Strona 450 z 474 PierwszyPierwszy ... 350400440446447448449450451452453454460 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,471 do 13,500 z 14193

Wątek: Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Legionista Awatar looking1916
    Nie wiem czy widzieliście turecką wersję jednej z NaSzych opraw

https://twitter.com/avanti_ultras89/...32812750557184

Legionista Awatar Gabro
    Wątpliwej jakości ta turecka podróbka
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Wczorajszą oprawę najlepiej widać na tym gifie
    https://twitter.com/LegionisciCom/st...72648362156032
    Przesuwająca się taśma
    Dzięki . Całość zobaczyłem dopiero na yt, bo ćwoki z c+ nie pokazali nic.

Pomysł, wykonanie. Majstersztyk! .
    To było dobyło dobrze wydane 20 zł na ostatniej zbiórce.
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Legionista
    Dodatkowo transparent na płocie czcionką jak ze starych filmów i kronik z czasów przedwojennych/PRL.
    Boże Chroń Fanatyków

A ktoś rozkminił co to za szare kropki po prawej stronie sektorówki Widzewa? Generalnie chyba przerwa im zaszkodziła: ultrasi malują nie wiadomo co i prezentują transparenty w innym czasie niż choreo (tak to robiąc, że przez chwilę było DUMA RODZI ) a młyn krzywo wciąga sektorówkę i za chwilę część ją zwija paląc piro a część dalej prezentując

Legionista Awatar startowiec55
    A to z kolei może ktoś mi tu powie (bądź przytoczy opis) co przedstawia, a bardziej co miała przedstawiać oprawa Lecha? Dwa dni w Gdańsku, bez internetu i aż mi się nie chce tego wszystkiego przekopywać. Z góry podziękował
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez startowiec55 Zobacz posta
    A to z kolei może ktoś mi tu powie (bądź przytoczy opis) co przedstawia, a bardziej co miała przedstawiać oprawa Lecha? Dwa dni w Gdańsku, bez internetu i aż mi się nie chce tego wszystkiego przekopywać. Z góry podziękował
    Po lewej historyczny, pierwszy herb, po prawej obecny, a na środku 95. Lecz nie wiem czego, bo chyba nie lat, tych naliczyłem dwanaście. Herby też nieudane, powinien być przecież jeden, z krukiem.

Parę lat temu umówiliśmy się, że na mecze ubieramy się na biało. Ostatnio widać, że coraz mniej osób bierze to do siebie. Coś się zmieniło w ustaleniach ?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez kresowiak1993 Zobacz posta
    Parę lat temu umówiliśmy się, że na mecze ubieramy się na biało. Ostatnio widać, że coraz mniej osób bierze to do siebie. Coś się zmieniło w ustaleniach ?
    Z pewnością pogoda.
    Tak na poważnie, szkoda, że nie ma cienkich białych wiatrówek z kapturem z nadrukowanym herbem, napisem na plecach LEGIA i zapinanych na suwak ( takie w cenie do 50 zł ) zajmują mało miejsca i można kupić większy rozmiar zakładany na wszystkie ciuchy.
    W lato problem białych barw zawsze jest mniejszy.

No latem tak. To jest fajna wiatrówka, ale raczej nie zrobiona w takim dużym nakładzie.

http://patoriots.com/2016/12/kurtka-...a-bialaczarna/

Legionista Awatar invictus
    Ogólnie mam wrażenie że na Żylecie ostatnio z tym coraz gorzej (szczególnie na bokach), zawsze widzę kilka osób które nie dość że są ubrani "normalnie", to nawet nie mają żadnych barw.

Legionista Awatar dominium
    Cytat Zamieszczone przez invictus Zobacz posta
    Ogólnie mam wrażenie że na Żylecie ostatnio z tym coraz gorzej (szczególnie na bokach), zawsze widzę kilka osób które nie dość że są ubrani "normalnie", to nawet nie mają żadnych barw.
    obawiam się, że jest to szerzej zakrojona akcja. Podczas LE wielokrotnie po Żylecie przechadzali się goście szukający swoich miejsc, wtedy myślałem, że to kwestia LE, ale na ostatnim meczu z wisłą było podobnie, to oznacza, że spora grupa ludzi jest na Żylecie pierwszy raz, ewentualnie drugi, a to sprawia, że nie identyfikują się w tą trybuną (chodzi o tańsze bilety?). Jednakże gdyby "stara" gwardia pokazała się w lepszej strony i ubrana była na biało, miałoby to większy wpływ na obecnych "pierwszaków", ale i tu jest jakiś problem, że większości się już nie chce, pytanie brzmi zatem, "co się takiego wydarzyło, że doświadczonym "mieszkańcom" Żylety przestało zależeć?"

btw. To jest środek Żylety:
    Ostatnio edytowane przez dominium ; 21-03-2017 o 13:36

Ja na Żyletę chodzę od wielkiego dzwona ostatnio. lecz zawsze jak jestem to mam ze sobą biały tshirt z tesco, za 10 zł. To naprawdę nie jest wielki problem zarzucić go na katanę, mimo że sam nie jestem wybitnym zwolennikiem hasła "Wszyscy na biało" ale to temat na inną rozmowę. A jak są takie zasady to je respektuje.

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Po lewej historyczny, pierwszy herb, po prawej obecny, a na środku 95. Lecz nie wiem czego, bo chyba nie lat, tych naliczyłem dwanaście. Herby też nieudane, powinien być przecież jeden, z krukiem.
    Mówisz i masz:

Bardzo prosze o wypełnienie ankiety dotyczącej stadionu Legii. Z góry dziękuję. https://goo.gl/forms/nb7I23DGf6cgNKmo2

Cytat Zamieszczone przez dominium Zobacz posta
    obawiam się, że jest to szerzej zakrojona akcja. Podczas LE wielokrotnie po Żylecie przechadzali się goście szukający swoich miejsc, wtedy myślałem, że to kwestia LE, ale na ostatnim meczu z wisłą było podobnie, to oznacza, że spora grupa ludzi jest na Żylecie pierwszy raz, ewentualnie drugi, a to sprawia, że nie identyfikują się w tą trybuną (chodzi o tańsze bilety?). Jednakże gdyby "stara" gwardia pokazała się w lepszej strony i ubrana była na biało, miałoby to większy wpływ na obecnych "pierwszaków", ale i tu jest jakiś problem, że większości się już nie chce, pytanie brzmi zatem, "co się takiego wydarzyło, że doświadczonym "mieszkańcom" Żylety przestało zależeć?"

btw. To jest środek Żylety:
    A ja bym raczej zwrócił uwagę szczególnie na wyjazdy. Tam przecież trudno powiedzieć, że znacząca grupa ludzi jest po raz pierwszy i nie wie o co chodzi.

Biała koszulka na kurtce nie daj Boże zasłoni komuś mega kumate logo Fred Perry, Stone Island czy innej angielskiej marki dla chuliganów. Poza tym wiadome jest od dawna, że biała koszulka i szalik daje - 10 do poważania na sektorze i - 50 do ewentualnej siły bojowej kibola.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
    Nie wiem czy widzieliście turecką wersję jednej z NaSzych opraw

https://twitter.com/avanti_ultras89/...32812750557184
    O curva , to chyba jakiś znajomek księdza i kaleki .

Legionista
    Czy ktoś może podrzucić zdjęcie lub treść transparentu który przez chwilę wisiał w centralnym miejscu stadionu w Podgoricy na wczorajszym meczu kadry? Może być priv
    "No bo jak to, w szaliku w lecie? Na pewno kibole znów coś knujecie…"

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez badoom Zobacz posta
    Czy ktoś może podrzucić zdjęcie lub treść transparentu który przez chwilę wisiał w centralnym miejscu stadionu w Podgoricy na wczorajszym meczu kadry? Może być priv
    Boruc - dziękujemy
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Legionista Awatar Kaczor14
    I zdjęcie:

"***** się cieszy jakby pińć złotych fałszywe znalazła..."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Boruc - dziękujemy
    Chodzi mi o transparent z sektora Czarnogórców wiszący na samym środku "długiej" przez ok 10 minut drugiej połowy.
    "No bo jak to, w szaliku w lecie? Na pewno kibole znów coś knujecie…"

Legionista Awatar Kadyr
    Ciekawe, lecz nie do końca jasne wydarzenie na scenie ukraińskiej. Kilka dni temu miało miejsce głośne i medialne zabójstwo jakiegoś typa. Strzelanina na ulicy, w której ginie figurant i zabójca ( od kul ochrony). Pokazywali to w mediach światowych...
    Ukraińskie media zaczęły opisywać zabójcę jako kibica Dnipro, ale wiadomo, że media to często kłamcy... Ale rzeczywiście - tym razem nie kłamały - parę kompetentnych osób( w tym lider Dnipro) potwierdziło , że koleś był aktywnym kibicem Dnipro...
    .... póki co na pytanie o wyjaśnienie o co chodzi odpowiadają, że : " to jakaś bardzo skomplikowana historia i sami tego jeszcze nie rozumiemy..."

filmik z akcji :

https://www.youtube.com/watch?v=gfTaXyJwvRA

https://www.youtube.com/watch?v=KNva...=youtu.be&t=1s

+ infa medialna o tym, że zabójca był kibicem i żołnierzem Donbasu...

http://fakty.ictv.ua/ru/ukraine/2017...-pro-parshova/

Do posta Kadyra można dodać, że zabity został były deputowany z Rosji, który miał zeznawać przeciw Janukowyczowi. W pierwszych informacjach przedstawiano to jako zabójstwo na zlecenie Kremla, który likwiduje niewygodnych, cały artykuł o tym chociażby na RMF: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news...zm,nId,2372900

W centrum stolicy Ukrainy, Kijowa, zastrzelono byłego deputowanego do rosyjskiej Dumy Państwowej Denisa Woronienkowa, który pod koniec ubiegłego roku zrzekł się obywatelstwa rosyjskiego i przyjął paszport ukraiński.

Woronienkow przyjechał do Kijowa w październiku. Zeznawał wówczas też jako świadek w śledztwie przeciwko byłemu prezydentowi Ukrainy Wiktorowi Janukowyczowi.

45-letni Woronienkow został zabity przed południem w pobliżu znanego kijowskiego hotelu Premier Palace. Według policji człowiek, który do niego strzelał, został raniony przez ochroniarza polityka. Sam ochroniarz również został ranny. Obaj mężczyźni znajdują się pod ochroną policji w szpitalu.

Prokurator generalny Jurij Łucenko ocenił, że Woronienkow zginął na zlecenie Kremla. Cyniczne zabójstwo jednego ze świadków zeznających w sprawie o zdradę państwa byłego prezydenta Janukowycza. W środku dnia w centrum Kijowa zastrzelony został były deputowany Dumy Państwowej Rosji Denis Woronienkow, który przekazał śledczym prokuratury wojskowej niezwykle ważne zeznania w tej sprawie. Była to typowa dla Kremla egzekucja świadka - napisał Łucenko na Facebooku.

Nie wiem czy to odpowiedni watek, jak cos to usuncie albo przeniescie, ale odnosnie pogrzebu Pawła Zarzecznego prosba jego żony.

https://twitter.com/K_Stanowski/stat...63192608002048

Piszę pracę mgr na kierunku resocjalizacjia o chuligaństwie stadionowym. Gdybyście mogli poświęcić 10 min na wypełnienie ankiety byłabym bardzo wdzięczna. Link do ankiety: https://www.ankietka.pl/ankieta/2634...-warszawa.html
    Ostatnio edytowane przez Cyrkowka ; 28-03-2017 o 10:45

Legionista Awatar bloniaq
    Magisterka Kasiu? Bo poziom merytoryczny pasuje bardziej do egzaminu po szkole zawodowej. "Patriotyzm" to jest wartość? "Jaka jest przyczyna stadionowych chuliganów"? Kiedyś nie każdy musiał mieć maturę...
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Magisterka Kasiu? Bo poziom merytoryczny pasuje bardziej do egzaminu po szkole zawodowej. "Patriotyzm" to jest wartość? "Jaka jest przyczyna stadionowych chuliganów"? Kiedyś nie każdy musiał mieć maturę...
    Dziękuję za opinię i zwrócenie uwagi na błąd w pytaniu.

Legionista Awatar dilbert
    Cytat Zamieszczone przez Cyrkowka Zobacz posta
    Gdybyście mogli poświęcić 10 min na wypełnienie ankiety byłabym bardzo wdzięczna...
    Wypełniłem na zachęte, ale jako "świadek" wielu ankiet magisterskich, za bloniaq: bardzo infantylnie to przygotowałaś Usiądź przy tym z kimś kto może poświęcić Ci czas, bo nic mądrego z tej ankiety nie wyciągniesz. Masz też sporo błędów w samej ankiecie (np. 14 wymaga 15).

Legionista Awatar grodzisk1
    Cytat Zamieszczone przez Cyrkowka Zobacz posta
    Piszę pracę mgr na kierunku resocjalizacjia o chuligaństwie stadionowym. Gdybyście mogli poświęcić 10 min na wypełnienie ankiety byłabym bardzo wdzięczna. Link do ankiety: https://www.ankietka.pl/ankieta/2634...-warszawa.html
    Pytania są tendecyjne.

Uprawnienia umieszczania postów