Strona 462 z 474 PierwszyPierwszy ... 362412452458459460461462463464465466472 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,831 do 13,860 z 14192

Wątek: Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Legionista
    Mam nadzieję,że nikt nie będzie miał mi za złe ,że znowu piszę posta w tym temacie ,ale musiałem "Sektor gości "w Wólce Pęłkińskiej ,który odwiedzili dzisiaj kibice Wisły Sandomierz Chyba jeszcze lepszy niż w Daleszycach (coś jak boisko do kosza)

Legionista Awatar berserk
    No i to się nazywa klatka!

NIENAWIDZĘ WSZYSTKICH

W Radzyniu Podlaskim sektor gości jest na boisku do koszykówki. Nawet na jednym z wyjazdów odbywał się tam konkurs wsadów

Legionista Awatar Niko
    Cytat Zamieszczone przez Raphacholin Zobacz posta
    W Radzyniu Podlaskim sektor gości jest na boisku do koszykówki. Nawet na jednym z wyjazdów odbywał się tam konkurs wsadów
    A kiedy to Widzew grał w Radzyniu?

Legionista Awatar rudy
    A co ma to wspólnego z tym tematem?

Legionista Awatar Balon1990
    sezon transferowy zakończony

Legionista Awatar Warszafiak

Grubo
    "You'll never walk alone "

Legionista Awatar Adin
    to chyba paralizator?

jest gdzieś relacja ? ( to chyba Narew Ostrołęka )
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar 19Christoph16
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    to chyba paralizator?

jest gdzieś relacja ? ( to chyba Narew Ostrołęka )
    Tak paralizator
    A co do ekipy to masz racje. Fota z meczu Narew Ostrołęka – GKS Andrzejewo ( http://www.around-the-ground.com/fot...ewandrzej.html )

Legionista Awatar casual
    +/- 30 osób Lechii na ligowym wyjeździe do Gliwic- ktoś może wie czemu tak tragicznie mało? Poniedziałek dla zwykle dobrze (lub bardzo dobrze) jeżdżącej Lechii chyba nie powinien być wytłumaczeniem, średnie wyniki kopaczy też nie, więc pewnie był jakiś inny powód?
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

LEGIA TO MY
    ACAB!
    Freedom for Mary Wagner!
    Janusz Waluś czekaMY!

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
    dla szpiclów katów tchórzy"

Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    +/- 30 osób Lechii na ligowym wyjeździe do Gliwic- ktoś może wie czemu tak tragicznie mało? Poniedziałek dla zwykle dobrze (lub bardzo dobrze) jeżdżącej Lechii chyba nie powinien być wytłumaczeniem, średnie wyniki kopaczy też nie, więc pewnie był jakiś inny powód?
    https://lwypolnocy.pl/Start/TabId/36...m-Gliwice.aspx
    Dla mnie luty,dla Ciebie maj...

Legionista Awatar Tadek
    20.000 kibiców Kolonii w Londynie. Biletów dostali 2.900

https://twitter.com/Damocavanagh/sta...26770151182336

Legionista
    Ciekawie na Podkarpaciu ,SWH (Siarka&Wisłoka) przegania z własnych sektorów Polonie Przemyśl .W linku poniżej fotki i filmik .

http://www.nowiny24.pl/sport/pilka-n...8085,25566101/

Legionista Awatar Rados(L)aw
    2. Bundesliga Holstein Kiel - FC Sankt Pauli taka tam ciekawostka.
    Poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym? Wypadek przy pracy?
    Bez opłat wstępnych, bezpłatnie zweryfikujemy, czy należy Ci się dopłata do odszkodowania.
    Zorganizujemy auto zastępcze z OC sprawcy. Napisz prywatną wiadomość, zostaw nr tel oddzwonię.

Nożownicy w Kielcach .

Legionista Awatar casual
    Przecież oni na każdym meczu w Kielcach pytają o to gdzie jest Małpa, gdzie jest ich kolega oraz dodają "rachu ciachu Małpa w piachu". To nie pierwszy raz, tylko kontynuacja niechlubnej tradycji.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Legionista Awatar Alek
    Układ Lecha i ŁKS Łódź w ten weekend przerodzi sie w zgodę.

Legionista Awatar Raffels
    Kiedyś żydzie dzisiaj bracie.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    To były czasy. Teraz za coś takiego to zakaz na cały sezon by był.

Cytat Zamieszczone przez Jarson23 Zobacz posta
    To były czasy. Teraz za coś takiego to zakaz na cały sezon by był.
    Też mi wspomnienia wróciły, takie Łódzkie
    To były piękne dni ...
    Hamas , Hamas .....
    Jude Jude cała .....
    auschwitz birkenau ......

Sporo ciekawych i interesujących artykułów, fajny pomysł na temat.

Legionista Awatar Adin

Ciekawe rozwiązanie
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Cielo
    Te dwie trybuny po Mistrzostwach maja zostac zdemontowane.
    Skoro w tym miescie nie ma zapotrzebowania normalnie na takiego molocha to dla mnie rozwiazanie na plus.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Legionista
    bardziej chodziło o zachowanie w stanie nienaruszonym tej klasycznej fasady dookoła

Legionista Awatar casual
    Patrząc na odległość dzielącą Katowice od Bytowa (najkrótszą możliwą trasą 550 km) kapitalna liczba GKSu (z niezbyt licznym wsparciem zgód, ale i bez nich prawie siedem stów samego GKSu)- aż jestem w szoku, że byli w stanie tak się zmobilizować, świetny wyjazd.
    Zapamiętał.

Polscy kibice w Erywaniu w trakcie pierwszej połowy stoczyli dwie bójki. Najpierw między sobą, później z policją. Kilku fanów zostało wyprowadzonych poza obiekt za odpalenie rac. Dodatkowo z sektora został wypchnięty prezydent Sopotu Jacek Karnowski.

Pierwsze zamieszki z udziałem polskich fanów miały miejsce jeszcze przed rozpoczęciem spotkania. Przed stadionem doszło do kilku starć różnych grup kibicowskich z całego kraju. Największa zadyma wydarzyła się jednak w trakcie eliminacyjnego meczu. W pierwszej połowie na trybunie Polaków doszło do poruszenia. Starło się tam łącznie kilkudziesięciu chuliganów. Z płotu zostało zerwane kilka flag, m.in. biało-czerwona flaga jednego z mazowieckich miast.

– Podeszło do nas kilku chłopaków, powiedzieli, że mamy zdjąć naszą flagę. Zamiast niej powiesili flagę ŁKS Łódź – powiedział nam świadek czwartkowych wydarzeń. Dodatkowo w pierwszej części gry kilku kibiców wypchnęło z sektora prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego, który w Armenii wspierał naszą reprezentację.

Kilka minut później na trybunę Polaków wkroczyli policjanci i stewardzi, którzy chcieli odebrać naszym kibicom race. Następnie przez chwilę trwała przepychanka ze służbami porządkowymi. Kilku Polaków zostało zatrzymanych i wyprowadzonych poza teren stadionu, gdzie zostali wypuszczeni.
    sport.pl

Kibice z czarnogórskiego Nikšića w drodze na kadrę do Warszawy, z zabawnym transparentem "Polacy piją sterydy, my pijemy winiak".
    po wyglądzie widać, że ekipa alkoholowa
    LEGIA TO MY
    ACAB!
    Freedom for Mary Wagner!
    Janusz Waluś czekaMY!

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
    dla szpiclów katów tchórzy"

Wyjazd do Sulejówka
    Z przykrością musimy odwołać jutrzejszy zorganizowany wyjazd do Sulejówka. Jest to spowodowane postawą władz tego klubu, które wraz z policją przyznały nam tylko 45 biletów. Zapotrzebowanie było przeszło 3 razy większe. Dodatkowe warunki postawione jak choćby lista wyjazdowa już we wtorek, spowodowały taka, a nie inna decyzje. Jesteśmy Dumą Stolicy i nie damy się szantażować małym klubikom.
    PS. Dzisiaj meldujmy się w 53 osoby z flagą reprezentacyjną w Sercu Łodzi na meczu Polska-Finlandia U21.
    O jebani

Uprawnienia umieszczania postów