Strona 25 z 25 PierwszyPierwszy ... 152122232425
Pokaż wyniki od 721 do 727 z 727

Wątek: Budowlanka, remonty itp.

Legionista
    Moze nie dokladnie w tym temacie, ale osobnego nie bede zakladac.

Szukam dobrej klasy mebli wypoczynkowych. Przede wszystkim naroznik rozkladany z funkcja spania. Do sieciowek BRW czy Agata Meble nie jestem przekonany. Ktos cos moze polecic?

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    Moze nie dokladnie w tym temacie, ale osobnego nie bede zakladac.

Szukam dobrej klasy mebli wypoczynkowych. Przede wszystkim naroznik rozkladany z funkcja spania. Do sieciowek BRW czy Agata Meble nie jestem przekonany. Ktos cos moze polecic?
    Caya Design. Mają sklep w Mega Meble przy Jerozolimskich 200. Ja mam od nich narożnik Palazzo i jest bajka. Są to meble modułowe, także możesz je konfigurować według siebie. W żadnym BRW, ani Agacie bym nie kupił ze względu na marną jakość.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Neg
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Wysypała mi się ekipa do wykończenia, może macie kogoś sprawdzonego do polecenia?
    Jeśli potrzebujesz w dalszym ciągu to jedna ekipa robi właśnie u mnie. Tani nie są, ale robią u mnie kilka dni i wszystko idzie w ekspresowym tempie. Na dzień dzisiejszy, jestem mega zadowolony, więc jak będą bliżej końca to mogę podesłac numer. Od razu mogę napisac, ze biora ok 300zł za m2.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Caya Design. Mają sklep w Mega Meble przy Jerozolimskich 200. Ja mam od nich narożnik Palazzo i jest bajka. Są to meble modułowe, także możesz je konfigurować według siebie. W żadnym BRW, ani Agacie bym nie kupił ze względu na marną jakość.
    Dzieki! o cos takiego mi chodzilo

Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    Dzieki! o cos takiego mi chodzilo
    jeśli chodzi o narożnik to ja mogę jeszcze polecić Mirjan24. Duży wybór i szybka dostawa. Ja na swoim nawet śpię i jest wygodnie.

Co Waszym zdaniem najlepiej sprawdzi się na podłogę w domowym biurze? Aktualnie budujemy dom i zastanawiamy sie nad możliwościami.Panele mieliśmy w mieszkaniu i totalnie odpadają z uwagi na to, że są mało wytrzymałe. I rysowąły się. Płytki wymagaja remontu aczkolwiek jeśli będzie to najlepsza opcja to sie na nie zdecydujemy.
    Jak się zapatrujecie na położenie na podłodze wykładziny? Ale takiej porządniejszej, specjalnie z przeznaczeniem do biura?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez pioben Zobacz posta
    Co Waszym zdaniem najlepiej sprawdzi się na podłogę w domowym biurze? Aktualnie budujemy dom i zastanawiamy sie nad możliwościami.Panele mieliśmy w mieszkaniu i totalnie odpadają z uwagi na to, że są mało wytrzymałe. I rysowąły się. Płytki wymagaja remontu aczkolwiek jeśli będzie to najlepsza opcja to sie na nie zdecydujemy.
    Jak się zapatrujecie na położenie na podłodze wykładziny? Ale takiej porządniejszej, specjalnie z przeznaczeniem do biura?
    Zależy jaki styl tam będzie, jednak wykładzina zawsze dobrze wygląda, możesz też pomyśleć o wylewanej żywicy.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Uprawnienia umieszczania postów