Strona 26 z 26 PierwszyPierwszy ... 162223242526
Pokaż wyniki od 751 do 759 z 759

Wątek: Budowlanka, remonty itp.

Nie wiem czy zauważyliście to, ale w okresie zimowym można trafić na całkiem fajne przeceny tych wszystkich urządzęń ogrodniczych jak kosiarki, nożyce do żywopłotów itd. Teraz to po prostu leży na magazynie i czeka na sprzedaż - a wiosną czy latem ceny potrafią być wyższe o kilkanaście do kilkudziesięciu procent.

bardzo fajnym pomysłem na pokój jest beton architektoniczny. Bardzo fajnie wygląda. Zerknijcie na http://www.vhct.pl/pl/beton-architektoniczny-w-kuchni, mi się ciągle podoba.
    Ostatnio edytowane przez kato4589568 ; 07-02-2019 o 12:45

Jestem ciekawy jak to całe przedsięwzięcie z nawiewnikami przekłada się cenowo na koszty ocieplania domu. Czy przez częste wymiany powietrza nie zwiększy się zużycie zawartości naszego pieca? Lub koszt ogrzewania mieszkania? Rozmawiałem przez telefon z poleconą przez znajomego firmą która zajmuje się między innymi takimi rzeczami jak montaż nawiewników okiennych Warszawa. I przedstawione przez nich zalety takich rozwiązań wyglądają obiecująco. Jestem świadomy że to mogą być w większości obiecanki handlarza żebym tylko kupił ich produkt. Co sądzicie? Jak to wygląda odnośnie budżetu domowego?

[QUOTE=Na planie znalazłem, że do jednego światła jest przewidziane włączanie schodowe w trzech miejscach - czy tak się da? A jeżeli tak, to czy do tego trzeba jakieś inne włączniki niż „zwykłe” schodowe?, 11:31Tertus (L)[/QUOTE]

Nie ma znaczenia czy gniazdo jest pojedyncze czy podwójne - metoda podłączenia jest ta sama, tylko konstrukcja inna. W sklepie prosisz o włączniki schodowe lub krzyżowe, albo można zamówić przez sklep internetowy https://gniazdka.elmar.pl/169-berker-q1

Legionista Awatar (L)ukas
    Jeśli masz 2 punkty, które zapalają światło, to montujesz schodowe. Jeśli punkty są 3 to na "brzegowych" montujesz schodowe, a na środkowym krzyżowy.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

A macie jakieś patenty ma aranżację poddasza? Mam takie niewykorzystane pomieszczenie (z potencjałem), ale jakoś brakuje mi motora żeby tam zrobić jakąś siłkę, gabinet czy coś. Zrobiłam research po blogach i mam parę pomysłów. Ktoś z podobnym dośiwadczeniem - chcę się poradzić w sprawie remontu

podczas remontu polece Hurtownia Elektryczna

O ile kiedyś w wyborze podłogi była w zasadzie pełna dowolność o tyle obecnie, w kontekście zastosowania ogrzewania podłogowego trzeba dokładnie patrzeć na to co zostanie wybrane na podłoże. Najlepiej pod względem współczynnika energii wypada gres. Popularne są również panele podłogowe.

Ale remont to nie tylko podłoga, to również inne instalacje jak hydraulika czy elektryka. Zwłaszcza tą ostatnią należałoby dobrze wcześniej rozplanować, aby spełniała poprawnie swoją funkcję.

Portowiec Awatar lukas86
    Czy ktoś z forumowiczów jest zorientowany w prawie budowlanym? Chodzi mi konkretnie o taką sytuację: mieszkam w wieżowcu z wielkiej płyty. W ścianie oddzielającej mieszkanie od klatki schodowej jest wnęka mniej więcej metr na dwa, pewnie był tam kiedyś kaloryfer. Chodzi o to że wieszałem półkę na książki i użyłem kołków 6cm, przebiłem się na wylot, i jeszcze kołek wystaje ok 1 cm. Czy to dopuszczalne, że w ścianie odzdzielającej mieszkanie od klatki, może być aż tak cienka wnęka? Dodam, że gdy jakaś osoba stoi na klatce i rozmawia, to słychać ją jakby była w mieszkaniu. Spółdzielnia twierdzi, że nie wypełni tej wnęki, bo wszystko jest w zgodzie z przepisami. Budynek jest z lat 70-tych, a wtedy były inne przepisy i wszystko jest ok. Jak myślicie, czy można coś z tym zrobić?
    Granatowo Bordowa Emigracja

Uprawnienia umieszczania postów