Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 172324252627
Pokaż wyniki od 781 do 798 z 798

Wątek: Budowlanka, remonty itp.

Legionista
    Jest ktoś obcykany w sufitach Armstronga? Mam problem z połączeniem dwóch skosów w narożniku wewnętrznym.

Potrzebna firma z okolic Warszawy (to istotna kwestia zeby była blisko) ogarniająca obróbkę drewna w cnc i ogólnie najlepiej to o takim profilu działalności jak ta: frezowanie cnc w drewnie tylko nie z drugiego końca Polski. Polecicie coś?

remonty i prace wykonczeniowe to problem dla wielu. Dlatego najlepiej brać ludzi z polecenia znajomych. U mnie nikt ostatnio ze znajomych remontu nie przeprowadzał, dlatego musiałem szukać ogłoszen w sieci. Znanalzłem fachowców na https://www.gdanszczak.pl/ i muszę przyznać, ze solidnie zrobili tynkowanie ścian.

Legionista Awatar klinton
    Potrzebuję namiarów na sprawdzonego hydraulika, który wymieni zawory przy grzejniku metodą zamrażania rur.

Legionista Awatar Alek
    Na suficie w łazience jest grzyb.
    Jakie preparaty polecacie żeby się tego pozbyć?
    Oraz na przyszłość żeby grzyb się nie odnawiał.
    Ostatnio edytowane przez Alek ; 24-11-2019 o 22:54

Legionista Awatar Stout
    Skoro jest grzyb,to masz problem z wentylacją.
    Póki tego nie ogarniesz ,nie pozbędziesz się grzyba.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Alek
    Wentylacja jest ok właśnie

Nikt z góry nie zalewa? Jak nie, to coś z wentylacją, za duża wilgoć. Tak jak resztę pomieszczeń, wietrzyć, nawet w duże mrozy, krótko, ale intensywnie, czyli wypraszamy wszystkich z salonu i balkon na oścież na chwilę otwieramy.

Legionista Awatar Alek
    Z tym zalaniem to ciężko mi powiedzieć. Mieszkamy tu od października.

spec okienny Awatar meraś
    zacznij od tego. Savo naprawdę daje radę

https://www.ceneo.pl/1954186

Póżniej tyle nie zapomnij czystą szmatką wyczyścic miejsca w którym ten grzyb się znajdował
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Gintleman Awatar księciuniu
    Wiadomo, że musisz ustalić i wyeliminować przyczynę, natomiast jeżeli chodzi o usuwanie skutków, to doraźnie najlepszy jest Pufas - tylko uważaj, bo cholerstwo żrące, szczypie w oczy i gardło przy robocie i kilka dni trzeba po tym wietrzyć (szczególnie przy robotach w sypialni). Z delikatniejszych, bezzapachowych środków polecam wodę utlenioną (najlepiej przelać do jakiegoś rozpylacza) – ja w czasach dużych problemów z grzybem kupowałem ją niemal hurtowo.
    Ale najlepiej wyślij ciężarną gdzieś na kilka dni żeby nie wdychała i zawalcz Pufasem: https://www.leroymerlin.pl/farby/prz...710,l3070.html
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Stout
    Sufit stały czy podwieszany ?W danym pomieszczeniu jest okno ?
    W innych pomieszczeniach rano i wieczorem są zaparowane okna ?
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Alek
    Stały.
    W łazience okna nie ma.
    Nie są zaparowane. Generalnie z tego co wiem od właściciela który mieszkaniem włada ponad 10 lat to ten grzyb się już pojawiał.
    Kwestia żeby od razu drzwi po kąpieli otwierać i więcej wietrzyć na to wygląda.

A helios, wentylator chodzi na dwóch biegach?

Warto zapoznać się Z artykułem http://www.roslinydoogrodu.com.pl/co...tol-czy-wyspe/ i dowiedzieć się, jak modnie, stylowo i praktycznie urządzić kuchnię.

Legionista
    Ten grzyb to na środku czy przy którejś ścianie? Nad Tobą ktoś miszka? Łazienka w środku budynku czy przy ścianie zewnętrznej? Podcięcie w drzwiach masz? W pozostałych pomieszczeniach okna mają nawiewniki lub są rozszczelniane? Sprawdzaleś wentylację zaraz po kąpieli? Na drzwiach w łazience nie zbiera się rosa?

Legionista Awatar Alek
    Grzyb bardziej zajmuje jedną połowę sufitu.
    Przy ścianie zewnętrznej. Podcięcia nie ma tylko takie dziurki na dole drzwi. Tak nade mną mieszka ktoś.
    Brak nawiewników oraz rozczelnien. Na drzwiach się rosa nie zbiera jedynie na kafelkach na ścianie

Legionista
    Czyli może to być przemarzanie. Ale bardziej wygląda na to że ktoś Cię powolnie acz systematycznie podlewa...

Jak nie masz rozszczelnień w oknach to jakim cudem powietrze ma wylatywać wentylacją? Otwieranie drzwi po kąpieli nic nie da.

Uprawnienia umieszczania postów