Strona 483 z 483 PierwszyPierwszy ... 383433473479480481482483
Pokaż wyniki od 14,461 do 14,490 z 14490

Wątek: Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Bekowa zapowiedź Lecha na wyjazd do Szczecina, urzekł mnie fragment o przyczynach konfliktu między Sosnowcem a Pogonią, uśmiałem się ale ciekawi mnie co czuje ŁKS który wita się z Lechem wracającym z pewnego miasta co śledziem...

"Kibice Lecha zwiedzą fabrykę Paprykarza w Szczecinie 25 października 2018

Kibice Lecha pokazują, że dla chcącego nic trudnego i kolejny raz obchodzą system. Tym razem pojadą na kolejny wyjazd „krajoznawczy”, w sobotę pojawią się w Szczecinie. Powodem zorganizowanej wycieczki jest zwiedzanie fabryki paprykarza szczecińskiego. Na forum Lecha możemy przeczytać szczegóły dotyczące wycieczki do Szczecina:

Ten smak i zapach znany jest każdemu urodzonemu w latach 80 i 90-siatych. Płaska puszka, która kształtem przypominała pudełko 10 sztuk płyt CD (prosto z Bema) i niezapomniana woń, której nie dało się ukryć żadną wodą kolońską, toaletową a nawet dezodorantem, czy też wielokrotnym myciem zębów. Kolonijny przysmak – przez wielu, tych najodważniejszych – stosowany jako afrodyzjak tuż przed pierwszą randką – na tyle skuteczny, że randki z jego udziałem nie dało się zapomnieć… Nigdy!

Jak wieść gminna niesie przez ponad 20 lat ten wyrób był stałym bywalcem biesiad zgodowych pomiędzy kibicami Pogoni i Legii. Inna legenda głosi, że to właśnie jego zapach i smak stał się przyczynkiem do pierwszych niesnasek na linii Szczecin – Sosnowiec, by w końcu doprowadzić do zakończenia przyjaznych stosunków pomiędzy Szczecinem i Warszawą…

„Paprykarz szczeciński” – bo to właśnie o nim mowa – był produkowany przez wiele, wiele lat przez Przedsiębiorstwo Połowów Dalekomorskich i Usług Rybackich „Gryf” przy ulicy Dębogórskiej w Szczecinie. I właśnie tam – w to historyczne miejsce, udamy się na wycieczkę krajoznawczą 27 października.

Tak, wiemy, że całkiem niedawno budynek został poddany rozbiórce, jednak to kultowe miejsce warte jest odwiedzin i chwili zadumy.

Na tą kolejną – niezwykle interesującą i pouczającą wycieczką udamy się pociągiem specjalnym. W tej chwili trwa ustalanie ceny. Dodatkową opłatę trzeba będzie również ponieść za możliwość odwiedzenia mekki fanatyków tej – jakże kultowej potrawy – szczecińskiej Papricany.

W związku z wyjazdem – bardzo prosimy o umiejętne zaplanowanie wolnego czasu w weekend, zasobów finansowych. UWAGA – obowiązuje – ze względu na powagę sytuacji – całkowity zakaz spożywania „paprykarza szczecińskiego” w drodze do.. i z miejsca docelowego."

takie tam z Częstochowy
    We wczorajszym, zaległym meczu 14. kolejki 1 ligi piłkarze Rakowa w ostatnich sekundach spotkania uratowali remis z ŁKS-em Łódź. W doliczonym czasie gry sędzia podyktował jedenastkę dla częstochowian, a kilkanaście sekund później na bramkę zamienił ją Arkadiusz Kasperkiewicz.

Urodzony w Łodzi obrońca Rakowa zdecydował się po strzelonym golu podbiec do sektora zajmowanego przez ełkaesiaków i pokazać "W" na znak sympatii do Widzewa, barw którego bronił w latach 2013-2014. Dwie minuty później sędzia zakończył spotkanie, ale na boisku zrobiło się jeszcze goręcej, niż w trakcie całego meczu. Tylko interwencja trenerów i sędziego zapobiedła bijatyce pomiędzy zawodnikami obu zespołów.

Dziś do wczorajszej sytuacji odnieśli się kibice z Częstochowy. Poniżej pełna treść ich oświadczenia, którą opublikowali na stronie rbfzine.pl.

"Mecz z ŁKS-em już za nami. Dzięki determinacji i walce na boisku do końca udało się wyciągnąć remis. Powinniśmy być więc zadowoleni. Może by i tak było gdyby nie strzelec wyrównującego gola. Gość pokazał wyraźnie, że tutaj nie pasuje. Właściwie to już dzisiaj może się spakować i opuścić Częstochowę.

Ułożona z palców dłoni literka W w stronę kibiców Ełksy jest tym samym czym byłby ewentualny fuck w naszą stronę. Nie tak dawno temu już to przerabialiśmy, więc powtarzamy - Raków to nie jest przytulisko dla byłych żydów. Nie szanujesz tego miejsca to my również mamy dla ciebie literę W. W jak wypi**********.

Widzew na Rakowie był, jest i będzie nielubiany. Przyzwyczailiśmy się, że w pierwszej drużynie swojaków mamy jak na lekarstwo, że zespół składa się z najemników. Niektórzy z nich zdążyli zaskarbić sobie nawet naszą sympatię, z niektórymi bywało różnie, ale wczoraj została przekroczona granica zza której nie ma odwrotu. Ostentacyjne obnoszenie się z sympatiami dla Czerwonych z Łodzi oznacza sportowe samobójstwo w Rakowie.

Dobrze radzimy - odejdź stąd nim ktoś ci osobiście wytłumaczy co odjebałeś. Nie potrafisz uszanować miejsca w którym przyszło ci zarabiać pieniądze to nadajesz się tylko by napluć ci w twarz. Optymalnie będzie jak twoje prywatne derby, będą twoim ostatnim występem w koszulce Rakowa. Bez żalu z naszej strony. W jak ***********."
    LEGIA TO MY
    ACAB!
    Freedom for Mary Wagner!
    Janusz Waluś czekaMY!

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
    dla szpiclów katów tchórzy"

Lech podobno ogromne straty w flagach na rzecz Widzewa, wszyscy skupieni na barwach biedastoku a tu takie coś
    (Lech Poznań no one like us, Ultras Lech, Pyrusy, Legion Piła, Szwadron Gostyń, Nadmorski fc, Fanatycy)

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez JIHADStróże Zobacz posta
    Lech podobno ogromne straty w flagach na rzecz Widzewa, wszyscy skupieni na barwach biedastoku a tu takie coś
    (Lech Poznań no one like us, Ultras Lech, Pyrusy, Legion Piła, Szwadron Gostyń, Nadmorski fc, Fanatycy)
    ul01

Legionista Awatar Kadyr
    Cytat Zamieszczone przez Odyn Zobacz posta
    Nie wiem dlaczego, ale odrzucają mnie te filmiki. Dla mnie to gówno dla gimbusów i tyle. Dziwi mnie, że Lech wziął w tym udział i swoją marką zareklamował to dziadostwo, ****, ich sprawa.
    .
    tu jeszcze wypowiedź w temacie.... Internetowej koalicji, od 08:44

https://m.youtube.com/watch?v=TAhLS_e8ICk

Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    ul01
    To akurat jedyna obroniona.
    Poszła replika starej Ultras Lech.

Ktoś wie dlaczego przestała działać strona internetowa Pyrusy.pl?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kadyr Zobacz posta
    tu jeszcze wypowiedź w temacie.... Internetowej koalicji, od 08:44

https://m.youtube.com/watch?v=TAhLS_e8ICk
    Można przyznać, że trochę niefortunnie teraz brzmi, ale patrząc na to szerzej.
    Połączyły się ze sobą 3 ekipy. Narobili szumu co niemiara. Dojebali kulawy numer na kadrze, że teraz są tam niemile widziani nie tylko oni, ale nawet ich 'znajomi'. Zrobili oprawy jacy to oni chciwi krwi, kogo to oni nie rozjebią. I tak patrząc. Nie licząc katowania jednostek łącznie z zabiciem jednej osoby co jest dla mnie zaprzeczeniem chuliganki jako takiej to kogo ta wielka koalicja najebała? Tyle szumu, tyle pisania. Koalicja WRWE, groźne dziary, zdjęcia, graffiti, koszulki posty i oświadczenia. Szczególnie dobra jest tu relacja Elany z podsumowania ich sportowej działalności.
    Jebli GKS na flagi (czy to skrojenie czy zwykła kradzież, nie wiem). Dodatkowo teraz powiedzmy ten Lech (chociaż to akcja Widzewa samego, nikt nie pisze że WRWE w przeciwieństwie do zdobycia flag GKS gdzie od początku pisano Ruch oraz Wisła). Wtop jakie zaliczyły poszczególne ekipy (Widzew ze Śląskiem i Lechią + strata swoich flag, Ruch też trafiony a potem przegrana w lesie) jest jak dla mnie znacznie więcej niż ich zwycięstw.
    A skończyło sie na dodatek tym, że teraz kilkadziesiąt osób im zawinęli, niektórzy poszli na współprace i generalnie każdy wie co sie stało.

Jak dla mnie fakt, brzmi ta wypowiedź niefortunnie i Lech dostał mocnego gonga, ale dla mnie dalej ta dęta koalicja to więcej zdjęć na fb i groźnych poz niż realnego (udanego) działania. W tym wypadku sprawdza się powiedzenie, że krowa która dużo muczy mało mleka daje.
    Ostatnio edytowane przez Odyn ; 29-10-2018 o 15:29

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez niekumaty Zobacz posta
    To akurat jedyna obroniona.
    Poszła replika starej Ultras Lech.
    Zgadza się.

Legionista Awatar Buzz
    Legion Piła. W generalnej statystyce topowych fan clubów topowych ekip, zawsze wysoko plasowałem Piłę. Głównie za bardzo wysokie liczby i za dobrą jakość ekipy. A tu proszę, strata flagi w taki głupi sposób.

Legionista Awatar berserk
    Przecież nie stracili jej kolesie z Piły tylko goście odpowiedzialni na Lechu za oflagowanie...
    #MuremZaBonusem

Legionista
    Niekoniecznie ostateczną odpowiedzialność za stratę ponoszą właściciele flag. Wychodzi na to, że te flagi magazynowane były na stadionie i nie wracały do Piły czy innego Gostynia. Zostały trafione pod stadionem przy Bułgarskiej, prawdopodobnie w drodze do ichniejszej przechowalni więc całkiem możliwe, że nikogo z tych FC przy tym nie było.

Legionista
    zamiast skupiać się na straconej flagadze FC Piły powinniśmy porozmawiać o :

To porozmawiajmy o :

Legionista
    Ja ze swojej strony proponuje rozmawiać dokładnie tam gdzie rozmawialiśmy 5 lat temu o PS
    - we większym gronie. Internet to chujowe miejsce.
    edit.
    Ostatnio edytowane przez 1980 ; 30-10-2018 o 10:28

Dzięki za rozmowę, i do zobaczenia tam.

Legionista Awatar hmB.
    Faktycznie dobry wyjazd Zagłębia. Ale nie pierwszy i nie ostatni,więc nie ma co szczególnie się tym zajmować.
    "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez hmB. Zobacz posta
    Faktycznie dobry wyjazd Zagłębia. Ale nie pierwszy i nie ostatni,więc nie ma co szczególnie się tym zajmować.

...i to nas kiedyś zgubi. Lepiej zajmować się własnym podwórkiem niż flagami FC Piły.

Jak NAS zgubi to będziesz miał o czym pierdolić, wszak na tym polega twoja egzystencja tak na tym, jak i na innych kibicwskich forach. Lepiej zajmuj się dalej tym kto odpalił racę na peronie, a najlepiej zdala od NAS.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Jak NAS zgubi to będziesz miał o czym pierdolić, wszak na tym polega twoja egzystencja tak na tym, jak i na innych kibicwskich forach. Lepiej zajmuj się dalej tym kto odpalił racę na peronie, a najlepiej zdala od NAS.
    Właśnie mnie z kimś pomyliłeś mam nadzieje że przeprosisz.
    Ostatnio edytowane przez 1980 ; 30-10-2018 o 22:39

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez JIHADStróże Zobacz posta
    Ktoś wie dlaczego przestała działać strona internetowa Pyrusy.pl?
    Maja ku..a dość ! 😂

Legionista
    Dziś Komisji Ligi pewnie da nam zakaz do końca sezonu.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar deszcz
    Czy za wyjazd do Wrocławia dostaliśmy jakąś karę od KL?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
    Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
    Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
    Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Legionista Awatar jasna długa prosta
    Nie

Legionista
    W związku z niewłaściwą organizacją zawodów 13. kolejki Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa na klub Jagiellonia Białystok nałożono karę w wysokości 10 tysięcy złotych. Za zachowanie kibiców gości podczas ww. meczu, polegające m.in. na spaleniu flag gospodarzy oraz zniszczeniu infrastruktury stadionowej, na klub Legia Warszawa nałożono karę finansową w wysokości 30 tysięcy złotych oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 2 najbliższe mecze z Jagiellonią w Białymstoku.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Topico Zobacz posta
    W związku z niewłaściwą organizacją zawodów 13. kolejki Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa na klub Jagiellonia Białystok nałożono karę w wysokości 10 tysięcy złotych. Za zachowanie kibiców gości podczas ww. meczu, polegające m.in. na spaleniu flag gospodarzy oraz zniszczeniu infrastruktury stadionowej, na klub Legia Warszawa nałożono karę finansową w wysokości 30 tysięcy złotych oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 2 najbliższe mecze z Jagiellonią w Białymstoku.
    Bym powiedział, że to bardzo niska kara, patrząc na to, że pewnie i tak pewnie nas nie wpuszczą przez najbliższe 5 lat.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar Kadyr
    27.10.18 RosSelMasz vs Anży

Legionista Awatar gawron
    ...
    Cytat Zamieszczone przez forum.wiaralecha.pl
    Koniec grupy Ultras Lech '01

W związku ze stratą Naszych flag, grupa Ultras Lech '01 przestaje istnieć.

Na wyjeździe do Częstochowy, na sektorze w obecności wszystkich, osoba odpowiedzialna za działania grupy
    musiała wyciąć Nasz Święty Herb z ich grupowej flagi i tym samym zakończyła jej działalność.

Legionista Awatar Kadyr
    W Moskwie CSKA z Roma, tak jak widać.
    Makarony atakują po akcji....

Legionista Awatar Kadyr
    Wg opisu:

Uprawnienia umieszczania postów