Strona 419 z 482 PierwszyPierwszy ... 319369409415416417418419420421422423429469 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,541 do 12,570 z 14448

Wątek: Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Legionista Awatar wrc
    Cytat Zamieszczone przez Darth Zobacz posta
    Co za burdel
    Porównywalny do ostatnich wpisów w tym temacie.
    +=

Legionista Awatar berserk
    Może niech Mort napisze jedno zdanie na ten temat i będzie spokój, bo niektórych to serio jara, a sprawa jest jasna: kurestwa nie ma co komentować...
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar Warszafiak
    A po co Mort , nie masz własnego zdania ?
    Burdel ,jaki zapanował w szeregach TSW i z kim się wąhają to nie nasza sprawa (chyba że do śmiechu, jak pies z żydem na niemcu jadą ) ,ale jeżeli nowa koalicja szumi na reprze przeciw rodakom , no to wybacz ale warto to odnotować w tym temacie ,iście kibolskim . Na ten moment faktycznie można zamknąć już ten wątek , do czasu kolejnych decyzji /ruchów.
    Ostatnio edytowane przez Warszafiak ; 22-06-2016 o 06:43
    "You'll never walk alone "

Legionista Awatar berserk
    Ależ proszę kolegi mi chodziło dokładnie o to co napisałeś w drugiej części swojej wypowiedzi, mamy tutaj jeszcze kilka nie okrzesanych typów, a tak na prawdę wystarczyło by gdyby jedna osoba streściła rozwód TKWM, a resztę można doczytać na k.net
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar Niko
    Nie przesadzacie trochę? Chyba po to jest ten wątek, żeby wrzucać informacje, komentować i opiniować sprawy kibicowskie. Czyż nie? "Kibicowski światek - info, komentarze, opinie". Tak długo jak komentarze i opinie trzymają poziom, tak długo nie wolno w to ingerować. Na razie zdecydowanie trzymają - dużo informacji na wiarygodnych źródłach + lekka szyderka. Jest git

Nie wysyłajcie nikogo na k.net -po to mam ten wątek, żeby tu się dowiadywać co na trybunach piszczy. Tu w 8 postach mam te same informacje, co po k.net na 8 stronach.

Wyluzujcie portki. Dawajcie dalej info z Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Łodzi i Chorzowa. Ciekawe przemeblowanie teatru następuje...

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Niko Zobacz posta

Nie wysyłajcie nikogo na k.net -po to mam ten wątek, żeby tu się dowiadywać co na trybunach piszczy. Tu w 8 postach mam te same informacje, co po k.net na 8 stronach.
    Eee tam, polecam. Można się dowiedzieć , że w przypadku tańszej kostki brukowej ocieplą się kontakty na linii Kraków - Nieciecza

Tutaj coś się dzieje ale słaba jakoś i nie wiadomo o co chodzi.

Pod obserwacją
    Po meczu w starym porcie widoczni Śląsk,Motor,Zawisza,ŁKS,Lechia. W 1:20:35 sek.

Pod obserwacją
    Przegonienie Angoli przez Rosjan z bocznej kamerki

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Greg91 Zobacz posta
    Pamiętam swego czasu jak jeszcze śmigałem na mecze Wisły, parę lat temu, że Arka chciała z jakiegoś powodu zerwać zgodę z Lechem (nie pamiętam jakiego) wówczas Leszek zagroził, że chłopaczki z Arki będą miał wjazd na każdym wyjeździe i totalny rozpierdol.
    Jak zwykle betony wam jakiś farmazon podsuneły , z tym grożeniem totalnym rozpierdolem
    Prawdą jest jedynie że były takie przymiarki z uwagi na układ Lech - ŁKS , ale ze względów czysto pragmatycznych zgoda została , zresztą ten temat Arka-Lech ,to na szersza dyskusje (i na pewno nie na publicznych forach)

Legionista Awatar Kadyr
    Krótkometrażowy, fabularny. O chuliganach robiony przez chuliganów.
    Kurort- prowincjalna historia

Oglądać, bo zaraz może zniknąć...

https://m.youtube.com/watch?feature=...&v=Rs3X6sUKSSk

Legionista Awatar mski
    Wracając jeszcze do wtorkowych wydarzeń i sytuacji jaka się wykreowała to ciekawą zależność można na dziś zauważyć:

Widzew&Stal Rzeszów&Ruch&Wisła&Resovia

Wszyscy gadu gadu a tutaj taki filmik lata po necie.
    I znowu będzie płacz anglików że ktoś im spuścił ... .

Legionista Awatar kubrick
    Wszyscy nastawieni anty na kiboli, że tacy, że tacy, że race, bla bla bla. Kochajmy się, kultywujmy multi kulti. Jak nagle się okazuje, że Ci, w których tak szukaliśmy przyjaciół się na nas wypinają (przykład powyżej), to nagle gloria kibolstwa.

Jak trwoga to do Boga.
    Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
    Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!

Legionista Awatar Runi
    A jak my skaczemy po ruskich koszulkach/flagach czy ukrów to jest dobrze czy jednak w tą stronę można?
    Oczywiście widok niefajny i jeba*ć ich ale oburzenie takimi sprawami na forum kibicowskim jest hipokryzją.

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    A jak my skaczemy po ruskich koszulkach/flagach czy ukrów to jest dobrze czy jednak w tą stronę można?
    Oczywiście widok niefajny i jeba*ć ich ale oburzenie takimi sprawami na forum kibicowskim jest hipokryzją.
    No ok tylko historia różne wydarzenia z ukrami czy ruskami spowodowały, że relacje są napięte od zawsze. Co innego angole. Jakby nie było oni Polakom za zasługi w historii na ich rzecz wiszą wiele.

Legionista Awatar Abrams
    Cytat Zamieszczone przez Sanoczanin z krwi i kości Zobacz posta
    No ok tylko historia różne wydarzenia z ukrami czy ruskami spowodowały, że relacje są napięte od zawsze. Co innego angole. Jakby nie było oni Polakom za zasługi w historii na ich rzecz wiszą wiele.
    I myślisz, że będą nam spłacać ten dług przez następne tysiąclecia ???

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Nie ładnie z Ich strony, nie ładnie...

Ja niedługo wybieram się na wyspy i szczerze przyznam nie wiem jak zachowam się wobec takiego traktowania Nas z Ich strony.

Nie oszukujmy się, byliśmy i będziemy traktowani przez Brytoli miedzy innymi, jak populacja drugiej kategorii. Mimo że nie mają podstaw tak naprawdę ale co zrobisz. Przecież to widać że osoby na tym filmie to ludzie nie skalani myślą.

Miałem przyjemność obcować z Brytolami kilka razy i dało się wyczuć niechęć i pogardę, lekką ale zawsze...
    Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 23-06-2016 o 12:59

Cytat Zamieszczone przez Abrams Zobacz posta
    I myślisz, że będą nam spłacać ten dług przez następne tysiąclecia ???
    Nie oczekuje ,ale raczej chciałem podkreślić że nie mają powodów by tak robić. No chyba że chcą nie tylko przed ruskimi na tym euro uciekać.

Legionista Awatar bloniaq

"nie mają powodów by tak robić"
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Będziecie teraz o tym referaty pisać? Grupa naj*****ch angoli skacze po polskiej fladze. Wypada się wk****ć bo to nasze barwy narodowe i przejść nad tym do porządku dziennego. Chyba ze ktoś już się organizuje i jedzie ich szukać. Mnie nie bulwersuje tu że skaczą po fladze tylko że konkretnie po naszej. Jak widzicie buto-selfiacze na flagach upaińskich czy tam turasów to też tak co niektórymi "trzęsie"? Analiza stosunków brytyjsko-polskich zaraz się tu dokona na podstawie tego filmiku.

Dokładnie nie ma co robić tragedii z nagrania pijanych Anglików, jestem przekonany że nie chcieliby trafić na którąkolwiek Polską zawsze zorganizowaną ekipę.

Natomiast nie jest tajemnicą że ogólnie Brytyjczycy nie traktują Nas właściwie jak przystało, na bądź co bądź bliskie narody ze względu choćby na historie. Także jak który Ruski zajebie na łeb Brytola płakał nie będe.

Legionista Awatar Chmielo
    Z tymi mądrościami zawijaj do tematu Copa America... nikogo tu nie interesują twoje złote myśli.
    A Melanż Trwa...

Nie wypowiadaj się za większością. Myślę że to forum czyta nie jeden emigrant, ja też niedługo zawitam na emigracji. Także mam pełne prawo wypowiedzieć się na dany temat.

Także drogi Chmielo to ty *********** stąd. Ja tobie zwracałem uwagę już kilkukrotnie abyś odbił ode mnie i nie prowokował.

Legionista Awatar Ciuniek
    Weź człowieku zluzuj i jak masz z kimś problem to wyjaśnij to w PW bo teraz dokonuje się tu jakaś analiza stosunków polsko-brytyjskich na przestrzeni wieków.

Legionista Awatar operion
    Gdzie w twierdze zmieniły się domy gdzie serca w zapale nie stygną!
    Jedyna HISTORIA do jakiej można się odnieś w tym temacie i konkretnie w tym watku to historia potyczek i innych bitew z angolami (np.park Saski) Śmiem watpić by te debile mialy jakieś pojęcie choć by na temat Dywizjonu 303 itd

Cytat Zamieszczone przez BH Zobacz posta
    "Ruch & Wisła & Widzew (około 160 osób) atakują różne polskie ekipy m.in. Lecha, ŁKS, Lechię i Śląsk"

koniec ukladu na kadrze ?

Zaatakowana ekipa przedstawiła się jako Lech Poznań i ŁKS Łódz.

Na Lecha było ciśnienie już od dłuższego czasu - po frajerskiej akcji z flagą "Nieobliczalni".

Wisła chciała zerwać ze Śląskiem - Śląsk ją wyprzedził by wyjść z twarzą.
    Lechia odmówiła spotkania z Wisłą by pogadać o najnowszych nowinkach DHW & PF & WSH.
    I zgodę zerwali za pośrednictwem.. facebook'a.
    Wolą akceptować Motor Lublin.

Idzie nowe i to z pewnością początek nowych układów. Może być zdziwko i to niemałe : )
    Ostatnio edytowane przez pshepyoor ; 23-06-2016 o 21:18
    JCIP

Cytat Zamieszczone przez operion Zobacz posta
    Jedyna HISTORIA do jakiej można się odnieś w tym temacie i konkretnie w tym watku to historia potyczek i innych bitew z angolami (np.park Saski) Śmiem watpić by te debile mialy jakieś pojęcie choć by na temat Dywizjonu 303 itd
    Skąd wiesz? Może świetnie znają historię i uczą się od swojego przywódcy lat 40 i 50, że Polakami można gardzić, tak jak on to zrobił wysyłając rachunek do Warszawy, za pomoc Polaków w obronie GB. Oni mają takie samo podejście, najpierw Polak po zapierdala u niego za hajs, za który Angol co najwyżej leżeć może, a jak się napierdoli, to jeszcze pokaże jak bardzo nimi gardzi.

Ps. Osobiście nie kontynuował bym tego wątku, bo to nie ma żadnego sensu.
    Ostatnio edytowane przez Greg91 ; 23-06-2016 o 21:33
    Wisła Kraków

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez pshepyoor Zobacz posta
    Wybraliście ekipę,która zamordowała im brata po szalu,a wtedy waszego zgodowicza.
    "wyjscie z twarzą"?Nie wiem,może się nie znam.Ale dla mnie to trzymanie się pewnych zasad.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Cytat Zamieszczone przez pshepyoor Zobacz posta
    Zaatakowana ekipa przedstawiła się jako Lech Poznań i ŁKS Łódz.

Na Lecha było ciśnienie już od dłuższego czasu - po frajerskiej akcji z flagą "Nieobliczalni".

Lechia odmówiła spotkania z Wisłą by pogadać o najnowszych nowinkach DHW & PF & WSH.
    I zgodę zerwali za pośrednictwem.. facebook'a.
    Wolą akceptować Motor Lublin.

Idzie nowe i to z pewnością początek nowych układów. Może być zdziwko i to niemałe : )
    Wy to jednak jesteście goście.

Uprawnienia umieszczania postów