Strona 77 z 77 PierwszyPierwszy ... 27677374757677
Pokaż wyniki od 2,281 do 2,289 z 2289

Wątek: Tatą być

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
    Mordeczki kochane, dziś o 5:51 rano na świat przyszedł mój synek - Robert

Przy okazji chciałbym publicznie pogratulować wszystkim mamom, które tak dzielnie znoszą cały trud związany z ciążą oraz porodem.

Ogromny szacunek drogie Panie!
    Gratuluje !!!

Legionista Awatar Sosen
    Gratulacje dla wszystkich tate, obecnych i tych, którzy niebawem nimi zostaną. Świetujemy
    Tu w Piasecznie jest kultura,
    Cała Polska o tym wie,
    Że polonia stara kvrva,
    Tutaj Legię Kocha się !!

Zapytam w tym temacie, po narodzeniu dziecka wiadomo, że zmienia się postrzeganie pewnych spraw itp czy wykupujecie jakieś dodatkowe ubezpieczenia na życie, polisy itp? Żeby w razie ,, w" żona, dziecko były jakoś dodatkowo zabezpieczone?

Legionista Awatar Sosen
    Ja jestem w trakcie zalatwiania. Miałem to ogarnąć przed narodzinami ale zawsze coś. Czekam na dokumenty z Pramercia. Dużo składowych. Składka około 300 zł. Część kasy się odkłada więc nie "przepada" wszystko.
    Cała Polska o tym wie,
    Że polonia stara kvrva,
    Tutaj Legię Kocha się !!

spec okienny Awatar meraś
    300 miesięcznie ? co wchodzi w zakres ?
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Sosen Zobacz posta
    Ja jestem w trakcie zalatwiania. Miałem to ogarnąć przed narodzinami ale zawsze coś. Czekam na dokumenty z Pramercia. Dużo składowych. Składka około 300 zł.
    300 to sporo, ale pewnie zakres na bogato. Za składkę 300 zl w NN jest produkt ubezpieczeniowy na okolo 500 tys (tu zalezy kto w jakim wieku ale zakladam 20-30 lat). Po zakonczeniu ubezpieczenia jest mozliwosc zwrotu wszystkich skladek jesli nie nastapila wyplata z tytulu zgonu.

Część kasy się odkłada więc nie "przepada" wszystko.
    Sprawdz czy w przypadku zgonu wyplacana jest tylko wyzsza suma (czyli raczej ubezpieczenie a nie to co sie odlozylo bo tak bylo w przeszlosci. Jesli sie to nie zmienilo to slabe rozwiazanie bo realnie przeplacasz ubezpieczenie i lepiej robic to osobno a nie w jednym produkcie.
    Ostatnio edytowane przez Marek.Only ; 13-07-2018 o 15:00

Legionista Awatar Sosen
    Papiery mam w robocie i napiszę w poniedziałek co i jak jest w tym ubezpieczeniu.
    Cała Polska o tym wie,
    Że polonia stara kvrva,
    Tutaj Legię Kocha się !!

No dobra, mój syn ma dziś "małe" urodzinki- kończy pierwszy miesiąc Teraz już wiem co mieliście na myśli pisząc "śpij szybko" hehe. Sam jestem jednak w szoku jak organizm potrafił się przestawić. Wcześniej musiałem spać po 8 godzin żeby się wyspać. Teraz 4-5 z przerwami w zupełności wystarcza

Ps. Wczoraj na Żylecie była fajna, legijna rodzinka z naprawdę małym dzieckiem. Serce rośnie widząc jak dzieciak się fajnie bawił. Czekam cierpliwie na debiut mojego. Drze się tak, że megafonu nie będzie potrzebował

Legionista
    Mój skończył 2 miesiące i ze spaniem jest bajka. Sam się w nocy nie obudzi, przesypia całą noc i tak w zasadzie od pierwszego tygodnia . Żona musiała go w nocy budzić na karmienie, teraz już przestała i młody śpi 7-9h w nocy

Uprawnienia umieszczania postów