Strona 459 z 473 PierwszyPierwszy ... 359409449455456457458459460461462463469 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,741 do 13,770 z 14186

Wątek: Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Legionista Awatar Niko
    Co jakiś czas rzucam okiem na strony FB dedykowane naszemu światkowi i tak widzę, i przeraża mnie to, że łyse i barczyste kibolstwo znów znalazło sobie nową okazję na odpalanie rac. Huy z trybunami, stadionami. Wchodzi nowe -wesela i okolice. Kościoły, bramy, transparenty, oświadczyny, zaręczyny, przyjęcia itp. Klubowe kominiarki, transparent i race. I potem (chvj wie po co) piszą relacje z tego na swoje strony... Szkoda, że czasami zdarzają się też podobne fotostory z tego typu ckliwych przeżyć od ludzi z naszymi barwami. Myślałem, że jesteśmy - jako Legia - ponadto. W sensie jak ktoś chce niech robi ziomkowi frajdę, pewnie niejedna świnka na takim weselu zakwiczy potem do takiego odpalacza, ale na chuya pana potem to publikować w internecie? Jak mówię, trochę kicha, że wychodzi to też od naszych fanklubów czy dzielnic.

Chętnie zobaczyłbym relację od kogoś z CWKSu w klimacie "Wczoraj ślub wziął nasz ziomek Zygmunt. Piliśmy, biliśmy się, sikaliśmy z werandy, ale nie odpaliliśmy ani jednej racy. Jesteśmy z Legii - pirotechnikę palimy na trybunach. Jebaać obsrańców"

Legionista
    Trafiłeś w sedno Niko , niestety ludzie za bardzo żyją FB. Idzie to wszystko w złym kierunku

Legionista
    https://www.facebook.com/UltrasLechi...39710489414221

Jednak nie tylko Jagiellonia jest zboczona
    Ostatnio edytowane przez RalF ; 27-06-2017 o 21:23

coraz chudszy Awatar Kijek
    Skasowane. Co było? Róbcie print screeny zawsze.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Hmm, mi praży cały czas, post na pejsbuniu Ultras Lechia Gdańsk, afera z prezesami kibicow Arki

edit: poprawilem link, wczesniej z telefonu wrzucalem i cos sie zepsuc musialo, smiga teraz
    Ostatnio edytowane przez RalF ; 27-06-2017 o 21:24

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    http://www.kibice.net/forum/viewtopi...18902#p1218902
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista Awatar Byku
    Nie no to jakaś porażka, nie polecam tam wchodzić, degrengolada.

Legionista
    serio kurva? Lechia wrzuciła na swojego facebooka zdjęcia fiuta jakiegoś typa z Arki?
    następnym razem proponuje jednak krótkie ostrzeżenie co do zawartości takich linków...

Legionista Awatar Niko
    Cytat Zamieszczone przez pawlik Zobacz posta
    serio kurva? Lechia wrzuciła na swojego facebooka zdjęcia fiuta jakiegoś typa z Arki?
    następnym razem proponuje jednak krótkie ostrzeżenie co do zawartości takich linków...
    Kurvva, degrengolada kompletna. To ja już wolę zdjęcia rac na chrzcinach... Lechio - kompromitacja.

Legionista Awatar Stout
    Jaka kompromitacja .Takie czasy* .Zniszczyć ,ośmieszyć wroga za każdą cenę .

*Takie czasy które wogóle mi się nie podobają .
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Niko
    Pytanie tylko, która strona się tu ośmiesza. Dla mnie sprawa jasna. A przede wszystkim tak kurrwa niesmaczna, że idźcie z tym w piździec.

Legionista Awatar beka
    przynajmniej chłopak zastosował się do żelaznej zasady - zdjęcie fiuta bez twarzy

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Niko Zobacz posta
    Pytanie tylko, która strona się tu ośmiesza. Dla mnie sprawa jasna. A przede wszystkim tak kurrwa niesmaczna, że idźcie z tym w piździec.
    Obydwie .Ale przy zabawach ostrym sprzętem w dojechaniu wroga ,takie internetowe potyczki to małe miki.Chyba coraz mniej rzeczy już mnie dziwi w tym pseudokibicowskim światku .
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar casual
    W każdym razie wykorzystanie kobiecych wdzięków do wejścia w posiadanie informacji dotyczących działalności ultrasów Arki dość pomysłowe no i z tego co można wyczytać zakończone przejęciem ich oprawy.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista Awatar Kadyr
    2014 ,Einfach Jugend CSKA Msk vs Independent Crowd Spartaka Msk, wygrana Cska.

Legionista Awatar Benek
    Nie mogę odszukać stosownego wątku więc pozwolę sobie zadać pytanie tutaj.

Pomóż mi zweryfikować pewien mit: czytałem, że Legia i Polonia przez cały PRL nie były skonfliktowane. Dopiero po awansie do Ekstraklasy poloniści ustawili się na kontrze do Legii.

Rzeczywiście, nie było konfliktu aż do wczesnych lat dziewięćdziesiątych. W latach siedemdziesiątych, osiemdziesiątych, mimo, że też już powstawały kibicowskie bojówki, poloniści i legioniści chodzili razem do szkół, nawet do tych samych klas. Słyszałem o tym z opowiadań i nie chcę teraz strzelić gafy, ale zdarzyła się sytuacja z Lechem Poznań. Polonia miała z Kolejorzem mocną zgodę i bodajże wystawiła Lechowi kibiców Legii gdzieś na trasie. Legioniści mocno dostali i tak zaczął się konflikt w Warszawie.
    http://weszlo.com/2017/07/03/wiem-ze...zie-moj-dzien/

Jest w tym trochę prawdy czy Kot pierdzieli głupoty ?
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Gintleman Awatar księciuniu
    Powiem wiecej, nadal zdarza się, że:
    poloniści i legioniści chodzą razem do szkół, nawet do tych samych klas.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Nie mogę odszukać stosownego wątku więc pozwolę sobie zadać pytanie tutaj.

http://weszlo.com/2017/07/03/wiem-ze...zie-moj-dzien/

Jest w tym trochę prawdy czy Kot pierdzieli głupoty ?
    emilia to typowa farmazoniara, a jak wynika z chociażby tego artykułu rownież zaganiara.
    Kosa z Ksp jest od końca lat 70, oczywiście z wiadomych względów kiedyś wyglądało to inaczej. Może ktoś ze starszych - wtedy aktywnych osób opisze to dokładniej.
    Lieber tot als rot!!

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    emilia to typowa farmazoniara, a jak wynika z chociażby tego artykułu rownież zaganiara.
    Kosa z Ksp jest od końca lat 70, oczywiście z wiadomych względów kiedyś wyglądało to inaczej. Może ktoś ze starszych - wtedy aktywnych osób opisze to dokładniej.
    Kiedys bylo cos takiego
    http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=5769

Od siebie dodam z tego, co ja nie-pamietam to, bylo zupelnie neutrealnie przynajmniej w latach 70 i jeszcze nawet na poczatku 80, bo pamietam z Agrykoli z klubu i Orla z Grochowa wszyscy biegali i na Legie a potem jakas czesc na ksp szla - ale to byli raczej maniacy pilkarscy niz powiedzmy jacys tam owczesni ultrasi, chociaz tacy tez sie zdarzali ale to tylko jak jakis wyjatkowy przeciwnik przyjezdzal, i to glownie dlatego by pojechac przyjezdnym, a nie tam jakos ksp kibicowac - a jak awantura wyszla to kazdy napierdalal przyjezdnych i wszyscy szli razem - a tak to raczej nikt nie chodzil. Wtedy nie bylo jakiegos takich ukladow jasnych jak teraz. Ktos jechal po Warszawie to my jechalismy po chamach. Zgredy raczej tylko na Legie chodzily, a ksp to jakos tak neutrealnie bylo. Ale to inne czasy byly. Poza tym ksp nie gralo z Legia od chyba 55 roku jakos az do 93 ? niech mnie ktos poprawi ...i chyba dlatego nikt za bardzo nie pamieta juz co sie stalo albo jakas mala grupka. Pamietam, ze jak byl ten pierwszy mecz 93 roku to kazdy na zylecie juz byl mocno nakrecony i byla ostra jazda po czarnych ale to jakos tak niemrawie wychodzilo, polowa krzyczala druga polowa nie, bo byla jakas zdezorientowana - pamietam, ze chyba jakis kolo chodzil po trybunach i nakrecal jazde ...wiec musialo sie cos wydarzyc w latach 80 i chyba wyszlo cos od Bosmana ale nie dam sobie glowy uciac a potem to juz przeszlo z pokolenia na pokolenie i tak jest do dzis . teraz to zupelnie inne czasy. Dobra koncze nie rozmywam tematu.
    Ostatnio edytowane przez Dron2016 ; 04-07-2017 o 11:16 Powód: uzupelnienie

Sam jestem ciekawy jak to było. Jeżeli to co jest podane to farmazon to czemu nikt nie sprostuje ale tak po ludzku bez spiny. Interesują mnie osobiście takie historie lat 70-80.

Pod obserwacją
    II spotkanie koordynatorów Kibice Razem

17 czerwca w Janowie Lubelskim odbyło się II spotkanie robocze pracowników Kibice Razem. Miało ono charakter podsumowujący dotychczasowa pracę przy programie w 2017 roku. W spotkaniu udział wzięło około 40 osób: przedstawiciele wszystkich dotychczasowych ośrodków (13), tych, które rozpoczęłu pracę w 2017 (3) oraz chętni do uruchomienia ośrodka w kolejnych latach (3).

Na spotkaniu została omówiona tegoroczna realizacja programu, której zasady określa Decyzja Ministerstwa Sportu i Turystyki z 8 września 2015 roku. W roku bieżącym łączna kwota dotacji dla działań programu wyniesie ponad 2 mln złotych (dotacja MSiT + dotacje samorządowe + dotacja PZPN).

Do operowania funduszami konieczne jest wymierne monitorowanie pracy programu Kibice Razem jako całości, służą ku temu mierniki do oceny efektywności. Każdy z podmiotów biorących udział w programie zobowiązuje się je wypełniać. Możemy powiedzieć, że zgodnie z założeniami rocznymi jesteśmy w połowie do zrealizowania zakładanych celów, jakimi m.in. jest realizacja ogólnopolskiego turnieju Kibice Razem, organizacja szeregu imprez o charakterze sportowym, ale także innym ważnym dla lokalnych kibiców, poszukiwanie funduszy zewnętrznych, wchodzenie we współpracę z innymi podmiotami w ramach wspólnie organizowanych akcji, organizowanie wspólnych wyjść dla kibiców niepełnosprawnych czy też publikacja biuletynów i informatorów dotyczących pracy ośrodka i współpraca z mediami. Oczywiście to tylko kropla w morzu tego co robią poszczególne ośrodki.

(...)
    http://kibice-razem.pl/ii-spotkanie-...w-kibice-razem

Cytat Zamieszczone przez Sanoczanin z krwi i kości Zobacz posta
    Sam jestem ciekawy jak to było. Jeżeli to co jest podane to farmazon to czemu nikt nie sprostuje ale tak po ludzku bez spiny. Interesują mnie osobiście takie historie lat 70-80.
    watpie, ze ktos w odp. wieku jest na tym forum kto wie, i tym bardziej ktos kto byl przy tym obecny, i tym bardziej, ze to wyszlo z od jakiejs malej grupki(czy oni nadal sa nawet wsrod nas?). Raczej trzeba by gadac ze "zgredami dowodzacymi" w tamtych czasach zarowno z jednej jak i z drugiej strony. Bo pewnie z przekazow to jednen powiedzial to a drugi uslyszal tamto i potem juz nikt nic nie wie. Tak samo jest z kotem, ktos mu cos powiedzial i to tez nie wiadomo czy uslyszal to od starych czy od swoich rowniesnikow, i czy dobrze uslyszal, a ci mogli napierdolic jakis glupot... mi sie nie wydaje, ze byla wystawka ja slyszalem inna wersje... no i wlasnie przez takie historie tworza sie mity.

Pod obserwacją
    Wywiad z chuliganem odcinek 37 - Mariusz Jędrzejewski

Legionista Awatar t2
    Cytat Zamieszczone przez Dron2016 Zobacz posta
    Kiedys bylo cos takiego
    http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=5769

Od siebie dodam z tego, co ja nie-pamietam to, bylo zupelnie neutrealnie przynajmniej w latach 70 i jeszcze nawet na poczatku 80, bo pamietam z Agrykoli z klubu i Orla z Grochowa wszyscy biegali i na Legie a potem jakas czesc na ksp szla - ale to byli raczej maniacy pilkarscy niz powiedzmy jacys tam owczesni ultrasi, chociaz tacy tez sie zdarzali ale to tylko jak jakis wyjatkowy przeciwnik przyjezdzal, i to glownie dlatego by pojechac przyjezdnym, a nie tam jakos ksp kibicowac - a jak awantura wyszla to kazdy napierdalal przyjezdnych i wszyscy szli razem - a tak to raczej nikt nie chodzil. Wtedy nie bylo jakiegos takich ukladow jasnych jak teraz. Ktos jechal po Warszawie to my jechalismy po chamach. Zgredy raczej tylko na Legie chodzily, a ksp to jakos tak neutrealnie bylo. Ale to inne czasy byly. Poza tym ksp nie gralo z Legia od chyba 55 roku jakos az do 93 ? niech mnie ktos poprawi ...i chyba dlatego nikt za bardzo nie pamieta juz co sie stalo albo jakas mala grupka. Pamietam, ze jak byl ten pierwszy mecz 93 roku to kazdy na zylecie juz byl mocno nakrecony i byla ostra jazda po czarnych ale to jakos tak niemrawie wychodzilo, polowa krzyczala druga polowa nie, bo byla jakas zdezorientowana - pamietam, ze chyba jakis kolo chodzil po trybunach i nakrecal jazde ...wiec musialo sie cos wydarzyc w latach 80 i chyba wyszlo cos od Bosmana ale nie dam sobie glowy uciac a potem to juz przeszlo z pokolenia na pokolenie i tak jest do dzis . teraz to zupelnie inne czasy. Dobra koncze nie rozmywam tematu.
    Może i żeście sobie tam biegali jedni na Legię a inni na K6 i nie mieliście z tym problemów ale w świecie ultras nigdy nie było żadnego neutrala z czarnymi. A jak ktoś szuka na to dowodów poniżej połowy lat 70. to nic dziwnego, że znajduje jakieś grzeczne historie. Wcześniej nie istniały w Polsce grupy ultras, to też nie było grupowych konfrontacji. Te farmazony z tego linka które celnie tam podsumował Mort, to się nadają do Wielkiej Księgi Baśni z Mchu i Paproci. To żeśmy nie grali w piłkę przez całe lata to nic nie znaczy. We wczesnych latach 80. pamiętam spotkania na koszu, które kończyły się grubymi bitkami. Raz polonuchy w popłochu skakały z balkonów na parkiet, a innym razem myśmy uciekali spod ich stadionu. Jedyna sytuacja kiedy nie było mordobicia między nami to ten wspomniany i totalnie wykoślawiony przez emilkę przykład z Lechem. Nikt nas nie wystawiał Lechowi. To czarni włażąc w dupsko poznaniakom dostali wtedy po ryjach, przez co finalnie doszło do kuriozalnej sceny gdzie na wiadukcie na Żelaznej stali przedstawiciele obu warszawskich klubów a ci ciemniejsi zaatakowali pociąg z pyrami w dość oryginalny sposób.

Cytat Zamieszczone przez t2 Zobacz posta
    Może i żeście sobie tam biegali jedni na Legię a inni na K6 i nie mieliście z tym problemów ale w świecie ultras nigdy nie było żadnego neutrala z czarnymi. A jak ktoś szuka na to dowodów poniżej połowy lat 70. to nic dziwnego, że znajduje jakieś grzeczne historie. Wcześniej nie istniały w Polsce grupy ultras, to też nie było grupowych konfrontacji. Te farmazony z tego linka które celnie tam podsumował Mort, to się nadają do Wielkiej Księgi Baśni z Mchu i Paproci. To żeśmy nie grali w piłkę przez całe lata to nic nie znaczy. We wczesnych latach 80. pamiętam spotkania na koszu, które kończyły się grubymi bitkami. Raz polonuchy w popłochu skakały z balkonów na parkiet, a innym razem myśmy uciekali spod ich stadionu. Jedyna sytuacja kiedy nie było mordobicia między nami to ten wspomniany i totalnie wykoślawiony przez emilkę przykład z Lechem. Nikt nas nie wystawiał Lechowi. To czarni włażąc w dupsko poznaniakom dostali wtedy po ryjach, przez co finalnie doszło do kuriozalnej sceny gdzie na wiadukcie na Żelaznej stali przedstawiciele obu warszawskich klubów a ci ciemniejsi zaatakowali pociąg z pyrami w dość oryginalny sposób.
    i tu się zgodzę pamiętam jak w połowie lat 80' na Bielanach rozgrywane były w szkole turnieje kosza, AZS neutral, ale czarnuchów lało się aż miło a kilkunastu ich wtedy na tej dzielnicy było ...

Pod obserwacją
    Lech w Macedonii :

Legionista
    Pojechali tyle km, liczba nie mała, a bez dopingu praktycznie.
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista Awatar casual
    Cytat Zamieszczone przez Układ Zobacz posta
    Mogą zawsze powiedzieć, że:

- ogromne zmęczenie podróżą
    - straszliwy upał
    - byliśmy ekipą nie do śpiewania

Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista Awatar berserk
    Wakacje są, daj spokój
    NIENAWIDZĘ WSZYSTKICH

Legionista Awatar Traper
    Cytat Zamieszczone przez Układ Zobacz posta
    Ile było tego Lecha tam?

Uprawnienia umieszczania postów