykiewicz – medal co roku w wyścigu na 200m (2 razy w jedynce, raz w dwójce) – w Londynie wyścig K1 – 200m debiutuje. Piotr Siemionowski – mistrz swiata z 2011 na tym samym dystansie, brązowy medalista z 2010. Ogółem mamy tylko cztery osady w kajakach - K1 200m kobiet i mężczyzn, C1 200m i K2 500m. W tej ostatniej nieśmiertelny duet Pastuszka/Sokołowska czyli dziś Konieczna/Mikołajczyk zdobyły brązowy medal na ostatnich MŚ. Dwa medale to będzie dużo. (6)

Żeglarstwo – Miarczyński, Kusznierewicz & Życki – raz na wozie, raz pod wozem – w Chinach kompletnie nie wyszło, więc teraz pora na rewanż. (7)

Pływanie – MŚ w 2009 jeden medal Korzeniowskiego. MŚ w 2011 jeden medal Czerniaka. MŚ 2010 na krótkim basenie – nic. Nie widzę nic co by mogło przemawiać za medalowymi szansami kogokolwiek spoza Czerniaka i Korzeniowskiego. (9)

Lekkoatletyka – mistrzostwa u żółtków nam nie wyszły – zwalmy to na aklimatyzację – Boltowi też 100m nie wyszło. Majewski, Małachowski, Wojciechowski, Włodarczyk, Lewandowski, Kszczot, Rogowska, Pyrek, Sudoł, Chudzik, Noga – jest z kogo wybierać. Myślę że pierwsza czwórka może mówić że jedzie po medal (13)

Legionista
    Jak by nie patrzyć, mamy ciekawą kadrę. Te 13 medali wg. Mini + ewentualne niespodzianki. Nic tylko trzymać kciuki !

Legionista Awatar Powiśle
    Cytat Zamieszczone przez Neeryng Zobacz posta
    Boks- dla mnie wielką nadzieją jest Michał Olaś, choć jego wyjazd jeszcze nie jest chyba pewny.
    mówimy o tym zawodniku tajskiego? Miałem przyjemność pare lat temu uczestniczyć w paru treningach z jego udziałem i był zajebisty ale nie wiedziałem że się przekwalifikował na boks. Można jakieś bliższe info prosić?
    O RETY! O RETY!

Prognozy medali olimpijskich Londyn 2012 wg USA Today z 3 stycznia
    http://www.usatoday.com/sports/olymp...al-tracker.htm

Polska 15 medali ( 2+5+8 )

Złote :
    Adrian Zieliński
    Marta Walczykiewicz
    Ostatnio edytowane przez ropusznik ; 14-01-2012 o 18:23 Powód: błąd

Legionista Awatar Tom Kruz
    Cytat Zamieszczone przez ropusznik Zobacz posta
    Prognozy medali olimpijskich Londyn 2012 wg USA Today z 3 stycznia
    http://www.usatoday.com/sports/olymp...al-tracker.htm
    Ciekawe zestawienie, ale żeby Azerbejdżan miał zdobyć aż 7 złotych medali? Poza zapasami, ciężarami i boksem mają jakieś sporty na dobrym poziomie? A może w tych dyscyplinach, które wymieniłem (których nie śledzę na co dzień) aż tak dominują obecnie?
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Powiśle Zobacz posta
    mówimy o tym zawodniku tajskiego? Miałem przyjemność pare lat temu uczestniczyć w paru treningach z jego udziałem i był zajebisty ale nie wiedziałem że się przekwalifikował na boks. Można jakieś bliższe info prosić?
    dokładnie o tym, przekwalifikował się na boksera , jak sam twierdził szybciej i łatwiej można coś osiągnąć, no i osiągnął. Miałem okazję trenować z nim boks, jednak i w tym był za dobry dlatego poszedł dalej. Dzisiaj jest zawodnikiem Dolce Gabany ( WSB ) miał w weekend swoją drugą walkę, druga wygrana. Co do kwalifikacji olimpijskiej dużo brakuje, zostało jedno miejsce z Europy i prawdopodobnie już jest sprzedane.....

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Neeryng Zobacz posta
    A ilu sedziow i dzialaczy mamy blisko swiatowej czolowki? Bo jak nie ma nokoutow, to nie wazne, kto i jak walczy, ale kto punkty liczy. Wiec chcoby nawet byl najlepszy to bez wsparcia nie ma szans na wejscie do strefy medalowej.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista
    Nom, transmisje w NPremium:
    26 LIPCA
    21.00 – 23.00 nożna panów: Wielka Brytania – Senegal nPremium HD

28 LIPCA
    10.00 – 11.45 kosz pań: Chiny - ??? nPremium4 HD
    12.30 – 14.00 siatka pań Chiny – Serbia nPremium3 HD
    17.15 – 18.45 ręczna pań: Dania – Szwecja nPremium HD

29 LIPCA
    12.15 – 14.00 kosz panów: Brazylia – Australia nPremium4 HD
    17.15 – 18.45 ręczna panów: Hiszpania – Serbia nPremium HD
    22.15 – 23.45 ręczna panów: Węgry – Dania nPremium3 HD

30 LIPCA
    10.00 – 11.45 kosz pań: Chiny - ??? nPremium4 HD
    12.30 – 14.00 siatka pań Serbia – Korea nPremium3 HD
    17.15 – 18.45 ręczna pań: Francja – Hiszpania nPremium HD

31 LIPCA
    10.00 – 11.45 kosz panów: Chiny - ??? nPremium4 HD
    12.15 – 13.45 ręczna panów: Korea – Węgry nPremium3 HD
    21.00 – 22.45 kosz panów: Francja – Argentyna nPremium HD

1 SIERPNIA
    10.30 – 12.00 siatka pań Dominikana – Japonia nPremium4 HD
    15.30 – 17.30 nożna panów: Brazylia – Nowa Zelandia nPremium HD
    20.30 – 22.00 ręczna pań: Hiszpania – Dania nPremium3 HD

2 SIERPNIA
    12.15 – 14.00 kosz panów: Chiny – Angola nPremium4 HD
    20.30 – 22.00 ręczna panów: Serbia – Dania nPremium3 HD
    22.15 – 23.45 ręczna panów: Szwecja – Islandia nPremium HD

3 SIERPNIA
    12.15 – 14.00 kosz pań: Rosja – Australia nPremium4 HD
    15.30 – 17.30 nożna pań: ź finału nPremium HD
    22.15 – 23.45 ręczna pań: Dania - Norwegia nPremium3 HD

4 SIERPNIA
    13.00 – 15.00 nożna panów ź finału nPremium4 HD
    18.00 – 20.00 nożna panów ź finału nPremium3 HD
    22.15 – 23.45 ręczna panów: Węgry – Hiszpania nPremium HD

5 SIERPNIA
    10.00 – 11.45 kosz pań: Rosja - ??? nPremium4 HD
    12.30 – 14.00 siatka pań Chiny – Korea nPremium3 HD
    22.15 – 23.45 ręczna pań: Dania – Francja nPremium HD

6 SIERPNIA
    20.45 – 22.45 nożna pań: ˝ finału. nPremium4 HD

7 SIERPNIA
    14.30 – 16.00 ręczna pań ź finału nPremium4 HD
    17.15 – 19.00 kosz pań ź finału nPremium3 HD
    22.00 – 23.30 siatka pań ź finału nPremium HD

8 SIERPNIA
    15.30 – 17.30 ręczna panów: ź finału nPremium4 HD
    21.30 – 00.30 boks panów: ź finału lub 22.30 – 00.30 ręczna panów ź finału nPremium HD

9 SIERPNIA
    18.00 – 19.30 ręczna pań ˝ finału nPremium HD
    20.30 – 22.00 siatka pań ˝ finału nPremium4 HD
    22.00 – 00.00 kosz pań ˝ finału nPremium3 HD

10 SIERPNIA
    16.00 – 17.10 pływanie synchroniczne finały drużynowe nPremium4 HD
    18.00 – 19.30 ręczna panów: ˝ finału (Możliwa dogrywka) nPremium3 HD
    21.30 – 00.00 boks panów: ˝ finału lub 22.00 – 00.00 kosz panów: ˝ finału (jeśli nie grają USA) nPremium HD

11 SIERPNIA
    14.30 – 16.45 gimnastyka artystyczna finały indywidualne nPremium3 HD
    18.00 – 20.00 kosz pań: o 3 miejsce nPremium4 HD
    22.00 – 00.00 kosz pań finał nPremium HD

12 SIERPNIA
    12.00 – 14.00 ręczna panów: o 3 miejsce nPremium4 HD
    14.30 – 16.30 boks panów, finały nPremium HD
    16.00 – 18.00 kosz panów finał (jeśli nie grają USA) nPremium3 HD
    W TVP również, ale planu jeszcze nie ma

Legionista Awatar chajtgr
    To enka też ma igrzyska ? Kto tam będzie komentował Salak,Ryczel i Jagoda ?

Wieczny Łowca Awatar Pan Artysta
    hokeiści jadą ?
    Czas kończyć z baranami na forumce

Legionista Awatar capital
    Nie jadą ani hokeiści ani hokeistki.

Z drużynowych to chyba tylko siatkarze będą.
    Ostatnio edytowane przez capital ; 03-07-2012 o 00:24
    Na wieki wieków
    LEGIA!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez chajtgr Zobacz posta
    To enka też ma igrzyska ? Kto tam będzie komentował Salak,Ryczel i Jagoda ?
    Ale co to mają za prawa , jakieś ścieki i bez Polaków. Tvp i eurosport wystarczy
    Ostatnio edytowane przez Senator ; 03-07-2012 o 08:59

Legionista Awatar chajtgr
    E to dobrze bo już myślałem, że trza się będzie męczyć z tymi komentarzynami

Legionista
    No właśnie sam się zdziwiłem... Ale nic Polaków nie pokażą na szczęście.
    Ciekawe czy będzie coś takiego jak bło w Pekinie, jakieś Eurovision czy coś - ja na tym oglądałem w Belgii 2 pierwsze dni tamtych IO, ciekawe jak będzie teraz, nie powiem, przydatna opcja, szczególnie bez polskiej TV. A plus taki, że super jakość i brak Jońców itd.

Legionista Awatar maatek
    Cytat Zamieszczone przez Adqs Zobacz posta
    No właśnie sam się zdziwiłem... Ale nic Polaków nie pokażą na szczęście.
    Ciekawe czy będzie coś takiego jak bło w Pekinie, jakieś Eurovision czy coś - ja na tym oglądałem w Belgii 2 pierwsze dni tamtych IO, ciekawe jak będzie teraz, nie powiem, przydatna opcja, szczególnie bez polskiej TV. A plus taki, że super jakość i brak Jońców itd.
    Pewnie chodzi Ci o to:

http://www.eurovisionsports.tv/eurov...ite/index.html

W Pekinie, w Vancouver równiez był wybór dyscyplinami - chyba wszystko, co sie działo można było na zywo pooglądać, bez komentatorów, jedynie głos z trybun, areny itp. Zanosi się na to, że z IO w Londynie będzie tak samo
    „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
    Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
    Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
    Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez maatek Zobacz posta
    Pewnie chodzi Ci o to:

http://www.eurovisionsports.tv/eurov...ite/index.html

W Pekinie, w Vancouver równiez był wybór dyscyplinami - chyba wszystko, co sie działo można było na zywo pooglądać, bez komentatorów, jedynie głos z trybun, areny itp. Zanosi się na to, że z IO w Londynie będzie tak samo
    Super, szukałem i znalazłem jeszcze NBC i trzeba będzie z proxy śmigać jesli to by nie działało, bo jest napisane, że in your country.... , ciekawe jak to w Belgii będzie wygladało, niemniej zapamiętam stronę, dzięki.

Legionista Awatar Somebody

Legionista
    Czy skład jest już zamknięty, czy w jakichś jeszcze dyscyplinach sportowych walczą o olimpijskie kwalifikacje ?

Legionista Awatar Domino KG(L)
    Cytat Zamieszczone przez Czcibor Zobacz posta
    Czy skład jest już zamknięty, czy w jakichś jeszcze dyscyplinach sportowych walczą o olimpijskie kwalifikacje ?
    Dziś w Białogardzie (woj. zachodniopomorskie) odbywa się Mityng Przedolimpijski.Panie rywalizować będą w następujących konkurencjach: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 ppł., 3000 m z przeszkodami, w skoku w dal, w trójskoku, w skoku wzwyż i rzucie oszczepem. Natomiast konkurencje panów to: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 400 ppł., 3000 m z przeszkodami, w skoku w dal, w trójskoku i rzucie oszczepem. Być może odbędzie się również skok o tyczce pań. Zawody rozpoczną się o godz. 18.00 skokiem w dal kobiet, w którym wystartują Teresa Dobija (w roku ubiegłym 6,78 m w Białogardzie) i Anna Jagaciak. Pozostałe konkurencje rozpoczną się o godz. 19.00. Ciekawie będzie wyglądała rywalizacja w biegu na dystansie 400 m panów. Trzej najlepsi na bieżni białogardzkiej pojadą do Londynu!!! Trener Lisowski ma już trzech pewnych zawodników do sztafety 4x400 m i o trzy pozostałe miejsca w Białogardzie walczyć będą inni czołowi biegacze na tym dystansie.
    SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Legionista Awatar ArtuRDZ
    Szanse na występ w Igrzyskach mają jeszcze Rogowska, Tymińska i Wojciechowski.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez ArtuRDZ Zobacz posta
    Szanse na występ w Igrzyskach mają jeszcze Rogowska, Tymińska i Wojciechowski.
    A dlaczego Rogowska i Wojciechowski nie mają kwalifikacji? Jakieś kontuzje?

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
    A dlaczego Rogowska i Wojciechowski nie mają kwalifikacji? Jakieś kontuzje?
    nie uzyskali minimum krajowego , mają czas do 30.07

Uprawnienia umieszczania postów