Strona 79 z 79 PierwszyPierwszy ... 29697576777879
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,354 z 2354

Wątek: Tatą być

Legionista
    cofnij sie kilka stron byla o tym mowa

My kilkanaście lat temu obeszliśmy się bez technologii

My 200 lat temu sraliśmy pod drzewem.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Witamy w rodzinie nowego Legionistę

4400g 60cm

Legionista
    Słuszny wzrost i zacna waga
    Gratulacje !

Legionista Awatar rey
    Gratulacje!
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Tomi
    Kawał chłopa, gratulacje. Niech rośnie zdrowy.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Czas na debiut w tym temacie Więc witam wszystkich tatusiów, mam nadzieję dołączyć do Waszego grona już niedługo.

Jako że termin porodu coraz bliżej, rozglądamy się za wózkiem. Żona skrupulatnie rozpoznała temat i po długiej analizie, że najlepszy będzie Bugaboo Donkey Twin. Wszystko fajnie, oglądaliśmy sobie go na żywo i faktycznie jest świetny, ale jego cena... przeraża. Wertujemy OLX w poszukiwaniu używanego w dobrym stanie, ale trudno o dobrą ofertę. Może ktoś z forumowiczów/znajomych ma dostęp do jakiejś zniżki? A może jakiś inny wózek dla bliźniaków?

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Marymoncki Dżon Zobacz posta
    Czas na debiut w tym temacie Więc witam wszystkich tatusiów, mam nadzieję dołączyć do Waszego grona już niedługo.

Jako że termin porodu coraz bliżej, rozglądamy się za wózkiem. Żona skrupulatnie rozpoznała temat i po długiej analizie, że najlepszy będzie Bugaboo Donkey Twin. Wszystko fajnie, oglądaliśmy sobie go na żywo i faktycznie jest świetny, ale jego cena... przeraża. Wertujemy OLX w poszukiwaniu używanego w dobrym stanie, ale trudno o dobrą ofertę. Może ktoś z forumowiczów/znajomych ma dostęp do jakiejś zniżki? A może jakiś inny wózek dla bliźniaków?
    A Dorjan danny sport twin, jeśli bedziesz zainteresowany, zapraszam na priv.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

gratuluje i powodzenia w wychowaniu

Legionista
    My kupiliśmy ostatnio fotelik 9-36 kg Nino Isofix Easy-Go i szczerze polecam go . Zajrzyj do hurtowni wózków dziecięcych poznań. Dobre ceny

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marymoncki Dżon Zobacz posta

My kupilismy abc zoom design z zamiarem rok po roku. Bardzo fajny. Nowki sa mega drogie, ale uzywke dostalismy w cenie 1800 (z kompletem nosidelka, gondole i spacerowki)

Legionista Awatar bkt
    Cześć, buty dla chłopaka za zimę, na rzepy, aby nie przemakaky rozmiar 30 4,5 roku, coś jak z goretexu itp. Może ktoś z Was poleci jakiś sprawdzony model, tylko nie za 300 pln?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Cześć Wam,

mam sporo akcesoriów do oddania, leżaczek, poduszki do karmienia, mata edukacyjna karuzela na łóżeczko , jesli ktos jest w potrzebie zapraszam

Uprawnienia umieszczania postów