Strona 3 z 59 PierwszyPierwszy 12345671353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 1770

Wątek: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Legionista Awatar Raffels
    Wojciechowski dostal jednak dzika karte i jedzie na IO. I bardzo dobrze, od razu powinni mu ja dac jako mistrzowi swiata. Nie raz juz byly takie przypadki, ze ledwo kwalifikujacy sie zawodnicy zdobywali medale. A mozliwosci Pawel ma duze.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Benek
    To już chyba było pewne od dawna. Też się ciesze, że jedzie ale m,imo wszytsko uważam, że powinien osiągnąć minimum...
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar midzi
    Przy takiej nędzy medalowej jaka się zapowiada to jedyny słuszny ruch.

Legionista Awatar Benek
    Skąd ten pesymizm??
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar midzi
    Nie pesymizm, a realizm.

Legionista Awatar Benek
    Myślę, że się miło zaskoczysz
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

To że Wojciechowski jedzie jest jak najbardziej słuszną decyzją, choć myślałam, że jeśli nie wypełnił minimum to po prostu nie dostanie dzikiej karty. Ma potencjał i to że nie udało mu się osiągnąć minimum nie musi o niczym świadczyć. Jeśli chodzi o nasze szanse medalowe to najbardziej liczę na Siatkarzy, którym kibicuję już od wielu lata
    Cieszmy się z małych rzeczy bo wzór na szczęście w nich zapisany jest

Legionista Awatar midzi
    Można już się zakładać, że więcej niż 6-9 medali nie zdobędziemy, a nawet 8-9 to może być za dużo jak na naszą obecną kadrę.

Legionista Awatar Mini
    Cytat Zamieszczone przez nicole91 Zobacz posta
    To że Wojciechowski jedzie jest jak najbardziej słuszną decyzją, choć myślałam, że jeśli nie wypełnił minimum to po prostu nie dostanie dzikiej karty.
    Jakby wypełnił minimum to na co by mu ta dzika karta była

Czerwona kartka
    Dzika karta należała mu się za zasługi. Dla sportowca występ na Igrzyskach to najważniejsze wydarzenie w sportowej karierze. Chciałbym być miło zaskoczonym i zobaczyć medalowy występ w jego wykonaniu, ale w tak krótkim czasie zbudować formę jest niezwykle trudno.

Legionista
    W skrócie. Na IO mogą jechać dwie dziewczyny. Wiadomo, że pierwszą była Majka a co do drugiej były nieścisłości...Związek ustalił wstepnie, że będa brane wyniky z czterech ostatnich wyścigów PŚ.Wszytsko byłoby okej gdyby nie fakt, że Gorycka nie ma ukończone 23 lat i nie może brać udziału w tych zawodach...Następnie Zarząd ustalił z trenerem Goryckiej (Andrzej Piatek0były trener Włoszczoskiej a teraz Pauliny), że na IO pojedzie Paulina jeżeli na MP wygra z Dawidowicz przynajmniej z przewagą 1 minut!!!!!!!!!! NO ale jak się okazało, Dawidowicz w ogóle nie przyjechała na MP(Paulina zdobyła złoto) . Zarząd zaczął tłumaczyć się tym, że nie było takich ustaleń....

Najgorsze w tym wszytskim jest, że dziewczyny cierpią na tym, iż Zarząd prowadzi prywatną wojnę z trenerem Piatkiem....
    PZKol nie pierwszy raz sie wyglupia.
    W zeszlym roku rzucila mi sie podczas TdP w oczy informacja, ze Wloszczowska (chyba mama Mai) ubierala reprezentacje Polski. To by w jakis sposob tez dawalo do zrozumienia, czemu prywatne zatargi miedzy Andrzejem Piatkiem a Maja Wloszczowska maja przelozenie na decyzje PZKol. Ten zwiazek jest jeszcze gorzej zarzadzany niz PZPN.

Dla przykladu - Sylwester Szmyd (obecnie czynny zawodowo jest tylko jeden kolarz ktory ukonczyl wiecej Wielkich Tourow niz Sylwek) co raz byl informowany, ze do kadry narodowej sie nie zalapie, bo nie startowal w MP.
    Jak wystartowal, to sie dowiedzial, ze jakiegos wniosku formalnego nie dopelnil.

Ten sam zwiazek uznal, ze kolarki nominowane do kadry wogole w MP startowac nei musza.
    :rzyg:

Zastanawiam sie ile medali przywiaza zeglarze.
    Siatkarze ze zlotem - to bylaby bomba!
    Lekkoatleci?
    Sporty walki (zapasy,judo?)
    Kajaki i wiosla
    szermierze
    Radwanska (jak bedzie miala takie szczescie jak podczas Wimbledonu, kiedy mocne rywalki zostaly sprzatniete przez te z nizszej polki).

Troche tych medali mozna zdobyc.
    Nie sadze, zeby te IO byly specjalnie gorsze od Pekinskich
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Benek
    Ja liczę na wszytskie dyscypliny wodne Kajakarze górscy, Kuszniereiwcz, Klepacka...
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar ZwolSon
    Mnie z kolei najbardziej interesować będzie kto wygra w BMX http://www.youtube.com/watch?v=XXIDYn4H_1A . Polacy prędko nie będą reprezentować nas w tym sporcie, ale z racji zainteresowań czekam na finały.
    Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Stawiam na polskich wioślarzy i siatkarzy.

Legionista Awatar Benek
    "W poniedziałek przed południem dokonano losowania olimpijskiego turnieju badmintona.

Polscy zawodnicy nie byli rozstawieni, nie mogli więc liczyć na ominięcie w pierwszej fazie turnieju groźnych rywali.
    Jako pierwszy swojego przeciwnika poznał Przemek Wacha. Zmierzy się z rozstawionym z numerem 4 byłym mistrzem świata Chińczykiem Chen Jinem, z którym ma ujemny bilans dotychczasowych spotkań 0:3. Na pocieszenie pozostaje fakt, że Polak zdołał raz urwać Chińczykowi seta. Losowanie Wachy trudno uznać za pomyślne: grup było 16, więc w kilku innych można było napotkać słabszych (zapewne nie tylko teoretycznie, lecz również praktycznie) rywali niż kandydat do medalu, a może i złota — Chen Jin.
    Kamila Augustyn została dolosowana do rozstawionej z numerem 5 Dunki Tine Baun, która także jest zaliczana do faworytek do medali. Wprawdzie Kamila może pokusić się o zwycięstwo nad trzecią zawodniczką grupy G — Anastazją Prokopienko (Rosja), ale o wyjście z grupy będzie ciężko (w singlu awansuje jedna zawodniczka).
    Losowanie Polaków w grach podwójnych jest nieco bardziej obiecujące. Wprawdzie debel Adam Cwalina/ Michał Łogosz ma w grupie bardzo silnych rywali, zwłaszcza z Korei (Ko Sung Hyun / Yoo Yeong Seong, 4) i Indonezji (Mohammad Ahsan / Bona Septano), również aspirujących do medali, ale mikst Robert Mateusiak/ Nadia Zięba nie trafił na pewno do "grupy śmierci". Zico i Nadia mają jednak w grupie rywali, z którymi ich bilans przedstawia się ujemnie (1:2 z Duńczykami, 0:2 z Japończykami). Na pewno jednak mają dużą szansę na rewanż.
    "

A miałem nadzieje, że Wach coś ugra...
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Gintleman Awatar księciuniu

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Posrało ludzi z tą poprawnością polityczną do reszty :

Greczynka Voula Papachristou została wycofana z reprezentacji na igrzyska w Londynie - poinformował szef misji olimpijskiej tego kraju Isidoros Kouvelos. To kara za rasistowski komentarz, jaki lekkoatletka zamieściła na swoim koncie na Twitterze.
    23-letnia Papachristou, która specjalizuje się w trójskoku, napisała na Twitterze, że "przy takiej liczbie imigrantów z Afryki w Grecji, przynajmniej komary z Zachodniego Nilu jedzą domowe jedzenie". Wpis od razu wywołał falę negatywnych komentarzy. Zawodniczka szybko go skasowała i przeprosiła.

- Proszę o wybaczenie moich przyjaciół i innych sportowców, jeśli moje zachowanie ich uraziło. Przepraszam też wszystkich kibiców. Igrzyska były moim marzeniem. Przez lata robiłam wszystko, by znaleźć się w Londynie - powiedziała Papachristou.

Koniec z igrzyskami

Jednak Grecki Komitet Olimpijski podjął decyzję o usunięciu zawodniczki ze składu reprezentacji. - Popełniła błąd, a za nie trzeba płacić. Nie uszanowała podstawowych wartości olimpijskich i niestety nie wystąpi na igrzyskach - wytłumaczył postanowienie Greckiego Komitetu Olimpijskiego Kouvelos.

Giorgos Pomaski, trener zawodniczki, stwierdził, że decyzję zaakceptuje, ale wydaje mu się, że to zbyt surowa kara za "dowcip spod budki z piwem".

Politycy domagali się rezygnacji

Usunięcia zawodniczki z reprezentacji domagali się m.in. politycy, w tym przedstawiciel jednej z rządzących partii.

Papachristou to młodzieżowa mistrzyni Europy w trójskoku z Kowna (2009) i z Ostrawy (2011). W MŚ juniorów w Bydgoszczy w 2008 roku wywalczyła w tej konkurencji brąz. Na ME seniorów rozgrywanych na przełomie czerwca i lipca w Helsinkach zajęła 11. miejsce.

Czerwona kartka
    Nie tyle rasistowska wypowiedź, co nie odpowiadająca greckiej wizji świata. W Helladzie tematem tabu jest mówienie, że istnieją tam jakieś mniejszości narodowe czy etniczne. Wszyscy tam to Grecy i już

Legionista Awatar Jaco
    Zakazy beda dla wystepujacych w bialych strojach.: wymioty:
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Kempes
    Dziś zaczyna się piłeczka - rozkład jazdy:

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...y-london.shtml

Szkoda że Brazylia gra w trakcie Legii
    Ostatnio edytowane przez Kempes ; 26-07-2012 o 15:05
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar chajtgr
    No turniej piłkarski zapowiada się ciekawie.Brazylia i Hiszpania mają mocne paki.Ciekaw jestem też postawy brytyjczyków.Groźne będą pewnie zespoły z Ameryki(Meksyk i Urugwaj).

Legionista
    Radwanska Ula z Mona Barthel
    e: Cibulkowa i Hantuchowa z Radwanskimi
    Droga Kubota do 1/4:
    Simon/Kukuszkin i Seppi/Young/Dodig/Del Potro
    Fyrstenberg/Matkowski-Ferrer/Lopez
    Ostatnio edytowane przez Adqs ; 26-07-2012 o 13:20

Legionista Awatar Bootleg
    podczas poprzednich igrzysk w Pekinie na jakiejś stronie była fajna rozpiska kiedy będą uczestniczyć Polacy, data transmisji - dyscyplina - nazwisko naszego reprezentanta/reprezentantki. Kojarzy ktoś coś takiego? Szukałem czegoś na podobę dotyczącego obecnych igrzysk ale nigdzie nie znalazłem
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar midzi
    No to Urszula pograła. Serenka w drugiej rundzie

Legionista Awatar Benek
    Jest plan transmisji i każdego dnia masz info kto z polaków startuje.

http://sport.tvp.pl/inne/imprezy/igr...ji-tvp/8031331
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Bootleg
    ok dzięki za link tego szukałem btw musieli nie dawno to zrobić bo zagladałem na stronę tvp i nie było tego; bądź też pokracznie szukałem
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Benek
    mam to od tygodnia w zakładce Ulubione NO ale od czego jest forum
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Czerwona kartka
    Jest gdzieś transmisja łucznictwa? o 10 się zaczyna...

mam trzy stacje które pokazują IO i na każdej z nich zamiast na żywo dać łucznictwo to oni wolą pokazywać powtórki piłki noznej....

Czerwona kartka
    No łucznictwo zbyt widowiskowym sportem nie jest, a telewizje muszą jakoś na reklamach zarobić.

Legionista Awatar Jaco
    Jakies linki do ogladania na netbooku z Androidem mozna prosic?
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Uprawnienia umieszczania postów