Strona 1 z 74 123451151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 14363

Wątek: Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Morterator Awatar mort

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

wiele osób mnie męczy,że nie chce oglądać fotek tylko chce info

równie wiele chce fotki bez info, komentarzy itp.

także co by wilk był syty i owca cała rozdzielam dwa zagadnienia
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar TNTP
    w końcu, od tygodni zbierałem się, żeby założyć taki temat, ale nie chciałem wychodzić przed szereg
    Lieber tot als rot!!

Morterator Awatar mort
    ja w sumie też myslałem o tym od dawna tyle,że chciałem poczekac już do końca sezonu naszej kopanej we wszystkich ligach

Better Dead Than Red!!!

Lechista Awatar Bete
    JESTEŚMY SIŁĄ O JAKIEJ WAM SIĘ NIE ŚNIŁO!!

Legionista Awatar 4love
    haha świetne !

LEGIA
    WARSZAWA
    TO NASZA DUMA I SŁAWA

Legionista Awatar BladaTwarz
    Cytat Zamieszczone przez Bete Zobacz posta
    Coś pięknego, że go trema nie zjadła hehe

Legionista Awatar Breados
    Takie coś znalazłem na forum Lecha:
    http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...89811506_n.jpg

Polecam zwrócić uwagę na imitację rac

Legionista Awatar Domino KG(L)
    Powiadasz imitację. Race to to nie są aczkolwiek dla innych są wielce groźne - http://oi42.tinypic.com/novy2r.jpg
    SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Legionista Awatar Yanks
    Cytat Zamieszczone przez Domino KG(L) Zobacz posta
    Race to to nie są aczkolwiek dla innych są wielce groźne - http://oi42.tinypic.com/novy2r.jpg
    Co raz lepiej. Pięć lat i grzywna za tortowe świeczki ...
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez mort Zobacz posta
    wiele osób mnie męczy,że nie chce oglądać fotek tylko chce info
    www.kibole.info
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Morterator Awatar mort
    o widzisz - i np. news o takiej stronie zginie zawsze wśród postów z setką fotek

Better Dead Than Red!!!

Czerwona kartka
    Napastnik Zenita Sankt Petersburg Danko Lazovic został zaatakowany paralizatorem przez policjanta tuż po zakończeniu wyjazdowego meczu z Wołgą Niżny Nowogród - poinformował klub z miasta nad Newą. Policja temu zaprzecza.

Po końcowym gwizdku Lazovic, ciesząc się ze zwycięstwa 2:0, podbiegł do kibiców Zenita, aby rzucić im koszulkę. "W tym momencie policjant zaatakował mnie z tyłu, paralizatorem w plecy. To szaleństwo, że coś takiego dzieje się podczas zawodów sportowych. Ale tutaj, w Rosji, wszystko jest możliwe" - powiedział Lazovic, którego słowa zamieszczono na stronie internetowej Zenita.

Jak poinformował klub, przedstawioną przez serbskiego piłkarza wersję wydarzeń potwierdziła obdukcja lekarska, która wykazała oparzenie pierwszego stopnia wywołane paralizatorem. Zenit zamierza złożyć skargę przeciwko tamtejszej policji.

Z kolei policja odrzuciła zarzuty, oskarżając kibiców z Sankt Petersburga o prowokacyjne zachowanie, a piłkarzy gości - o to, że wbrew zakazom zbliżyli się do trybuny ze swoimi sympatykami. W wydanym komunikacie przyznała, że jeden z funkcjonariuszy trzymał paralizator, ale nie użył go.

Zenit, broniący tytułu mistrza Rosji, zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli, ze stratą dwóch punktów do CSKA Moskwa. Lazovic jest najlepszym strzelcem rozgrywek. Do tej pory zdobył dziewięć bramek.

Kibol
    http://www.youtube.com/watch?v=1stEM...eature=feedlik
    dni Włocławka
    polecam,od 1:01

-klubem Łodzi jest?
    -ŁKS!
    -dziękuję

Legionista Awatar rydzuuu
    Den Haag 14 lipca wycieczkuję się na Litwe

http://pl.uefa.com/uefaeuropaleague/...aws/index.html

Widocznie zbieg okoliczności, zapewniam Cię, że to nie ja mam to konto na "naszym" forum. Zarejestrowałem się tylko po to, żeby może nieco uświadomić Wam, kto się udziela na tym forum i jeśli już je czytacie, róbcie to z dużym przymrużeniem oka.

Legionista Awatar Adin
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Wieczny Łowca Awatar Pan Artysta
    skończta pisać o grodzisku i o rodowitych z samego centrum Warszawy !
    kolejny wpis o tym "czymś" i będzie BAN
    Czas kończyć z baranami na forumce

Fani francuskiego Olympique Marsylia nie będą mogli dopingować swojej drużyny podczas meczów wyjazdowego z PSG.

Zgody na przyjazd kibiców z Marsylii do Paryża nie wyraziło francuskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

W specjalnym komunikacie wydanym przez rząd można przeczytać:

"8 kwietnia 2012 r. od godziny 00:00 do północy zostaje zakazana podróż indywidualna lub zbiorowa, jakimkolwiek środkiem transportu, między departamentem Bouches-du-Rhone a Paryżem, osobom kibicującym Olympique Marsylii, lub zachowującym się w sposób, który na to wskazuje".

Powodem zakazu jest "wysokie ryzyko wybuchu przemocy i zniszczeń do jakich może dojść w środkach transportu i na drogach dojazdowych do Paryża".
    "Jak rozpoznać komunistę? Cóż, jest to ktoś, kto czyta Marksa i Lenina. A jak rozpoznać antykomunistę? To ktoś, kto rozumie Marksa i Lenina." - Ronald Reagan

Legionista Awatar startowiec55
    Co to za 'gwiazda' na tym transie?
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionista Awatar TytusNR
    Cytat Zamieszczone przez startowiec55 Zobacz posta
    Co to za 'gwiazda' na tym transie?
    NATO.
    Ultrasi Z Legii

Legionista
    Jak już wiemy, FC Den Haag trafiło na Tauras Tauragė (Litwa) w Lidze Europy.
    Czy ktoś myśli poważniej o wyjeździe na Litwę? Jak mówią Google Maps całkowita odległość z Warszawy to 467 km, a przybliżony czas podróży to ok 7 godzin jazdy.
    Więcej : http://europejska-trasa.mexxx.info.p...uragelitwa.php

Mokotów Awatar Zdzisiek
    Cytat Zamieszczone przez jot Zobacz posta
    Jak już wiemy, FC Den Haag trafiło na Tauras Tauragė (Litwa) w Lidze Europy.
    Czy ktoś myśli poważniej o wyjeździe na Litwę? Jak mówią Google Maps całkowita odległość z Warszawy to 467 km, a przybliżony czas podróży to ok 7 godzin jazdy.
    Więcej : http://europejska-trasa.mexxx.info.p...uragelitwa.php
    ....zastanawiał bym się raczej, czy kibice Jagielloni pojadą 6000 tyś kilometrów..

Bo my, wspierając FC Den Haag, jesteśmy u siebie !!!
    "Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka. Bo im szerszą stroną mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuje potrzebę dbania o jego całość i rozwój".
    Roman Dmowski "Myśli nowoczesnego Polaka
    "
    Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Zdzisiek Zobacz posta
    ....zastanawiał bym się raczej, czy kibice Jagielloni pojadą 6000 tyś kilometrów..
    A no zobaczymy . Póki co przeglądając ich wypowiedzi w necie widzę tylko narzekanie . Znając nas, gdybyśmy byli na ich miejscu na pewno znalazłyby się osoby które by pojechały .

A propos wspierania Den Haag, ciekawe ile by kosztował wynajem busa na do Taurage?

Cytat Zamieszczone przez jot Zobacz posta
    A propos wspierania Den Haag, ciekawe ile by kosztował wynajem busa na do Taurage?
    Wszystko najprawdopodobniej będzie podane w odpowiednim czasie i odpowiednim temacie.

czekamy na info zatem.

http://www.youtube.com/watch?v=qf1jokdKD8c

Wisła chuligani na noże, na pięści w Polsce dobrze znani, w Krakowie najlepsi.
    Ekipa chuliganów Wisły do walki gotowi.
    Jak się nam postawisz odjebiemy Tobie nogi.
    W świecie drapieżników bloki mówią samą prawdę. Ja jestem rekinem Ty zwykłym obsranym parchem.
    Szarakan już szuka, zdrajcę każdego ukarze, nie czekają szmaragdy, czekają kurwy cmentarze. Gdzie wasze zapowiedzi, gdzie te bloki, kamienice, gdzie jesteście kurwy, bo na mieście was nie widzę.
    Twardo garda i w psychice wyrobione walczyć z wrogiem już jeden śmieciarz był , teraz leży zimny w grobie.
    Gdy dobijam przeciwnika znęcam się nad moim wrogiem, słyszysz tylko WISŁA SHARKS i obserwujesz podłogę tak skończy każdy przerzut, walczymy tu aż do śmierci.

WISŁA SHARKS urodzeni mordercy. Okrzyk jude gang śmieszy i wkurwia, ogromna furia, odpowiedź dla was cracovia to stara *****, WISŁA SHARKS urodzeni mordercy, do walki stoimy pierwsi, pierwsza siła tego miasta, tego miasta. WISŁA SHARKS.

Salka, siłownia sportowy tryb witam, my walczymy za ten klub to jest nasz styl życia, na śmierć i życie. Pamięć tym, którzy odeszli oddali swe życie a do walki byli pierwsi.
    W jak wierność cecha u nas dobrze znana,
    S jak siła, która przewagę ustala
    H jak honor tłumaczyć chyba nie muszę, gladiatorzy tego miasta wojowniczą mamy duszę.
    Choć utrudniają życie, naszych braci pucha domem, my o Was pamiętamy, pozdrawiamy Naszą stronę. WISŁA SHARKS pozdrawiamy każdą sztamę.
    Na pięści czy sprzęt rozjebiemy każdą bandę. Przelana krew, krew za brata.
    Mocne więzi na ostro się kręci do walki stoimy pierwsi.
    Stań twarzą w twarz. Widzę w Twoich oczach strach.
    Pierwsza siła tego miasta WISŁA SHARKS.

Okrzyk jude gang śmieszy i wkurwia, ogromna furia, odpowiedź dla was cracovia to stara *****. WISŁA SHARKS urodzeni mordercy. Do walki stoimy pierwsi. Pierwsza siła tego miasta, tego miasta. WISŁA SHARKS.
    JCIP

Legionista Awatar napixxx
    Cytat Zamieszczone przez pshepyoor Zobacz posta
    Warto wrzucać takie gówno, na poważne forum?

Legionista Awatar maatek
    Cytat Zamieszczone przez Zdzisiek Zobacz posta
    O urwa tyle muszą jechać?
    „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
    Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
    Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
    Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Uprawnienia umieszczania postów