Strona 465 z 482 PierwszyPierwszy ... 365415455461462463464465466467468469475 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,921 do 13,950 z 14446

Wątek: Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Legionista
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista Awatar Kadyr
    Cytat Zamieszczone przez Kadyr Zobacz posta
    Poczatek października '17. Przed meczem w Kaspijsku paru kibiców Anży Machaczkala dostrzega członków jednego z fc Zenit Petersburg z Kostromy.
    30 sek bójki, Zenit leży dobity, znika torba z barwami.
    Po jakimś czasie zwycięzcy dowiadują się, że fc Zenit P. Kostroma nie zachcieli pozostawić im upominków i zwrócili się na policję. W rezultacie Anży zostaje postawiona przed wyborem, zwrot torby z zawartością lub dluzszy urlop dla uczestników akcji w odosobnieniu. Wybór jest prosty. Torba zostaje zwrócona. Przed zwróceniem torby każdy chętny odlewa się do niej na zawartość ...
    Na fot typek z Zenita oczekujący przed komisariatem ( jeden z tych oprawionych) (z niebezpiecznym tatuażem na nodze) + zawartość torby zaraz po akcji .....

(...)Kiedy wietrzysz obszczana szmatę (c)

Legionista
    Widziało się niejednokrotnie radiolkę pod cmentarzem, na samym pogrzebie tajniaków lub nawet mundurowych ale tego czegoś chyba jeszcze nie grali:

Legionista Awatar berserk
    @Foxx dobra, dobra, zamiast pisać, że "Azov" biega z nimi na awantury, mogli dodać sobie chłopaczków do swojej liczby i tyletylko i wyłącznie ta kwestia rzuciła mi się w oczy, bo nie wyobrażam sobie jak za kilka-kilkanaście lat u nas w relacjach będzie pojawiało się to co napisałem wcześniej, czyli "nas x + y WOT", nawet jak ten WOT będzie kiedyś z ruskich rąk odbijał Suwałki hehe
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    @Foxx dobra, dobra, zamiast pisać, że "Azov" biega z nimi na awantury, mogli dodać sobie chłopaczków do swojej liczby i tyletylko i wyłącznie ta kwestia rzuciła mi się w oczy, bo nie wyobrażam sobie jak za kilka-kilkanaście lat u nas w relacjach będzie pojawiało się to co napisałem wcześniej, czyli "nas x + y WOT", nawet jak ten WOT będzie kiedyś z ruskich rąk odbijał Suwałki hehe
    Walcz.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Kadyr
    Taki epizod w Rosji ..
    Panienka z tv mówi: mamy jakieś problemy!!!)

Święto wojsk powietrzno desantowych w Rosji. Sierpień '17. Najebani komandosi kąpią się w fontannach w Moskwie. Wesoła atmosfera, dziennikarze filmują...
    W pewnym momencie do dziennikarza z kamerą podchodzi typ z reklamówką i zarzuca tekst o Rosji i Ukrainie ...
    Dziennikarz każe mu zamilczeć, za co obrywa w ryj ...

https://m.gazeta.ru/social/2017/08/02/10815511.shtml

Kolejnego dnia okazuje się, że walący w dziennikarska szczękę to były wojownik Jaroslawki ( Kolobok), wyrzucony z bandy za brak kontroli nad piciem ....

Kolejnego dnia inny dziennikarz prześmiewczo i medialnie wyzywa go na solówkę. Kolobok nie pęka i przyjmuje wyzwanie...)
    Co prawda pierwszy termin spada z wokandy bo Kolobok wpada w ciąg .... Ale właśnie dziś Kolobok wygrał na punkty z medialnym celebryta ...

https://m.vk.com/video1315763_456239481
    Ostatnio edytowane przez Kadyr ; 11-11-2017 o 06:11

Legionista Awatar Foxx
    Dobra, wrócimy do tematu, gdy towarzyskie turnieje piłkarskie z udziałem jakiejś drużyny WOT będą wyglądały np. tak:

wyjście z aresztu któregoś z "terytorialsów" tak:

https://www.youtube.com/watch?v=8sLAnekpPHU

a reprezentacja w wieloboju tak:

(drużyna Grupy Zwiadu "Azowa" - zwycięzcy turnieju batalionów ochotniczych, Mariupol 2015)

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar Kadyr
    Ten wychodzący z sądu w poscie Foxxa to Filicz...
    Ten potatuowany, po lewo na focie z turnieju... Topór Nacji ( o ile dobrze pamiętam).. to Maliar.
    Oni i część chłopaków na fotach to twarde jądro Azowa i tego bloku ...

Tutaj film jak Rodyczi zrywają rozejm na meczu w Połtawie, od 14 sekundy widać po dziarach Maliara w czarnej czapce i granatowych gaciach jak sie pcha ze stewardem...

a powyżej fota Filicza wrzucona w dniu i przed tematem na hipodromie... Raczej z tematu, ale podpisana na tyle niejasno, że pozostaje margines wątpliwości. Ale nawet jeśli nie z tego tematu to jest jasne, że Azowcy i Rodyczi w pewnej liczbie to te same osoby.
    Jednak obie strony nie zaprzeczają , że była na temacie jakaś liczba ludzi z koszar, która zlapała za sprzęt. I jest to jakoś własnie tam tłumaczone/sugerowane/ wyjasniane że tak sie stało bo oni nie byli kibicami...

@Foxx spoko
    @Kadyr co oni tam krzyczą na tym filmiku od Foxx-a gdzie typ wychodzi z sądu?
    Chyba jednak za bardzo nie ma co się rozwodzić nad tematem skoro sami przyznają, że wzięli kolegów z koszar, a teraz jest kwas, bo nieogary...
    Ostatnio edytowane przez berserk ; 11-11-2017 o 20:46
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar Foxx
    @Foxx spoko
    @Kadyr co oni tam krzyczą na tym filmiku od Foxx-a gdzie typ wychodzi z sądu?
    Mogę odpowiedzieć i ja Filicz intonuje "Razem! I do końca!" (ewentualne skojarzenia przypadkowe ), po czym dziękuje obecnym za wsparcie i zaprasza na przemarsz pod siedzibę "developera", który próbuje stawiać w Kijowie bloki np. na placach zabaw przeciw czemu ogarnia protest Ruch Azowski.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Dziękuję
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar Kadyr
    11.11.17 Rosja, Dynamo Briansk - Strogino.
    Po meczu ultra Dynamo Briansk (80-100) stoi na placu. Zza roku wybiega mob (50) typów w ochraniaczach na zęby i przegania Dynamo. 10 dogonionych i dobitych....

Ps Anonimy są oficjalnie Anonimami, że względu na MŚ18 ....

Cytat Zamieszczone przez Kadyr Zobacz posta
    Ps Anonimy są oficjalnie Anonimami, że względu na MŚ18 ....
    Czyżby zaczęło się u ruskich dokręcanie przysłowiowej śruby przez władzę?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ceziklech Zobacz posta
    Oni teraz trawę będą na zielono malować. Wszystko musi być na tip-top.
    Jeśli Twój nick ma związek z klubem, jakiemu kibicujesz to poproś o zmianę podpisu z "Legionista" na "Lechita". Jak nie to przepraszam. Zważ jednak, iż tak się kojarzy

Legionista
    Nie wiem czy pierwsza czy kolejna śmierć na leśnej walce w Rosji, ale niestety dziś podczas walki o flagę zmarł chłopak z Krasnoyarska. Walczyli z Novosibirskiem. Z tego co wiem to skręcony kark.
    Cóż, oglądając ich bójki można powiedzieć, że prędzej czy później musiało dojść do tragedii, ale niestety i w Polsce takie rzeczy sie zdarzały i możliwe, że jeszcze zdarzą (i nie mam tu na myśli walki na sprzęt)

http://www.zambrow.org/aktualnosci/o..._176895000.JPG

Rodowici w Zambrowie. Odkąd powiedzieli basta w kwestii wyjazdu do Sulejówka bo otrzymali tylko 50 biletów, mieli 3 wyjazdy i na tychże 3 wyjazdach nie było ich sumarycznie 50

Legionista Awatar Raffels
    **** z tym meczem, jedno z najfajniejszych spotkań na tym stadionie pod kątem ultraski.
    Ostatnio edytowane przez Raffels ; 19-11-2017 o 19:43
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Ksiądz i dwóch spottersów
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar Kadyr
    @Zig-Zig, już jakiś czas temu .....

1. Sektor Zenita na meczu z Tosno ... Klasyka gatunku ...
    " Ci na dole krzyknęli - co kur@wa stoicie i nie kibicujcie...
    Ci z góry krzyknęli - wypie&dalac!!
    Dół postanowił podejść do góry , a tam było kilku adekwatnych, wyszło co widać!

2. Latał w necie filmik z meczu Aks ZŁY vs GKP Targówek, na którym Targówek zarzucał antybanderowskie hasla z powodu rosyjskojęzycznych typów na sektorze Złych...
    Na sektorze AKS były lewary z BY i UKR a nie nacjonaliści , w tym w koszulkach MTZ..., Zresztą retoryka Złych w polskim necie zupełnie inna niz na BY . Na Białorusi , u lewarow, opisują to jako w pełni demokratyczny, antydyskryminacyjny , "nasz Ruch"....

3 W ramach przeciwagi to historyjka z Petersburga .

Rudy Tarzan w sadzie: "Przepraszam, ale ja to traktuje jako zniewagę. Jak ja teraz wyjdę na ring? Wyśmieją mnie, że z 15 uderzeń nie mogę znokautować prostytutki? "

Jakiś czas temu ( około rok) objawił się ( wyszedł z kolonii karnej) Wieczyslaw Dacyk ( ps Rudy Tarzan).
    Dacyk zawsze był awanturnikiem, znany w światku kibicowskim , chuligańskim, MMA, i bandyckim w Petersburgu.
    Nie jest jakimś wielkim bandyta ale ma jednoznacznie zdeklarowane poglądy nacjonalistyczne, rasowe ...., ma nawet swój opis na Wiki po polsku, ale ja nie wiem kto to pisał i na ile tam wszystko jest właściwe ....
    Dacyk odnalazł znajomych że swojego srodowiska i kontynuował twardo wytyczona linie walki o rosyjskie i słowiańskie interesy, czystość rasowa i moralna swojego otoczenia ....
    Rozpoczął od organizacji rajdow na agentury. Po przekonaniu się, że jest to realny burdel a nie salon masażu ekipa wkraczała do akcji, demolowali lokal, dzwonili po organy informując ,że zidentyfikowano burdel... Oskarżali panienki ( często przybyszki z innych, kolorowych republik) o zarażanie rosyjskich mężczyzn chorobami wenerycznymi, aids-em, ich demoralizację. Dzwonliz ich komórek do ich rodziców i informowali o aktualnym etapie kariery ich corek... Itd...Oczywiscie, intencją sprawców nie było " kryszowanie" agentur. Co prawda kasa burdelu ginęła w trakcie akcji, ale intencją była likwidacja przedsiębiorstwa ...
    Po swoim ostatnim nalocie, widząc ,że organy działają opieszałe polecił rozebrać się do golasa kilkunastu prostytutkom i klientowi z Finlandii... i przepędził ich gołych ulicami miasta na najbliższy komisariat ....
    Po tej akcji został aresztowany i rozpoczął się proces ...

Po tym rajdzie - na ostatniej rozprawie - jedna z panienek zeznała, że Tarzan uderzył ją ponad 15 razy....

Tarzan w sadzie, ....i podczas akcji na burdel :

Zdjęcia i filmik z przegonienia dziwek po miescie...

https://m.spb.kp.ru/daily/26531.4/3547332/

Większy felieton na temat działalności Tarzana ....:

https://www.vesti.ru/doc.html?id=2755161
    Ostatnio edytowane przez Kadyr ; 19-11-2017 o 23:25

Legionista Awatar Niko

Od 2:03. Robi mega wrażenie.

Legionista Awatar kublet
    Od 0:00 robie wrażenie ;P
    POZDRO!

Legionista Awatar Kadyr
    Rosja ...
    Strzały w knajpie Elements .... Czyli dlugi + odzysk.....
    Opisywalem tę historyjkę jakoś w 2015, ....ale śledztwo trwa ,..... pojawiają się nowe fakty, dowody etc ...
    Filmik od KGBsznika z tego tematu ( od strony) ....

W filmie autor wskazuje precyzyjniej , kto jest z Azova, kto jest ze Szkoły (kitayev - lider Szkoły ( odwolanie do niego w 8m34s)) a kto z KGB ....

https://m.youtube.com/watch?v=9cSFBj...ature=youtu.be

Btw, ze Szkoły tam było więcej typów oprócz Kitayeva....
    Ostatnio edytowane przez Kadyr ; 21-11-2017 o 08:37

Legionista Awatar jkp
    protest Bayernu przeciwko cenom biletów wyjazdowych na meczach LM
    http://www.sportbible.com/football/n...lecht-20171122
    Chyba najbardziej antyUEFA kibice (oprócz Legii oczywiście) z TOP drużyn w Europie, to już któraś ich akcja którą zauważa się na świecie

Tylko, że ceny biletów nie są zależne od UEFA tylko od klubów.

Legionista Awatar Warszafiak
    "You'll never walk alone "

Legionista Awatar Kadyr
    Film wg opisu ...
    W temacie Banda Tuka Spartaka....
    W ok 2:24 sam Tuk a z nim Sergei co kręci Okolofutbola TV...

https://m.youtube.com/watch?v=o_XtPP...ature=youtu.be

+ 0:38 sek filmu ... Uwaga na typa biegnącego po schodach z tyłu)

+ Foto płótna Tuków...

Ostatnio edytowane przez Kadyr ; 26-11-2017 o 19:16

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Warszafiak Zobacz posta
    1:38 Kto to ten wodzirej? To jakiś poważny i szanowany typ?

Ja bym raczej proponował pani Kasi żeby wysłała swojego męża do fryzjera za cholerę nie widzę go w tej pseudofryzurze

Legionista Awatar Kadyr
    Wczoraj w Moskwie mecz Spartak - Zenit i taki epizod ...

https://m.youtube.com/watch?v=J2ldHb...ature=youtu.be

+ Przebicie przez Zenit moskiewskich grafów...

Tu tak akcja w Grecji.

Uprawnienia umieszczania postów