Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 131920212223
Pokaż wyniki od 661 do 666 z 666

Wątek: Budowlanka, remonty itp.

Legionista
    Aktualnie jesteśmy na etapie remontowania kuchni i zastanawiamy się nad jednym. Nad tym aby zamontować sobie blat z kamienia. Podoba nam sie wizualnie ale tani nie jest tak więc nasuwa się pytanie czy warto?
    A i jak jest z wytrzymałością. Czy nie będzie się kruszył a ni nie będą się pojawiały na nim wgniecenia? Orientujecie się równeiż czy w razie czego można taki blat naprawić?

Ja podbiję ze swoim pytaniem. Remontujemy dom i wymieniamy wyposażenie. Kobicie się coś umaniło, że chce antyki (o to mi wysłała sklep). Podpowie ktoś czy to ma sens? Te starocia nie rozwalą się zaraz? Może to i ładne, ale drogie i jakoś nie mam zaufania. Ma ktoś coś takiego w domu?

zależy jaki antyk bo jeśli to coś naprawdę cennego albo oryginalnego to cena takich rzeczy rzadko kiedy spada, a najczęściej idzie w górę.

Antyki - wbrew pozorom takie meble nie są ekstremalnie drogie. Mam tutaj na myśli używane. Czasami można wyhaczyć po naprawdę interesujących cenach.
    Posiadanie domu - cóż, to konieczność przeprowadzania ciągłych inwestycji, zakupów itd. Wcale nie jest tak kolorowo jakby się chciało, żeby było, lub tak jak to sobie wyobrażaliśmy.
    Np cięcie drewna do kominka (o ile ktoś ma), trzeba się wtedy wyposażyć w taką piłę łańcuchową - klik w link - tutaj elektryczna, ale spalinówki też są przecież popularne.
    Ostatnio edytowane przez ariel ; 30-03-2018 o 06:05

Niektóre nie są powszechnie stosowane, ze względu na koszta. Popatrzmy na materiały zabezpieczające przed ogniem. W zasadzie każdy budynek można wykonać w taki sposób, że będzie on nie do ruszenia przez ogień. Wszystko rozbija się o koszta takich inwestycji. Ale i tak wydaje mi się jest znacznie lepiej pod tym względem niż kiedy. Zwłaszcza jeżeli chodzi i o dostęp do wysokiej klasy materiałów budowlanych. Proponuję sprawdzić np specyfikację artykułów ppoż od Pronattop: https://www.promattop.pl/pl-pl/products
    Ostatnio edytowane przez pioben ; 10-04-2018 o 11:49

Legionista Awatar olek_grom
    Poszukuję elektryka.
    Trzeba przeciągnąć zasilanie trójfazowe z piwnicy na 4 piętro + wymienić cała elektrykę w mieszkaniu.
    Jeśli ktoś ma kontakt do kogoś solidnego to poproszę.

Uprawnienia umieszczania postów