Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 126

Wątek: Legijni rodzice - dzięki Wam urosną nam kibice!

dokładnie, nie tylko młodszych to tyczy, nie wyszczególniłem tego ale o to także mi chodziło

Legionistka Awatar MałaMi
    Właśnie rozmawiałam z KP w sprawie akcji " Kibicuj z klasą ". Ponieważ zostałam jako mama łącznikiem między szkołą mojego syna a KP. Są wolne miejsca na środowy mecz 1/8 PP w ramach tej akcji.
    "Przede wszystkim młodzież musi zdać sobie sprawę z tego, że kibicowanie to nie jest darcie japy przez 90 minut raz na dwa tygodnie, tylko, że kibicem się jest na co dzień, ze wszelkimi tego konsekwencjami… Trzeba być blisko tych wszystkich dzieciaków, stale wpajać im pewne zasady i wartości."

Legionista Awatar Jot95
    http://legionisci.com/news/45186_Leg...la_dzieci.html

Klub Piłkarski Legia zdecydował się wobec niewpuszczenia zorganizowanej grupy fanów RTS-u, w środę przeznaczyc sektor gości dla dzieci ze szkół podstawowych, domów dziecka oraz klubów partnerskich Akademii Piłkarskiej, którzy spotkanie obejrzą za darmo. Zapisy dla grup zorganizowanych przyjmowane są mailowo pod adresem kibice@legia.pl do wtorku.
    No to jest okazja żeby się wykazać ;-)
    SEMPER FIDEIS

Miło mi poinformować, że dzięki współpracy grupy kibiców z naszej dzielnicy i Szkoły Podstawowej nr. 66 zaczynamy akcję zaszczepiania fanatyzmu u najmłodszych
    Na początek 10.11.2011 odbędzie się pierwsza z serii wycieczek po stadionie Legii. Klasa 3 rozpocznie ten cykl.
    Kolejnym naszym planem jest kontynuowanie tej akcji ze wszystkimi klasami z naszej szkoły oraz wspólne przybycie na Ł3. Zdjęcia z akcji rozdawania planów lekcji i naklejek już wkrótce.

Chciałabym też zaznaczyć , że mimo że nas jest mało w grupie, pozytywnie zaskoczyła nas reakcja pani dyrektor na rzucony pomysł i jej szeroki uśmiech na twarzy i radość dzieciaków jest nie do opisania
    Ostatnio edytowane przez MałaMi ; 26-10-2011 o 14:31
    "Przede wszystkim młodzież musi zdać sobie sprawę z tego, że kibicowanie to nie jest darcie japy przez 90 minut raz na dwa tygodnie, tylko, że kibicem się jest na co dzień, ze wszelkimi tego konsekwencjami… Trzeba być blisko tych wszystkich dzieciaków, stale wpajać im pewne zasady i wartości."

Legionista Awatar Budzy
    2.11.2011r. przedstawiciele FC Ciechanów udali się do jednej ze szkół podstawowych w swoim mieście(Szkoła podst.nr 6). Rozdaliśmy około 150 planów lekcji "Młodego Legionisty". Zostaliśmy miło przyjęci przez dzieciaków, a w jednej z klas przy wchodzeniu zostaliśmy powitani okrzykiem : "CC CWK, CWKS Legia !!! " Oby więcej takich akcji

Poza tym dnia 23.11.2011r. do Warszawy na mecz Legii z Widzewem udała się 32osobowa grupa młodych legionistów z Ciechanowa. Miejmy nadzieję, że to nie pierwszy i ostatni ich wyjazd na stadion przy ulicy Łazienkowskiej.

Legionista
    Po wczorajszym meczu:

Powiem szczerze - myślałem, że będzie więcej grup dzieciaków. Inna sprawa, że przenieśli nas na sektor gości, szkoda. Ale i tak dzieciaki wiadomo - zachwycone i już pytają o kolejne mecze

Dziś 3 klasa ze S.P. nr.66 zwiedziła stadion - zdjęcie we wtorek po zebraniu rodziców bo muszą zgodę na publikacje wyrazić.
    Było bardzo fajnie a Wojtek Hadaj ma naprawdę super podejście dla dzieci
    Edyta: Obiecane zdjęcie

Ostatnio edytowane przez MałaMi ; 16-11-2011 o 20:46

Legionista Awatar Jakup
    Na meczu z Rapidem 50 dzieciaków z Brodnicy. Część ze szkoły podstawowej, a część to młodzi piłkarze Sparty

Legionista

;)

od nas na meczu z Rapidem 30 osób z Żuromińskiego gimnazjum

Na meczu z Zagłębiem pojawia się 45-osobowa grupa z pułtuskiego gimnazjum Prawie cały czas dopingujemy regularnie na stojąco jako nieliczni na południowej, w miarę upływu czasu młodzi śpiewali już wszystko razem z Żyletą, nawet pogowali Każdy dostał szalik (na zdjeciu dwa do góry kołami, ale na koniec już wszyscy ogarniali ) Mam nadzieję że na wiosnę uda się powtórzyć taki wypad jak najszybciej.

Sro0ka
    Guest

Lubawska Legia

Na mecz z Psv Eindhoven do sto(L)icy zawita ok. 50 młodych legionistów z Lubawy głównie piłkarze Juniorzy młodsi oraz starsi Motoru Lubawa. Wyjazd organizowany przez prezesa klubu. Nie zabraknie rownież osób, które przyjadą na własną rekę.

Legionista Awatar m82
    Mikołajki na Ł3

1:30 "A Ty kogo najbardziej lubisz z Legii? Żyletę!" )))

http://www.legia.com/www/index.php?akt=26716
    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Kurcze - moje dziecko zapisało się w waszych głowach. Milo mi

Legionista Awatar Dedes
    A ja tego brzdąca skądś znam
    "Jedna bomba atomowa
    I wrócimy znów do Lwowa
    Druga mała, ale silna
    I wrócimy też do Wilna"

Legionista Awatar Cielo
    Cytat Zamieszczone przez m82 Zobacz posta
    Mikołajki na Ł3

1:30 "A Ty kogo najbardziej lubisz z Legii? Żyletę!" )))

http://www.legia.com/www/index.php?akt=26716
    Ta radość i błysk w oczach dzieciaków - bezcenne
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Legionistka Awatar Angela
    MałaMi to twój synek błysnął tą odpowiedzią?

tak, to właśnie mój Adam

Legionistka Awatar Angela
    Ale kocur

Cytat Zamieszczone przez MałaMi Zobacz posta
    tak, to właśnie mój Adam
    Szacun dla syna !!!! Gratulacje wychowania

Cytat Zamieszczone przez MałaMi Zobacz posta
    tak, to właśnie mój Adam
    Pewnie zapaleniec po Mamie
    "Prawdziwego patriotyzmu trzeba się dopiero uczyć tam, gdzie ludzie z narażeniem bytu i nieraz życia, pracują na swoją niekorzyść materialną, a no dobro przyszłych pokoleń" Zofia Kossak-Szczucka

Legionista Awatar NGA
    MałaMi może pomyśl nad jakimś poradnikiem dla rodziców dla kibicowskiej braci...
    Ostatnio edytowane przez NGA ; 08-12-2011 o 16:23

Legionista Awatar Kadyr
    Troszeczkę off-topic, ale informacyjnie w kwestii "wrogich działań" na naszym terenie związanych z tematem......

Za naszym przykładem, za przykładem tej akcji poszły czarnuchy. Ogłosili "akcję kibic" czyli między innymi bilety za złotówkę, ale również s-target-owali się na dzieciach. Ostatnio ekipa czarnuchów objeżdża warszawskie szkoły(wola), ale także korzystając z przerwy w rozgrywkach ligowych (pzpn) dzieci roczników 98-04 przyjeżdżają na różne małe turnieje sparingowe typu o puchar wójta borzęcina, burmistrza siennicy i inne..., w których biorą udział warszawskie szkółki piłkarskie.... .

Na imprezach wszystkie dzieci dostają koperty z wlepkami, pocztówkowe zdjęcia grajków...itd... Są również wartościowsze upominki dla zwycięzców....
    Ekipa składa się z 2 typów i 2 maniurek .... i wozi ze sobą kostium potencjalnego, najcenniejszego trofeum - maskotkę czarnuchów ( coś typu pseudo koto-jaguara) z którym robią zdjęcia dla każdej z drużyn...

Budujące i zabawne jest to, że część dzieci otrzymując kopertę z napisem "PW -Duma Stolicy".... ze szczerym śmiechem pokazuje eLkę i informuje czarnuchów, że to Legia jest dumą stolicy...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez edek Zobacz posta
    mieliśmy jeszcze zabrać dzieciaki w trakcie półkolonii na zwiedzanie Legii ( http://legia.com/www/index.php?pod=232 ) ale akurat w pasującym nam terminie Wojtek Hadaj był na urlopie. ale co się odwlecze, to nie uciecze, w ferie zimowe pewnie pojedziemy

pozdrawiam!
    Tak, jak napisałem, tak też zrobiliśmy. Wczoraj nasza grupka zwiedzała stadion razem z grupą z Ursusa. Fotki może za jakiś czas wrzucę. Nie byliśmy tylko w skyboxie, nie wiem dlaczego.

Ogólnie polecam, dzieciaki już mnie męczą o kolejny wyjazd na "prawdziwy mecz"

Cytat Zamieszczone przez edek Zobacz posta
    Tak, jak napisałem, tak też zrobiliśmy. Wczoraj nasza grupka zwiedzała stadion razem z grupą z Ursusa. Fotki może za jakiś czas wrzucę. Nie byliśmy tylko w skyboxie, nie wiem dlaczego.

Ogólnie polecam, dzieciaki już mnie męczą o kolejny wyjazd na "prawdziwy mecz"
    Edek, już od jakiegos czasu nie oprowadzają dzieci po skayboxie, ja byłam juz z trzema grupami i też nie zwiedzaliśmy.

Morterator Awatar mort
    runda wiosenna się zbliża więc proponuje zintensyfikować swoje działania
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar Hjubi
    Na program 'Kibicuj z klasą' nie ma już wolnych miejsc. Zapisy na rundę wiosenna rozpoczęły się 3 stycznia i momentalnie wszystkie mecze zostały przez grupy dzieciaków obstawione. Ja się zapisywałem 10 dni temu, to wziąłem ostatni wolny mecz z Gryfem Wejherowo. Wątpię żeby jeszcze coś wolnego było.
    ...

Legionista Awatar Pestek
    Pytajcie bezpośrednio przed meczami. Nie dzień wcześniej, tylko kilka dni. Z doświadczenia wiem, że czasem zawlniają się miejsca.

W sobotę na koszu nowy konkurs dla dzieci - "Młodzi legioniści śpiewają". http://legionisci.com/kosz/news/4663..._na_koszu.html

Legionista
    Na mecz z Gryfem Wejherowo została zwiększona ilość miejsc dla grup. Jak ktoś się jeszcze nie załapał lub wahał to szybko kontaktujcie się z klubem.

Legionista Awatar Olimpia-Legia

Największy kibic Legii.

"Memento mori"

Uprawnienia umieszczania postów