Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 182425262728
Pokaż wyniki od 811 do 826 z 826

Wątek: Siatkówka

Legionista
    W sumie racja. Jak można powiedzieć, że "mieliśmy łatwą drogę do półfinału", skoro na USA i Brazylię trafiliśmy cn w półfinale a z taką Rosją nie spotkaliśmy się wcale

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    W sumie racja. Jak można powiedzieć, że "mieliśmy łatwą drogę do półfinału", skoro na USA i Brazylię trafiliśmy cn w półfinale a z taką Rosją nie spotkaliśmy się wcale
    Rosja i tak by nam odpuściła.

Legionista Awatar Jestem
    Nie śmiem teraz myśleć co będzie w przyszłym roku jak przyjdzie Leon, dzisiejsi młodzi się ostatecznie opierzą i przyjdzie jeszcze ze dwóch utalentowanych młodych. Nadmiar bogactwa tym razem? To naprawdę może być problem ponieważ dzisiejsi "weterani" nie wybierają się na razie na emeryturę!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Rosja i tak by nam odpuściła.
    Ze strachu

PS. Już przestańmy z tym Leonem. Ja tam cały czas liczę, że jakimś cudem nie będzie dla nas grał.
    Ostatnio edytowane przez Barto(L)d ; 01-10-2018 o 19:36

Legionista Awatar Jestem

PS. Już przestańmy z tym Leonem. Ja tam cały czas liczę, że jakimś cudem nie będzie dla nas grał.
    Trudno będzie dowolnemu trenerowi nie powołać najlepszego siatkarza z polskim paszportem do kadry, a to, że on jest najlepszym siatkarzem z polskim paszportem to w "środowisku" się nawet tego nie dyskutuje ponieważ wielu go widzi "najlepszym siatkarzem na świecie". Mi on przeszkadzać nie będzie.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Ba...w historii tego sportu. Michael Jordan siatkówki

Legionista Awatar b.
    Michał Kubiak - uwielbiam gościa. Prawdziwy lider. Zawsze walczący do końca - https://www.youtube.com/watch?v=ZSMB-9Q-0Y4 . Charakterny - https://www.youtube.com/watch?v=9C2-xabVHXI , https://www.youtube.com/watch?v=lXfC-yIFPqo . Do tego grający zajebiście inteligentnie. Czapki z głów, Kapitanie.

Najbardziej podobały mi się wypowiedzi po meczu z USA - żadnej euforii, radości, wszyscy po kolei z grobową miną mówili, że jeszcze nie osiągnęli celu i przyjechali tu po złoto i tylko to się liczy.

Po zakończeniu kariery reprezentacyjnej przez Winiara, Zagumnego i Wlazłego, wydawało się, że ciężko będzie powtórzyć tak wielki sukces jak 4 lata temu. Ci którzy pełnili wówczas drugoplanowe role wypełnili lukę (Kurek [tak, wiem że nie było go w kadrze], Kubiak, Drzyzga), do tego doszła bardzo zdolna młodzież i mamy kłopot bogactwa

Liczę na przełamanie klątwy ćwierćfinału na IO. Potencjał mamy ogromny. Liczy się 7 państw - oprócz nas Brazylia, Rosja, USA, Włochy, Francja i Serbia. Drugi garnitur to Niemcy, Kanada, Bułgaria, Iran, Argentyna.

Jednak nasza zdolna młodzież może przesądzić o tym, że teraz to my będziemy głównymi faworytami. Brazylia czy USA mają sporo starszą kadrę.

A tak ogólnie to DUMA DUMA DUMA

ps. Leon? Dajcie spokój...
    Ostatnio edytowane przez b. ; 01-10-2018 o 20:06

Legionista
    Niepowołanie Leona będzie rasizmem motyla noga!

Nie ogarniam po **** on nam potrzebny? Skąd ten człenio jest w ogóle? Następny Olisadebe? Nawet nie chce mi się googlać.

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    No tak, ale temat Leona nie wypłynął teraz, tylko był grany jakieś 2 czy 3 lata temu. To nie tak, że zobaczył, że jesteśmy najlepsi i fajnie by było się wkręcić (chyba). Te ostatnie 3 lata, to jednak lata rozczarowań (ME, IO czy Liga Światowa). Teraz też nie byliśmy realnie brani pod uwagę jako potencjalni Mistrzowie. Nie piszę, że miał przyjść jako "zbawca", ale realnie mógłby podnieść jakość naszej gry.
    Ale teraz to tylko gdybanie...

PS.
    "Nigdy nie było mowy o żałowaniu, że nie wybrałem innego kraju, bo w mojej chęci gry dla Polski nie kierowałem się i nie kieruję żadnym prywatnym interesem. Chęć reprezentowania Polski wynika z faktu, że moja żona jest Polką, tu osiadłem po wyjeździe z Kuby i tu urodziła się moja córka. To jest w tej chwili mój dom. Nie przeszło mi przez myśl reprezentowanie innego kraju, dlatego nawet nie powiedziałbym, że dokonałem wyboru reprezentacji - dokonałem wyboru kraju, w którym chciałem zamieszkać, a chęć gry w reprezentacji to naturalna kolej rzeczy po otrzymaniu polskiego obywatelstwa "
    https://sportowefakty.wp.pl/siatkowk...ntowanie-inneg
    Ostatnio edytowane przez jednopostowiec ; 01-10-2018 o 20:34

Legionista
    Ale przecież nikt z przeciwników gry Leona nie mówi w pierwszej kolejności o aspekcie sportowym. Jakbyśmy odpadli w pierwszej fazie grupowej to też byłbym przeciwny. Swoją drogą ciekawe jak to wpłynie na atmosferę w drużynie, bo coś mi się wydaje, że taki Kubiak nie koniecznie musi być fanem tego rozwiązania.
    Ostatnio edytowane przez Barto(L)d ; 01-10-2018 o 21:12

Legionista Awatar Raffels
    Ale przecież nikt z przeciwników gry Leona nie mówi w pierwszej kolejności o aspekcie sportowym. Jakbyśmy odpadli w pierwszej fazie grupowej to też byłbym przeciwny. Swoją drogą ciekawe jak to wpłynie na atmosferę w drużynie, bo coś mi się wydaje, że taki Kubiak nie koniecznie musi być fanem tego rozwiązania.
    Kubiak akurat nie ma z tym żadnego problemu o czym mówił kilkukrotnie.
    Ja mam jakiś promil nadziei, że jednak Leon w kadrze nie zagra ale wydaje się to niestety mało realne.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Runi
    Jak on nawet trenuje z kadrą / trenował przed mistrzostwami.

Legionista Awatar Jestem
    Ja nieśmiało tylko wspomnę o tym, że Leon miał do wyboru praktycznie dowolny paszport na świecie i wybrał nasz. Nasz paszport nie był jedyną szansą na jego lepsze życie w lepszym świecie. Zresztą również dlatego sprawa jego gry w reprezentacji tak się ślimaczy od kilku lat, a tacy Katarczycy jakimś cudem swoje transfery sportowe załatwiają w kilka miesięcy a nie w kilka lat.

Legionista Awatar Jaco
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Ja nieśmiało tylko wspomnę o tym, że Leon miał do wyboru praktycznie dowolny paszport na świecie i wybrał nasz. Nasz paszport nie był jedyną szansą na jego lepsze życie w lepszym świecie. Zresztą również dlatego sprawa jego gry w reprezentacji tak się ślimaczy od kilku lat, a tacy Katarczycy jakimś cudem swoje transfery sportowe załatwiają w kilka miesięcy a nie w kilka lat.
    O matulko....a co to ma do rzeczy skoro NIE JEST POLAKIEM. Mam w d... Katarczyków, z resztą od razu mi się przypomina w ich przypadku Bartosz Kizierowski.

Rząd ma przekazać 15 mln zł siatkarzom i Polskiemu Związkowi Piłki Siatkowej.

Uprawnienia umieszczania postów