Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 121 do 124 z 124

Wątek: Legijni rodzice - dzięki Wam urosną nam kibice!

Legionista Awatar (L)uśka
    właśnie męża już pogoniłam XD

Tylko jeśli chodzi o rodzinkę to mam na myśli głównie rodziców. niby nie mają nic do tego bo sami z synkiem mieszkamy itp robimy co chcemy. Ale za każdym razem jak jesteśmy u nich czy gdzieś indziej "ciotka srotka itp" swoje mądrości mają. Przez to jesteśmy skłóceni ze wszystkim. A mama popadła w taką paranoje że sprawdza kolejkę i jak (L) gra na Ł3 to 2 noce pod rząd paciorek klepie. Popada to już w obłęd. Żeby jeszcze modliła się o wygraną to spoko a Ona tylko o to czy wrócimy cali.

Legionista Awatar dominium
    Cytat Zamieszczone przez (L)uśka Zobacz posta
    właśnie męża już pogoniłam XD

Tylko jeśli chodzi o rodzinkę to mam na myśli głównie rodziców. niby nie mają nic do tego bo sami z synkiem mieszkamy itp robimy co chcemy. Ale za każdym razem jak jesteśmy u nich czy gdzieś indziej "ciotka srotka itp" swoje mądrości mają. Przez to jesteśmy skłóceni ze wszystkim. A mama popadła w taką paranoje że sprawdza kolejkę i jak (L) gra na Ł3 to 2 noce pod rząd paciorek klepie. Popada to już w obłęd. Żeby jeszcze modliła się o wygraną to spoko a Ona tylko o to czy wrócimy cali.
    Zabierz mamę na mecz, niech sama się przekona. Myślę, że różaniec może zabrać ze sobą, żeby być spokojniejsza.

Legionista Awatar NGA
    Na meczu z Sandecją opiekujemy się 32 dzieciaczkami z drużyny żaków Hutnika Huta Czechy U7.

To chyba idealne miejsce, namawiamy dzieciaki do rysowania, a potem wszyscy na kosza

Narysuj jak kibicujesz koszykarzom Legii - konkurs z nagrodami

Sekcja koszykówki Legii Warszawa ogłasza konkurs dla najmłodszych kibiców naszego klubu. Zadaniem jest wykonanie rysunku lub grafiki, w której pochwalicie się jak fanatycznie potraficie kibicować podczas meczu.
    Pracę można wykonać kredkami, flamastrami lub zaprojektować na komputerze. Najważniejsze są chęci, a nie zdolności samego autora. Można w nich przedstawić siebie, swoich kolegów, a nawet całą klasę. W pracy mogą pomagać rodzice i nauczyciele. Konkurs skierowany jest do wszystkich dzieci do 14. roku życia.

Zwycięską pracę wybiorą sami koszykarze i trenerzy Legii Warszawa. Najlepsza grafika znajdzie się na oficjalnym plakacie promujących akcję "Kibicuj z Klasą", a dla autora przewidziana jest legijna niespodzianka od Klubu.
    Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca września. Prace w formie dobrej jakości zdjęcia (w przypadku rysunku) lub pliku jpg (w przypadku grafiki), przesyłajcie na adres mailowy katarzyna.kozlik@legiakosz.com

Miłego malowania!

źródło: http://legiakosz.com/aktualnosci/nar...nagrodami-1671

Uprawnienia umieszczania postów