Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 32

Wątek: Widzew - LEGIA

Legionista

Widzew - LEGIA

Widze ze nie ma takiego tematu wiec prosze tu .

1-3 dla nas ale szczerze mowiac w pierwsze polowie to i remis bralbym w ciemno.

Legionista
    No po pierwsze to ja remis obstawiałem, a tu prosze taka niespodzianka. Teraz trzeba wygrac z lechem i bedzie juz z górki.

Legionista
    Jestem niesamowicie szczęśliwy Dwubramkowego zwycięstwa to się nie spodziewałem.Forma rośnie z meczu na mecz i mam nadzieję,że nikt nam już nie stanie na przeszkodzie do pucharów.Chociaż we mnie tli się jeszcze nadzieja na mistrzostwo
    Nie mam pomysłu na podpis

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ostry
    Jestem niesamowicie szczęśliwy Dwubramkowego zwycięstwa to się nie spodziewałem.Forma rośnie z meczu na mecz i mam nadzieję,że nikt nam już nie stanie na przeszkodzie do pucharów.Chociaż we mnie tli się jeszcze nadzieja na mistrzostwo
    A wrecz z polowy na polowe . Piekna brama Sagana i tylko szkoda ze uderzenie Sokola (to tuz przed bramka) nie wpadlo - znow by Oscara dostal . W drugiej polowie nasi troche odwazniej zagrali i nie dali widzewiakom dojsc do takich czystych akcji jak w pierwszej (ale i tak pare sztuk mieli). Swietny mecz po obu stronach!

Legionista
    podsumuje w punktach:

-dobry wynik
    -gra tylko momentami dobra,presingiem(ale dopiero po drugiej bramce)
    -szkoda tej bramki dla Widzewa,ale to bylo to przewidzenia :/ ...wygrywamy 3-0 to mozna sobie wszystko olac i grac na stojaco...3-0 to jednak inaczej brzmi ale nie ma co narzekac,wazne ze passa zostala przelamana
    -Saganowski i Boruc to 50 procent wartosci tej druzyny
    -Kibice Widzewa niezli,glosni,ale nasi tez byli czasem imponujaco glosni i zagluszali skutecznie miejscowych
    -podsumowujac:nie jest zle
    :zyleta: ijany: ijany: ijany:

Legionista
    Odczarowaliśmy kolejny stadion. Najpierw KSP a teraz Widzew. Wielki Saganowski pokazał klasę. to jeden z najlepszych naszych napastników. Tego jestem pewien. Puchary się zbliżają
    Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

Legionista
    piekny mecz ciesze sie ogromnie ze zwyciestwa naszych pilkarzy bo wiadomo od 26 lat chyba tam nie wygralismy! boruc zow zagral kapitalny mecz chlopak chyba nawet jest lepszy niz stanew! widac jak broni na przed polu lapie pilki trudne! jak by mial wiecej szczescia to i by ta bramke dla widzewa obrobil sagan tym meczem chyba przekonal juz okuke na 20000% ZE MIEJSCE PIERSZEJ LINI MU SIE NALEZY . sagan chyba powraca do formy z przed lat cieszmy sie z tego bo jest mlody i ambitny i dobry interes sie na nim zrobilo ze go legia przygarnela gratulacie dla naszych pilkarzy pokazali dzis harakter! a co do kibicow widzewa to poraz koleiny pokazali glupote swoja jak atakuja kibicow przyjezdnych!
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez yakuza
    Odczarowaliśmy kolejny stadion. Najpierw KSP a teraz Widzew. Wielki Saganowski pokazał klasę. to jeden z najlepszych naszych napastników. Tego jestem pewien. Puchary się zbliżają
    dokładnie - DRAGO - Jesteś WIELKI !!!!.... Sagan i Boruc - dla mnie 10 !!!!! troche nerwow w obronie ale wszyscy zagrali z niesamowita ambicja.....malo widoczny byl Vuko....duzo pilek tracil Kucharz...ale wlasnei ta ambicja pokazala ze na lige polska w wiekszosci to wystarcza....

jak Sokol na poczatku 2 polowy pokazal ze chce zmiany t omialem stracha o wynik...bo kto by gral na jego stronie ???

Widzew - Legia 1:3
    Warszawa

Gratuluje zwyciestwa. Kibicuje Widzewowi, ale musze przyznac, ze Legia zagrala dzisiaj bardzo madrze. W pierwszej polowie to Widzew mial wiecej z gry (minimalnie), ale nie potrafil wpakowac pilki do bramki (Wlodarczyk). Legia rowniez miala sytuacje, jednak podobnie jak Widzew nie potrafila ich wykorzystac (Vukovic po bledzie Wegrzyna). W drugiej polowie, do momentu strzelenia przez Legie pierwszej bramki, gra byla jeszcze wyrownana, ale po golu zarysowala sie przewaga w madrosci taktycznej zespolu z Warszawy. Druga i trzecia bramka to konsekwencja bramki Kucharskiego i tego, ze Widzew musial sie odslonic. Na oslode mnie, i kibicom Widzewa, pozostal gol Dymkowskiego. Nie zmienilo to jednak fakt, ze Widzew przegral pierwszy mecz ligowy z Legia u siebie od 26 lat.
    Zolta kartka dla pikinikow, ktorzy wyszli po trzeciej bramce!!!

Legionista
    LEEEEEEGGGGGGIIIIIIAAAAAAA MIIIIISSSSSSTTTTTRZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ZAJEBISRY wynik i mecz 3 : 1 i legia pokazala kto rzadzi .MAm wielka satysfakcje ze po 26 latach LEGIA dokopala widzewowi a ja kibicuje jej od 13 lat Moja dziewczyna sie wkurza i to tyle ale pozdrzawiam wszystkich kibicow LEgII (ona jest z wroclawia) WE wroclawiu Legia tez jest!!!!!![/img]

Legionista
    Chcecie obejrzeć zdjęcia z meczu robione przez kibica Widzewa to wejdźcie na www.tylkowidzew.prv.pl
    Przegraliśmy 1:3... Szkoda :fu: Atmosfera na meczu znakomita, tylko wynik beznadziejny (przynajmniej dla nas).
    Tylko Widzew RTS!

Legionista

widzew- LEGIA

mieli nam dokopac :buhaha: kopali kopali nic nie wykopali-terlecki-oferma .KUCHARSKI był trochę lepszy od terleckiego bynajmniej ładną bramkę strzelił :+: :+: .pierwsza połowa na remis,druga była MISTRZA POLSKI :+: :+: TAK TRZYMAĆ DO KOŃCA RUNDY :zyleta:

Legionista Awatar c_zary
    No to sie w koncu doczekalem ijok: ijany: Drago zdobyl kolejna twierdze ijany:
    ...

Legionista
    I dobrze się stało

Legionista Awatar szczepan
    ktos ogladal Lige+?? w koncu ktos powiedzial o tym co sie dzieje z biletami... a dokladnie Zarzeczny jako komentarz do meczu stwierdzil ze nie powinno byc tak ze kluby daja tylko 5% bo przez to traci widowisko i jako przyklad dal mecze Legii z Widzewem i Legii z Polonia... choc pewnie to i tak nic nie zmieni...

Legionista
    My im daliśmy 1400 biletów!!! i co? bydło przyjechało i zachować się nie umiało! Docenić nawet nie umieją co się robi dla widowiska!!! Zarzeczny wreszcie coś mądrego powiedział!!! Brawo panie Pawle!
    P.S. Było prawie ( gdyby nie tak mało bieltów ) jak w raju nie ma co

Legionista Awatar yusta
    To ja troszkę o meczu. Saganowski, po prostu mistrzostwo świata. Ten gość nie zastanawia się w szesnastce, nie kalkuluje tylko strzela i to jak :+: Jedna brama, ładniejsza od drugiej. Boruc, przyznam że troszę go zrównałam z ziemią po babolach jakie wpuszczał, byłam też zwolenniczką transferu Piątka do Legii, ale dzisiaj nadszedł czas na posypanie główki popiołem, co z przyjemnoscią czynię Artur, tak trzymaj!!! Na wyróżnienie zasługują jeszcze: Zielek, Sokół i Surma. O reszcie nie wspominam, wszak zwycięzców sie nie sądzi.
    Co do Zarzecznego, to dzisiaj wyjatkowo mądrze gadał. Zdecydownie do myslenia dał Prezesowi Polonii (teraz pewnie rozmysla jaką furę mógł kupić :> )
    Only You

Gutek
    Guest
    Siupeł Heh... Szkoda troche ,że tak późno się Legia obudziła :/

Legionista
    Brawo brawo. Okazałe wyjazdowe zwycięstwo.
    Bardzo dobry mecz Sagana i Boruca (szkoda że nie rzucił w ciemno w lewo ,a nie w prawo bo jakby wyciągnął ten strzał Dymkowskiego to byłoby mistrzostwo świata), piękna asysta Surmy przy drugiej bramce.
    Do poprawki: Vuko i Svitlica. no i Wróbel miał za dużo fauli.
    LEGIA MISTRZ

Legionista
    Wróbel dopiero wraca do poważnej gry w pierwszej lidze. Dlatego można mu narazie jeszcze wybaczyć głupie straty i głupie faule.
    Vuko jest do poprawki od początku sezonu, niestety. Svitlica ostatni dobry mecz zagrał chyba z KSZO - to martwi.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Keleborn
    Wspaniale! Po prostu wspaniale! Wreszcie Łódź zdobyta - i życie jest znów piękne.
    For those about to rock,
    I salut you!!!

Legionista Awatar Nazgul
    Bałem się tego meczu. Wiadomo, że Groclin, Odra i Gieksa maja minimalną przewagę i że mogły próbować wywierać naciski na sędziów. Dalej - sędziował Fujarczyk. Trzy - wiadomo czym dla Widzewa są mecze z Legią... A ten mecz MUSIELIŚMY wygrać. Myślałem, że mi pikawa stanie - jeszcze przed meczem...

Legionista
    no poprostu pieknie!!!!!! gadałem z jednym kibicem widzewa na jakims chacie i byli tacy pewni ze wygraja, a tu Legiunia sprawila im solidne manto, mimo ze typowałem 2:0, 3:1 ladniej wyglada ale tak samo satysfakcjonuje nooo i czekamy na Lecha

pzdr.

Cytat Zamieszczone przez GuTek
    Siupeł Heh... Szkoda troche ,że tak późno się Legia obudziła :/
    ...

Administrator Awatar Raffi
    Cytat Zamieszczone przez Wyborcza
    Jak zagrali piłkarze Legii w meczu z Widzewem.

Artur Boruc 5 - pewny, spokojny, niemal bezbłędny. Przy golu nie miał szans, a w pierwszej połowie zahipnotyzował Piotra Włodarczyka, który podał mu piłkę, stojąc sześć metrów przed bramką.

Marek Jóźwiak 4 - w pierwszej połowie dwa razy nie upilnował Piotra Włodarczyka. Poza tym duży spokój, świetny odbiór piłki.

Jacek Zieliński 4 - pewna gra, kilka razy zażegnał niebezpieczeństwo. Martwiła, ale u wszystkich legionistów, duża liczba przegranych pojedynków o górne piłki.

Tomasz Jarzębowski 3+ - mało widoczny, mało efektywny. Obrońcy za mało angażowali się w grę ofensywną. No i stracił czujność przy Dymkowskim, kiedy padł gol dla Widzewa.

Łukasz Surma 4+ - świetny, zwłaszcza w pierwszej połowie. Odebrał mnóstwo piłek, rządził i dzielił w środku pola, parę razy zabrakło dokładności, ale za to jaka asysta przy pierwszym golu Marka Saganowskiego.

Tomasz Sokołowski 4- - w pierwszej połowie trochę chyba zszokowany tym, że pierwszy raz w tej rundzie grał w podstawowym składzie. Nie mógł odnaleźć właściwego rytmu, nie wykorzystał znakomitego podania Svitlicy. W drugiej zdecydowanie groźniejszy. On wywalczył róg, po którym padł pierwszy gol. On podał do Cezarego Kucharskiego.

Radosław Wróblewski 2+ - słaby występ. Mało pożytku w ataku (Saganowski pokazał, jak strzela się nad bramkarzem), mało kreatywny, mało dobrych dośrodkowań.

Aleksandar Vuković 3 - nierówny mecz. Kilka razy poderwał zespół do walki, przerwał ataki łodzian. Ale miał za dużo przestojów w grze.

Cezary Kucharski 4+ - gdy grał w pomocy, brakowało dokładności, kiedy poszedł do ataku, Legia zaczęła strzelać gole.

Marek Saganowski 5+ - dwa piękne gole na stadionie Widzewa. Bohater Legii.

Stanko Svitlica 2 - śpi od paru kolejek. Jedno świetne podanie do Sokołowskiego, jeden dobry strzał. To wszystko. Poza tym zmarnował podanie-prezent od Kazimierza Węgrzyna. Trener Okuka nakrzyczał na niego kilka razy, aż w końcu zdjął z boiska.

Adam Majewski 5- - odmienił, uspokoił grę Legii w drugiej połowie. Procent celnych podań - prawie 100. Poza tym wiele odbiorów.

Wojciech Szala - grał za krótko, żeby go oceniać.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista Awatar MaxyM
    Cytat Zamieszczone przez Guliano
    Piłkarze na boisku powinni myśleć tylko o grze. Część z nas zamiast skupić się na rywalach, patrzyła, jak widzowie rozwijają wielką flagę. I od razu straciliśmy gola. Właśnie w tym momencie zabrakło nam profesjonalizmu.

Legionista Awatar c_zary
    :buhaha: On to powaznie powiedzial? Co za typ
    ...

Legionista Awatar _Bart
    Cytat Zamieszczone przez MaxyM
    Cytat Zamieszczone przez Guliano
    Piłkarze na boisku powinni myśleć tylko o grze. Część z nas zamiast skupić się na rywalach, patrzyła, jak widzowie rozwijają wielką flagę. I od razu straciliśmy gola. Właśnie w tym momencie zabrakło nam profesjonalizmu.
    Nie no kurva to jest jakiś żart chyba, jeśli oni zamiast grać oglądali to co robią kibice Widzewa to :buhaha: .

Dobrze ze Nasi to profejsonaliści pełną gębą bo co by było jakby sie zapatrzyli na kartoniade, czy cuś ???

A niektórzy dziwili się że piro PZPN pozala odpalac tylko przed i w przeriwe meczu. Jakby się niektórzy zapatrzyli to... aż strach sie bać co by się działo.
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Legionista Awatar MaxyM
    To jest cytat z Gazety Wyborczej.

Coś w tym jest, bo: poszła flaga - gol, poszły race-gol, poszły świece-gol.

Legionista
    Wida u nich zacofanie ogromne... )
    LEGIA

Administrator Awatar legart
    Jestem ogromnie szczęśliwy, że udało się wygrać na Widzewie (a nie mówiłem Jarcyś :> ), niestety samego meczu nie oglądałem w Canalu z przyczyn obiektywnych, na szczęście chociaż 2 piękne bramki Sagan widziałem w TVP.

Uprawnienia umieszczania postów