Strona 481 z 481 PierwszyPierwszy ... 381431471477478479480481
Pokaż wyniki od 14,401 do 14,403 z 14403

Wątek: Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Legionista Awatar Kadyr
    Czechy, dziś wieczorkiem :

Legionista Awatar Kadyr
    Rosja, temat o wcześniej skręcone ( w sierpniu) płótno SKA Rostow ( fc CSKA ) przez Kuban.
    16.09.18, Kuban vs SKA Rostow , 20x20, wygrana Kubania, płótno zwrócono za wyjście na temat....

Legionista Awatar Kadyr
    WidzewiK przypuszczalnie pojedzie też do Rzymu na meczyK CSKA. Spotka tam liczną grupę CSKA Kijów & co ( wiele banderowskich ruchów ) - wybierają sie)
    Te układy i zgody trwają pomimo wojny ....

Nie bez zgrzytow ....)

Tutaj ciekawa historyjka jednej z koszulek. Na ostatni meczyk ruskiej premier Ligii jeden z typów stojących okrakiem pomiędzy Ukr i RuS ( Odessa- Spartak) zapowiedział swoje przyjście w takiej "ekumenicznej" koszulce Z napisem "chwała Ukrainie - "S"ława Ukranie" z logo Spartaka ...
    na foruM Spartaka zapowiedziano dosłownie "zamianę jego głowy w kaszę "( dosłowne tłum z rosyjskiego), na co koleś pisze do znajomka aby powiadomił kogo się da w Ruchu, że nie przyjdzie jednak w tej koszulce....

Nie chce mi się teraz po nocy szukać i sprawdzać, ale to jest przypuszczalnie ta sama koszulka, która była powodem konfliktu pomiędzy Rodyczi a Segedka. Tam na 100% bezposrednim powodem i źródłem konfliktu była promoskiewska koszulka na turnieju kibicowskiem ale teraz nie mam pewnosci czy to dokladnie ta....
    Ostatnio edytowane przez Kadyr ; Wczoraj o 22:55

Uprawnienia umieszczania postów