Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 125

Wątek: Legijni rodzice - dzięki Wam urosną nam kibice!

Legionista Awatar NGA
    Troche spóźnione info, ale z kronikarskiego obowiązku uwzględnie.

Na meczu Legia-Ruch dwudziestka dzieci z podstawówki z Wilgii pod naszą opieką.

Legionista Awatar Pestek
    Na meczu z Lechem obecna była 45 osobowa łączona grupa piłkarzy i uczniów jednej ze szkół podstawowych. Wcześniej na meczu ze Sportingiem naszych piłkarzy dopingowało również 50 osób z jednego z naszych gimnazjów.
    Był to już 3 zorganizowany wyjazd na Legie i muszę przyznać, że cieszą się one ogromnym zainteresowaniem. Kilku młodych chłopaków, którzy zadebiutowali na takim wyjezdzie, jeździ już teraz samemu lub z nami na mecze.

Smile

A u mnie już trzecie pokolenie na meczyki śmigać zaczyna najmniejsze ma 2 latka mówi tylko dwa słowa mama i GOOOL.
    Od małego babcia uczy kibicowania.

Legionista

Dzieci na Legii - indywidualnie?

Witam, przejrzałam wątek i wydaje mi się, ze on jest jedynie do grup. Poradźcie proszę jak wybrać się na mecz z dziećmi własnymi sztuk trzy. Byliśmy na meczu z Andorą i było fajnie, dzieci chcą jeszcze i bardzo chętnie wybrałabym się na Legię. Tylko, że ... jestem totalnym laikiem zupełnie nie wiem co gdzie i jak. Gdzie sprawdzić które z meczów rozpisanych na przyszły rok będą u nas i kiedy będzie można kupić bilety? i przede wszystkim czy w tych sektorach rodzinnych jest bezpiecznie (dzieciaki nie sa zbyt duże -5,6,7lat i trochę się obawiam). Lubię wspierać sensowne moim zdaniem zainteresowania ale ten temat trochę mnie przerasta. Jeśli komuś się będzie chciało coś poradzić, podzielić doświadczeniem będę wdzięczna.

Cytat Zamieszczone przez sth1 Zobacz posta
    Witam, przejrzałam wątek i wydaje mi się, ze on jest jedynie do grup. Poradźcie proszę jak wybrać się na mecz z dziećmi własnymi sztuk trzy. Byliśmy na meczu z Andorą i było fajnie, dzieci chcą jeszcze i bardzo chętnie wybrałabym się na Legię. Tylko, że ... jestem totalnym laikiem zupełnie nie wiem co gdzie i jak. Gdzie sprawdzić które z meczów rozpisanych na przyszły rok będą u nas i kiedy będzie można kupić bilety? i przede wszystkim czy w tych sektorach rodzinnych jest bezpiecznie (dzieciaki nie sa zbyt duże -5,6,7lat i trochę się obawiam). Lubię wspierać sensowne moim zdaniem zainteresowania ale ten temat trochę mnie przerasta. Jeśli komuś się będzie chciało coś poradzić, podzielić doświadczeniem będę wdzięczna.
    Terminarz
    Ceny
    Więcej informacji
    Bilety są sprzedawane najwcześniej 2 tygodnie przed meczem.
    Na meczach jest bezpiecznie, poza meczem z Polonią, gdyż wówczas widok osobników znajdujących się w sektorze gości powoduje salwe śmiechu, która może zabić

E: dokładne terminy meczów podawane są podczas trwania sezonu(z uwagi na oby długie uczestnictwo w LE zapewne sporo będziemy grać w niedziele).

Legionista
    Dzięki!!!

Legionista Awatar Hjubi
    Orientuje się ktoś kiedy ruszają zapisy na przyszły sezon do akcji 'Kibicuj z klasą'?
    ...

Legionista
    Od 10 lipca.

Legionista Awatar NGA
    Wczoraj (Legia 4-0 Korona) 17-osobowa grupa juniorów Amura Wilga pod naszą opieką.

Legionista Awatar turu
    Od nas (Orneta) na meczu z Koroną 30 dzieciaków. Po meczu padły pytania, kiedy następny wyjazd, więc chyba się spodobało

Do którego roku dziecko wchodzi za darmo z opiekunem oraz czy na wszystkie sektory(zainteresowany Żyleta)?

Legionista Awatar Szejdi
    Skończone 7 chyba. Ale pewny nie jestem.

Legia - Korona. Najmłodszy Ząbkowski Legionista

Ostatnio edytowane przez Szejdi ; 23-08-2012 o 14:10

Legionista Awatar rudy
    Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej bez konieczności posiadania własnej karty kibica (za wyjątkiem sektora rodzinnego, gdzie każde dziecko musi mieć własną kartę).

Na wczorajszym meczu stawiła się grupa 40 młodych Legionistów z Łukowa (Kibicuj z klasą)

Legionista
    Tym razem trafiło na mecz z Polonią. 45 dzieciaków z Otwocka i okolic.

Jak ktoś ma fejsa to fotki:
    https://www.facebook.com/media/set/?...3747973&type=1

Legionista Awatar Kadyr
    Ciekawostka z podstawówki na Niecałej (obok Ogrodu Saskiego). Na lekcjach WF jest nieformalny zakaz noszenia koszulek Legii Warszawa( werbalny od wf-isty). Na zapytanie dziecka znajomego o powód takiego zakazu, pada odpowiedź , że Legia za bardzo ingeruje w życie Warszawy. Na dopytanie czy w takim razie można przychodzić w koszulce Ruchu, pada odpowiedź, że można. Zakaz dotyczy oczywiście i trumniaków i naszej produkcji.

Wrzucam jako ciekawostkę bo może z innych szkół również wypłyną jakieś podobne kwiatki. A i tak wydaje się, że takie zakazy odnoszą przeciwny skutek.

Pikanterii ( chociaż nie mieszał bym tych dwóch spraw ) dodaje wizyta polonijnej jaguarzycy w tej szkole ( 3 tyg temu ) połączonej z akcją rozdawania murzyńskich wlepek.

Cytat Zamieszczone przez Kadyr Zobacz posta
    Ciekawostka z podstawówki na Niecałej (obok Ogrodu Saskiego). Na lekcjach WF jest nieformalny zakaz noszenia koszulek Legii Warszawa( werbalny od wf-isty). Na zapytanie dziecka znajomego o powód takiego zakazu, pada odpowiedź , że Legia za bardzo ingeruje w życie Warszawy. Na dopytanie czy w takim razie można przychodzić w koszulce Ruchu, pada odpowiedź, że można. Zakaz dotyczy oczywiście i trumniaków i naszej produkcji.

Wrzucam jako ciekawostkę bo może z innych szkół również wypłyną jakieś podobne kwiatki. A i tak wydaje się, że takie zakazy odnoszą przeciwny skutek.

Pikanterii ( chociaż nie mieszał bym tych dwóch spraw ) dodaje wizyta polonijnej jaguarzycy w tej szkole ( 3 tyg temu ) połączonej z akcją rozdawania murzyńskich wlepek.
    Dowiedz się jak się pan wf-ista nazywa, i napisz nam tu Może jak Legia zaingeruje w jego życie to mu się poprawi.

Legionista Awatar Kadyr
    Zadzwoniłem, pierwsza odpowiedź padła, że Anna Mazur Sutyniec, ale po sprawdzeniu na stronie okazał się, że jest jeszcze jedna wf-istka i pewność została zachwiana. W tej chwili dziecko pojechało na ferie i pewność 100 proc. będzie po wydzwonieniu....

Legionista Awatar NGA
    Koszulka Młodzi Legioniści + vlepki gratis

http://forum.legionisci.com/showthre...02#post1140802

Legionista Awatar o(L)or333

No załatwiłem z nauczycielem jednym wyjazd na mecz Legia - Ruch na PP.
    Zainteresowanie kolosalne. Szkoda że można na jeden mecz w rundzie jechać tylko

No a teraz będę namawiał dyrektora na tą akcję Spotkania z Piłkarzami + jakiś mini meczyk.
    Tylko nie jestem pewny czy przyjadą do gimnazjum położonego 120km na południe od W-wy
    Ale już e-mail w tej sprawie poszedł!

Legionista
    Wiem, że akcja przynosi fajne rezultaty i na meczach jest już masa grup dzieciaków, ale podbijam temat zdjęciami, żeby więcej osób zobaczyło, że można i organizowało się w szkołach itp.

Wczorajszy mecz z Ruchem:
    https://www.facebook.com/media/set/?...3747973&type=1 lub jak kto woli https://plus.google.com/photos/10739...13687762899057

Fajnie, bo pierwszy raz wrzucili nas na górną trybunę
    Ostatnio edytowane przez edek ; 17-04-2013 o 09:09

Obiecana w temacie o FC relacja, z jednego ze szczecineckich portali-

http://temat.net/sport/14631/Legijny...ka-do-Warszawy

Legionista Awatar bkt
    Cytat Zamieszczone przez holekNR Zobacz posta
    Obiecana w temacie o FC relacja, z jednego ze szczecineckich portali-

http://temat.net/sport/14631/Legijny...ka-do-Warszawy
    Swietna akcja! Za takie rzeczy to powinny byc nagrody dla organizatorów

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Witam

Piszę pracę dyplomową na temat życia rodzinnego kibiców, między innymi interesuje mnie aspekt kibica jako rodzica, męża, partnera, syna. Jeśli to nie problem proszę o wypełnienie ankiety która znajduje się pod tym linkiem http://moje-ankiety.pl/respond-45109.html Z góry dziękuję

Legionista Awatar Artur Bemowo
    ***** następny pajac

Legionista Awatar Hjubi
    Zapisy na „Kibicuj z klasą” już pewnie ruszyły? Ma ktoś jakieś informacje?
    ...

Dzisiaj została podjęta decyzja że akcja "Kibicuj z klasą" została wznowiona na tą rundę.

Obejmuje ona mecze tylko ekstraklasy.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez synek98 Zobacz posta
    Obejmuje ona mecze tylko ekstraklasy.
    Trochę nam to plany spaprało...

Uprawnienia umieszczania postów