Strona 26 z 26 PierwszyPierwszy ... 162223242526
Pokaż wyniki od 751 do 756 z 756

Wątek: Budowlanka, remonty itp.

Nie wiem czy zauważyliście to, ale w okresie zimowym można trafić na całkiem fajne przeceny tych wszystkich urządzęń ogrodniczych jak kosiarki, nożyce do żywopłotów itd. Teraz to po prostu leży na magazynie i czeka na sprzedaż - a wiosną czy latem ceny potrafią być wyższe o kilkanaście do kilkudziesięciu procent.

bardzo fajnym pomysłem na pokój jest beton architektoniczny. Bardzo fajnie wygląda.

Jestem ciekawy jak to całe przedsięwzięcie z nawiewnikami przekłada się cenowo na koszty ocieplania domu. Czy przez częste wymiany powietrza nie zwiększy się zużycie zawartości naszego pieca? Lub koszt ogrzewania mieszkania? Rozmawiałem przez telefon z poleconą przez znajomego firmą która zajmuje się między innymi takimi rzeczami jak montaż nawiewników okiennych Warszawa. I przedstawione przez nich zalety takich rozwiązań wyglądają obiecująco. Jestem świadomy że to mogą być w większości obiecanki handlarza żebym tylko kupił ich produkt. Co sądzicie? Jak to wygląda odnośnie budżetu domowego?

Mam dom z dachem płaskim. Ostatnio podczas dużych opadów śniegu i deszczu zaczęła wychodzić mi plama na suficie w kuchni. Czy są jakieś sposoby, aby dach nie robiły się takie plamy? Jakaś farba, specjalna papa?
    Podczas zalegającego śniegu na dachu skorzystałem z usług http://www.gptrans.com.pl/ jednak zrzucenie śniegu z dachu i tak nic nie pomogło. Proszę o pomoc!

[QUOTE=Na planie znalazłem, że do jednego światła jest przewidziane włączanie schodowe w trzech miejscach - czy tak się da? A jeżeli tak, to czy do tego trzeba jakieś inne włączniki niż „zwykłe” schodowe?, 11:31Tertus (L)[/QUOTE]

Nie ma znaczenia czy gniazdo jest pojedyncze czy podwójne - metoda podłączenia jest ta sama, tylko konstrukcja inna. W sklepie prosisz o włączniki schodowe lub krzyżowe, albo można zamówić przez sklep internetowy https://gniazdka.elmar.pl/169-berker-q1

Legionista Awatar (L)ukas
    Jeśli masz 2 punkty, które zapalają światło, to montujesz schodowe. Jeśli punkty są 3 to na "brzegowych" montujesz schodowe, a na środkowym krzyżowy.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Uprawnienia umieszczania postów