Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 124

Wątek: Legijni rodzice - dzięki Wam urosną nam kibice!

Morterator Awatar mort

Legijni rodzice - dzięki Wam urosną nam kibice!

Szanowni,

klub daje bilety dzieciakom za free ale,żeby je dał ktoś musi się do niego zgłosić. Jest wielu nauczycieli pasjonatów, którzy o to wystąpią ale wielu najzwyczajniej bez impulsu z zewnątrz tego nie ruszy. Sektor jest za darmo a często pozostaje niewypełniony. Wasza w tym głowa,żeby od następnych kolejek nie było gdzie szpilki wcisnąć.

http://legia.com/www/index.php?pod=224

rozruszajmy to! Wywalczyliśmy takie rzeczy naszą postawą więc teraz idźcie do wychowawcy/nauczyciela i pokażcie im,że można.

Jeżeli będziemy liczyć na to,że klub sam z siebie to rozbuja to .... sami wiecie co z tego będzie

Wpisujcie miasta kto co zrobił w temacie!!!

edit: dodatkowo przerzucam info z postu Edka (dzięki ) :

"zresztą nawet jak nie ma miejsc to można w szkołach lub klubach zaproponować spotkanie z piłkarzami - http://legia.com/www/index.php?pod=229 - też już przetestowane bardzo ciekawa koncepcja, w szkołach bardzo łatwa do przeprowadzenia a i dyrekcje można podkręcić, że to większy prestiż, bo i lokalna prasa się pojawi itp.

mieliśmy jeszcze zabrać dzieciaki w trakcie półkolonii na zwiedzanie Legii ( http://legia.com/www/index.php?pod=232 ) ale akurat w pasującym nam terminie Wojtek Hadaj był na urlopie. ale co się odwlecze, to nie uciecze, w ferie zimowe pewnie pojedziemy "
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar Pestek
    Akurat tak się składa, że dzisiaj dzwoniłem do klubu, na podany w linku numer telefonu, aby postarać się o miejsca dla dzieciaków z mojej dawnej szkoły. Pani zajmująca się tą sprawą powiedziała, że wszystkie miejsca na wszystkie mecze w tej rundzie są już zarezerwowane, a po rezerwacje na kolejną rundę można zgłaszać sie w drugiej połowie grudnia.

Morterator Awatar mort
    jeżeli ktoś z racji wieku/wyboru rodzicem nie jest a chce pomóc nic prostszego - drukujemy zasady z wrzuconego linku i idziemy do znajdującej się w pobliżu szkoły rozdać je dyrektorom, wuefistom i kto Wam tam jeszcze przyjdzie do głowy.

Macie młodszego brata/siostrę? No to juz w ogóle nie widzę problemu,żeby się zaangażować.

Legia to MY - niech to nie będzie pusty slogan

Better Dead Than Red!!!

Morterator Awatar mort
    Cytat Zamieszczone przez Pestek Zobacz posta
    Akurat tak się składa, że dzisiaj dzwoniłem do klubu, na podany w linku numer telefonu, aby postarać się o miejsca dla dzieciaków z mojej dawnej szkoły. Pani zajmująca się tą sprawą powiedziała, że wszystkie miejsca na wszystkie mecze w tej rundzie są już zarezerwowane, a po rezerwacje na kolejną rundę można zgłaszać sie w drugiej połowie grudnia.

tyle,że połowa miejsc jest pusta, o sektorach obok nie wspominając.

zróbmy im ciśnienie to może zastanowią się nad tym,żeby wpuszczać więcej dzieciaków a nie zasłaniać się bzdurami "są rezerwacje" a potem na meczu świecą tam "łysiny".

Better Dead Than Red!!!

Morterator Awatar mort
    aha, poniewaz jak wiadomo w naszym klubie różnie się chce ludziom pracować a wiele rzeczy przerasta niektórych zgłoszenia najlepiej mailem/faxem i wtedy łatwo będzie zweryfikować stan "rezerwacji powodujących niemożność udostępnienia biletów" z faktycznym wypełnieniem sektora na danym meczu

rzecz jasna wszelkie potwierdzenia przesłania zgłoszeń zachowujemy - jezeli okaże się, że na meczach sektor jak dotąd jest pusty a w klubie twierdzą, że "zarezerwowano" to temat nie przejdzie bez echa. Jeżeli nikt w klubie nie panuje nad tym (trudno zresztą, żeby np. Prezes to kontrolował) to postaramy się, żeby ktos zapanował.

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar Adin
    możliwe, że ktoś zarezerwował, ale nie dojechał. .no, ale pomysł dobry.Dziwne trochę to, że niby jest full, a sektor jest w większości pusty.

ja postaram się coś zorganizować w mojej miejscowości.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionistka Awatar Tysh
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    możliwe, że ktoś zarezerwował, ale nie dojechał. .no, ale pomysł dobry.Dziwne trochę to, że niby jest full, a sektor jest w większości pusty.

ja postaram się coś zorganizować w mojej miejscowości.
    a to nie jest opcja max 50 dzieci (w tym / poza tym opiekunowie) na mecz?
    ...:: Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś ::...

Legionista Awatar Adin
    może kilka grup tak zrobiło.Tak jak pisałem - tego nie wiem.Bo co by zalezało tym durniom z kp wpuścić dzieciaków, zamiast odpisywać, że nie ma miejsc? to jest nielogiczne. . no, ale te tępaki lubią zaskakiwać.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Homer
    Gdzie kończy się logika, tam zaczyna się ITI

Miałem zamiar zoorganizować wycieczke na Widzew ale jeśli nie ma miejsc to chyba nic się nie uda
    "Prawdziwego patriotyzmu trzeba się dopiero uczyć tam, gdzie ludzie z narażeniem bytu i nieraz życia, pracują na swoją niekorzyść materialną, a no dobro przyszłych pokoleń" Zofia Kossak-Szczucka

Legionista Awatar BladaTwarz
    Są inne mecze jeszcze np. Zagłębie, Cracovia...Dla mnie mecz z Widzewem zawsze wzbudzał najwięcej emocji....

!!!

Może się uda na późniejsze.Mam nadzieje!
    "Prawdziwego patriotyzmu trzeba się dopiero uczyć tam, gdzie ludzie z narażeniem bytu i nieraz życia, pracują na swoją niekorzyść materialną, a no dobro przyszłych pokoleń" Zofia Kossak-Szczucka

Legionista Awatar Adin
    piszcie nazwy klubów z dużej litery.

Miało być wpisywanie miast to piszę, napewno Bieżuń, wiem bo pochodzę stamtąd,były dzieciaki w tamtym sezonie napewno Śląsku, w tym będą na Wiśle, wczesniej na starym stadionie juz jezdzili na takie akcje np Jagą czy czarnuchami. No to doprowadziło z tego co wiem do ze w szkołach czy na ulicach mozna spotkac dzieciaków w wieku gimnazjalnym w koszulkach nie tylko powiązanych z Legią ale nawet Żyletą.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Fresh(L) Zobacz posta
    Miałem zamiar zoorganizować wycieczke na widzew ale jeśli nie ma miejsc to chyba nic się nie uda
    no to do Łodzi masz kawałek

Legionista Awatar krollek

Wink

Mort to dopchnac dzieci przy gosciach i skybox... gdzie w czasach starej krytej szly bilety sponsorskie na sektor A dolna

Btw BTDR!

Legionista
    to ja może napiszę, jak to jest "u nas".

organizujemy dla dzieciaków z pewnego podwarszawskiego miasteczka raz na rundę wyjazd na mecz. zazwyczaj do tego dochodzą dla nich także legijne gadżety (były już szaliki, czapeczki, teraz będą wlepki). ogólnie teraz jedziemy na Rapid, na bogato i generalnie nigdy nie było problemu z miejscami, aczkolwiek my właśnie zawsze rezerwujemy bilety wcześniej (40 dzieci plus 4 opiekunów, niedawno zmienili, że dzieci może być 50).

ha, co więcej - na Koronie mieliśmy być i jak to się skończyło - każdy wie... a weź wytłumacz dzieciakom, że nie jedziemy bo komuś się coś uroiło...

z doświadczenia - my zawsze zgłaszamy się mailowo i wszystko ładnie idzie.

to tak na razie chyba tyle, jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało.

aaa - ja Wam mówię jaka satysfakcja, gdy po drugim, trzecim razie masz już wychowanych takich młodych fanatyków po prostu bajka! na Rapid nawet nie zdążyłem plakatów powiesić, zapisy trwały jakieś 5 dni

W RAMACH EDYCJI

zresztą nawet jak nie ma miejsc to można w szkołach lub klubach zaproponować spotkanie z piłkarzami - http://legia.com/www/index.php?pod=229 - też już przetestowane bardzo ciekawa koncepcja, w szkołach bardzo łatwa do przeprowadzenia a i dyrekcje można podkręcić, że to większy prestiż, bo i lokalna prasa się pojawi itp.

mieliśmy jeszcze zabrać dzieciaki w trakcie półkolonii na zwiedzanie Legii ( http://legia.com/www/index.php?pod=232 ) ale akurat w pasującym nam terminie Wojtek Hadaj był na urlopie. ale co się odwlecze, to nie uciecze, w ferie zimowe pewnie pojedziemy

pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez edek ; 24-09-2011 o 02:07

Morterator Awatar mort
    Edek - przerzuciłem końcówke Twojego posta do otwierającego temat, żeby od razu biło po oczach czytelnika

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar Majec
    Brawo edek pokazujesz że jak sie chce to można coś ogarnąć a nie odrazu w każdym temacie szukać problemu na siłe, połowa jeszcze nie wykonała minimalnego wysiłku a odrazu gada że nic z tego nie będzie bo miejsc nie ma bo coś tam, Uwierzcie że dla dzieciaka mecz to mecz nie musicie ich odrazu zabierać na Wisłe czy Lecha bo wiadomo że tam miejsca juz dawno zaklepane trzeba ich zabierać na mecze z jakimś Podbeskidziem czy innym Lubinem wtedy napewno chętnych jest mniej.
    UZaLeżnieni & Ultras Zagłębie !

Nawet jak nie ma miejsc w ramach akcji "kibicuj z klasą" to przecież można zabrać dzieciaki z najbliższego otoczenia (rodzina,znajomi) ot tak poprostu na mecz. Uwierzcie mi naprawdę dzieciaki łapią bakcyla już po jednym meczu wiem to chociażby na przykładzie mojej siostry, poprzedni sezon był jej pierwszym i od momentu jak pierwszy raz poszła na mecz tak już nie opuściła ani jednego więc niech każdy nakręcą dzieciaków w rodzinie, aby młode pokolenie nam rosło To jak będą wyglądały trybuny na Ł3 za pare lat zależy od każdego z nas

Legionista Awatar PeCe
    Cytat Zamieszczone przez qwarcu Zobacz posta
    Uwierzcie mi naprawdę dzieciaki łapią bakcyla już po jednym meczu wiem to chociażby na przykładzie mojej siostry, poprzedni sezon był jej pierwszym i od momentu jak pierwszy raz poszła na mecz tak już nie opuściła ani jednego
    Ostatnio wziąłem sąsiada, co gra w Legii w hokeja, 13-latek, pierwszy mecz na Żylecie a już skakał na krzesełkach i zdarzyło mu się ochrzanić typa (na oko ze 30 lat), że nie śpiewa. Byliśmy w szoku, ale o to chodzi

www.nsa.net.pl Niezależne Stronnictwo Akademickie

Legionista Awatar Jakup
    Jeden kibic z naszego fc, który trenuje szkółkę Sparty i uczy wf-u w podstawówce raz na jakiś czas organizuje wyjazdy na mecze. Ostatnio zabrał dzieciaków z podstawówki na wycieczkę do Stolicy, zwiedzali m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego, a na samym końcu był mecz (bodajże Legia-Lechia w PP). Prędzej organizował wyjazdy w ramach akcji 'Po szkole na zakole'

Legionista Awatar RDorosz75
    Dzieciaki dopóki nie pójda na Łazienkowską żyją swoim nieco "wirtualnym" światem. Barcelona, Real itp itp. Nic to dziwnego. Mam dwójkę dzieci, 3 lata i 9. Starszy Kuba gra w piłkę od 4 roku zycia. W zeszłym sezonie poszedł pierwszy raz na Widzew. Od tamtego czasu jest na każdym.... Połknął. Grał do tej pory w dwóch klubach. Od dwóch tygodni jest zawodnikiem Legii Warszawa w roczniku 2002. Połknął podwójnie .... Milan, chociaż ma 3 latka jak widzi że Kuba jedzie na trening, drze japsko po swojemu "egia gola". Aż miło popatrzeć

Legionista Awatar Olimpia-Legia
    Cytat Zamieszczone przez RDorosz75 Zobacz posta
    Dzieciaki dopóki nie pójda na Łazienkowską żyją swoim nieco "wirtualnym" światem. Barcelona, Real itp itp. Nic to dziwnego. Mam dwójkę dzieci, 3 lata i 9. Starszy Kuba gra w piłkę od 4 roku zycia. W zeszłym sezonie poszedł pierwszy raz na Widzew. Od tamtego czasu jest na każdym.... Połknął. Grał do tej pory w dwóch klubach. Od dwóch tygodni jest zawodnikiem Legii Warszawa w roczniku 2002. Połknął podwójnie .... Milan, chociaż ma 3 latka jak widzi że Kuba jedzie na trening, drze japsko po swojemu "egia gola". Aż miło popatrzeć
    Mieszkałem na pomorzu, a syn jako mały szkrab jęczał o Lechii. Opowieści o Legii i Olimpii zrobiły swoje. A teraz to Legia i tylko Legia !!! Amen

"Memento mori"

Legionista Awatar Misha75

Szacun

Już jakiś czas nie mieszkam w Siedlcach ale za to co zrobił Pan T. szaun - organizował i woził dzieciaki jeszcze na stary stadion ! F.A. % też zrobiła swoje
    CARPE DIEM

Legionista Awatar piotr_zabki
    Ja zabrałem mojego młodego (11 l.) na "Żyletę" (skrajny sektor) ale najpierw dostał śpiewnik i został przed przepytany. Jak wrócił to do dziś dnia siedzi przed kompem i się uczy...
    Ostatnio kazałem jemu się nauczyć na pamięć: Legionisto-skarżyć nie wolno,kapować nie wolno. Odegrać się wolno!

Cytat Zamieszczone przez piotr_zabki Zobacz posta
    Ja zabrałem mojego młodego (11 l.) na "Żyletę" (skrajny sektor) ale najpierw dostał śpiewnik i został przed przepytany. Jak wrócił to do dziś dnia siedzi przed kompem i się uczy...
    Ostatnio kazałem jemu się nauczyć na pamięć: Legionisto-skarżyć nie wolno,kapować nie wolno. Odegrać się wolno!
    wiesz moj mlodszy brat ma 11 lat i juz 6 meczy na zylecie w samym srodku mlyna. czesto widze typow ktorzy nie znaja przyspiewek a mlody zapier... kazda po kolei przez 90 min.

Od małego na całego ! Moja siostra 12 lat i już drugi sezon na Legii leci, ten jest pierwszym na Żylecie ale wszystkie piosenki zna bardzo dobrze Najważniejsze to aby każdy z nas pamiętał o tym że od każdego tak samo zależy jak te trybuny będą wyglądały za pare lat

Legionista Awatar piotr_zabki
    Cytat Zamieszczone przez daniotarchomin Zobacz posta
    wiesz moj mlodszy brat ma 11 lat i juz 6 meczy na zylecie w samym srodku mlyna. czesto widze typow ktorzy nie znaja przyspiewek a mlody zapier... kazda po kolei przez 90 min.
    Mój też na wszystkich od początku rundy ale ja napisałem co należałoby zrobić przed tym pierwszym razem i że to my - jak słusznie kolega zauważył - jesteśmy odpowiedzialni za przyszłość

Cytat Zamieszczone przez piotr_zabki Zobacz posta
    Mój też na wszystkich od początku rundy ale ja napisałem co należałoby zrobić przed tym pierwszym razem i że to my - jak słusznie kolega zauważył - jesteśmy odpowiedzialni za przyszłość
    ale nie dotyczy to tylko najmlodszych

Uprawnienia umieszczania postów