Strona 30 z 30 PierwszyPierwszy ... 202627282930
Pokaż wyniki od 871 do 900 z 900

Wątek: Siatkówka

Legionista
    I git )

Legionista Awatar Ivan Drugi
    https://twitter.com/FIVBVolleyball/s...CnId%2C3091538 Jak to mawiał Pudzian tanio skóry nie sprzedają .
    Ostatnio edytowane przez Ivan Drugi ; 12-07-2019 o 12:30

Legionista Awatar Somebody
    Powiem szczerze, że tak jak kiedyś człowiek wahał się między ręczną a siatkówką, tak teraz po emocje zdecydowanie lepiej zasiadać przed telewizorem właśnie dla siatkarzy. Meczu z Brazylią nie widziałem, natomiast wczoraj poza pierwszym setem wyglądaliśmy po prostu fenomenalnie.

Oglądając ich wcześniej spodziewałem się, że bez walki się nie poddadzą, ale gdyby ktoś powiedział mi, że rozklepiemy zarówno podstawową kadrę Brazylii jak i podstawowy skład Iranu rezerwami, to raczej bym mu nie uwierzył. Jeśli Amerykanie podejdą do swojego meczu z Rosją na poważnie, to przynajmniej srebro jest spokojnie w naszym zasięgu

Legionista Awatar b.
    Mamy w siatce kłopot bogactwa i naprawdę bardzo zdolną młodzież, tym bardziej wkurwia mnie, że jakiś farbowaniec Leon będzie komuś zabierał miejsce w kadrze.

Legionista Awatar Tomereek
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Mamy w siatce kłopot bogactwa i naprawdę bardzo zdolną młodzież, tym bardziej wkurwia mnie, że jakiś farbowaniec Leon będzie komuś zabierał miejsce w kadrze.
    Mam tak samo. Najgorsze, że 99% ludzi temu przyklaskuje. Co za czasy... W każdym razie odbijam w sierpniu od tej kadry. Mnie już nie będą reprezentować
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Cytat Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
    Mam tak samo. Najgorsze, że 99% ludzi temu przyklaskuje. Co za czasy... W każdym razie odbijam w sierpniu od tej kadry. Mnie już nie będą reprezentować
    Też przeciw obecności Leonaw kadrze ale poza Kubańczykiem będzie jeszcze w tej reprezentacji wielu ciężko pracujących na szansę gry dla Polski chłopaków. Dlaczego mieli by mnie nie reprezentować? To przecież nie ich wina.

Legionista Awatar Jaco
    Tymczasem nasi dzielni chłopcy uniwersjadowcy ograli dziś 3:2 rusków i są w finale.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    https://twitter.com/FIVBVolleyball/s...CnId%2C3091538 Jak to mawiał Pudzian tanio skóry nie sprzedają .
    https://twitter.com/i/status/1149454995604963328 też niczego sobie hehe
    nie mogę znaleźć akcji co wcześniej pisałem w czasie meczu

e:
    Kiurwa to to ehhlekka zamota to to na 12:10
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 12-07-2019 o 14:51

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    https://twitter.com/i/status/1149454995604963328 też niczego sobie hehe
    nie mogę znaleźć akcji co wcześniej pisałem w czasie meczu

e:
    Kiurwa to to ehhlekka zamota to to na 12:10
    Zapewne chodzi o tę akcje: https://twitter.com/FIVBVolleyball/status/1149544438697361408?

Legionista
    Tak tak tak Dzięki B. to to kiurwa

Czyli według Ciebie który taki super, że mógłby wybiegać w pierwszej szóstce obok Kubiaka?
    No chyba, że Kubiaka też olać skoro mamy taką zdolną młodzież.

Cytat Zamieszczone przez klochxx Zobacz posta
    Czyli według Ciebie który taki super, że mógłby wybiegać w pierwszej szóstce obok Kubiaka?
    A na ostatnich Mistrzostwach Świata Leon grał?

Mnie też od sierpnia nie będzie interesować ta kadra, będzie mi obojętna.

Legionista
    Ty tak serio? Mi się będzie ciężko oglądać i klaskać jak przebije Murzyn. Ja wiem, że będzie oklaskiwany na salach ale po co?

I proszę nie wyjeżdżać z Olisadebe bo mam to samo.

Legionista Awatar b.
    Naucz się czytac ze zrozumieniem i wtedy pogadamy.

Naucz się czytac ze zrozumieniem i wtedy pogadamy.
    Przeczytałem jeszcze raz. Kłopot bogactwa mówisz, daj mi jedno nazwisko przyjmującego który obok Kubiaka może wyjść w pierwszej szóstce 1/2 finału IO i sobie poradzi?

Z resztą tak mamy szeroką kadrę, że po kontuzji Kurka to właśnie Leon jest szykowany na 1 młota w najważniejszych meczach sezonu. Rzucisz nazwiskiem kto ma według Ciebie być 1, a kto 2 atakującym w kwalifikacjach do IO? Takie bogactwo mamy. Muzaj? Konarski? Czy też Wlazłego namówimy do powrotu?

Wiem, że nie nasz. Wiem, że czarny ale piszmy jak wygląda sprawa i nazywajmy sprawy po imieniu.
    Ma nie grać, bo jest nie nasz, a nie, że ma nie grać, bo blokuje miejsce, niby komu? Śliwce, Kwolkowi? Bez jaj.
    Ostatnio edytowane przez klochxx ; 12-07-2019 o 22:33

Legionista
    Przeczytałem jeszcze raz. Kłopot bogactwa mówisz, daj mi jedno nazwisko przyjmującego który obok Kubiaka może wyjść w pierwszej szóstce 1/2 finału IO i sobie poradzi?

Z resztą tak mamy szeroką kadrę, że po kontuzji Kurka to właśnie Leon jest szykowany na 1 młota w najważniejszych meczach sezonu. Rzucisz nazwiskiem kto ma według Ciebie być 1, a kto 2 atakującym w kwalifikacjach do IO? Takie bogactwo mamy. Muzaj? Konarski? Czy też Wlazłego namówimy do powrotu?

Wiem, że nie nasz. Wiem, że czarny ale piszmy jak wygląda sprawa i nazywajmy sprawy po imieniu.
    Ma nie grać, bo jest nie nasz, a nie, że ma nie grać, bo blokuje miejsce, niby komu? Śliwce, Kwolkowi? Bez jaj.
    Ty słyszysz co piszesz?
    Kurek, Wlazły(co se wybiera kiedy ma chęć zagrać) jakoś wszystko bez nich może działać. O czym Ty pie mówisz?

Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Ty słyszysz co piszesz?
    Kurek, Wlazły(co se wybiera kiedy ma chęć zagrać) jakoś wszystko bez nich może działać. O czym Ty pie mówisz?
    Jak mam słyszeć co piszę?

Spróbowałem jeszcze raz. Spacja troszkę dziwnie strzela, plus jest coś pod S.
    Więc słyszę.

Liga Narodów na którą większość drużyn ma wyjebaną nie jest żadnym wyznacznikiem.
    Są Igrzyska Olimpijskie, ktoś przypomni kiedy tam coś zdobyliśmy?
    Rzeczywistość jest taka, że w poważnym meczu przeciwko Brazylii, Francji, Włochom, a i pewnie inni się znajdą to oni są faworytami.

Potrafimy zdobyć MŚ, a i też potrafimy zjebać łatwiejsze by się wydawało ME.
    Ostatnio edytowane przez klochxx ; 12-07-2019 o 23:14

Chcesz nazwisko - Szalpuk, który bardzo dobrze sobie poradził na MŚ. Oj bardzo chcesz przekonać nas tutaj, że czarny w kadrze Polski to bardzo dobry pomysł...

A z tym atakującym co niby Leona szykują, to czasem naprawde warto odstawić Przegląd Sportowy, bo może dużo krzywdy na bani zrobić.

I jak to pisałeś inne kadry mają wy.jebane na Lige Narodów? No tak Brazylia w podstawowym składzie, Iran w Podstawowoym, Amerykanie... faktycznie mają mocno wyjebane. Bardziej bym powiedział, że to my mamy.

"Rzeczywistość jest taka, że w poważnym meczu przeciwko Brazylii, Francji, Włochom, a i pewnie inni się znajdą to oni są faworytami." - pisz dalej, bo im więcej piszesz, zdaje mi się że bardziej jesteś idiotą niż jakimś dziwnym wynalazkiem. To mnie najbardziej rozbawiło(pogrubione)

Bardzo na siłe chcesz nas tu do czegoś przekonać, czyżby czasem nie posiadasz tęczowych poglądów.?
    Ostatnio edytowane przez kamilpanek ; 13-07-2019 o 00:06 Powód: Zmiana

Ten Szalpuk za którego na MŚ wchodził Śliwka, bo nie dawał rady?

Mam gdzieś PS, nie czytam.

LN to nie tylko Final6, to kilka wekendów grania bez przerwy.

Zobaczymy kto będzie faworytem z tymi reprezentacjami w meczach o prawdziwą stawkę. Najbliższa okazja Francja i Włochy na ME.

Jeszcze raz powtórzę, mam w dupie kto będzie grał. Mogę przeliterować, narysować. Nie wiem.

Niestety, ale przegrywamy w finale na uniwersjadzie z Włochami 3:2.
    Ale musze powiedzieć jedno, że włoska widownia to typowe zwierzęta, bezkitu.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez kamilpanek Zobacz posta
    Niestety, ale przegrywamy w finale na uniwersjadzie z Włochami 3:2.
    Ale musze powiedzieć jedno, że włoska widownia to typowe zwierzęta, bezkitu.
    Widownia normalna. Nasi zagrali jak pizdy. Weź to na klatę i nie szukaj wymówek.

Cytat Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
    Widownia normalna. Nasi zagrali jak pizdy. Weź to na klatę i nie szukaj wymówek.
    Gdzie tu widzisz wymówki przygłupie? Potrafisz czytać?

Ty bys pewnie pięknie zagrał nie? Widownia to typowa dzicz i te dwie laski, które siedziały koło środkowe wyjśćia, w strone naszych siatkarzy pokazywały fucki... Ale co ty palancie możesz wiedzieć.

Pierwsze i zarazem ostatnie ostrzeżenie za ubliżanie. Z tymi tekstami rodem z chlewu to na fejsbuki idź.

Legionista Awatar Alek
    Póki co nie wygląda to optymistycznie. Ale nie ma co sie dziwić skoro psujemy nawet serwisy z prędkością 15 na godzine, które lecą w siatkę.

Wpier.dol dziś będzie.

Legionista
    Jest tu jakiś lekarz?

Legionista
    Jak mam słyszeć co piszę?

Spróbowałem jeszcze raz. Spacja troszkę dziwnie strzela, plus jest coś pod S.
    Więc słyszę.

.
    Super mega ihaha

Legionista

Dzieciaki się bawią .

Legionista Awatar Somebody
    Piękna sprawa

Legionista
    coś pięknego

Uprawnienia umieszczania postów