Strona 473 z 481 PierwszyPierwszy ... 373423463469470471472473474475476477 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,161 do 14,190 z 14407

Wątek: Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Cześć
    Ostatnio edytowane przez sprawiedliwy ; 07-04-2018 o 22:06

Legionista
    7. Żyleta to nie Hollywood, ani wybieg mody w Paryżu. W związku z tym nie są mile widziane osoby kręcące bezproduktywne filmiki telefonami czy robiące ?słitaśne fotki? na portale społecznościowe

Ja to wszystko rozumiem, ale pojawiają się na trybunie nowe osoby które nie ogarniają tematu. Należy je edukować a nie terroryzować.
    Ten małolat zanim się zorientował co się dzieje był już znokautowany.

Legionista Awatar Kadyr
    Spartak na Kaukazie ....
    Ogłoszony " bojkot" kaukaskich wyjazdów średnio skuteczny ....
    Weekendowy , ostatni ...opłacony krwią...!!!

Przyszły typy informując, że są z Machaczkaly, i że są za Spartak ...
    Nie wszystkim spodobało się to ....:

Ostatnio edytowane przez Kadyr ; 08-04-2018 o 20:57

Legionista
    Reiss odpowiedział kibicom Lecha na transparenty podczas ostatniego meczu z Górnikiem

"Nie sądziłem, że mój wywiad wzbudzi, aż takie zainteresowanie i wywoła lawinę komentarzy. Nie czuje żadnej urazy do klubu i nie sądziłem, że część mojej wypowiedzi podzieli kibiców za bramką. Wyraziłem swoje zdanie jako kibic Kolejorza, którym jestem od dziecka. Większość mojego pokolenia, które pamięta trudne czasy w naszym klubie przestało w ostatnich latach chodzić na mecze mimo sukcesów, a fajnie jakby oni wrócili i dopingowali Kolejorza z trybun, bo każdy kibic jest cenny. Doceniam zwłaszcza tych którzy przyjeżdżają spoza Poznania. Dlatego może warto byłoby podjąć dyskusje o różnych obszarach funkcjonowania klubu.
    Stadion to miejsce wyrażania swojej opinii, ale czy oby każdy kibic zgadza się z z tym co jest na transparentach lub jest wykrzykiwane? Pełna zgoda, że kibiców nie należy dzielić, jednak na stadionie pojawiają się różni ludzie o różnych poglądach, ale nie każdy z każdym musi się zgadzać. Czasy się nieco zmieniły, kibice nie boją się wyrażać odmiennego zdania od innych grup, co już w ostatnich latach obserwowaliśmy na Bułgarskiej czy to odnośnie trenerów, władz lub wywieszanych transparentów.
    Wielokrotnie to podkreślałem, że legendą nigdy się nie czułem, ale pewnie niektórzy kibice po prostu doceniają, że byłem wierny barwom, nadal jestem i w trudnych czasach grałem w Lechu."

Legionista
    Delije Vs Grobari, samo spotkanie sprzed miesiąca chyba. Ktoś wie na czyją korzyść? Kadyr?

https://www.youtube.com/watch?v=5qLgyiBEvqE

https://www.youtube.com/watch?v=nZ7Ya-x4l3A
    Ostatnio edytowane przez Układ ; 11-04-2018 o 22:38
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista
    Grobari.

Kadyr wiadomo coś o rusku zatrzymanym na lotnisku w sprawie angola z MŚ ? Podobno zaczyna z progu 15staka

Jeszcze jedno pytanko czy Crvena to kiedyś odpali coś w pucharach ? Ostatnio mieli jakiś jubileusz i napisali że pierwszy mecz " domowy" ale domowy był w pucharach a oni odpalili dopiero w lidze. Dziwne to...

Można zauwazyć u zachodnich sasiadów dużo spotkań na ubitej ziemi. Czyżby trenuja przed wizytą u wschodnich sąsiadów hehe ?

Jeszcze co do MŚ odbija sie już na ekipach ? Przy nieudanym spotkaniu z jedna z koalicji bardzo nielubianej w Polsce haha rosyjski trzon miał podobno poranne wizyty z wytłumaczeniem że nigdzie nie wyjadą. Wiesz coś co tam sie dzieje ?

Pozdrawiam
    Legia Warszawa

Legionista Awatar Kadyr
    1. Na Ruska z lotniska została zebrana wśród kibiców kasa z przeznaczeniem na honorarium dla adwokatów. W tej chwili infa jest taka - od kolesi , którzy zbierali środki - że adwokaci walczą o niego. Jak będą jakieś rezultaty to informacje będzie upubliczniana. Jak coś będzie od nich to wrzucę na forum...

2.W kwestii - szeroko pojmowanych - zachodnich sąsiadów to rzeczywiście widać, że najbardziej aktywni są aktualnie Niemcy+ Skandynawia. Ale nie wiem na ile to wynik MS18 a na ile innych zagrożeń...

3. W kwestii MŚ18 to jeden z typów z topowej bandy Petersburga relacjonował to tak, że " dostali oficjalne polecenie wypier@dalać z miasta od 14.06 do 14.07 "
    Na zapytanie:
    - jak to " oficjalne"? Dostałeś pismo z urzędu?
    odparł :
    - Nie , wezwano generałów i przekazano im , że wszyscy mają wyjechać...!!

4.W kwestii międzynarodowego spotkania to można potwierdzić fakt skutecznie przeprowadzonych wizyt zniechęcających...
    W kwestii dalszych losów tematu to nic nie wiem, może zaraz być a może nie .
    Chociaż 1,5 miecha temu tj.08.02.2018 jeden z tych "trzonów" komentował, że
    - "(...) .... po wpierdolu od....., chyba przemyślał ( pieredumał- zmienił zdanie) kwestię spotkania... "
    Ostatnio edytowane przez Kadyr ; 12-04-2018 o 22:19

Legionista
    Na zbliżających się derbach Belgradu Partizan będzie siedział w trzech osobnych sektorach. W sumie troche cyrk.
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista Awatar Kadyr
    Derby Belgradu Ok!!
    Kilka fajnych filmików i fot lata !!!

....mem i film z jakiegoś ukr profilu ...
    Na memie panna - gotowa "wpuścić" typa ( ściągająca stringi ) pyta dla pewności : "ale czy na pewno ganiales/(robiłeś akcje ) na Legię ? ..."

+ Filmik z piszczącym ziutkami , których mistrzowie próbują ugryźć L... (08/2015)

Romantyka!!
    Ostatnio edytowane przez Kadyr ; 15-04-2018 o 11:41

Legionista Awatar Kadyr
    Lucz w Woroneżu z upominkiem dla trenera ...
    Kogucik = cwel

Legionista Awatar Kadyr
    Raper Basta , ma nawet swój opis na polskiej Wiki. Fajne ma te teksty, inteligentne , zabawne, ocierajace się o zulersko- kryminalne klimaty... Krótko mówiąc popularny ..... Stał się powodem konfliktu na sektorze CSKA.

Pochodzi z Rostowa i istnieją jego zdjęcia z młodości w barwach Selmaszu z Rostowa. Więc na sektorze coponiektorzy zaczęli głośno mówić, że powinien wypier@dalac. Wynajmuje jednak ochroniarzy , w tym jeden z topow z Galant Steeds CSKA i protest skończył się obitym ry@jami dla protestujących ....
    Przed meczem CSKA z Arsenalem pobili grupę ultrasów po czym gdy o tym fakcie dowiedziało się bojowe skrzydło CSKA oprawili ochronę i kolegów rapera. Basty nie było na tym meczu. Konflikt zrobił się na tyle poważny, że na najbliższej naradzie Centrali CSKA będzie podjęta decyzja odnośnie losów Basty na sektorze ...

Tu kawałek zmontowany z fragmentów kultowych komedii z Rosji ...
    Koleś występuje na YT : Basta, Nintendo,Noggano...

https://m.youtube.com/watch?v=iHUQRHGn10Y
    Ostatnio edytowane przez Kadyr ; 17-04-2018 o 20:49

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kadyr Zobacz posta
    Konflikt zrobił się na tyle poważny, że na najbliższej naradzie Centrali CSKA będzie podjęta decyzja odnośnie losów Basty na sektorze ...
    Ciekawy temat, możesz opisać jak to się skończyło.

Co do koguta z postu wyżej, to ten trener to faktycznie jakiś parodysta. Po meczu stwierdził, ze kibic który rzucił tym kogutem, powinien trafić do kolonii karnej.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar Kadyr
    @Darex.... Decyzje dopiero nastąpią ...

Póki co koleś dał wywiad ... bardzo dużo słów )
    Przeczytałem z 7 pyt i odp i koleś wypiera się wszystkiego ...
    Ochroniarz to kolega ...itd ...
    https://m.championat.com/article/spo...tball/3407789/

Jakaś tam decyzja będzie za jakiś czas ....

Głosowanie będzie jawne, transmitowane na fejsbuku? Czy będzie się można odwołać od decyzji?

Legionista Awatar Kadyr
    @Robert , Oldy CSKA mają ciśnienie na sławę i dają infe , ...

I żeby nie przynudzać ... To ...Kilka dni temu umarł na raka " Nagat" z Fratrii Spartaka , odpowiedzialny za oprawy i wizualizację ...
    Jak kiedyś Spartak stracił oprawę na rzecz CSKA a wszyscy pochowali się do samochodów, żeby nie być pobitymi to wszystkich wtedy wyje@bano z ruchu kibicowskiego oprócz Nagata, bo ten mial papiery onkologiczne , że umrze od każdego ciosu ...

Generalnie szanowany , więc Zenit i Cska łącza się w bólu....

Legionista Awatar Kadyr

Legionista Awatar Kadyr
    tak to wygląda ...

Szanowny Panie,
    W odpowiedzi na pismo o numerze 246 a dnia 10.04.2018 w sprawie uzgodnienia sektorówki informujemy, że obraz nosi jawnie agresywny i prowokacyjny charakter, a także jest sprzeczny z punktem 7 Przepisów zachowania w trakcie oficjalnych imprez sportowych.
    W związku z powyższym uzgodnienie wskazanej sektorówki, nie jest możliwe

Legionista Awatar Kadyr
    21.04.18 W przerwie meczu Bałtyk Kaliningrad vs Chimki nieporozumienie w kwestii ról na stadionie ....

Legionista Awatar Kadyr
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Głosowanie będzie jawne, transmitowane na fejsbuku? Czy będzie się można odwołać od decyzji?
    Głosowanie i transmisja trwa...)
    Dziś na wyjeździe w Krasnodarze
    Basta, Basta Pederasta, Basta , Basta Pederasta ....
    jeb@ac Baste, jeba@c....

Legionista Awatar Kadyr
    Ukraina, typek z KCP Metalista ..

Widzialem to i jestem mocno w szoku! Mozna wiedziec co on im tam ubliza ten urek i dlaczego w ogole te psy nie reaguja, bo u nas to by byla krotka pilka...

Legionista Awatar Kadyr
    Pierwszego pyta ze dwa razy czy ten chce się bić, a potem czy jest mężczyzną... Klepiąc go w kask....
    Drugiego czy jest jest śmielszy ( odważniejszy) i czy potrafią tylko kupą i pałami walczyć... Śmieje się z jego popsutego kasku...
    A potem jeszcze do reszty: czy, któryś chciałby jeszcze pogadać....

W kwestii psów to:
    - policja po rewolucji ma przetrącony kręgosłup...
    - zwycięzcy wzięli wszystkio i w organach na stanowiskach jest dużo osób ze środowisk nacjonalistycznych i kibicowskich. Zatrzymani tego typu szybko wychodzą ...
    - postawie tezę, że nie mają takiego rozkazu po bójce Rodyczi - policja w Mauripolu... Nowe elity chronią te środowiska...
    - no i widać - chęci i ducha nie mają ...
    Ostatnio edytowane przez Kadyr ; 25-04-2018 o 10:19

Dziekuje za wyjasniene Kadyr !

Grubo sie bawia...

Legionista Awatar Kadyr
    Pasza "Pająk" - gniazdowy Spartaka Moskwa- wyje#bany z Fratrii Spartaka Moskwa, .... a także ogłoszony w Ruchu personą Non Grata na każdym stadionie na którym gra Spartak Moskwa - za okradanie i okłamywanie kolegów....

Legionista Awatar Siwex
    Roma i ich zabawy ze sprzętem w Liverpoolu :
    https://www.thesun.co.uk/sport/footb...league-latest/

Siedem osób z Rzymu zostały zawinięte. Dwóm postawiono zarzut próby morderstwa.
    53 letni fan Liverpoolu nadal walczy o życie (prawdopodobnie został uderzony klamrą od paska w głowę)
    https://www.youtube.com/watch?v=woK3QD_s4kk
    Ostatnio edytowane przez Siwex ; 26-04-2018 o 13:15

Legionista Awatar Kadyr
    Dziś Zenit vs CSKA,
    Wg Cska 30x20, wg Zenit 19x20,
    Wygrana Zenita

Video:

W kwestii rapera Basty to taki graf od Zenita ...

" Trybuna zaśpiewa głosami jego dzieci..."

Na plecach napis " Basta"

Zenit ogrywa tekst piosenki Basty "Sansara"...:

" Kiedy mnie już nie będzie ja będę spiewac głosami moich dzieci, i głosami ich dzieci
    Nas po prostu zamieniają miejscami, takie jest prawo sansary, ludzki kołowrót ..... "

Video:

https://m.youtube.com/watch?v=wVgcFnWC-lg
    Ostatnio edytowane przez Kadyr ; 29-04-2018 o 22:51

Legionista Awatar Kadyr
    Kolejny- nie do zliczenia który - odcinek serialu produkcji ukraińskiej .....
    Rodyczi w Poltawie spaceruja w poszukiwaniu oponenta ....
    ( od red : wojna Segedki z Rodyczami) .... )

Po prawo przed resztą grupy zakleił kiedyś z kolegami wlepkę Ciechanowa ....

Ostatnio edytowane przez Kadyr ; 01-05-2018 o 03:40

Legionista Awatar modzi
    albo mi się wydaję albo Juventus dzisiaj na meczu miał wszystkie flagi do góry kołami, dlaczego?
    Może dla kogoś to oczywiste, ale ja nie wiem

kiedyś ktoś pisał, że we Włoszech to znak protestu, zgadza się?

Uprawnienia umieszczania postów