Strona 31 z 32 PierwszyPierwszy ... 21272829303132 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 930 z 933

Wątek: Siatkówka

Legionista Awatar dzikus911
    dysonuje ktoś streamem do polsatu sport???

Cytat Zamieszczone przez dzikus911 Zobacz posta
    dysonuje ktoś streamem do polsatu sport???
    Jak chcesz obejrzeć mecz z Holandią to tutaj

http://strims.world/Liga+Extra.php

Legionista
    Polki rozpoczęły w bardzo dobrym stylu turniej kwalifikacyjny wygrywając z Portoryko 3:0. Były o klasę lub dwie klasy lepsze - jedynie przestój w drugiej połowie drugiego seta spowodował problemy - udało się go jednak uratować na przewagi (w pewnym momencie było 24:21 dla Porotykanek). Dziś Tajlandia, a jutro bój z Serbią.

Tymczasem u mężczyzn nie jest ta różowo. Przegraliśmy z Brazylią, a w tym samym czasie Francja w cuglach ograła USA. Oczywiście to tylko mecze towarzystkie.
    Ponadto, Leon zabrał w praktyce miejsce Bednorzowi. Najlepsza była przyczyna decyzji - a mianowicie Bednorz był długi czas poza drużyną. No tak jakby Leon w niej był i zgrywał się z resztą w ostatnich latach.... Ciekawe, czy czysto sportowo ta drużyna będzie dobrze funkcjonować, bo przy tak drużynowym sporcie nie jest to do końca pewne. O kwestiach wiadomych już wszystko zostało tu napisane.
    Decyzja o odpuleniu Kochanowskiego też mocno kontrowersyjna. Oczywiście jest mniej doświadczony od Nowakowskiego, ale pozbawiamy się na pewno jednej rzeczy - bardziej różnorodnego serwisu. Kochanowski chyba najlepiej serwuje w naszej kadrze mocną zagrywkę z wyskoku. Przecież sety tak już wygrywał i to będąc pod presją.
    Ostatnio edytowane przez Barto(L)d ; 03-08-2019 o 12:19

Legionista Awatar R.
    Bednorz a nie Bednarz...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Dzięki! Literówka, nie błąd merytoryczny. Mam chyba dysgrafię klawiaturową - myślę "O", naciskam "A"

Legionista Awatar R.
    Spoko, mam po prostu fobię na poprawność pisania rodzimych sportowców.

Legionista
    Poprawiasz innych a sam nie wiesz co piszesz.
    Sprawdź sobie co znaczy słowo fobia.

Aby nie rozmyć, bardzo lubię Vitala Heynena, uważam go obecnie za najlepszego trenera na świecie, ale forma zawodników składu podstawowego jakoś nie porywa, oby oszczędzanie najlepszych w Lidze Narodów, nie odbiło się czkawką i o awans na Olimpiadę będą grać zawodnicy najnormalniej w świecie nie ograni.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Poprawiasz innych a sam nie wiesz co piszesz.
    Sprawdź sobie co znaczy słowo fobia.

Aby nie rozmyć, bardzo lubię Vitala Heynena, uważam go obecnie za najlepszego trenera na świecie, ale forma zawodników składu podstawowego jakoś nie porywa, oby oszczędzanie najlepszych w Lidze Narodów, nie odbiło się czkawką i o awans na Olimpiadę będą grać zawodnicy najnormalniej w świecie nie ograni.
    Ostatnie uniesienie, przynajmniej na jakiś czas, przeżyłem w tym temacie kilka chwil temu, jak nasze chłopaki zdobyły brąz w LN.
    Teraz mam ich w jak najgłębszym poważaniu. Tak jak w piłce, za czasów mudzina z Polonii czu Guerreiro (niby Nasz, ale nie aż tak Nasz).
    Żaden nie otworzył japy, że to skurwienie. I do żadnego już nie muszę czuć sympatii.

Legionista
    Mi też się to nie podoba, tym bardziej że LN pokazała że mamy mnóstwo utalentowanych zawodników, którzy pokazali że zasługują na szansę. A na turnieju Wagnera, Leon i Kubiaka zagrali fatalnie, sam Kubiak przyznał że grając z nim w składzie graliśmy w 5, a ja dodam że grając z Leonem, to graliśmy w 4 przeciwko Brazylii.

Legionista
    To się niezmiernie cieszę, że kolega właściwie reaguje, serio.
    Więc po co wykazywać jakiekolwiek oznaki zmartwienia o awanse?
    Niech dostają łomot na każdym szczeblu.
    Nawiązując do klasyka, jest zbrodnia, powinna być kara.

Legionista
    Ja patrze na to inaczej, kibicuję drużynie, bo ci chłopcy na to zasługują, ale mam nadzieję że Leon będzie najgorszy na boisku i kilka osób zrozumie że nie tędy droga. Boję się że osoba Leona może rozwalić atmosferę w drużynie, fatalny pomysł z tym Leonem, ale drużynie kibicuję, Leonowi już nie.

Legionista
    No dobra, co kto lubi.

Z Holandią można obejrzeć na streamie polsatu

Legionista
    Z taką grą to może być ciężko o IO, wyjściowy skład bardzo słabo zagrał, na czele z Leonem, mam nadzieję że facet już nie wstanie z ławki. Martwi słaba forma Kubiaka, a to niby on i Leon miał ciągnąć grę, mam nadzieję że trener nie przekombinował, oszczędzał czołowych graczy, a może się okazać że im meczy brakuje rozegrany aby wejść na odpowiedni poziom. Samym treningiem w Zakopanem i tymi ostatnimi meczami granymi ostatnio to chyba w rytmu meczowego i formy nasze gwiazdy nie złapały. Mecz ciągnęli od płowy faceci którzy grali w LN głównie, czyli rezerwowi, a gwiazdy na ławie. Miał być szczyt formy, a według mnie daleko od szczytu formy, jutro z Francją będzie zajebiście ciężko, no ale trzeba popatrzeć co oni wieczorem pokażą.

Z taką grą to może być ciężko o IO, wyjściowy skład bardzo słabo zagrał, na czele z Leonem, mam nadzieję że facet już nie wstanie z ławki. Martwi słaba forma Kubiaka, a to niby on i Leon miał ciągnąć grę, mam nadzieję że trener nie przekombinował, oszczędzał czołowych graczy, a może się okazać że im meczy brakuje rozegrany aby wejść na odpowiedni poziom. Samym treningiem w Zakopanem i tymi ostatnimi meczami granymi ostatnio to chyba w rytmu meczowego i formy nasze gwiazdy nie złapały. Mecz ciągnęli od płowy faceci którzy grali w LN głównie, czyli rezerwowi, a gwiazdy na ławie. Miał być szczyt formy, a według mnie daleko od szczytu formy, jutro z Francją będzie zajebiście ciężko, no ale trzeba popatrzeć co oni wieczorem pokażą.
    Mądrego to miło posłuchać

Legionista Awatar R.
    No i Francja rozbita, snorri trochę się twoje przewidywania nie sprawdziły.
    Zresztą dziwię się pisaniu o słabym meczu z Tunezją, który był notabene jednostką treningową, graną nie na 100%.
    Ostatnio edytowane przez R. ; 10-08-2019 o 15:33

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez klochxx Zobacz posta
    Mądrego to miło posłuchać
    tiaaa

Legionista
    Zapisywać, robić skriny

Legionista Awatar Runi
    Perfekcyjny mecz.
    Poziom na dzień dzisiejszy nieosiągalny dla żadnej z reprezentacji.

Legionista Awatar R.
    A dzisiaj póki co jest dramat...

Legionista
    Może się obudzą, 2 asy Leona, a już pisałem, że mnie irytuje.

e: No i mamy Igrzyska
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 11-08-2019 o 15:10

Legionista
    Gramy to co graliśmy przez cały turniej Wagnera i i z Tunezją, z Holandia fenomenalnie, a dzisiaj powrót do tego grania jakie jest od kilu meczy. Ale dobrze jest olimpiada, można spokojnie szykować, a na ME mam nadzieje że więcej gry dostaną zawodnicy którzy tak dobrze pokazali się w LN.

Legionista
    Straszny malkontent i pesymista z Ciebie

Legionista Awatar R.
    Gramy to co graliśmy przez cały turniej Wagnera i i z Tunezją, z Holandia fenomenalnie, a dzisiaj powrót do tego grania jakie jest od kilu meczy. Ale dobrze jest olimpiada, można spokojnie szykować, a na ME mam nadzieje że więcej gry dostaną zawodnicy którzy tak dobrze pokazali się w LN.
    Ale wczorajszy mecz jakoś skomentujesz czy nie pasuje do tezy?
    Memoriał Wagnera to był turniej towarzyski i etap przygotowań do meczu z Francją, który wyszedł perfekcyjnie.
    Nam zawsze takie słabsze ale silnie fizycznie drużyny nie leżały. Tutaj pewnie doszedł stres i jakieś rozluźnienie po wczorajszym meczu bo widać było, że grają strasznie spięci.
    Ostatnio edytowane przez R. ; 11-08-2019 o 16:06

Patrząc na jakość, potencjał tego zespołu, mnóstwo młodych czekających na swoje szanse i wykorzystujących je, uważam, że na olimpiadę jedziemy po złoto i tylko po złoto.
    Nie wolno tylko pójść na żywioł i uwierzyć, że młodzi to udźwigną. Jeszcze nie udźwigną. Utrzymać mieszankę doświadczenia i młodości i jedziemy po ZŁOTO.

Legionista Awatar Stout
    Weź coś na zgagę.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Ale wczorajszy mecz jakoś skomentujesz czy nie pasuje do tezy?
    Memoriał Wagnera to był turniej towarzyski i etap przygotowań do meczu z Francją, który wyszedł perfekcyjnie.
    Nam zawsze takie słabsze ale silnie fizycznie drużyny nie leżały. Tutaj pewnie doszedł stres i jakieś rozluźnienie po wczorajszym meczu bo widać było, że grają strasznie spięci.
    Uważam Heinena za najlepszego trenera na świecie i bardzo go lubię, skomentowałem mecz wczorajszy że był fenomenalny i nie mam zamiaru deprecjonować osiągnięcia, plan zrealizować się udało, ja uważam że po za wczorajszym meczem, pozostałe mecze były poniżej poziomu. Dlatego podzieliłem się wątpliwościami i obawami po meczu z Tunezją, a przed meczem z Francją, w przeciwieństwie to całej gromady ekspertów która się tutaj pojawiła po meczu z Francją, aby mi "dowalić" . Jest awans i jest zajebiście, moim skromnym zdaniem jednak forma nie była optymalna, jednak mecz z Francją fenomenalny, dlatego Heinen jest według mnie najlepszym trenerem na świecie i oby był u nas jak najdłużej. Mamy fenomenalne pokolenie siatkarzy, dlatego drażni mnie Leon w kadrze, który zagrał przyzwoicie jedynie z Francją pozostałe mecze jakie w tej kadrze zgrał to był dramat.
    Czekam na to aby Heinen w PS lub ME dał pograć cichym bohaterom z LN. Tyle.

Legionista
    Mamy fenomenalne pokolenie siatkarzy, dlatego drażni mnie Leon w kadrze, który zagrał przyzwoicie jedynie z Francją pozostałe mecze jakie w tej kadrze zgrał to był dramat.
    Wymień proszę te jego mecze o jakąś stawkę w kadrze

Legionista
    Mecze o stawkę: Tunezja - porażka, Słowenia - kiepsko, Francja - przyzwoicie, mecze towarzyskie też były fatalne w zasadzie wszystkie. Nie pisze że to słaby siatkarz, ale uważam że póki co nie dał argumentu aby uważać że bez niego nie damy sobie rady. Wręcz przeciwnie.

Uprawnienia umieszczania postów