Strona 482 z 485 PierwszyPierwszy ... 382432472478479480481482483484485 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,431 do 14,460 z 14529

Wątek: Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Legionista Awatar Kadyr
    Before match Jablonec vs Dynamo Kiyv, Brave Brigade + AlbatrosS + 4 (Capitals & North Company ) 30ks vs Jablonec + KKS Jelenia Góra (30-40ks), after 1,5min fight all ended cops. (c)

Kijów :

Ostatnio edytowane przez Kadyr ; 04-10-2018 o 22:31

Legionista Awatar Kadyr
    Końcówka tematu JAblonec v Dynamo.
    Ukraińcy u góry

Legionista Awatar Kadyr
    + wczorajsze trofea czesko polskiego bloku ...

Jelenia Gora + Jablonec + Liberec + Banik Most.

Rzekomo na meczu na sektorze Kijowa sporo antypolskich przyśpiewek. Ukraińcy też trafili jakaś koszulkę + szalik

Ostatnio edytowane przez Kadyr ; 05-10-2018 o 23:28

Legionista Awatar Kadyr
    Habib pokonał Irlandczyka,
    Na foto HabiB w bluzie Dzikiej Dywizji Anzy Machaczkala, wskazuje plakat na którym żołnierz z logo Anzy pyta czytelnika:

"A czy ty wstapiles już do Dzikiej Dywizji?"

+afterparty na wczorajszym pojedynku:

https://www.wykop.pl/link/4572709/uf...a-na-trybuny/#

Legionista Awatar Foxx
    To nie żołnierz, tylko bolszewicki obszarpaniec mający naganiać ochotników do walki z Polską w 1920... Tyle że plakat powstał po drugiej wojnie św, jako część propagandowej legendy "budowy wielkiego sojuza" Oryginał

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista
    Z relacji Śląska:

Kibice Legii również pokazali się z bardzo dobrej strony. Poza konkretną liczbą i w dużym stopniu wypełnieniu największego w Polsce sektora gości zaprezentowali dwie oprawy. Prezentacja ich sektora tego dnia była jedną z najlepszych jak nie najlepsza w historii przyjazdów gości na nasz nowy stadion. Najpierw w asyście machajek cały sektor rozświetlony został na biało stroboskopami. W drugiej połowie Legioniści zaprezentowali sektorówkę przedstawiającą prowadzącego turniej „1 z 10” Tadeusza Sznuka czytającego pytanie: „Jaki wynalazek opatentowała Marta Coston?” Po chwili kibice Legii udzielili odpowiedzi i sektor gości rozświetliły race.
    Mimo, że na boisku dominowała tylko jedna drużyna i była to ekipa gości, to na stadionie panowała konkretna atmosfera. Przez cały mecz dopingujemy nasza drużynę. Mimo braku umiejętności przy drużynie z Warszawy, naszym piłkarzom nie można było odmówić tego dnia walki. Nasz doping stał na wysokim poziomie. Również Legioniści poza dobrymi i pomysłowymi oprawami konkretnie dopingują. Trzeba im oddać, że tego dnia we Wrocławiu pokazali się z bardzo dobrej strony. Podczas meczu nie zabrakło wymiany uprzejmości między dwoma ekipami, ale bardziej symbolicznie, bo obie ekipy skupiły się na dopingu dla swoich drużyn.
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista Awatar Kadyr
    Widzę, ze w polskich mediach opisywany jest rajd piłkarzy Krasnodaru i Zenita- Kokorina I Mamajewa, podczas którego pobili oni ruskiego kierowce taksówki a później W knajpie skosnookiego urzędnika z ministerstwa I jego kolegów.
    Nic powaznego się nie dzieje zeby opisywyaac , ...to wrzucę lajtowy komentarz moskiewskiego specjalisty od bicia w mordę bez wyraznch powodów - basniowego poj@eba- Kolobka ( kiedyś Jaroslawka)

Krotko: pochwala pobicie urzędników, potępia bicie ruskiego taksówkarza.....

https://m.youtube.com/watch?v=ym41y3AsMVU

Legionista Awatar Kadyr
    Klub piłkarski Terek Groźny zmienił nazwę na Achmat Grozny Na czesć ojca Ramzana Kadyrowa - Achmata. Jest też znany fight klub Achmat - powiązany.
    Taka banalna sytuacja w metrze. Czeczen zaczepił jakieś dzieci rosyjskie i tak się zachowuje zmuszając jednego do powtórzenia , że Achmat to potęga.

Od razu zareagował Ramzan Kadyrow, który w telegramia wyraził złość i nakazał aby ten Czeczen pierwszym lotem wrócił do Groźnego i zjawił się u niego z całą swoją rodziną. ... inaczej sam go znajdzie i ten gorzko pozaluje.....

https://ria.ru/society/20181011/1530402689.html

Legionista Awatar Kadyr
    Kibic Achmata Grozny wrzucił filmik z przeprosinami ...
    nie mam pewnosci, ale chyba mu coś tam rośnie nad lewym okiem....

https://m.facebook.com/story.php?sto...53830714712120

Gintleman Awatar księciuniu
    A my tylko "pedał", "flet" i "uj ci na imię"

Jakub Kręcidło
    ‏Verified account @J_Krecidlo
    15h15 hours ago

Valencia może zostać ukarana za przyśpiewkę, którą w meczu z Barceloną dwukrotnie miało intonować ok. tysiąca kibiców. „Piqué, skurwielu, Shakira ma ******, ojcem twojego syna jest Wakaso (czarnoskóry piłkarz), a ty jesteś pedałem” 🎶
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Teraz jest jasne czemu Pique jest w tak słabej formie .

Legionista Awatar Kusza
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Zastanawia mnie to "******". Świat tak poszedł do przodu że nie mam pojęcia co też tam mogą teraz mieć zachodni celebryci
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Gintleman Awatar księciuniu
    W neocenzurowanym tłicie był "zwykły, tradycyjny" k.u.t.a.s.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Kadyr
    Rosja, Końcówka tematu Mordowia v Khimki ( 13.10.18 )

Legionista Awatar Kadyr
    MFA Bułgarii przeprasza Japonię za "osyfienie" pomnik pokoju w Hiroshimie ....
    Loko Sofia

https://navva.org/bulgaria/nation/mf...second-league/
    Ostatnio edytowane przez Kadyr ; 19-10-2018 o 23:42

Legionista Awatar Kadyr

Legionista
    Tak jakoś mi się przypomniało: Te "Niebieskie Chachary" to w końcu ujrzały światło dzienne?

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Tak jakoś mi się przypomniało: Te "Niebieskie Chachary" to w końcu ujrzały światło dzienne?
    Filmweb podaje, że 13.10 była premiera.

Legionista
    Premiera była w zeszłym tygodniu na Warszawskim Festiwalu Filmowym.

Legionista Awatar Kadyr
    Klip Basty nagrany z rugbystami CSKA & Partyzana

https://m.vk.com/wall-134605111_3855

Legionista
    Premiera Chacharów odbyła się w minioną sobotę w Kinotece. Film powstawał chyba 11 lat z długą przerwą, przez co nie ma płynności w zmianie panujących klimatów. Ogólnie spoko, ale bez rewelacji.

Swoją drogą, tę premierę mogli zorganizować bardziej z głową. Zrobili ją w Warszawie, podczas kiedy Ruchu grał u siebie z Widzewem.

Legionista Awatar Kadyr
    Dziś Roma v Cska. Wojna wojną, a część z zawodników z banderowskich ruchów będzie dziś na sektorze kolegów....

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kadyr Zobacz posta
    Nie wiem dlaczego, ale odrzucają mnie te filmiki. Dla mnie to gówno dla gimbusów i tyle. Dziwi mnie, że Lech wziął w tym udział i swoją marką zareklamował to dziadostwo, ****, ich sprawa.

Zabawne jest to, że jedna osoba tam w barwach Ruchu, na którego młynie gościnnie flagi Yaroslavki, a drugi mówi, że byli na sektorach Spartaka i mają z nimi dobre relacje i bili sie z Mariborem (który to przecież kiedyś wąchał się z Widzewem). Z resztą ****. Na necie można znaleźć zdj z turnieju Ruchu jak flaga Slovana wisi obok Flagi Yaroslavki. Jak w ogóle poważna ekipa może pierdolić takie rzeczy w świat. Przecież to robienie z siebie błaznów.

Całe to towarzystwo to może sobie lizać *****, a Czechy i Słowacja dla mnie to marna kopia polskiej sceny. Tacy wanna be.
    Ostatnio edytowane przez Odyn ; 23-10-2018 o 16:56

Też mnie obrzydza te całe gówno robione przez ruskich... Może u nich jest to modne robienie siebie celebrytów, ale teraz przezucają to na cała Europe i niestety inne ekipy dają się wciągnąć.

A co do Czech i Słowacji, to słyszałem, że Sparta Praga śmieje się z polskiej sceny czy też Brno z pogardą do nas podchodzi i zawsze zastanawiałem sie, jaka jest przyczyna tej całej pogardy do nas, ze strony Brna czy Sparty.
    To Slovanek który lata w barwach Ruchu, śmiesznie to wygląda. Koalicja smiechu WRWE już się sama pogubiła w tych swoich wszystkich zagranicznych zgodach/układach, z resztą zawsze mnie bawiło te wszystkie zagraniczne zgody polskich ekip, a teraz robienie sobie z obcymi na siłe zgode.
    Ostatnio edytowane przez martex ; 23-10-2018 o 17:09 Powód: Zmiana

Legionista Awatar Kadyr
    Wypadek CSKA W Rzymie

Ostatnio edytowane przez Kadyr ; 23-10-2018 o 20:05

Legionista Awatar Kadyr
    + jeszcze :

Są ranni, nie ma zabitych....

Ostatnio edytowane przez Kadyr ; 23-10-2018 o 20:16

Legionista Awatar jasna długa prosta
    Sporo osób w barwach CSKA w mieście, obecny RTS. Część (około 1/3) CSKA dobiła na sektor około 30 minuty. Włosi odpalili 1 racę i 1 strobo na początku, Ruskie ze 4 race na sam koniec, które poleciały na bieżnię i sektor buforowy. Trochę wzajemnych pozdrowień, CSKA też pozdrawiało Łódzki KS.
    Ostatnio edytowane przez jasna długa prosta ; 24-10-2018 o 08:56

Bekowa zapowiedź Lecha na wyjazd do Szczecina, urzekł mnie fragment o przyczynach konfliktu między Sosnowcem a Pogonią, uśmiałem się ale ciekawi mnie co czuje ŁKS który wita się z Lechem wracającym z pewnego miasta co śledziem...

"Kibice Lecha zwiedzą fabrykę Paprykarza w Szczecinie 25 października 2018

Kibice Lecha pokazują, że dla chcącego nic trudnego i kolejny raz obchodzą system. Tym razem pojadą na kolejny wyjazd „krajoznawczy”, w sobotę pojawią się w Szczecinie. Powodem zorganizowanej wycieczki jest zwiedzanie fabryki paprykarza szczecińskiego. Na forum Lecha możemy przeczytać szczegóły dotyczące wycieczki do Szczecina:

Ten smak i zapach znany jest każdemu urodzonemu w latach 80 i 90-siatych. Płaska puszka, która kształtem przypominała pudełko 10 sztuk płyt CD (prosto z Bema) i niezapomniana woń, której nie dało się ukryć żadną wodą kolońską, toaletową a nawet dezodorantem, czy też wielokrotnym myciem zębów. Kolonijny przysmak – przez wielu, tych najodważniejszych – stosowany jako afrodyzjak tuż przed pierwszą randką – na tyle skuteczny, że randki z jego udziałem nie dało się zapomnieć… Nigdy!

Jak wieść gminna niesie przez ponad 20 lat ten wyrób był stałym bywalcem biesiad zgodowych pomiędzy kibicami Pogoni i Legii. Inna legenda głosi, że to właśnie jego zapach i smak stał się przyczynkiem do pierwszych niesnasek na linii Szczecin – Sosnowiec, by w końcu doprowadzić do zakończenia przyjaznych stosunków pomiędzy Szczecinem i Warszawą…

„Paprykarz szczeciński” – bo to właśnie o nim mowa – był produkowany przez wiele, wiele lat przez Przedsiębiorstwo Połowów Dalekomorskich i Usług Rybackich „Gryf” przy ulicy Dębogórskiej w Szczecinie. I właśnie tam – w to historyczne miejsce, udamy się na wycieczkę krajoznawczą 27 października.

Tak, wiemy, że całkiem niedawno budynek został poddany rozbiórce, jednak to kultowe miejsce warte jest odwiedzin i chwili zadumy.

Na tą kolejną – niezwykle interesującą i pouczającą wycieczką udamy się pociągiem specjalnym. W tej chwili trwa ustalanie ceny. Dodatkową opłatę trzeba będzie również ponieść za możliwość odwiedzenia mekki fanatyków tej – jakże kultowej potrawy – szczecińskiej Papricany.

W związku z wyjazdem – bardzo prosimy o umiejętne zaplanowanie wolnego czasu w weekend, zasobów finansowych. UWAGA – obowiązuje – ze względu na powagę sytuacji – całkowity zakaz spożywania „paprykarza szczecińskiego” w drodze do.. i z miejsca docelowego."

Uprawnienia umieszczania postów